Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.098
Like
11.315
Πόντοι
2.606

Νότης Μηταράκης: Επισκέφθηκε το ΑΤ Ομόνοιας τα μεσάνυχτα

Ο κ. Μηταράκης συνομίλησε με τους αστυνομικούς της βάρδιας για τις καταστάσεις που αντιμετωπίζουν​


Υπερωριες βαρανε οι Υπουργοι :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Αυτα βλεπει ο Αδωνης και για να τον παιζουν στα καναλια θα πηγαινει τα βράδια στα σπιτια των μισθωτων να τσεκαρει οτι κοιμουνται για να σηκωθουν πρωι για την δουλειά :rockon::rockon::rockon:
εκει δεν ειναι που παιζανε το τρενακι δυο τσαιοι με μια μπαχαλη και το γραφανε βιντεο?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.947
Πόντοι
12.756
εκει δεν ειναι που παιζανε το τρενακι δυο τσαιοι με μια μπαχαλη και το γραφανε βιντεο?

Ναι ...
Γι αυτο πηγε , να παρει το βιντεο ...
Εχε το νου σου πιο μελος θα πει οτι το έχει για να τσεκαρουμε το νικ :coffee:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.256
Πόντοι
19.795
Γερο να σου απαντησω εγω επειδη λειπει ο Αλεξ

ΠΟΥΤΣΑ ΜΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ , αν δεν σου κανει παρε βαρκα με κουπια να πηγαινεις απο την θαλασσα
Αν δεν σου κανει ουτε αυτο να γινεις μεταναστης και να ψηφίζεις απο το εξωτερικο για τον δρο΄μο

Παμε παρακατω
Θα σας πριζω τα αρχιδια καθε μερα με τον δρομο μεχρι να με μπαναρετε.
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.947
Πόντοι
12.756
Θα σας πριζω τα αρχιδια καθε μερα με τον δρομο μεχρι να με μπαναρετε.

δεν ειναι μεσα στις προτεραιοτητες γερο , να τον φτιαξεις μονος σου και θα σου δωσει κανα pass ο Κουλης

ypoyrgiko-3.jpg
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.098
Like
11.315
Πόντοι
2.606
Ναι ...
Γι αυτο πηγε , να παρει το βιντεο ...
Εχε το νου σου πιο μελος θα πει οτι το έχει για να τσεκαρουμε το νικ :coffee:
μηπως το εχει ηδη ο σαραντατεσσερας,ειναι πολυ εργατικος οταν εχει να κανει με κινουμενες εικονες......απλα ειναι μονοχοφαης ο καργιολης και δεν τα μοιραζει ....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.947
Πόντοι
12.756
μηπως το εχει ηδη ο σαραντατεσσερας,ειναι πολυ εργατικος οταν εχει να κανει με κινουμενες εικονες......απλα ειναι μονοχοφαης ο καργιολης και δεν τα μοιραζει ....
δεν εχει δεδομενα να στο στειλει..
μηπως εχεις κανα γουατςαπ να του στειλεις ;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.098
Like
11.315
Πόντοι
2.606
δε χρειαζεται, ειμαι βεβαιος οτι ο κυριος Σταικουας δε μας διαβαζει :confused::confused::confused:
μαλακας ειναι?..οταν ηταν μικρος ετρωγε σουτια απο τον αλεξ εβδομηνταενα,σιγα μη μπει ,το μυριζει το ξυλο .....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν εχει δεδομενα να στο στειλει..
μηπως εχεις κανα γουατςαπ να του στειλεις ;
θα μου ζητησει καμια πευσεηφ και εχουμε ενταση ...δε θελω εντασεις τωρα σεζον...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.256
Πόντοι
19.795
μαλακας ειναι?..οταν ηταν μικρος ετρωγε σουτια απο τον αλεξ εβδομηνταενα,σιγα μη μπει ,το μυριζει το ξυλο .....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


θα μου ζητησει καμια πευσεηφ και εχουμε ενταση ...δε θελω εντασεις τωρα σεζον...
Να τσεκαρουμε και ποια νικ βριζουν τον Αλεξ τοτε:confused:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.098
Like
11.315
Πόντοι
2.606
Να τσεκαρουμε και ποια νικ βριζουν τον Αλεξ τοτε:confused:
γιατι δε βαζουμε τον 71 να τον τραμπουκισει τηλεφωνικα να μας πει απευθειας το νικ του μην το κουραζουμε το θεμα.....λογικα μολις ακουσει τη φωνουλα του 71 στην γραμμη θα τραγουδησει χωρις αυριο.....μεχρι και τι γραφει ο μπλε φακελος θα του πει!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.947
Πόντοι
12.756

εμπαινες Γκαγκακη ;

katerina_gkagkaki__1_.jpg

Κατερίνα Γκαγκάκη για επεισόδιο σεξουαλικής παρενόχλησης: «Υπήρχε περίοδος που γυρνούσα στο σπίτι και έκανα εμετούς»​


«Μου συνέβη δύο φορές να μου κλειδώσει την πόρτα επικεφαλής του γραφείου και να βάλει το χέρι του μέσα στη μπλούζα μου. Είναι από τις λίγες φορές στη ζωή μου που φοβήθηκα. Ο ίδιος άνθρωπος το είχε κάνει σε μία άλλη κοπέλα στον ίδιο χώρο. Αυτή η κοπέλα είχε ένα παιδάκι, ήταν μονογονεϊκή οικογένεια, δεν είχε κανέναν και αναρωτιόμουν γιατί το ανέχεται. Το ανεχόταν γιατί δεν είχε εναλλακτική. Εγώ του άνοιξα την πόρτα μετά και άντε γεια και δεν θα με ξαναδείς μπροστά σου», αποκάλυψε στη συνέχεια.

«Για τον συγκεκριμένο άνθρωπο είναι χειρότερο να το πω στον περίγυρό του, επειδή έχει να κάνει και με τον δημοσιογραφικό χώρο. Το είπα σε πολύ σημαντικούς ανθρώπους και ξέρω ότι αυτή τη στιγμή προσέχει πάρα πολύ γιατί φοβάται πάρα πολύ τη στιγμή που θα βγω και θα το πω δημόσια», εκμυστηρεύτηκε η Κατερίνα Γκαγκάκη.
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.947
Πόντοι
12.756
γερο, για να τελειωνουμε

να σοιυ δωσω φτυαρι να πιασεις δουλιτσα? 4-5-10 χρονια θα χεις φτιαξει δρομο μουρλια και θα λες ειμαι και γω μεγαλοεργολαβος
ολα απο το κρατος τα περιμένει και αυτος ο τεμπελαρος

Ας παρει τα φτυαρια και ας βρει και απο εδω μεσα μισθωτους με άπλετο χρόνο να κανει την δουλιτσα του
Με μια Αμστελ και 2 χοιρινα καλαμάκια για μεροκάματο θα κανει την δουλεια του
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.256
Πόντοι
19.795
γιατι δε βαζουμε τον 71 να τον τραμπουκισει τηλεφωνικα να μας πει απευθειας το νικ του μην το κουραζουμε το θεμα.....λογικα μολις ακουσει τη φωνουλα του 71 στην γραμμη θα τραγουδησει χωρις αυριο.....μεχρι και τι γραφει ο μπλε φακελος θα του πει!
IMG_20230628_141839.png
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
ολα απο το κρατος τα περιμένει και αυτος ο τεμπελαρος

Ας παρει τα φτυαρια και ας βρει και απο εδω μεσα μισθωτους με άπλετο χρόνο να κανει την δουλιτσα του
Με μια Αμστελ και 2 χοιρινα καλαμάκια για μεροκάματο θα κανει την δουλεια του

τωρα μιλας σωστα

και εμεις επιτελικα μπορουμε να φορτωσουμε μια γιγαντοοθονη 32 ιντσων στον εκσκαφεα που θα φερει ο γερος ωστε να διαβαζουν μπου και να κανουν σχολια στα διαλειμματα.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.502
Κριτικές
8
Like
3.281
Πόντοι
786

συνεχίζεται η σοσιαλιστική πολιτική
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom