Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.962
Πόντοι
5.006
Μήπως ήσουν σε τράπεζα και ξέρεις ... μόνο όσους έχουν καταθέσεις ;

Αυτούς που έκαναν ιδιαίτερα σε εμάς ως οικογένεια .... τους ξέρω οικογενειακώς ..... 300 και 400 χιλιάρικα δεν έχουν σίγουρα.
Οι μισοί ... δεν έχουν μία, γιατί κάναν αξιοπρεπή ζωή.

Ένας, όντως έχει λεφτά ... αλλά ξέρεις για τι τύπο μιλάμε ;;
Έκανε 4 παιδιά ... για να πάρει μερσεντέ το 1990 ............ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ... ΠΟΛΥΤΕΚΝΙΚΗ
Έπαιρνε σακιά μακαρόνια και ρύζι από σύλλογο πολυτέκνων ..........
πάει η γυναίκα του και κλαίγεται ότι είναι πολύτεκνη με σκατόγριες από εκκλησίες .... και παίρνουν καταστροφές τυρόπιτες και κέϊκ από φούρνους ,,,,
και τρώνε από αυτά ........
Επίσης η γυναίκα του ... στην εκκλησία ... μάζευε πάντα παλιά ρούχα για φτωχούς ... και κράταγε τα καλύτερα ...
από αυτά ντύνονται όλοι ........ άντε να αγοράζουν τίποτε σώβρακα κυλότες τούρκικα από λαϊκή ...


τα παιδιά του τα είχε όλα στο σαλόνι και διάβαζαν , για να μην καίνε ρεύμα .... από δεκαετία 90 που το ρεύμα
ήταν πιο φθηνό από τις ροχάλες ....... είχε καλοριφέρ και ξέρω ότι έχει 800 λίτρα πετρέλαιο .... "για το πολύ κρύο" από το 1985
που έχτισε το σπίτι του !

Πρέπει να το μελετήσει το ΕΜΠ αυτό το πετρέλαιο ... πετρέλαιο του 1985 !
Ζεσταινόταν με ξύλα στο τζάκι και επειδή ήταν μεγάλο και έκαιγε πολλά ξύλα , έχτισε μόνος του επιπλέον τοιχώματα με πυρότουβλα
κρατάει ζέστη έτσι λέει και βάζει πιο λίγα ..........

και βέβαια μαζεύει και ξερά κλαδιά κουκουνάρια κτλ ...... δεν καίει μόνο αγορασμένα καυσόξυλα να καταστραφεί ...........

Την μερσεντέ , την έχει ακόμη. Με πινακίδες αντίκας πλέον . Έχει κάνει κάπου 30.000 χλμ .
Παίζει να έχει και τα λάστιχα του 1990 .


Αυτός, έχει 700 χιλιάρικα.

Τα παιδιά του ... γεννήθηκαν όλα σε κρατικά μαιευτήρια ...
πήγαινε τη γυναίκα το πρωί και την άφηνε ... και πήγαινε την επόμενη και έβλεπε το μωρό !

έτσι γλύτωνε και χιλιάρικα στις μαμές .... και κεράσματα σε σόγια που πήγαιναν επίσκεψη απόγευμα !


Από νέο , τον κούρευε η γυναίκα του. Σιγά μην έτρωγε τα λεφτά του στα κουρεία.
Και η γυναίκα του μόνη της κουρεύεται .

Τα μαλλιά της, τα βάφει μόνη της και μάλλον με ένα σωληνάριο κάνει 24 μήνες βαφές, οπότε αντί για μαύρο
βγαίνει ένα γκρι με άσπρες πιτσιλιές που θυμίζει αμερικάνους swat με παραλλαγή πόλης ...........

Αυτοί ναι , έχουν καταθέσεις. Για τέτοιους μου μιλάς ;

Κάθε καλοκαίρι ... παέι στο χωριό του ... στο πατρικό .... γεμίζει θερμός με κρύο νερό ....
μην καταστραφεί να πάρει νερό 0.50€ σε ΣΕΑ !!!!!!!!! .... έχει και γκαζάκι με μπρίκι και φτιάχνει και ελληνικό άμα γουστάρει ........

το ίδιο και στα μπάνια του ... θερμός και γκαζάκι ......... και πετσετούλα χάμω ..........
σιγά μην πληρώνει σαν μαλάκας ξαπλώστρα ... νερό 0.50€ και.... καφέ 2€ ...........

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ ΚΑΦΕ ΕΞΩ. Για ταβέρνα ... δεν το συζητάμε !
Όταν έκανε ιδιαίτερα σε γιο ταβερνιάρη ....... τους πρότεινε να τους κάνει τραπέζι κέρασμα !!!!!!!! Τσάμπα όλα.
Τον ρώτησε αν γινόταν ... να μην πάνε στο τραπέζι και αντι του τραπεζιού να του δώσει ... 3.000 δρχ μετρητά !!!!!!!

Ο γέρος έχει πάρει σύνταξη και κάνει ιδιαίτερα ακόμη. Από τη σύνταξη 25 χρόνια δεν έχει σηκώσει ούτε 1€ .
Τα έχει και σε προθεσμιακά, για καλό τόκο .

Οι υπόλοιποι , παίζει να έχουν 100 χιλίάρικα , βαριά 200 .
Οι υπόλοιποι από τους μισούς λέμε.

δηλαδη μου φερνεις ως παραδειγμα το εξης :
ενας καθηγητης που εκανε ιδιαιτερα, με 4 παιδια + γυναικα, που του εμειναν στην ακρη 700 χιλιαρικα....κανοντας ζωη σαν τον οσιο ονουφριο...
κλασικο παραδειγμα λακαρου...:confused:

απο το πανω παραδειγμα, αφαιρεσε 2 παιδια, βαλε μια γυναικα με κανα μισθο 1000 ευρω (μισθο της πλακας δηλαδη για εποχες ολυμπιακων αγωνων) και βαλε μια κανονικη ζωη μεσαιας ταξης (δηλαδη ταβερνα καθε σαββατο, κανα μπουζουκι αλλα με ενα μπουκαλι, οχι 1000 ευρω σε γαρυφαλλα, οχι παναμερα, διακοπες καθε καλοκαιρι, αλλα οχι διακοπες στο ναμος, ψωνια απο σουπερ μαρκετ, οχι κηπουρο και προσωπικο μασερ κτλ)....
ξερεις ποσα λεφτα εχει στην ακρη???300 χιλιαρικα...οπως σου εγραψα...το ξερω τον ανθρωπο, πελατης μου ειναι...

υγ : καλα αν ηταν και η γυναικα του εκπαιδευτικος με μαυρα ιδιαιτερα? παμε στο μισο μυριο....ή σε ιδιόκτητη μονοκατοικια....
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.843
Πόντοι
1.686
Προσέξτε την κριτική του Nerochitis για FKK Αρτεμις

σας φαίνεται γνήσια ή αντιγραφή - συνδυασμός άλλων ;
Έχει σημασία , διότι μάλλον πρόκειται για κλώνο
και εδώ που μιλάμε πολιτικά , οι κλώνοι κάνουν ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ

Να η κριτική :

FKK Artemis
FKK/Sauna Club

Ταξιδι Νο3, Επισκεψη Νο4
Οπως λεει και ο τιτλος 3η φορα στο Βερολινο αποκλειστικα για επισκεψη στο Αρτεμης (ολες μεσα σε ενα χρονο μαλιστα)..Το 2ο ταξιδι ειχε δυο παρουσιες γι αυτο και η επισκεψη ηταν η 4η..
Για το Αρτεμης γενικα δεν θα πω κατι, δεν βλεπω κατι ασχημο, ισχυουν ολα τα καλα που εχουν αναφερθει..Θα αναφερθω σε καποιες λεπτομεριες που ελπιζω να βοηθησουν τους μελλοντικους επισκεπτες.
Κατ αρχην επιλεγω να καθομαι οσο πιο πολλες ωρες μπορω γιατι μου αρεσουν και οι υπολοιπες παροχες του εκτος απο τις κοπελες.. και θα ελεγα σε ολους να το κανουν αυτο και για ναπιανει τοπο η εισοδος αλλα κυριως για να εχουν την ανεση να γνωριζουν περισσοτερο τις κοπελες και να αποφευγουν τις κακοτοπιες..
Δυστυχως ο νεος νομος εφαρμοζεται κανονικα.. οι κοπελες δεν ρωτουν αν θες ελευθερο στοματικο και γω βλακεια μου που δεν ρωτησα να χουμε ξεκαθαρη απαντηση.. αν και νομιζω θα ηταν αρνητικη.. Επισης δεν αναφερουν στα προγραμματα το τελειωμα στο στομο κατι που πριν ανεφεραν πανω απο μια φορες για να τσιμπισουν το εξτρα 50ευρο.. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν κοπελες που τα κανουν αλλα λογικα θα θελουν σημαντικο ανταλλαγμα γι αυτο προσοχη μη βρεθειτε προ τετελεσμενων..
Πανω στο τελευταιο που ανεφερα.. Θελει γενικα προσοχη γιατι οπως υπαρχνουν "τιμιες" κοπελες.. υπαρχουν και ξεπετες γι αυτο χριαζεται 2 και 3 φορες τεσταρισμα και κυριως αυτοσυγκρατηση τις πρωτες ωρες που θα πατε γιατι αυτες ειναι και οι ωρες που ειναι πιο πιθανο να πεσετε σε μια ξεπετα.. Οσο περναει η ωρα και κουβεντιασεται με τις κοπελες θα καταλαβετε τι εννοω.. Αλλα και παλι αν ειστε ατυχοι δεν χρειαζεται να σας παρει απο κατω.. υπαρχουν δεκαδες αλλες κουκλαρες που σας πειμενουν να τις επιλεξεται και να περασετε καλα!!
Οι αλλες 3 επισκεψεις ηταν ενα Σαββατο στο πρωτο ταξιδι και μια Παρασκευη και Σαββατο στο δευτερο.. Ημερες με μεγαλη κινηση και ειδικα τις πρωτες βραδινες ωρες γινοταν το αδιαχωρητο.. Αντιθετα αυτη τη φορα απο αποψη κοσμου ηταν πολυ καλα.. Θα ελεγα οτι το προτιμουσα απο τις αλλες φορες..Να πω οτι ειδικα το βραδυ οι κοπελες ηταν οσες και την Παρασκευη και το Σαββατο,το πρωι ισως ηταν καπως λιγοτερες κατι που δεν με πηραξε γιατι τα πρωινα προτιμω τη χαλαρωση.. Εδω θα ηθελα να ακουσω και αλλες γνωμες και αποψεις και για τις αλλες μερες της εβδομαδας..
Αυτα προς το παρων.. αν θυμηθω κατι αλλο θα το προσθεσω σε σχολιο..


Αυτό είναι κριτική ;
Ποιές κοπέλες πήρε ;
Με τι εντυπώσεις ;

Ούτε αναφέρει αν πήρε κοπέλες στο δωμάτιο !!!



ΜΑΪΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ να είναι η κριτική !


sassy-pretty.gif


:2funny: :2funny: :2funny:




:2funny::2funny:
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
ρε τυπε...νδ-πασοκ δεξια....συριζα-κκε αριστερα...αααρρρρραααααα 2-2...ισοπαλια
Εντάξει αν εννοείς αυτό σωστός μακάρι όλοι να ψηφίζετε ΚΚΕ και ΣΥΡΙΖΑ θα ήταν η χώρα μας τώρα σε τριςκαλυτερη μοίρα και οικονομικά και δε θα είχαμε ένα κάρο μετανάστες,το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ τα κατάστρεψε όλα.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Εντάξει αν εννοείς αυτό σωστός μακάρι όλοι να ψηφίζετε ΚΚΕ και ΣΥΡΙΖΑ θα ήταν η χώρα μας τώρα σε τριςκαλυτερη μοίρα και οικονομικά και δε θα είχαμε ένα κάρο μετανάστες,το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ τα κατάστρεψε όλα.
αμα ψηφιζουμε εμεις αυτους,τους αλλους ποιος θα τους ψηφισει?
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
αμα ψηφιζουμε εμεις αυτους,τους αλλους ποιος θα τους ψηφισει?
Να μη ψηφίσει κανείς ΠΑΣΟΚ και ΝΔ εγκληματικές κυβερνήσεις είναι έτσι και αλλιώς ένα καλό δε έχουν κάνει τόσα χρόνια που κυβερνάνε,άχρηστα παράσιτα σκουπίδια οι δεξιες κυβερνήσεις.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.962
Πόντοι
5.006
Μήπως ήσουν σε τράπεζα και ξέρεις ... μόνο όσους έχουν καταθέσεις ;

Αυτούς που έκαναν ιδιαίτερα σε εμάς ως οικογένεια .... τους ξέρω οικογενειακώς ..... 300 και 400 χιλιάρικα δεν έχουν σίγουρα.
Οι μισοί ... δεν έχουν μία, γιατί κάναν αξιοπρεπή ζωή.

παντως εχω απορια να μου εξηγησεις τι σοι "αξιοπρεπη ζωη" κανανε αυτοι που δεν τους εχει μεινει μια????
φανταζομαι δεν θα ηταν τιποτα φτωχοι που αγοραζαν παντελονι 80 ευρω????
σιγουρα θα ριξανε φραγκα σε κανα τζιπακι 50 χιλιαδων ευρω????
σπιτι, τουλαχιστον 150 τετραγωνικα????
γλυφαδα ή μαρουσι???θαλασσα βλεπουν απο το μπαλκονι????
σαλονι απο μαραγκο custom made????δεν πιστευω να πηγανε σε κανενα entos????
:think::coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.361
Like
22.968
Πόντοι
5.506
Yπουργειο μεταφορών (λόγω ποιότητας μεταφοράς με saxo)
O leklerc υπουργός υγείας
Ο μπατζανακης υπουργός τύπου και προπαγάνδας
Ο μπαρόκ υπουργείο ανάπτυξης
Ο μαρκισιός αθλητισμού
Το Γιώργο Ξύδη υπουργό Αμύνης
Βilgor υπουργό εργασίας για να μην το τρων τα νυχτοκαματα
Creta336 υπουργός εξωτερικού ( γνωρίζει άψογα τα ελληνοτουρκικά )
Κ εγώ να πάρω την dyana από τον λαντζιερη Κουβανό
:confused:
Βζιιιιιιιιιν θα την παω την οικονομια
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Να μη ψηφίσει κανείς ΠΑΣΟΚ και ΝΔ εγκληματικές κυβερνήσεις είναι έτσι και αλλιώς ένα καλό δε έχουν κάνει τόσα χρόνια που κυβερνάνε,άχρηστα παράσιτα σκουπίδια οι δεξιες κυβερνήσεις.
Και τι δουλεια θα κανουν αυτοι ρε τυπε??κοντα 200 ατομα μανι-μανι..
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Εσείς φτάνει με την καραμέλα των πλουσίων. Τα χρήματα είναι δικά μου και τα κάνω ότι θέλω. Είτε παίρνω το βασικό είτε είμαι ο Λάτσης. Δεν δίνω λογαριασμό σε κανένα.

Όμως οι συριζαιοι ήθελαν να μας κάνουν σοβιετια καθώς ήταν τόσο άχρηστοι που δεν ήξεραν τι τους γίνεται.

Άκου να δεις. Ο Αντρέας σκατα στον τάφο του μπορεί να μας κατέστρεψε αλλά έκανε ένα μεγάλο καλό. Ήταν αυτός που μας έβαλε στον 20ο αιώνα. Με δανεικά μεν αλλά μπόρεσε και μας έδωσε μια ιδέα στο πως ζουν στον υπόλοιπο πολιτισμένο κόσμο. Το γράφω πάλι ότι το έκανε με πολύ λάθος τροπο αλλά μπόρεσε ο άλλος που δεν είχε στον ήλιο μοίρα να φτιάξει τη ζωή του. Θες με ένα διορισμό; Θες με τις επιδοτήσεις από ένα κτήμα στο χωριό; Έγινε.

Και ήρθαν 20 χρόνια μετά οι άχρηστοι να μας ξανακάνουν σοβιετια. Διαβάζεις απόψεις σαν και τις δικές σου η άλλες πολύ χειρότερες και χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο. Έχω διαβάσει ότι οι πλούσιοι είναι αναίσθητοι και μόνο ο φτωχός που δίνει από το υστέρημα του είναι καλός. Τα νοσοκομεία και οι λοιπές δωρεές γίνονται για την υστεροφημία και όχι την καλή καρδιά του άλλου.

Δουλεύεις και βγάζεις το κάτι παραπάνω και έρχεται ο διπλανός σου που είναι άχρηστος και ζητάει να πάρει τα μισά διότι είναι άδικο να κερδίζεις περισσότερα. Λες και τα έκλεψες.
Ο Αντρέας στην πρώτη του τετραετία 81 85 έκανε πράγματι αυτά που λες

Πήγε τόσο άσχημα όμως η οικονομία
Πού στις δεύτερες εκλογές που βγήκε το 1985 παρότι είχε υποσχεθεί ακόμα καλύτερες μέρες
Με υπουργό οικονομίας το Σημίτη έκανε πρόγραμμα λιτότητας με υποτίμηση της δραχμής και πολλά άλλα
Κατά τη διάρκεια εφαρμογής αυτού του προγράμματος όμως είδε ότι έχανε πάρα πολλούς ψήφους
Έτσι στο μέσον της τετραετίας 85 89αποφάσισε να το αλλάξει και μεταξύ των άλλων είχε πει το περίφημο τσοβόλα δώστα όλα
Γιατί είχε βάλει υπουργό οικονομικών τον τσοβόλα

Φτάσαμε σε τέτοιο σημείο που το 1989 δεν υπήρχαν λεφτά για να πληρώσουμε μισθούς και συντάξεις
Και έτσι βάλαν πρωθυπουργό τον τότε πρόεδρο της Τράπεζας της Ελλάδος ζολώτα που με το διεθνές κύρος που είχε μας έσωσε
Και για αυτό μετέπειτα στελέχη του ΠΑΣΟΚ όπως ο Αντωνίου και ο Χριστοδουλάκης είχαμε μιλήσει και κάποιοι είχαν γράψει και βιβλίο για τη χαμένη δεκαετία του 80
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
Προσέξτε την κριτική του Nerochitis για FKK Αρτεμις

σας φαίνεται γνήσια ή αντιγραφή - συνδυασμός άλλων ;
Έχει σημασία , διότι μάλλον πρόκειται για κλώνο
και εδώ που μιλάμε πολιτικά , οι κλώνοι κάνουν ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ

Να η κριτική :

FKK Artemis
FKK/Sauna Club

Ταξιδι Νο3, Επισκεψη Νο4
Οπως λεει και ο τιτλος 3η φορα στο Βερολινο αποκλειστικα για επισκεψη στο Αρτεμης (ολες μεσα σε ενα χρονο μαλιστα)..Το 2ο ταξιδι ειχε δυο παρουσιες γι αυτο και η επισκεψη ηταν η 4η..
Για το Αρτεμης γενικα δεν θα πω κατι, δεν βλεπω κατι ασχημο, ισχυουν ολα τα καλα που εχουν αναφερθει..Θα αναφερθω σε καποιες λεπτομεριες που ελπιζω να βοηθησουν τους μελλοντικους επισκεπτες.
Κατ αρχην επιλεγω να καθομαι οσο πιο πολλες ωρες μπορω γιατι μου αρεσουν και οι υπολοιπες παροχες του εκτος απο τις κοπελες.. και θα ελεγα σε ολους να το κανουν αυτο και για ναπιανει τοπο η εισοδος αλλα κυριως για να εχουν την ανεση να γνωριζουν περισσοτερο τις κοπελες και να αποφευγουν τις κακοτοπιες..
Δυστυχως ο νεος νομος εφαρμοζεται κανονικα.. οι κοπελες δεν ρωτουν αν θες ελευθερο στοματικο και γω βλακεια μου που δεν ρωτησα να χουμε ξεκαθαρη απαντηση.. αν και νομιζω θα ηταν αρνητικη.. Επισης δεν αναφερουν στα προγραμματα το τελειωμα στο στομο κατι που πριν ανεφεραν πανω απο μια φορες για να τσιμπισουν το εξτρα 50ευρο.. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν κοπελες που τα κανουν αλλα λογικα θα θελουν σημαντικο ανταλλαγμα γι αυτο προσοχη μη βρεθειτε προ τετελεσμενων..
Πανω στο τελευταιο που ανεφερα.. Θελει γενικα προσοχη γιατι οπως υπαρχνουν "τιμιες" κοπελες.. υπαρχουν και ξεπετες γι αυτο χριαζεται 2 και 3 φορες τεσταρισμα και κυριως αυτοσυγκρατηση τις πρωτες ωρες που θα πατε γιατι αυτες ειναι και οι ωρες που ειναι πιο πιθανο να πεσετε σε μια ξεπετα.. Οσο περναει η ωρα και κουβεντιασεται με τις κοπελες θα καταλαβετε τι εννοω.. Αλλα και παλι αν ειστε ατυχοι δεν χρειαζεται να σας παρει απο κατω.. υπαρχουν δεκαδες αλλες κουκλαρες που σας πειμενουν να τις επιλεξεται και να περασετε καλα!!
Οι αλλες 3 επισκεψεις ηταν ενα Σαββατο στο πρωτο ταξιδι και μια Παρασκευη και Σαββατο στο δευτερο.. Ημερες με μεγαλη κινηση και ειδικα τις πρωτες βραδινες ωρες γινοταν το αδιαχωρητο.. Αντιθετα αυτη τη φορα απο αποψη κοσμου ηταν πολυ καλα.. Θα ελεγα οτι το προτιμουσα απο τις αλλες φορες..Να πω οτι ειδικα το βραδυ οι κοπελες ηταν οσες και την Παρασκευη και το Σαββατο,το πρωι ισως ηταν καπως λιγοτερες κατι που δεν με πηραξε γιατι τα πρωινα προτιμω τη χαλαρωση.. Εδω θα ηθελα να ακουσω και αλλες γνωμες και αποψεις και για τις αλλες μερες της εβδομαδας..
Αυτα προς το παρων.. αν θυμηθω κατι αλλο θα το προσθεσω σε σχολιο..


Αυτό είναι κριτική ;
Ποιές κοπέλες πήρε ;
Με τι εντυπώσεις ;

Ούτε αναφέρει αν πήρε κοπέλες στο δωμάτιο !!!



ΜΑΪΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ να είναι η κριτική !


sassy-pretty.gif


:2funny: :2funny: :2funny:




:2funny::2funny:
Αχου.. είναι λίγο μαλάκας..
Ρε τρόμπα φαντασιοπληκτε άντε ξεφορτωσου μας που θα μου πεις ότι κάνω κ ψεύτικες κριτικές..
Ψάξε λίγο ακόμα το προφίλ μου μήπως πάρεις χαμπάρι ότι δεν είμαι καν από Αθήνα..
Ξέρω σε πονάει που ο ΣΥΡΙΖΑ είναι δεξιό κόμμα.. αλλά τι να κάνουμε.. Ξυδάκι....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.750
Like
17.901
Πόντοι
3.656
παντως εχω απορια να μου εξηγησεις τι σοι "αξιοπρεπη ζωη" κανανε αυτοι που δεν τους εχει μεινει μια????
φανταζομαι δεν θα ηταν τιποτα φτωχοι που αγοραζαν παντελονι 80 ευρω????
σιγουρα θα ριξανε φραγκα σε κανα τζιπακι 50 χιλιαδων ευρω????
σπιτι, τουλαχιστον 150 τετραγωνικα????
γλυφαδα ή μαρουσι???θαλασσα βλεπουν απο το μπαλκονι????
σαλονι απο μαραγκο custom made????δεν πιστευω να πηγανε σε κανενα entos????
:think::coffee:


Μαλάκα .... γουστάρεις τζέρτζελο .... Τζιπάκια 50 χιλιάδων παίρνουν ιατροί σαν το χλεχλέ .....
Όχι . Οι καθηγητές των ιδιαίτερων .... με κάτι αμάξια κλάσης 405. avensis κτλ ήταν ....
αλλά πήραν αμάξι στα παιδιά τους .... τρώγαν κρέας ... όχι μόνο ... χοιρινά κοτόπουλα ......
πηγαίναν ταβέρνες ...... κάναν διακοπές πέρα από το χωριό τους ......... ταξίδια ΣΚ ....

πήγαιναν στο κουρείο οι άνδρες ... δεν τα κόβαν με κλαδοψάλιδο ........ οι γυναίκες το ίδιο ....... δεν θα βάθαν με νταβανόβουρτσα .....
ανάβαν καλοριφέρ.... τουλάχιστον μέχρι το ... 2010 ... κανά αιρκοντίσιον μετά ........

Αυτοί που λες εσύ, είναι τύποι που δεν τρώνε για να μη χέσουν και δεν χέζουν για να μη πεινάσουν .
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom