Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
να με ενημερωσεις και να μου δωσεις και μερικα καλα μπετς με το ματι, πριν πεσουν οι αποδοσεις τους.
στις προηγουμενες επαιξα ανταρσυα οβερ οπως μου ειπατε πολλοι και τσιμπησα απο μονος μου τις μονοεδρικες της ΝΔ οβερ 7.5 που ηταν κλεψιμο εκκλησιας στο 1.65.

τωρα ηδη εχω στο κεφαλι μου οβερ 5.5/6.5 κομματα μεσα στη βουλη, ΝΙΚΗ οβερ (οτι line εχει), κων/πουλου οβερ (οτι line εχει), 9/9 μονοεδρικες (θα πληρωνει ψιχουλα) και under αποχη (οτι line εχει) :coffee:
Πολυ ωραιος. Θα συνεννοηθουμε.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
στειλε σαξο και βιταρα οπως ειναι....λογικα στην μακρινη κολομπα θα εκστασιαστουν με αυτα τα εξωτικα εργαλεια και θα τα νοικιαζουν συνεχεια για να νιωσουν λιγο σαν ελληνες προνομιουχοι!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.378
Like
51.400
Πόντοι
12.756
Για σενα,για τον ευατο του πιστευει οτι ειναι πιο εξυπνος απ αυτους που ψηφισαν νδ.Αυτοι που ψηφισαν νδ πιστευουν οτι ειναι πιο εξυπνοι απ αυτους που ψηφισαν συριζα κ.ο.κ.Υπαρχουν πολλοι που εχουν προβλημα αντιληψης και ειναι ευκολα χειραγωγησιμοι(με 2-3 απειλες οτι θα καταστραφουμε ή με ενα δηθεν σχεδιο οτ θα λυθουν ολα τα προβληματα καθαρισες).Αυτος δεν ηταν με Καμενο?Απο δεξι εξτρεμ πηγε αριστερα?:coffee::confused::confused::confused:
δεν διαφωνω με τη επεξηγηση σου..ετσι ειναι...
Ζουραρις ειλικρινα τα εχει χασει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Για σενα,για τον ευατο του πιστευει οτι ειναι πιο εξυπνος απ αυτους που ψηφισαν νδ.Αυτοι που ψηφισαν νδ πιστευουν οτι ειναι πιο εξυπνοι απ αυτους που ψηφισαν συριζα κ.ο.κ.Υπαρχουν πολλοι που εχουν προβλημα αντιληψης και ειναι ευκολα χειραγωγησιμοι(με 2-3 απειλες οτι θα καταστραφουμε ή με ενα δηθεν σχεδιο οτ θα λυθουν ολα τα προβληματα καθαρισες).Αυτος δεν ηταν με Καμενο?Απο δεξι εξτρεμ πηγε αριστερα?:coffee::confused::confused::confused:
Δεν αναφερθηκα σε ποιος ειναι πιο εξυπνος με βαση το τι ψηφιζει. Αναφερθηκα στο οτι υπαρχουν καποιοι που πιστευουν στα δις του Σωρρα, ή οτι τα αποτελεσματα τα βγαζει η singular. Ενας τετοιος ολιγονοϊκός μπορει να ψηφιζει και ΝΔ, γιατι οχι? Για μενα η ψηφος του κακώς εχει την ιδια αξια με την δικη μου, κι ας ψηφιζουμε το ιδιο κομμα. Σαφεστερο τωρα?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.602
Like
73.031
Πόντοι
12.756
Για σενα,για τον ευατο του πιστευει οτι ειναι πιο εξυπνος απ αυτους που ψηφισαν νδ.Αυτοι που ψηφισαν νδ πιστευουν οτι ειναι πιο εξυπνοι απ αυτους που ψηφισαν συριζα κ.ο.κ.Υπαρχουν πολλοι που εχουν προβλημα αντιληψης και ειναι ευκολα χειραγωγησιμοι(με 2-3 απειλες οτι θα καταστραφουμε ή με ενα δηθεν σχεδιο οτ θα λυθουν ολα τα προβληματα καθαρισες).Αυτος δεν ηταν με Καμενο?Απο δεξι εξτρεμ πηγε αριστερα?:coffee::confused::confused::confused:
αστο να υπαρχει αυτο εδω .. ποτέ δεν ξέρεις

 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.686
Like
20.469
Πόντοι
6.056
Δεν αναφερθηκα σε ποιος ειναι πιο εξυπνος με βαση το τι ψηφιζει. Αναφερθηκα στο οτι υπαρχουν καποιοι που πιστευουν στα δις του Σωρρα, ή οτι τα αποτελεσματα τα βγαζει η singular. Ενας τετοιος ολιγονοϊκός μπορει να ψηφιζει και ΝΔ, γιατι οχι? Για μενα η ψηφος του κακώς εχει την ιδια αξια με την δικη μου, κι ας ψηφιζουμε το ιδιο κομμα. Σαφεστερο τωρα?
Καταλαβα τι εννοουσες,εγω το διατυπωσα μαλλον λαθος:hi::confused::confused::confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.472
Πόντοι
8.846
Θα πουλήσεις βιτάρα, σαξό και θα βάλεις και άλλα 1000€ ;;;

Paypal μια χαρα ειναι, απλως τα "σπάω" ανά 1.000 ευρω τη μερα για να μην υπαρχει προβλημα με την μεταβιβαση, αν τα ποσα ειναι πολυ μεγαλα μπορει να υπαρξει εμπλοκη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Επένδυση τύπε, σε 10 μηνες εχουμε κανει αποσβεση
Σου είπα, άλλαξέ το το ρημάδι...τσουρέκια !!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
Δεν προκειται. Τα λεφτα πλεον τα επενδυω στην Κολομβια
προχωρα αφοβα τυπε,σε καμια περιπτωση δεν κρυβεται απο πισω Νιγηριανος scammer:confused::confused::confused:

4fe1cb9069bedddb3b000002
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.912
Like
4.237
Πόντοι
506
Ρε τύπε , η οικονομική καταστροφή της Ελλάδος οφείλεται στο Πασοκ
και τη Νέα Δημοκρατία , που μας έριξαν στα Μνημόνια ΛΟΓΩ ΥΠΕΡΔΑΝΕΙΣΜΟΥ.
και ΜΕΙΩΣΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ , βιομηχανία - βιοτεχνία - γεωργία - κτηνοτροφία
αλιεία στον πάτο, και αρπαχτές από χρήματα της ΕΕ και δάνεια


Ιδίως η Νέα Δημοκρατία από 2004 έως το 2009 ολοκλήρωσε την καταστροφή


%CE%A8%CE%91%CE%9B%CE%99%CE%94%CE%91_%CE%9F%CE%99%CE%9A%CE%9F%CE%9D%CE%9F%CE%9C%CE%99%CE%91.jpg


ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

Η διετία που εκτίναξε το χρέος​


Εξάλλου η Νέα Δημοκρατία ΑΥΞΗΣΕ το χρέος της σαν κόμμα στα 400 εκ ευρώ !!!

Θα μας σώσει η Νέα Δημοκρατία ;

:2funny::2funny::2funny::2funny:

Πήρε τα 37 δις που άφησε ο Σύριζα, πήρε δις από τη ΕΕ,
και ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΕ πολλά δις και χρωστάει
η Ελλάδα 400 δις !

:2funny: :2funny::2funny::2funny::2funny:

Ο μισθωτός με το βασικό μισθό , αλλά και αυτός με τον " μέσο μισθό "

ΔΕΝ μπορούν να πληρώσουν τη ΔΕΗ , το ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ , το ΕΝΟΙΚΙΟ
τη ΒΕΝΖΙΝΗ- ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ- ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟ
Περισσότερες από τις μισές πολυκατοικίες ΔΕΝ λειτούργησαν
την κεντρική θέρμανση .

Θα σώσει την Ελλάδα η ΝΔ , που τη χρεωκόπησε και χρεωκόπησε
και το κόμμα της ΝΔ ;

:2funny: :2funny::2funny:

Η ΝΔ πλήρωνε τα κανάλια να κάνουν ΘΕΤΙΚΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ για τη ΝΔ
και ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ για τα άλλα κόμματα.

Υπ΄άρχει και σχετικό βιβλίο



68105.jpg


Η τυραννία των ΜΜΕ​

Ignacio Ramonet
Εδωσε ομως 50δισ σε pass
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.378
Like
51.400
Πόντοι
12.756
καποιος εδω παρακαλαει να μεινω απο δουλεια....
ισως ζηλευει που ειμαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ να ροβολαω στην Γλυφαδα και αυτος σε προαυλιο και στα μπανια προσεχει μην του πεσει το σαπουνι...:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom