Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
Σε καποιους αλλους που κοβει ομως μονο για π@υστιες. Ζηλεψαν απο το καθεστως Ερντογαν και εφαρμοζουν τις τακτικες του και εδω.. Με ο'τι συνεπαγεται αυτο :confused:
Εβαλαν και τους κολλητους τους με τη Singular Logic να κανουν τις εκλογες και να μαγειρεψουν τα αποτελεσματα.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.303
Like
3.562
Πόντοι
1.706
Εβαλαν και τους κολλητους τους με τη Singular Logic να κανουν τις εκλογες και να μαγειρεψουν τα αποτελεσματα.
Δεν είναι αυτοί οι κολλητοί του καθεστώτος Κούλη.
Άστους, μετά τις εκλογές θα τους εμφανίσουμε τους ερντογανικούς και θα τα πούμε ενα χεράκι :knuppel::knuppel::knuppel::knuppel::knuppel:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.763
Κριτικές
6
Like
11.228
Πόντοι
3.936
Εβαλαν και τους κολλητους τους με τη Singular Logic να κανουν τις εκλογες και να μαγειρεψουν τα αποτελεσματα.
Τωρα κανεις πλακα εσυ. Αλλα χωρις διαθεση ξιφομαχιας. Το 60% της σινγκιουλαρ το εξαγορασε η σπέις ελλας. Με διευθυνων ποιον; Το κολληταρι του Κουλ. Αυτους ποιος τους ελεγχει.. Ο κανενας. :confused:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.738
Πόντοι
2.356
με Δήμητρες κινείσαι τυπε?
οι δημητρες ειναι πολυ καλη ιδεα τυπε!!!!
τουλαχιστον θα ηταν και δημοσιες και χωρις προμηθεια.

βασισου εσυ στις ιδιωτικες τραπεζες που μαντεψε ποιος τις χρηματοδοτει και που εχουν και αυτες το ρολο τους και στην ακριβεια και στον πληθωρισμο με τα νταβατζηλια που εισπραττουν απο το πλαστικο χρημα μονο... (λες και λιγες βαρεσαν κανονι)
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.907
Like
14.349
Πόντοι
3.656
οι δημητρες ειναι πολυ καλη ιδεα τυπε!!!!
τουλαχιστον θα ηταν και δημοσιες και χωρις προμηθεια.

βασισου εσυ στις ιδιωτικες τραπεζες που μαντεψε ποιος τις χρηματοδοτει και που εχουν και αυτες το ρολο τους και στην ακριβεια και στον πληθωρισμο με τα νταβατζηλια που εισπραττουν απο το πλαστικο χρημα μονο... (λες και λιγες βαρεσαν κανονι)
ενώ εσύ σε τι βασίζεσαι τυπε? τον μισθό σου που στον βάζουν?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.738
Πόντοι
2.356
ενώ εσύ σε τι βασίζεσαι τυπε? τον μισθό σου που στον βάζουν?
το μισθο μου τον παιρνω τυπε! αμα περιμενα απο τα "ασπρα"! τα ασπρα ειναι τοσα ωστε να μας πιανουν τα κουλοπας
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.907
Like
14.349
Πόντοι
3.656

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Φοβήθηκαν οι γέροι με χάσουν τα χιλιάρικα των συντάξεων, όταν βγήκε ο βαρουφακης και έλεγε για Δήμητρα, σε λέει θα συνεργαστεί ΣΎΡΙΖΑ με τον μπαρούφα, βάλε τωρ αοτι στους δήμους, δημόσιο έχει διορίσει ένα σωρό κόσμο η νέα δημοκρατια
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.738
Πόντοι
2.356
πρέπει να είσαι πολύ χωμένος στα κόλπα τύπε :coffee:
ξερω καλυτερους απο μενα. αλλος αρμπιτραρει στοιχηματικες. αλλος εχει βγαλει τα αντερα του απο φεικ νιουζ απο αυτα που πατανε οι μπαρμπαδες στο φβ! ολοι αυτοι βεβαια δε συγκρινονται με τους μεγαλυτερους κομπιναδορους του κρατους μας τους ΕΕ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φοβήθηκαν οι γέροι με χάσουν τα χιλιάρικα των συντάξεων, όταν βγήκε ο βαρουφακης και έλεγε για Δήμητρα, σε λέει θα συνεργαστεί ΣΎΡΙΖΑ με τον μπαρούφα, βάλε τωρ αοτι στους δήμους, δημόσιο έχει διορίσει ένα σωρό κόσμο η νέα δημοκρατια
δε πειραζει τυπε. να δουμε τωρα πως θα μοιραστει το αιγαιο απο τον κουλη και την αναπτυξη του 4% ανα ετος!!!!

πασσ τελος! τωρα εχει μασ!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.907
Like
14.349
Πόντοι
3.656
ξερω καλυτερους απο μενα. αλλος αρμπιτραρει στοιχηματικες. αλλος εχει βγαλει τα αντερα του απο φεικ νιουζ απο αυτα που πατανε οι μπαρμπαδες στο φβ! ολοι αυτοι βεβαια δε συγκρινονται με τους μεγαλυτερους κομπιναδορους του κρατους μας τους ΕΕ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δε πειραζει τυπε. να δουμε τωρα πως θα μοιραστει το αιγαιο απο τον κουλη και την αναπτυξη του 4% ανα ετος!!!!

πασσ τελος! τωρα εχει μασ!
μιλάμε για πράφιτ τυπε :confused:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
Του Πρετεντέρη...

Screenshot_20230525_102443_Facebook.jpg
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
950
Like
855
Πόντοι
86
Οχι ρε τυπε δεν συμβαινει τιποτε τετοιο ,τι να εχω μαζι σου? :grouphug:
Απλα εχεις χαρακτηριστικο αβαταρ ,θυμηθηκα την συζητηση που ειχαμε και ειπα να σε τσιγκλησω λιγο :cool2:
Εντυπωσιακο παντως οτι επιμενεις στην υποεκπροσωπηση της αριστερας στα γκαλοπ μου θυμιζεις ενα παλιο τσιτατο των κομουνιστων στην σοβιετικη ενωση.
"Οσο περισσοτερο απεχει η πραγματικοτητα απο αυτα που λεμε ,τοσο το χειροτερο για την πραγματικοτητα"
Δεν επιμένω εγώ, οι δημοσκόποι το κάνουν. Ή μάλλον το έκαναν μέχρι τώρα. Υποθέτω ότι θα ξύσουν τα μολύβια τους και να δουν τα θέματα μεθοδολογίας, εν προκειμένω της υποεκπροσώπησης (αν και δεν είναι το μόνο, πρέπει γενικότερα να εκσυγχρονίσουν το "εργαλείο" τους). Αυτό πρέπει να το κάνουν γενικά, ανεξαρτήτως, δηλαδή, πολιτικού φάσματος. Αυτό ήταν και η ουσία της προηγούμενης απάντησής μου.
Σκέψου, εδώ, και το εξής (γενικότερο, για τον τρόπο που λειτουργούν): Για την τεράστια διαφορά μεταξύ πρώτου/δεύτερου κόμματος, για την οποία σε ΟΛΕΣ τις μετρήσεις (δηλαδή όλων των εταιρειών) έπεσαν έξω, δήλωσαν ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ότι την έβλεπαν, αλλά δεν τον έλεγαν φοβούμενοι ότι θα τους επιτεθεί ο ΣΥΡΙΖΑ ή όποιος άλλος. Προσωπικά ΔΕΝ το πιστεύω, αλλά, ΑΝ είναι αλήθεια, αποκαλύπτει άλλο πρόβλημα: Δηλαδή, οι ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΕΣ δημοσκοπικές εταιρείες, μετρούν/βλέπουν την αλήθεια και αντί να την πουν ευθαρσώς (αυτό είναι η ουσία της δουλειάς τους, άλλωστε), για λόγους σκοπιμότητας (οποιασδήποτε, δεν ενδιαφέρει εδώ ποιας ακριβώς) λένε άλλα ή την λένε μισή, κουτσουρεμένη κλπ. Αν δεν είναι πρόβλημα αυτό για σένα, ΟΚ.

- Τώρα για το "όσο περισσότερο..." κλπ. : Από αυτό το άσχετο με το θέμα που συζητάμε τσιτάτο, προκύπτει ότι δεν κατάλαβες τί ακριβώς σου έγραψα στην προηγούμενη ανάρτησή μου. Αν φταίω εγώ που υπήρξα ασαφής, ελπίζω να στο ξεκαθάρισα με την τωρινή. Εκτός αν το θέμα στο κεφάλι σου είναι άλλο...
- Ορίστε, λίγο με τσίγκλησες. Ευχαριστημένος;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Σε καποιους αλλους που κοβει ομως μονο για π@υστιες. Ζηλεψαν απο το καθεστως Ερντογαν και εφαρμοζουν τις τακτικες του και εδω.. Με ο'τι συνεπαγεται αυτο :confused:
Xαμπάρι δεν εχετε παρει τι εχει συμβει και γιατι. Κριμα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δεν επιμένω εγώ, οι δημοσκόποι το κάνουν. Ή μάλλον το έκαναν μέχρι τώρα. Υποθέτω ότι θα ξύσουν τα μολύβια τους και να δουν τα θέματα μεθοδολογίας, εν προκειμένω της υποεκπροσώπησης (αν και δεν είναι το μόνο, πρέπει γενικότερα να εκσυγχρονίσουν το "εργαλείο" τους). Αυτό πρέπει να το κάνουν γενικά, ανεξαρτήτως, δηλαδή, πολιτικού φάσματος. Αυτό ήταν και η ουσία της προηγούμενης απάντησής μου.
Σκέψου, εδώ, και το εξής (γενικότερο, για τον τρόπο που λειτουργούν): Για την τεράστια διαφορά μεταξύ πρώτου/δεύτερου κόμματος, για την οποία σε ΟΛΕΣ τις μετρήσεις (δηλαδή όλων των εταιρειών) έπεσαν έξω, δήλωσαν ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ότι την έβλεπαν, αλλά δεν τον έλεγαν φοβούμενοι ότι θα τους επιτεθεί ο ΣΥΡΙΖΑ ή όποιος άλλος. Προσωπικά ΔΕΝ το πιστεύω, αλλά, ΑΝ είναι αλήθεια, αποκαλύπτει άλλο πρόβλημα: Δηλαδή, οι ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΕΣ δημοσκοπικές εταιρείες, μετρούν/βλέπουν την αλήθεια και αντί να την πουν ευθαρσώς (αυτό είναι η ουσία της δουλειάς τους, άλλωστε), για λόγους σκοπιμότητας (οποιασδήποτε, δεν ενδιαφέρει εδώ ποιας ακριβώς) λένε άλλα ή την λένε μισή, κουτσουρεμένη κλπ. Αν δεν είναι πρόβλημα αυτό για σένα, ΟΚ.

- Τώρα για το "όσο περισσότερο..." κλπ. : Από αυτό το άσχετο με το θέμα που συζητάμε τσιτάτο, προκύπτει ότι δεν κατάλαβες τί ακριβώς σου έγραψα στην προηγούμενη ανάρτησή μου. Αν φταίω εγώ που υπήρξα ασαφής, ελπίζω να στο ξεκαθάρισα με την τωρινή. Εκτός αν το θέμα στο κεφάλι σου είναι άλλο...
- Ορίστε, λίγο με τσίγκλησες. Ευχαριστημένος;
Το γιατι επεσαν εξω οι δημοσκοπησεις, εξηγηθηκε επαρκως τις τελευταιες ημερες. Η απολυτη ευθυνη ανηκει στον Συριζα και στον εκφοβισμο των εταιρειων. Πλεον το σιχαμενο αυτο κομμα δεν μπορει να εκφοβισει κανεναν και ηδη η πρωτη δημοσκοπηση βγηκε με 22 μοναδες διαφορα για τη ΝΔ.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.396
Πόντοι
2.356
Τωρα κανεις πλακα εσυ. Αλλα χωρις διαθεση ξιφομαχιας. Το 60% της σινγκιουλαρ το εξαγορασε η σπέις ελλας. Με διευθυνων ποιον; Το κολληταρι του Κουλ. Αυτους ποιος τους ελεγχει.. Ο κανενας. :confused:
Επειδή το ακούω συχνά κι απο πολλούς ΣΥΡΙΖΑΙΟΥΣ, το εχω απορία. Ακόμα και αν τη Σινγκιουλαρ την είχε η Μαρεβα, τι θα άλλαζε στο εκλογικό αποτέλεσμα; Αφού το αποτέλεσμα κάθε κάλπης το ελέγχουν και το επικυρώνουν δικαστές. Και αυτοί βγάζουν και τα τελικά αποτελέσματα. Θα τα άλλαζε με εντολή της Μαρεβα η Σινγκουλαρ και θα έβγαζε πρώτο το δεύτερο; Ή ότι ανάλογο νοθευτικο; Και δε θα την έπαιρνε κανείς χαμπάρι;
Αυτές τις κουταμαρες αναμασουσε η αντιπολίτευση και πάτωσε. Ο κόσμος θέλει πρακτικές απαντήσεις στα προβλήματά του, που δεν είναι ούτε η Σινγκιουλαρ ουτε το πρεντατορ ουτε η Καϊλη.
Πάντα κάποιος θα έχει άκρες με την κυβέρνηση, κάποιος θα παρακολουθείται, κάποιος θα τα πιάνει.
Το σημαντικό για τον ψηφοφόρο που ανεβοκατεβαζει κυβερνήσεις είναι η λύση στα προβλήματα της καθημερινότητάς του.
Και κανείς από την αντιπολίτευση δεν πρότεινε κάτι αξιόπιστο.
Το αποτέλεσμα γνωστό.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.852
Like
18.066
Πόντοι
3.656
Λάκη τώρα που θα αρχίσει να εφαρμόζεται το dentist pass κάτι θα βγάλεις ε;
Με απόδειξη φυσικά


Ξέρω .... αν έβλεπα να μου κάνουν like αυτοί που κάνουν σε εσένα ....
μπορεί να προβληματίζόμουν .

Σε εσένα εύχομαι καλή ψυχαγωγία στα σινεμά ....
Ξέρεις εσύ ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τωρα κανεις πλακα εσυ. Αλλα χωρις διαθεση ξιφομαχιας. Το 60% της σινγκιουλαρ το εξαγορασε η σπέις ελλας. Με διευθυνων ποιον; Το κολληταρι του Κουλ. Αυτους ποιος τους ελεγχει.. Ο κανενας. :confused:
Αγωνιζεσαι απελπισμενα να μας πεισεις οτι εισαι ανοητος? Τι μας νοιαζει η singular που εμπλεκεται μονο στην τηλεοπτικη μεταδοση των αποτελεσματων? Ακομη μας λές οτι βγαζει το αποτελεσμα? Τι θα γινει επιτελους με αυτην την μαλακια?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.852
Like
18.066
Πόντοι
3.656
Εγώ εύχομαι να πάρει η ΝΔ 180+ έδρες , να κάνει συνταγματική αναθεώρηση έτσι ώστε να γαμ..σει ότι έμεινε αγαμ..το και τότε ,τέλος, βουρ πάλι για μνημόνια να δω τι θα λένε μερικοί...


Θα σου λένε να μην είσαι απαισιόδοξος και αρνητικός. Από κοντά βέβαια, γιατί τότε δεν θα έχουν ρεύμα και ίντερνετ , για να στα γράφουν .
Ο δικηγόρος παρ αρείω πάγω με σαξό , μας λέει ότι η χώρα πάει καλά και δεν πρέπει να είμαστε γκρινιάρηδες.
Δεν έχει λεφτά να πάει .... στην κολομβία .... και τον παίζει στα ονλυ φανς και τσατουρμπεητ ....
Και μας λέει για πρόοδο και κανονικότητα.


Μάλλον η μαλακία, έχει γίνει κανονικότητα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ετσι. Στα μούτρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα σου λένε να μην είσαι απαισιόδοξος και αρνητικός. Από κοντά βέβαια, γιατί τότε δεν θα έχουν ρεύμα και ίντερνετ , για να στα γράφουν .
Ο δικηγόρος παρ αρείω πάγω με σαξό , μας λέει ότι η χώρα πάει καλά και δεν πρέπει να είμαστε γκρινιάρηδες.
Δεν έχει λεφτά να πάει .... στην κολομβία .... και τον παίζει στα ονλυ φανς και τσατουρμπεητ ....
Και μας λέει για πρόοδο και κανονικότητα.


Μάλλον η μαλακία, έχει γίνει κανονικότητα.
55%
2.400.000
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom