Νέα

Εκλογές 2011

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 40DDD
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιο κομμα θα ψηφισετε σε περιπτωση εκλογων ???

  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 11 6,7%
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 19 11,7%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 18 11,0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 13 8,0%
  • ΛΑ.ΟΣ

    Ψήφοι: 16 9,8%
  • ΔΗ.ΑΡΙΣΤΕΡΑ

    Ψήφοι: 10 6,1%
  • ΔΗ.ΣΥΜΜΑΧΙΑ

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ

    Ψήφοι: 6 3,7%
  • ΑΡΜΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 21 12,9%
  • ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

    Ψήφοι: 20 12,3%
  • ΑΛΛΟ

    Ψήφοι: 21 12,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    163

Hirayama

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2011
Μηνύματα
3.258
Like
3
Πόντοι
16
Διότι αυτό είναι επικίνδυνο παιγνίδι με τους θεσμούς και δοκιμάζει τα όρια του συστήματος. Δεν φοβάσαι μην το δέσουν και αρχίζουν και το κάνουν ο ένας στον άλλον μετά;

Όχι, δεν ειναι παιχνιδι με τους θεσμους !

Οποιος πάει να ριξει αδικα μια λαοφιλη κυβερνηση, τρωει ήττα στις εκλογες και το φυσσαει και δεν κρυώνει !

Όποιος σώζει τη χωρα του από μια Χούντα - ανταμοιβεται !
 

Hirayama

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2011
Μηνύματα
3.258
Like
3
Πόντοι
16
Εκλογες γινονται μονο για τις εδρες που παραιτηθηκαν και οχι στο συνολο οποτε δε χανει την πλειοψηφια


Φίλε το είπαν όλοι στα μήντια σήμερα : παραιτηση των βουλευτων της ΝΔ οδηγει σε εκλογές.
Οχι μονο για τους παραιτηθεντες, αλλά κανονικες εκλογές !
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Μια προβλεψη....
Ντορα εκτος, Οικολογοι εντος με το ζορι, Κουβελης εντος με το ζορι (χαρη στο Βαρουφακη), ΣΥΡΙΖΑ 6-7%, ΚΚΕ 11%, ΠΑΣΟΚ 20%, ΝΔ 32%, ΛΑΟΣ 8%, Δημαρας πουλο, Οποιοδηποτε αλλο πασοκογενες μορφωμα πουλο, Χρυση Αυγη πολυ ανεβασμενη αλλα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ εκτος βουλης (προς Θεου!), και ΑΝΤΑΡΣΥΑ στα ιδια ή λιγο ανεβασμενη.... (παντως πολυ κατω απο τη Χρυση Αυγη....). 7κομματικη βουλη, παιδες. Αυτο βλεπω εγω

Συμφωνατε?
ΠΑΣΟΚ 20%?
πολυ τιραμολα και σεραφινο διαβαζεις φιλε
κοφτα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
MONOΨΗΦΙΟ........
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
τον πουλο το γρηγοροτερο τα σιχαματα..

και επειδη ειμαι και χαρμανης πολυ αυτη την περιοδο με διαφορα που εχουν τυχει  δεν ξερω πως θα αντιδρασουν τα 115 κιλα μου εαν δω κανα πασοκι με σημαια.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Φίλε το είπαν όλοι στα μήντια σήμερα : παραιτηση των βουλευτων της ΝΔ οδηγει σε εκλογές.
Οχι μονο για τους παραιτηθεντες, αλλά κανονικες εκλογές !

Εκλογες μονο για τις εδρες που μενουν κενες. Απο τα ΜΜΕ ο καθηγητης συνταγματικου δικαιου Μανιτακης κατι παραπανω θα ξερει
 

Επισκέπτης
κοιτα τα βόδια που νομιζουν οτι αμα φυγει ο ενας και ερθει ο αλλος θα γεμισουν λεφτα οι τσεπες τους και θα ξαναβρουν το απειλουμενο βολεμα τους...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
κοιτα τα βόδια που νομιζουν οτι αμα φυγει ο ενας και ερθει ο αλλος θα γεμισουν λεφτα οι τσεπες τους και θα ξαναβρουν το απειλουμενο βολεμα τους...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μοσχαρι εγω προσωπικα δεν ανεχομαι να  βλεπω ενα ανδρεικελο που πηρε την εξουσια ΜΟΝΟ ΜΕ ΨΕΜΑΤΑ και εχει αποστολη την εξοντωση μας να κΥΒΕΡΝΑ..ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ Ν ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ εχω αξιοπρεπειεα  ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΥΒΕΡΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΣΟΛΙ..

ΑΙΝΤΕ μπηκες να γραψεις την ΕΞΥΠΝΟ μαλακια σου κι εσυ
 

Επισκέπτης
ρε μοσχαρι εγω προσωπικα δεν ανεχομαι να  βλεπω ενα ανδρεικελο που πηρε την εξουσια ΜΟΝΟ ΜΕ ΨΕΜΑΤΑ και εχει αποστολη την εξοντωση μας να κΥΒΕΡΝΑ..ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ Ν ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ εχω αξιοπρεπειεα  ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΥΒΕΡΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΣΟΛΙ..

ΑΙΝΤΕ μπηκες να γραψεις την ΕΞΥΠΝΟ μαλακια σου κι εσυ
- πονας βρε μανωλιό ???
- πονάν μωρε τα παληκαρια ????????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
40DDD

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Ο Τράγκας βλέπει μονοψήφιο :2funny: δηλ πιο χαμαηλά κι απ' το '74. :rolleyes:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία..Ειναι δυνατόν να είναι ΤΟΟΟΟΣΟ επικίνδυνος????Η κάτι άλλο παίζει,όπως πχ σε διατεταγμένη υπηρεσία να διαλύσει την ΕΕ προς όφελος Αγγλων και Αμερικάνων?Δε μου κάθεται καλά τόση εμμονή με το Δημοψήφισμα...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Ο άνθρωπάκος είναι πολλή ύπουλος,αδίστακτος πονηρός,τενεκές ξεγάνωτος,φλόκος,ποιό χαζός και από τα ραδίκια,δεν μπορώ να καταλάβω τι στο διάολο θελει να κ΄νει και σπρώχνει την ΕΛΛΆΔΑ ΣΤΟΝ ΓΚΡΕΜΌ ΕΝΏ μπορούσε να κάνει κάτι άλλο ποιό ήπιο και να πάμε ποιό μαλακά στις όποιες μεταρυθμήσεις ήθελε η κοινωνοία και η οικονομία για να αντέξουμε την κρίση,μα τόσα ΕΥΡΩ μαζεύει το κράτος κάθε μέρα που στο διάολο χάνονται θα τρελθούμε δεν γίνετε και δεν πάει άλλο,ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Παιδια επειδη δεν εχω ακουσει ειδησεις ακομα επεσε ο γιωργαρος η οχι ακομα;
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ΑΚΥΡΟ εντελώς το θέμα

δεν φεύγει με τίποτα,το είπαμε χθες

και με 150 και 149 θα κάτσει....υπάρχει η έλσα κλπ δεκανίκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom