Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Και το τελευταίο για το οποίο θα κατηγορούσα κάποιον άντρα θα ήταν για την εμφάνισή του.

Θετικό αυτό !
Το τηρούσες πάντα ;;;
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΤΟ ... ΣΩΒΡΑΚΟ ΤΟΥ ΚΜΑΝ ;;;

Τους "άνδρες" που σχολιάζουν τα σώβρακα άλλων ανδρών , τους θεωρώ λιγότερο άνδρες από όσους κάνουν πιάτσα στη συγγρού.

Και σώβρακα ....
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Και καλά έκανε,δεν ανακάλυψε την Αμερική βέβαια.
Ένσταση όμως στο ότι την πέφτει τόσο άγρια στον Κμαν όταν οι τακτικές τους δεν διαφέρουν τόσο πολύ...δε μιλάω για το τελικό αποτέλεσμα.

ο "καυγας"ειναι για το μισθολογικο κοστος προφανως  :grin: ..την 1η βεβαια ουτε εγω δεν θα την πηδηγα,βγαζει αυτη την "θανατιλα",που λεει και ο fylobios,h 2η ειναι αρκετα καλυτερη..
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
λοιπον, εχουμε και λεμε

ο τυπος μαιντριντερ καλως πληρωσε το ουκρανο 1700 ευρω για 9 μερες εφοσον εμεινε ευχαριστημενος στο τελος
ουτε στο μπουτσο του ειμαστε δερβεναγες, ουτε μας χρωσταει λεφτα να του κανουμε ελεγχο τι πληρωνει

πολλα σχολια εδω μεσα βγαζουν πικρα και ζηλεια επειδη οι σχολιαστες βαζουν το χερι στην τσεπη και πιανουν καλτσα απο την αφραγκια και ουκρανη σε ξενοδοχειο στο λουτρακι με δικα τους εξοδα δεν θα δουν ουτε σε 7 ζωες

η μαλακια του μαιντ ειναι οτι τα βγαζει ολα αυτα με φωτο εδω μεσα λες και ειναι φωτορομαντζο. η φαση με τις βιζιτες και τις γκομενες που ποσταρονται δεξια αριστερα τεινει να γινει καραγκιοζιλικι. απλως πειτε ρε παιδια εκανα αυτο, μου στοιχησε τοσο και τελος

ο τυπος κμαν κακως κραζει οταν εχει δηλωσει εδω μεσα οτι κοβει μηνιατικο σε γκομενες. θα μου πεις κι αυτος ο,τι θελει τα κανει τα λεφτα του. Ναι. αλλο ομως να πληρωνεις για να γαμησεις, και αλλο να πληρωνεις μηνιατικο, γαμησεις δε γαμησεις. το δευτερο ειναι ενδειξη πληρους ναυαγιου. πιστευω οτι τα σλαβογκομενακια που εισπραττουν πισω απο την πλατη του γελανε μεχρι δακρυων. και στο φιναλε οταν εχεις ποσταρει φωτο σου με αυτο το σωβρακο διπλα σε μια γκομενα με θλιμενο βλεμμα που σου ριχνει 2 κεφαλια, δεν εχεις δικαιωμα να κρινεις κανεναν.

γενικως οι διαμαχες και τα μαλλιοτραβηγματα στα ανατολικα θρεντ για το ποιος γαμαει καλυτερα μουνια πιο φτηνα εχουν καταντησει πιο γραφικα κι απο το πηλιο

 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Θετικό αυτό !
Το τηρούσες πάντα ;;;
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΤΟ ... ΣΩΒΡΑΚΟ ΤΟΥ ΚΜΑΝ ;;;

Τους "άνδρες" που σχολιάζουν τα σώβρακα άλλων ανδρών , τους θεωρώ λιγότερο άνδρες από όσους κάνουν πιάτσα στη συγγρού.

Και σώβρακα ....
Και βέβαια το τηρούσα πάντα !

Εγραψα για την εμφάνισή του !! Τα ανατομικά του χαρακτηριστικά, τη φάτσα του !!
Τα στοιχεία που η φυση του έδωσε και τα οποία δεν μπορεί ο άλλος να αλλάξει.

Οχι για το πως ντύνεται κάποιος. Συμπεριλαμβανομένου του σώβρακου του.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Το πουλι μιλησε σωστα. Η ντασα ειναι πολυ ωραιο μουνι.θα τα σκαγα κι εγω να το γαμησω καμια βδομαδουλα αν ειχα χρονο
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
λοιπον, εχουμε και λεμε

ο τυπος μαιντριντερ καλως πληρωσε το ουκρανο 1700 ευρω για 9 μερες εφοσον εμεινε ευχαριστημενος στο τελος
ουτε στο μπουτσο του ειμαστε δερβεναγες, ουτε μας χρωσταει λεφτα να του κανουμε ελεγχο τι πληρωνει

πολλα σχολια εδω μεσα βγαζουν πικρα και ζηλεια επειδη οι σχολιαστες βαζουν το χερι στην τσεπη και πιανουν καλτσα απο την αφραγκια και ουκρανη σε ξενοδοχειο στο λουτρακι με δικα τους εξοδα δεν θα δουν ουτε σε 7 ζωες

η μαλακια του μαιντ ειναι οτι τα βγαζει ολα αυτα με φωτο εδω μεσα λες και ειναι φωτορομαντζο. η φαση με τις βιζιτες και τις γκομενες που ποσταρονται δεξια αριστερα τεινει να γινει καραγκιοζιλικι. απλως πειτε ρε παιδια εκανα αυτο, μου στοιχησε τοσο και τελος

ο τυπος κμαν κακως κραζει οταν εχει δηλωσει εδω μεσα οτι κοβει μηνιατικο σε γκομενες. θα μου πεις κι αυτος ο,τι θελει τα κανει τα λεφτα του. Ναι. αλλο ομως να πληρωνεις για να γαμησεις, και αλλο να πληρωνεις μηνιατικο, γαμησεις δε γαμησεις. το δευτερο ειναι ενδειξη πληρους ναυαγιου. πιστευω οτι τα σλαβογκομενακια που εισπραττουν πισω απο την πλατη του γελανε μεχρι δακρυων. και στο φιναλε οταν εχεις ποσταρει φωτο σου με αυτο το σωβρακο διπλα σε μια γκομενα με θλιμενο βλεμμα που σου ριχνει 2 κεφαλια, δεν εχεις δικαιωμα να κρινεις κανεναν.

γενικως οι διαμαχες και τα μαλλιοτραβηγματα στα ανατολικα θρεντ για το ποιος γαμαει καλυτερα μουνια πιο φτηνα εχουν καταντησει πιο γραφικα κι απο το πηλιο

Μάλλον έχεις δίκιο !!! :hi: :hi: :hi:

Τελικά το μετανοιώνω που άνοιξα το thread.

Θα μπορούσε υπο προυποθέσεις να βοηθήσει κάποιους που μπορούν και θέλουν να βρουν πληροφορίες και να κινηθούν με βάση τη συλλογική εμπειρία κάποιων άλλων που έχουν δοκιμάσει.

Μεγάλα κόμπλεξ, μεγάλη εμπάθεια, τάσεις σύγκρισης, τάσεις αντεκδίκησης και τελικά ουσία μηδέν.

Καθένας μόνος του λοιπόν !!  :hi: :hi: :hi:

 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Καλό βράδυ σε όλους !!! :hi: :hi:

Και σε αυτούς που εκφράστηκαν θετικά και σε όσους μου την έπεσαν !! :hi: :hi:

Κάπου εδώ τελειώνει η συνεισφορά μου στο thread.

Ας γράψουν άλλοι τις εμπειρίες τους !! :hi: :hi:

 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Μάλλον έχεις δίκιο !!! :hi: :hi: :hi:

Τελικά το μετανοιώνω που άνοιξα το thread.

Θα μπορούσε υπο προυποθέσεις να βοηθήσει κάποιους που μπορούν και θέλουν να βρουν πληροφορίες και να κινηθούν με βάση τη συλλογική εμπειρία κάποιων άλλων που έχουν δοκιμάσει.

Μεγάλα κόμπλεξ, μεγάλη εμπάθεια, τάσεις σύγκρισης, τάσεις αντεκδίκησης και τελικά ουσία μηδέν.

Καθένας μόνος του λοιπόν !!  :hi: :hi: :hi:

Καλησπέρα και από μένα. Διαβάζω το νήμα σου και πραγματικά το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον. Καλά κάνεις και μας ενημερώνεις διότι παλαιότερα είχα κάνει κρούση σε 2-3 Ρωσίδες με 8-9αρι εμφάνιση, μέσω mamba αλλά δεν κατέβαζαν την ταρίφα κάτω των 2000€ οπότε δεν τσουλησε η υπόθεση.
Κατάλαβα πως θέλει αρκετο ψάξιμο και καλό κονέ για να πετύχεις ένα συμφέρον deal.



 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
λοιπον, εχουμε και λεμε

ο τυπος μαιντριντερ καλως πληρωσε το ουκρανο 1700 ευρω για 9 μερες εφοσον εμεινε ευχαριστημενος στο τελος
ουτε στο μπουτσο του ειμαστε δερβεναγες, ουτε μας χρωσταει λεφτα να του κανουμε ελεγχο τι πληρωνει

πολλα σχολια εδω μεσα βγαζουν πικρα και ζηλεια επειδη οι σχολιαστες βαζουν το χερι στην τσεπη και πιανουν καλτσα απο την αφραγκια και ουκρανη σε ξενοδοχειο στο λουτρακι με δικα τους εξοδα δεν θα δουν ουτε σε 7 ζωες

η μαλακια του μαιντ ειναι οτι τα βγαζει ολα αυτα με φωτο εδω μεσα λες και ειναι φωτορομαντζο. η φαση με τις βιζιτες και τις γκομενες που ποσταρονται δεξια αριστερα τεινει να γινει καραγκιοζιλικι. απλως πειτε ρε παιδια εκανα αυτο, μου στοιχησε τοσο και τελος

ο τυπος κμαν κακως κραζει οταν εχει δηλωσει εδω μεσα οτι κοβει μηνιατικο σε γκομενες. θα μου πεις κι αυτος ο,τι θελει τα κανει τα λεφτα του. Ναι. αλλο ομως να πληρωνεις για να γαμησεις, και αλλο να πληρωνεις μηνιατικο, γαμησεις δε γαμησεις. το δευτερο ειναι ενδειξη πληρους ναυαγιου. πιστευω οτι τα σλαβογκομενακια που εισπραττουν πισω απο την πλατη του γελανε μεχρι δακρυων. και στο φιναλε οταν εχεις ποσταρει φωτο σου με αυτο το σωβρακο διπλα σε μια γκομενα με θλιμενο βλεμμα που σου ριχνει 2 κεφαλια, δεν εχεις δικαιωμα να κρινεις κανεναν.

γενικως οι διαμαχες και τα μαλλιοτραβηγματα στα ανατολικα θρεντ για το ποιος γαμαει καλυτερα μουνια πιο φτηνα εχουν καταντησει πιο γραφικα κι απο το πηλιο
Συμφωνω απολυτα.

Ο  μαιντ γραφει κ θα συνεχισει να γραφει απο μερακι κ συνηθεια. Μας τα ειπε ομορφα, αναλυτικα, προσγειωμενα.

Ο κμαν περιμενε πολυ καιρο να κανει μια επιθεση αυτος μετα απο τοσες επιθεσεις που εχει δεχτει. Στην αρχη καλοπροαιρετα. Δεν συμφωνουμε με αυτα που κανει κ λεει.

Οι υπολοιποι ολοι κρινουν με αφελεια, μισος, απειρια, κακεντρεχεια κ χαμηλο επιπεδο.

Αλλα αυτο το επιπεδο ειχαμε παντα στο μπου.
Καλτιλα αλλα κ πολυ γελιο.

Σε μενα εχει περασει κ στην ζωη μου πλεον.
Μου μιλαν ασχημα κ γελάω.
Βλεπω καμμια διμετρη γκαμηλα κ ψαχνω τον κμαν διπλα.
Βλεπω καμμια κουραδα στον δρομο κ θυμαμαι δημητρακη

Ο
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Φωτό να γαμας έχεις ρε Τζανετάκο ? Εδώ ο Άρχοντας έχει ανεβάσει γλυφοκωλαδες και τσιμπουκια αβέρτα .

Ούτε μια φωτό να της πιάνεις το μπούτι δε έχεις ανεβάσει...

Selfie μόνο και χαμογελάκια , ποια Ντασα και μαλακιες ρε Αρχιναυαγιο μουλαροκλωτσημενε


 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
 γνωμη μου γενικοτερα,επειδη το χω κανει και γω 2-3 φορες και με κοπελες που της ηξερα καλα και περναγα καλα μαζι τους,και οχι τυχαιες επιλογες ,ειναι ο οτι τα σποσνοριλικια, εισαγωγες κτλ δεν αξιζουν γενικοτερα..ανταποκρινονται στο να καλυψουν ψυχολογικο-συναισθηματικα κενα και οχι σεξουαλικα.

 θα προτιμουσα να περνω εναν κολλητο και να κανω ταξιδια ψωνιζοντας απο κει πουτανες,γεμιζοντας το ψυχολογικο μου  σε βολτες κουβεντες και χαβαλε
με  τον φιλο μου ,παρα να φορτωνομαι κοπελες που δεν εχω κανεναν κοινο ενδιαφερον ,που οσο και να τις ξερεις γινονταν βαρετες απο ενα σημειο και μετα..π.χ
  χιλιες φορες μοσχα μια βδομαδα  με ενα χιλιαρικο στη τσεπη και να σε παρουν σηκωτο απο τις μπυρες και τα γαμησι με τετοιες των 30ε..  :grin:

                     
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.851
Πόντοι
34.478
λοιπον, εχουμε και λεμε

ο τυπος μαιντριντερ καλως πληρωσε το ουκρανο 1700 ευρω για 9 μερες εφοσον εμεινε ευχαριστημενος στο τελος
ουτε στο μπουτσο του ειμαστε δερβεναγες, ουτε μας χρωσταει λεφτα να του κανουμε ελεγχο τι πληρωνει

πολλα σχολια εδω μεσα βγαζουν πικρα και ζηλεια επειδη οι σχολιαστες βαζουν το χερι στην τσεπη και πιανουν καλτσα απο την αφραγκια και ουκρανη σε ξενοδοχειο στο λουτρακι με δικα τους εξοδα δεν θα δουν ουτε σε 7 ζωες

η μαλακια του μαιντ ειναι οτι τα βγαζει ολα αυτα με φωτο εδω μεσα λες και ειναι φωτορομαντζο. η φαση με τις βιζιτες και τις γκομενες που ποσταρονται δεξια αριστερα τεινει να γινει καραγκιοζιλικι. απλως πειτε ρε παιδια εκανα αυτο, μου στοιχησε τοσο και τελος

ο τυπος κμαν κακως κραζει οταν εχει δηλωσει εδω μεσα οτι κοβει μηνιατικο σε γκομενες. θα μου πεις κι αυτος ο,τι θελει τα κανει τα λεφτα του. Ναι. αλλο ομως να πληρωνεις για να γαμησεις, και αλλο να πληρωνεις μηνιατικο, γαμησεις δε γαμησεις. το δευτερο ειναι ενδειξη πληρους ναυαγιου. πιστευω οτι τα σλαβογκομενακια που εισπραττουν πισω απο την πλατη του γελανε μεχρι δακρυων. και στο φιναλε οταν εχεις ποσταρει φωτο σου με αυτο το σωβρακο διπλα σε μια γκομενα με θλιμενο βλεμμα που σου ριχνει 2 κεφαλια, δεν εχεις δικαιωμα να κρινεις κανεναν.

γενικως οι διαμαχες και τα μαλλιοτραβηγματα στα ανατολικα θρεντ για το ποιος γαμαει καλυτερα μουνια πιο φτηνα εχουν καταντησει πιο γραφικα κι απο το πηλιο
μια διορθωση
οχι 1700 αλλα 700 ευρω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Συνολικά πρέπει να στοίχισε η όλη φάση γύρω στα 1100 ευρώ.

οντως στην φυλης βρίσκεις ξανθούλες με στητο βυζι και καμπύλες στα 20. γιατι να πληρωσεις πολλαπλασια για να πηαδας την ιδια και την ιδια , η οποια είναι και χειροτερη ως αστηθη και με χαλια κωλο.


άλλο να εισαι υπερήφανος γιατι εβγαλες μια λεπτη γκομενα ακομα και άλλο να πληρωνεις επαγγελματια χειρότερης εμφανισης για επαναλαμβανομενο σεξ με την ιδια και όχι μια καλυτερη δικης σου επιλογης.

όπως και εσυ εγραψες καποτε σωστα το ταξιδι πχ στην ταυλάνδη μονο για το σεξ δεν αξιζει.
ετσι και εδώ για το σεξ που ηθελες σου βγηκε ακριβα και χειροτερα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
  γνωμη μου γενικοτερα,επειδη το χω κανει και γω 2-3 φορες και με κοπελες που της ηξερα καλα και περναγα καλα μαζι τους,και οχι τυχαιες επιλογες ,ειναι ο οτι τα σποσνοριλικια, εισαγωγες κτλ δεν αξιζουν γενικοτερα..ανταποκρινονται στο να καλυψουν ψυχολογικο-συναισθηματικα κενα και οχι σεξουαλικα.

  θα προτιμουσα να περνω εναν κολλητο και να κανω ταξιδια ψωνιζοντας απο κει πουτανες,γεμιζοντας το ψυχολογικο μου  σε βολτες κουβεντες και χαβαλε
με  τον φιλο μου ,παρα να φορτωνομαι κοπελες που δεν εχω κανεναν κοινο ενδιαφερον ,που οσο και να τις ξερεις γινονταν βαρετες απο ενα σημειο και μετα..π.χ
  χιλιες φορες μοσχα μια βδομαδα  με ενα χιλιαρικο στη τσεπη και να σε παρουν σηκωτο απο τις μπυρες και τα γαμησι με τετοιες των 30ε..  :grin:

                     
α να γεια σου, να εχεις τετοια μπιμπελο κάθε μερα με λιγοτερα και να πληρωνεις χιλιαρικα σε αστηθες καστανες για ρομαντζα και αποκλειστικότητες λιγων ημερων. τε λεφτα που πεταμε σε γκομενες μας για ταβέρνες λεμε πηγαν πεταμενα, να πληρωνουμε και πουτανες που ηδη τις εχουμε πληρωσει για να τις γαμησουμε ….για να τις βολταρουμε και να τις ταηζουμε!!! ε όχι είναι κοροιδια. αυτές πρεπει να μας κερνανε που τους δινουμε μεροκαματο (και ετσι κανουν οι σωστες, ξερο κωλομπαρου που μετα το κονσιομανσιον στο τελος της δουλειας, με μικρο μερος των κερδων, τους παει για πρωινο)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τρείς εβδομάδες αργότερα κατέβασα την δέυτερη !!

125 ευρώ τα εισητίρια !! Δεν ζήτησε λεφτά !! Ηταν γνωστή μιας παλιάς μου γκόμενας !!
αυτή μαλιστα,
ξανθια , άλλη κλαση, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΩΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ.

αυτην αξιζει ως ιστορια εχει το ρομάντζο, εχει περισσοτερη ομορφια.

όχι το προηγουμενο ξυλαγγουρο που το πληρωσες χρυσο
 

peoplayer41

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
91
Like
76
Πόντοι
0
Δε καταλαβενει ο mindreader η δε θελει να καταλαβει και νομιζει οτι  με το να φερει μια κτικιαρα ακολη αβυζη με βαθμο κατω του 5 και να της πληρωνει εισητηρια ξενοδοχεια φαγητα ποτα να τη χαρτζιλικωνει κιολας και να της περνει και δωρα νομιζει οτι κανει κατορθωμα μεγαλο.Ολο κατι χαμογελα και σελφιε ειναι στις φωτο λες και ειναι 15χρονο με διανοητικη καθυστερηση.ΕΝ παση περιπτωση με τοσα χρηματα που δινει γιατι πρεπει να του περισευουν κιολας θα ειχε βρει γκομενα μονιμη ελληνιδα εδω και οχι να φερνει τη καθε βιζιτα πουτανα που ερχεται μονο και μονο για να βγαλει 2 με 3 μισθους που βγαζουν στη χωρα τους να κανει διακοπες πληρωμενα ολα και στη συνεχεια να βρει αλλο ΜΑΛΑΚΑ να τον μαδησει.Συμπερασμα μη μας λες οτι κανεις σεξοτουρισμο.ΕΝΑ ναυαγιο της ζωης εισαι με φραγκα και επειδη δεν εισαι ικανος να γαμας τσαμπα πληρωνεις 10 φορες την αξια του εμπορευματος που αγοραζεις.ΚΟΡΟΙΔΟ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Αυτή είναι η Ντάσα. 1,73 !! Αυτή τη βλεπεις τάπα και χτικιάρα !! Σωστά ??

Για το τι αντέχει και τι όχι στο γαμήσι ασε με να έχω προσωπική άποψη !!

Aπο Κυανη Ακτη είναι η πρωτη φωτο?

Δεν θελω να στο χαλασω αλλα εκει οι σπόνσορες είναι συνηθως γιαχαμπιμπια και είναι γνωστο ότι τις μετατρεπουν σε ανθρώπινες τουαλέτες
Ο Aρχηγος μπροστα τους φανταζει Ιπποτης

Την καλημέρα μου :hi: :hi:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Δε καταλαβενει ο mindreader η δε θελει να καταλαβει και νομιζει οτι  με το να φερει μια κτικιαρα ακολη αβυζη με βαθμο κατω του 5 και να της πληρωνει εισητηρια ξενοδοχεια φαγητα ποτα να τη χαρτζιλικωνει κιολας και να της περνει και δωρα νομιζει οτι κανει κατορθωμα μεγαλο.Ολο κατι χαμογελα και σελφιε ειναι στις φωτο λες και ειναι 15χρονο με διανοητικη καθυστερηση.ΕΝ παση περιπτωση με τοσα χρηματα που δινει γιατι πρεπει να του περισευουν κιολας θα ειχε βρει γκομενα μονιμη ελληνιδα εδω και οχι να φερνει τη καθε βιζιτα πουτανα που ερχεται μονο και μονο για να βγαλει 2 με 3 μισθους που βγαζουν στη χωρα τους να κανει διακοπες πληρωμενα ολα και στη συνεχεια να βρει αλλο ΜΑΛΑΚΑ να τον μαδησει.Συμπερασμα μη μας λες οτι κανεις σεξοτουρισμο.ΕΝΑ ναυαγιο της ζωης εισαι με φραγκα και επειδη δεν εισαι ικανος να γαμας τσαμπα πληρωνεις 10 φορες την αξια του εμπορευματος που αγοραζεις.ΚΟΡΟΙΔΟ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ

Στην αρχή του thread έγραψα ότι έχω 3 γκόμενες μόνιμες στην Αθήνα που την έκαναν το καλοκαίρι στις χώρες τους γιατί είναι ξένες. Ανοιξε τα μάτια σου και διάβασε.

Τις δυο που πόσταρα τις έφερα γιατί απλά δεν μπορούσα να ταξιδέψω για διακοπές.

Αντε να δεχθώ εγώ ότι η πρώτη με μάδησε τη πρώτη φορά όπως λές. Τη δεύτερη φορά που ήρθε τζάμπα με μάδησε πάλι ??

Με μάδησε και η δεύτερη η Ντάσα που ήρθε εξ' αρχής τσάμπα ??

Επίσης είναι φανερό ότι όλοι όσοι βγάζουν selfie είναι διανοητικά καθυστερημενοι. Καλά το πάς συνέχισε !! :grin:

Ο κόσμος φίλε έχει αρκετά απαοτυχημένα ναυάγια με λεφτά σαν και μένα όπως γράφεις !! :grin: :grin: :grin: :grin:

ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΕΚΑΠΛΑΣΙΕΣ ΑΓΑΜΗΤΕΣ ΖΗΛΙΑΡΟΠΟΥΣΤΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΜΠΑΤΙΡΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΩΔΩΣ ΑΝΑΙΔΕΙΣ.

Καλή συνέχεια !!! :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom