Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
Εντάξει. Εχω να πω πως η ιδέα σου ειναι απίθανη. Αππα απίθανη. Δεν με πολύ ενδιαφέρει αν ειναι αλήθεια η ψέματα. Ουτε αν αρεσουν στους υπόλοιπους αυτες που φέρνεις. Αλλα θα το ξαναπώ αλλες 100 φορες. Επαθα πλακα με το νήμα αυτό και οτι αυτο που κανεις ειναι απο τις καλύτερες ιδέες που εχω διαβάσει εδώ μεσα.
Να πω την αλήθεια ειναι μια απο τις δικές μοτ κρυφες ιδέες η οποία δεν έχει υλοποιηθεί ακομα για κάποιους λογους "ελευθερίας". Χίλια μπράβο Mindreader.
Συνέχισε να περνάς καλα γιατι η ζωή ειναι μια. Καλες γιορτές σε όλους με υγεία.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Με ολη τη καλη διαθεση, βλεποντας τις φωτογραφιες θα σου πω το εξης.

Η κοπελα, μια χαρα κοπελα ειναι και δειχνει οτι γουσταρει και οτι περναει καλα μαζι σου. Αξιος ο παιχτης, μπραβο σου φιλε, σωστα επαιξες μπαλα.

Μια ενσταση μονο με τη βαθμολογια που εβαλες, δεν ειναι 8αρι τυπε.

Οχι οτι μετραει αυτο, στα αρχιδια σου.

Αυτο που μετραει ειναι η συμπεριφορα της κοπελας, το πως παιζει την ωρα του αγωνα και το αν σε κανει να χαμογελας και να περνας καλα.

Τι να το κανεις το 9αρι αν θες να το πεταξεις στη θαλασσα και ειναι απωθητικη ως ανθρωπος οταν ενα 6αρι σε κανει και χαμογελας και περνατε τελεια;

Δεν εχουν σημασια τα νουμερα, αλλα δεν ηταν 8αρι.

Σε καθε περιπτωση, ευχομαι να εχεις υγεια και λεφτα και να συνεχισεις να σκοραρεις οσο πιο συχνα μπορεις.

:hi:
:hi: :hi: :hi:
Φίλε περί ορέξεως ουδείς λόγος.

Ισως αν  έβλεπες απο κοντά την Γιούλια και έβλεπες το πρόσωπό της να άλλαζες γνώμη αλλά δεν είναι εκεί το θέμα, δεν θα επιμείνω σε αυτό. Ας είναι εξάρι η εφτάρι λίγη σημασία τελικά έχει.

Το θέμα είναι συνολικά πως περνάει μαζί με μια κοπέλα κάποιος αν αποφασίσει να πάει διακοπές μαζί της.

Εμένα καλά μου βγήκε και με τις δυο !!

Οι περισσότεροι μου λένε ότι η δεύτερη η Dasha είναι πιο όμορφη γκόμενα, και αντικειμενικά ισως να είναι.

Ας είμαστε υγιείς, και ας δουλεύουμε δυνατά και αποτελεσματικά για να μπορούμε να απολαμβάνουμε οτι περισσότερο μπορούμε στη ζωή μας. Αυτό είναι το ζητούμενο !!

Να είσαι καλά !!  :hi: :hi: :hi:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.207
Like
1.748
Πόντοι
216
Τύπε Ανδρέα Εμπειρίκο Mind πότε βγάζεις προς έκδοση τον νέο "Μέγα Ανατολικό" να συνδράμουμε και ημείς τον ρομαντικό πουτανιάρη του σάη;
:respect:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
αν παει και γαμησει μια ξανθουλα, 25χρονη , με 3ρι βυζι στην φυλης με 20 ευρω δεν είναι επειδή δεν εχει να πληρωσει μια αστηθη, μελαχροινη, ακωλη, 700 ευρω, αλλα γιατι διαχειριζεται σωστοτερα τα λεφτα του για να γαμαει ομορφότερες σε καλυτερη τιμη.

εισαι πολυταξιδεμενος και πολύ εμπειρος, όταν όμως μας ποσταρεις 5 ταϋλανδες από τις οποιες , η μια είναι σαν γατουλα του σεξ και οι άλλες 4 είναι σαν αυτές τις κοντες, ασχημομούρες, γυφτισες που αποφευγουμε στα μπουρδελα, θα σου λεμε μπραβο για την γατουλα και τζαμπα σκορπισες τα λεφτα σου για τις ασχημες.

το λοιπον η δευτερη ξανθια που ποσταρες είναι α κλας, μπραβο σου,
η πρωτη καστανη αστηθη είναι μπας κλας, πεταξες 700 ευρω.
Με τους ευγενικούς είμαι ευγενικός, ακόμη και αν διαφωνώ. :hi: :hi: :hi:

Αυτό που ίσως δεν γίνεται εύκολα κατανοητό είναι το παρακάτω.

Δεν μιλάμε καθαρά μόνο για γαμήσι, όταν συζητάμε το να πάμε διακοπές με μια γυναίκα που μέχρι λίγο πριν δεν γνωρίζαμε.

Αν το δείς σε καθαρά επίπεδο γαμησιού το Μετάξι είναι το πλεον value for money. Δώσε 140 ευρώ και πάρε σουβλάκι 14 πουτάνες 10 λεπτά τη κάθε μια !! Κάποιες από αυτές θα είναι και καλές τόσο σε εμφάνιση όσο και σε υπηρεσίες !!

Θέλεις ένα σκαλί παραπάνω σε επίπεδο εμφάνισης και χρόνου πάρε 7 πουτάνες στη Φυλής 20 ευρώ τη κάθε μια για ένα τέταρτο.

Θέλεις ακόμα πιο πάνω πάρε 1 πουτάνα απο τα city tour με 140 ευρώ για μια ώρα. Προσωπικά αν δεις τις κριτικές μου τις συγκεκριμένες τις τιμάω συχνά !!

Απο όλα έχει ο μπαξές !! ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΜΟΝΟ !!

Το να πας διακοπες με μια γκόμενα συνεπάγεται και κάποιες απαιτήσεις παραπάνω, πέρα απο το γαμήσι. Γιατί δεν παίζει το να είσαι όλη μέρα με μια γυναίκα που με εξαίρεση το χρόνο που τη γαμάς να τη βαριέσαι και να την θεωρείς σαχλοκούδουνο.
Για να μην το πάω στο άλλο άκρο !! Δεν ισχυρίζομαι ότι η άλλη πρέπει να έχει και την ιδιαίτερη πνευματικότητα.

Πρέπει όμως να στέκεται δίπλα σου χωρίς να πετάει τούβλα  και να μπορείς να κάνεις μια στοιχειώδη συζήτηση. Επιπλέον πρέπει να είναι σχετικά καλόβολη σαν χαρακτήρας. Δεν λέει να χαλάσεις τις διακοπές σου με μαλακοτσιμπουκώματα γεμάτα απαιτήσεις και φαντασία ακόμη και αν είναι γκομενάρες. Πίστεψέ με δεν λέει

Και το γράφω αυτό γιατί και μέσω φίλων μου αλλά και στο άσχετο έχω δεί πολλές σχετικές φάσεις.

Κάποιες απο τις αιτιάσεις σου βέβαια τις δέχομαι !!
Καθένας με τον τρόπο του !!! :hi: :hi: :hi:

 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Η Βαθμολογικη κλιμακα ειναι καθαρα υποκειμενικο κριτηριο.

Σε αλλον αρεσουν οι καμπυλες,αλλον μοντελε , αλλος μονο το υψος κλπ δεν υπαρχει λογος να τσακωνομαστε..

Αν παντα ο κοσμος κοιτουσε για το καλυτερο vfm δεν θα υπηρχαν ουτε Φερραρι,ουτε 100 μαρκες σαμπανιας, ουτε οι παραλιες Βιλ Φρανς και Εζ θα ηταν γεματες αν δεν ηταν Μονακο,Μεντον και Νις διπλα... (Δεν μιλαω για τοα λλο ακρο της κοροιδιας  ;) )

Καλογραμμενο περιεχομενο Μιντ για αλλη μια φορα..  :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εμένα το στυλ είναι διαφορετικό.
1.Δε χρησιμοποιώ άλλα άτομα.Δε βάζω μεσάζοντες,τρίτους,κοννέ κτλ.
2.Προτιμώ το live καμάκι από το ονλάιν.Στο ονλάιν μπορεί να σε εξαπατήσει άνετα η γκόμενα έχουν χίλια δυο κόλπα με φωτός,παγίδες κτλ και πιάνεσαι στη φάκα
3.Προτιμώ να πάω εγώ εκεί παρά να φέρνω γκόμενες.Αμα πας εκεί έχεις πολλά πλεονεκτήματα όπως φτηνό κόστος διαμονής,ταξιδιών,ρεστωράν συν οτι μπορείς να εναλάσσεις τις γκόμενες γρήγορα αν δεν κάνουν ενώ αν φέρεις μία κολλάς με αυτήν.Επίσης την έχεις βάρος,σκέφτεσαι συνέχεια αν περνάει καλά πώς νιώθει κτλ,έχεις για όλα την ευθύνη.Στην πόλη της δεν έχεις τόση ευθύνη ούτε τη φορτώνεσαι
4.Προτιμώ λίγο χρόνο παρά πολύ χρόνο,στο λίγο χρόνο έχεις μεγάλη ρεσυτότητα,είσαι δυνατός.Στον πολύ χρόνο εξαντλείσαι οικονομικά και φυσικά.Το ιδανικό είναι τριήμερο.
5.Δεν κάνω διαπραγμάτευση.Προτείνω μια προσφορά και η γκόμενα δέχεται ή όχι.Αν δε δεχτεί δεν ανεβάζω την προσφορά
6.Δεν ξεκαθαρίζω αν θα παίξει σεξ,τσιμπούκι κτλ ώστε η γκόμενα να έχει άνεση,ελευθερία κινήσεων,να μπορεί να επιλέξει
Γενικά πρέπει να δίνεις πάντα στις γκόμενες ελευθερία,άνεση αέρα να νιώθουν άνετα δεν πρέπει να πιέζεις.
Μόνο έτσι γαμάς οχτάρια και πάνω.

Αν έχεις νοοτροπία έμπορα,τα υπολογίζεις όλα,προσπαθείς συνέχεια να ρίξεις τις τιμές αυξάνοντας το volume ή το χρόνο και συνέχεια κόβεις,διαπραγματεύεσαι,κάνεις προσφορές αντιπροσφορές κτλ μετά γαμάς γκόμενες στα κυβικά σου,αποκλείεται να πας πολύ ψηλά.Για να πας ψηλά πρέπει να χτυπήσεις με πολύ μεγάλη δύναμη.Είναι σα να τραβάς ένα πέναλτυ με τρομερή δύναμη και ταχύτητα οπότε και δίπλα να πάει στον τερματοφύλακα δε θα μπορέσει να το πιάσει ή θα σπάσει τα χέρια του και θα φάει γκολ.
Αντί δηλαδή να χρησιμοποιήσεις τεχνική αναπληρώνεις με brutal power,πρέπει να χτυπάς πολύ δυνατά αδιαφορώντας για την τεχνική.
Ολα έχουν σχέση με τη δύναμη πυρός,όχι την αντοχή,διάρκεια κτλ αλλά με την επιτάχυνση και την καθαρή ισχύ σε περιορισμένο τόπο και χρόνο.Μόνο έτσι μπορείς να σπάσεις τις αντιστάσεις της γκόμενας.Σε πόλεμο φθοράς είσαι χαμένος.
 

mrkostas

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Εμένα το στυλ είναι διαφορετικό.
1.Δε χρησιμοποιώ άλλα άτομα.Δε βάζω μεσάζοντες,τρίτους,κοννέ κτλ.
2.Προτιμώ το live καμάκι από το ονλάιν.Στο ονλάιν μπορεί να σε εξαπατήσει άνετα η γκόμενα έχουν χίλια δυο κόλπα και πιάνεσαι στη φάκα
3.Προτιμώ να πάω εγώ εκεί παρά να φέρνω γκόμενες.Αμα πας εκεί έχεις πολλά πλεονεκτήματα όπως φτηνό κόστος διαμονής,ταξιδιών,ρεστωράν συν οτι μπορείς να εναλάσσεις τις γκόμενες γρήγορα αν δεν κάνουν ενώ αν φέρεις μία κολλάς με αυτήν.Επίσης την έχεις βάρος,σκέφτεσαι συνέχεια αν περνάει καλά πώς νιώθει κτλ,έχεις για όλα την ευθύνη.Στην πόλη της δεν έχεις τόση ευθύνη ούτε τη φορτώνεσαι
4.Προτιμώ λίγο χρόνο παρά πολύ χρόνο,στο λίγο χρόνο έχεις μεγάλη ρεσυτότητα,είσαι δυνατός.Στον πολύ χρόνο εξαντλείσαι οικονομικά και φυσικά.Το ιδανικό είναι τριήμερο.
5.Δεν κάνω διαπραγμάτευση.Προτείνω μια προσφορά και η γκόμενα δέχεται ή όχι.Αν δε δεχτεί δεν ανεβάζω την προσφορά
6.Δεν ξεκαθαρίζω αν θα παίξει σεξ,τσιμπούκι κτλ ώστε η γκόμενα να έχει άνεση,ελευθερία κινήσεων,να μπορεί να επιλέξει
Γενικά πρέπει να δίνεις πάντα στις γκόμενες ελευθερία,άνεση αέρα να νιώθουν άνετα δεν πρέπει να πιέζεις.
Μόνο έτσι γαμάς οχτάρια και πάνω.
Ρε φίλε κμαν, καλά το πας. Αλλά δεν μπορώ να καταλαβω, κάνεις το καμάκι σου,κάνεις την προσφορά σου, τα μηνιατικα γιατί τα μοιράζεις?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εντάξει. Εχω να πω πως η ιδέα σου ειναι απίθανη. Αππα απίθανη. Δεν με πολύ ενδιαφέρει αν ειναι αλήθεια η ψέματα. Ουτε αν αρεσουν στους υπόλοιπους αυτες που φέρνεις. Αλλα θα το ξαναπώ αλλες 100 φορες. Επαθα πλακα με το νήμα αυτό και οτι αυτο που κανεις ειναι απο τις καλύτερες ιδέες που εχω διαβάσει εδώ μεσα.
Να πω την αλήθεια ειναι μια απο τις δικές μοτ κρυφες ιδέες η οποία δεν έχει υλοποιηθεί ακομα για κάποιους λογους "ελευθερίας". Χίλια μπράβο Mindreader.
Συνέχισε να περνάς καλα γιατι η ζωή ειναι μια. Καλες γιορτές σε όλους με υγεία.

Εγώ αυτά τα κάνω 15 χρόνια,βέβαια δε μου έχουν δώσει συγχαρητήρια γιατί τα παρουσιάζω διαφορετικά δηλαδή ρεαλιστικά.
Απλά ο άλλος κάνει άλλο presentation,εγώ δεν είμαι καλός σε αυτό.Εγώ τα λέω όπως τα βλέπω.
Αμα τα κάνει κάποιος όπως εγώ θα συναντήσει σίγουρα πολύ μεγαλύτερη αντίδραση θα θέλουν να τον καρπαζώσουν αλλά αυτό είναι γιατί χτυπάει γκόμενες πολύ παραπάνω από τα κυβικά του και οι άλλοι θυμώνουν και θεωρούν οτι κλέβει.
Δηλαδή λένε εντάξει άμα ήσουνα σείχης να το δεχτούμε αλλά εσύ κάτι πούστικο κάνεις,κλέβεις.
Κάτι κάνεις που δεν καταλαβαίνω αλλά είναι μηχανή,κομπίνα γιατί δεν εξηγείται αυτό που βλέπω.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε φίλε κμαν, καλά το πας. Αλλά δεν μπορώ να καταλαβω, κάνεις το καμάκι σου,κάνεις την προσφορά σου, τα μηνιατικα γιατί τα μοιράζεις?

Το μηνιάτικο είναι υποχρεωτικό αν πας σε οχτάρια και πάνω και θες να τα κρατήσεις.
Βασικά υπάρχουν τρία είδη σπόνσορινγκ.
1.Πληρωμή με το μήνα.Σκας στη γκόμενα ένα σταθερό ποσό το μήνα συνήθως τα έξοδα ενοικίου και τη γαμάς 2-3 φορές το μήνα χωρίς άλλες υποχρεώσεις
2.Πληρωμή με τη συνάντηση.Σκας στη γκόμενα ένα ποσό σε κάθε συνάντηση.Π.χ. πολύ συνηθισμένο 200-300 ευρώ.
3.Πληρωμή με δώρα.Σκας στη γκόμενα ένα κάλό δώρο σε κάθε συνάντηση ή ένα πολύ ακριβό δώρο για κάθε δύο συναντήσεις.
Αν όμως η γκόμενα είναι θεόμουνο,οχτάρι και πάνω πρέπει να κάνεις και τα τρία σε συνδυασμό.Δηλαδή σκας ένα σταθερό ποσό δηλαδή 300 το μήνα γαμάς δε γαμάς,συν 200-250 σε κάθε συνάντηση συν δώρα σε γιορτές γενέθλια συν μια δυο φορές το χρόνο διακοπές σε ακριβούς προορισμούς.
Αν δεν τα κάνεις αυτά χάνεις το υπέρμουνο.Δεν είναι ή το ένα ή το άλλο,περιμένουν και το ένα και το άλλο και το παράλλο.Και λεφτά και δώρα και διακοπές και έμβασμα.Ενα να λείπει σε κλάνουν.

Αυτά τα δίνεις αν είσαι λογικός.Π.χ. για εμένα ένα εννιάρι αξίζει όσο 10 οχτάρια.Ενα οχτάρι αξίζει όσο 10 εφτάρια.Οπότε αν δίνω σε ένα εννιάρι 5 φορές περισσότερα από ό,τι σε ένα οχτάρι,βγαίνω κερδισμένος.Αλλοι βέβαια το βλέπουν αλλιώς,δεν καταλαβαίνουν γιατί τα εννιάρια είναι τόσο ακριβά αλλά έχει να κάνει με τις διεθνείς τιμές και τις καύλες των προυχόντων.Είναι ανεξάρτητα από εμάς.
Δηλαδή πολλοί θα προτιμούσαν να δίνουν σε 20 εφτάρια αυτά που δίνεις εσύ σε ένα εννιάρι.Αλλά έχουν λάθος λογική.
Εγώ προτιμώ να γαμήσω εννιάρι αντί για 20 εφτάρια.Το εννιάρι είναι μνημειώδες,το θυμάσαι σε όλη σου τη ζωή.
Το εννιάρι είναι milestone,θέλει τεράστια skills να το αποκτήσεις,πολλές ώρες πτήσης.Είναι σαν έπαθλο,επιβράβευση κλάσης.
Εφτάρι μπορούν να γαμήσουν πολλοί,δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο υπάρχουν σε αφθονία εκεί έξω και ο ανταγωνισμός είναι πολύ μικρότερος.

Αν δε θες στρες άγχος,θες να περνάς καλά και να κάνεις οικονομία,ρίχνεις απλά τα στάνταρτς σου πας σε εφτάρια εξάρια γίνεσαι φυσιολογικός και ξεμπερδεύεις.Αν όμως είσαι τσιτωμένος,καυλιάρης και θέλεις το καλύτερο πρέπει να παλέψεις σκληρά πρέπει να ξηλωθείς.Γιατί παίζεις σε τελείως διαφορετικό πρωτάθλημα με άλλες απαιτήσεις.Αυτό που θες εσύ το θέλουν άλλοι δέκα χιλιάδες και πρέπει να τους νικήσεις.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.396
Πόντοι
2.606
Το μηνιάτικο είναι υποχρεωτικό αν πας σε οχτάρια και πάνω και θες να τα κρατήσεις.
Βασικά υπάρχουν τρία είδη σπόνσορινγκ.
1.Πληρωμή με το μήνα.Σκας στη γκόμενα ένα σταθερό ποσό το μήνα συνήθως τα έξοδα ενοικίου και τη γαμάς 2-3 φορές το μήνα χωρίς άλλες υποχρεώσεις
2.Πληρωμή με τη συνάντηση.Σκας στη γκόμενα ένα ποσό σε κάθε συνάντηση.Π.χ. πολύ συνηθισμένο 200-300 ευρώ.
3.Πληρωμή με δώρα.Σκας στη γκόμενα ένα κάλό δώρο σε κάθε συνάντηση ή ένα πολύ ακριβό δώρο για κάθε δύο συναντήσεις.
Αν όμως η γκόμενα είναι θεόμουνο,οχτάρι και πάνω πρέπει να κάνεις και τα τρία σε συνδυασμό.Δηλαδή σκας ένα σταθερό ποσό δηλαδή 300 το μήνα γαμάς δε γαμάς,συν 200-250 σε κάθε συνάντηση συν δώρα σε γιορτές γενέθλια συν μια δυο φορές το χρόνο διακοπές σε ακριβούς προορισμούς.
Αν δεν τα κάνεις αυτά χάνεις το υπέρμουνο.Δεν είναι ή το ένα ή το άλλο,περιμένουν και το ένα και το άλλο και το παράλλο.Και λεφτά και δώρα και διακοπές και έμβασμα.Ενα να λείπει σε κλάνουν.

Αυτά τα δίνεις αν είσαι λογικός.Π.χ. για εμένα ένα εννιάρι αξίζει όσο 10 οχτάρια.Ενα οχτάρι αξίζει όσο 10 εφτάρια.Οπότε αν δίνω σε ένα εννιάρι 5 φορές περισσότερα από ό,τι σε ένα οχτάρι,βγαίνω κερδισμένος.Αλλοι βέβαια το βλέπουν αλλιώς,δεν καταλαβαίνουν γιατί τα εννιάρια είναι τόσο ακριβά αλλά έχει να κάνει με τις διεθνείς τιμές και τις καύλες των προυχόντων.Είναι ανεξάρτητα από εμάς.
Δηλαδή πολλοί θα προτιμούσαν να δίνουν σε 20 εφτάρια αυτά που δίνεις εσύ σε ένα εννιάρι.Αλλά έχουν λάθος λογική.
Εγώ προτιμώ να γαμήσω εννιάρι αντί για 20 εφτάρια.Το εννιάρι είναι μνημειώδες,το θυμάσαι σε όλη σου τη ζωή.
Το εννιάρι είναι milestone,θέλει τεράστια skills να το αποκτήσεις,πολλές ώρες πτήσης.Είναι σαν έπαθλο,επιβράβευση κλάσης.
Εφτάρι μπορούν να γαμήσουν πολλοί,δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο υπάρχουν σε αφθονία εκεί έξω και ο ανταγωνισμός είναι πολύ μικρότερος.
αρχηγε στο 9αρι σκας μυτη με σωβρακαρα κμανικη η βαζεις πουστοκαλβινιες ? :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
αρχηγε στο 9αρι σκας μυτη με σωβρακαρα κμανικη η βαζεις πουστοκαλβινιες ? :grin:

Εννιάρι δεν είχα ποτέ.Πλησίασα αλλά δεν κατάφερα να τη γαμήσω.
Eκεί θέλει απόλυτο έλεγχο του παιγνίου,Βαλκάνιος άρχοντας,Ρωμαίος αυτοκράτωρ φάση.Πρέπει όλοι να υποταχτούν στην υπεροχή σου έστω και για μία νύχτα.
Μιλάμε για άλλα στάνταρτς.
Ενα πρόβλημα με τα εννιάρια είναι οτι αν αρχίσεις να τους μιλάς,σε δέκα λεπτά τρέχουν τα χύσια στο παντελόνι σου,χρειάζεται τεράστια αυτοσυγκράτηση και χαρτομάντηλα να συνεχίσεις το καμάκι γιατί συνήθως ρεζιλεύεσαι.
Αντε να χουφτώσεις το μπουτάκι της άλλης όταν το χέρι σου είναι γεμάτο χύσια.Εχει πρακτικά προβλήματα η προσέγγιση.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Του mind αυτό το χτικιάρικο κακορίζικο δεν το γάμαγα ούτε να με πλήρωναν.
Αν έβλεπα να τη γαμάει γνωστός μου, θα τον πλάκωνα.

Αποκλείεται να αντέξει σκληρό γαμήσι από βαρβάτους χύστες. Θα σπάσει .
Αν τη σοδομίσει βαρβάτος χύστης θα κλαίει .



Ρε μαλάκα, δε βλέπεις οτι δε σου δίνει κανείς σημασία στο παραλήρημα; Άντε τράβα να φας το τσόκαρο της χοντρής στο κεφάλι που θέλεις και τζάμπα μάτι τις γκόμενες του Μαιντ. ΝΑΥΑΓΙΟ.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.396
Πόντοι
2.606
Εννιάρι δεν είχα ποτέ.Πλησίασα αλλά δεν κατάφερα να τη γαμήσω.
εκεί θέλει απόλυτο έλεγχο του παιγνίου,Βαλκάνιος άρχοντας,Ρωμαίος αυτοκράτωρ φάση.Πρέπει όλοι να υποταχτούν στην υπεροχή σου έστω και για μία νύχτα.
Μιλάμε για άλλα στάνταρτς.
Ενα πρόβλημα με τα εννιάρια είναι οτι αν αρχίσεις να τους μιλάς,σε δέκα λεπτά τρέχουν τα χύσια στο παντελόνι σου,χρειάζεται τεράστια αυτοσυγκράτηση και χαρτομάντηλα να συνεχίσεις το καμάκι γιατί συνήθως ρεζιλεύεσαι.
Αντε να χουφτώσεις το μπουτάκι της άλλης όταν το χέρι σου είναι γεμάτο χύσια.Εχει πρακτικά προβλήματα η προσέγγιση.
αρχηγε η ειλικρινεια σου με αφοπλιζει  :grin:
 

mrkostas

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Το μηνιάτικο είναι υποχρεωτικό αν πας σε οχτάρια και πάνω και θες να τα κρατήσεις.
Βασικά υπάρχουν τρία είδη σπόνσορινγκ.
1.Πληρωμή με το μήνα.Σκας στη γκόμενα ένα σταθερό ποσό το μήνα συνήθως τα έξοδα ενοικίου και τη γαμάς 2-3 φορές το μήνα χωρίς άλλες υποχρεώσεις
2.Πληρωμή με τη συνάντηση.Σκας στη γκόμενα ένα ποσό σε κάθε συνάντηση.Π.χ. πολύ συνηθισμένο 200-300 ευρώ.
3.Πληρωμή με δώρα.Σκας στη γκόμενα ένα κάλό δώρο σε κάθε συνάντηση ή ένα πολύ ακριβό δώρο για κάθε δύο συναντήσεις.
Αν όμως η γκόμενα είναι θεόμουνο,οχτάρι και πάνω πρέπει να κάνεις και τα τρία σε συνδυασμό.Δηλαδή σκας ένα σταθερό ποσό δηλαδή 300 το μήνα γαμάς δε γαμάς,συν 200-250 σε κάθε συνάντηση συν δώρα σε γιορτές γενέθλια συν μια δυο φορές το χρόνο διακοπές σε ακριβούς προορισμούς.
Αν δεν τα κάνεις αυτά χάνεις το υπέρμουνο.Δεν είναι ή το ένα ή το άλλο,περιμένουν και το ένα και το άλλο και το παράλλο.Και λεφτά και δώρα και διακοπές και έμβασμα.Ενα να λείπει σε κλάνουν.

Αυτά τα δίνεις αν είσαι λογικός.Π.χ. για εμένα ένα εννιάρι αξίζει όσο 10 οχτάρια.Ενα οχτάρι αξίζει όσο 10 εφτάρια.Οπότε αν δίνω σε ένα εννιάρι 5 φορές περισσότερα από ό,τι σε ένα οχτάρι,βγαίνω κερδισμένος.Αλλοι βέβαια το βλέπουν αλλιώς,δεν καταλαβαίνουν γιατί τα εννιάρια είναι τόσο ακριβά αλλά έχει να κάνει με τις διεθνείς τιμές και τις καύλες των προυχόντων.Είναι ανεξάρτητα από εμάς.
Δηλαδή πολλοί θα προτιμούσαν να δίνουν σε 20 εφτάρια αυτά που δίνεις εσύ σε ένα εννιάρι.Αλλά έχουν λάθος λογική.
Εγώ προτιμώ να γαμήσω εννιάρι αντί για 20 εφτάρια.Το εννιάρι είναι μνημειώδες,το θυμάσαι σε όλη σου τη ζωή.
Το εννιάρι είναι milestone,θέλει τεράστια skills να το αποκτήσεις,πολλές ώρες πτήσης.Είναι σαν έπαθλο,επιβράβευση κλάσης.
Εφτάρι μπορούν να γαμήσουν πολλοί,δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο υπάρχουν σε αφθονία εκεί έξω και ο ανταγωνισμός είναι πολύ μικρότερος.

Αν δε θες στρες άγχος,θες να περνάς καλά και να κάνεις οικονομία,ρίχνεις απλά τα στάνταρτς σου πας σε εφτάρια εξάρια γίνεσαι φυσιολογικός και ξεμπερδεύεις.Αν όμως είσαι τσιτωμένος,καυλιάρης και θέλεις το καλύτερο πρέπει να παλέψεις σκληρά πρέπει να ξηλωθείς.Γιατί παίζεις σε τελείως διαφορετικό πρωτάθλημα με άλλες απαιτήσεις.Αυτό που θες εσύ το θέλουν άλλοι δέκα χιλιάδες και πρέπει να τους νικήσεις.
Τότε τελειωποιησε ή άλλαξε το παιχνίδι σου ρε κμαν.
Ξεκαθάρισε από την αρχή ότι μόλις βρεθείτε θα έχει πουτσα. Όχι σαν αυτή που σου ήρθε στην Αθήνα.
Επίσης δεν μπορείς να κάνεις ότι κάνεις και μετά Λούις? Δλδ δώσε της το δώρο που έταξες, πάρε της και ένα ρολόι, χέσε τα μηνιατικα (πολλά κ τσάμπα λεφτά)  και βρες κάποια άλλη μετά.
Όπως παίρνεις εσύ τα ρίσκα και σου σπάνε τα νεύρα να παίρνουν και αυτές, που σιγά τα ρίσκα δλδ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ΤΟ ΠΕς ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΠΑΝΥΒΛΑΚΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ 3 ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΗΔΑΣ.ΤΡΑΒΑ ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ.ΜΕΓΑΛΗ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑΥΑΓΙΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ.[size=20pt]ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ.[/size]ΑΡΧΙΤΡΟΜΠΑ


Μεγάλη "κατάντια" τύπε. Έλα, πες την αλήθεια, σε παγκάκι κοιμάσαι τα βράδυα, ε;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τότε τελειωποιησε ή άλλαξε το παιχνίδι σου ρε κμαν.
Ξεκαθάρισε από την αρχή ότι μόλις βρεθείτε θα έχει πουτσα. Όχι σαν αυτή που σου ήρθε στην Αθήνα.
Επίσης δεν μπορείς να κάνεις ότι κάνεις και μετά Λούις? Δλδ δώσε της το δώρο που έταξες, πάρε της και ένα ρολόι, χέσε τα μηνιατικα (πολλά κ τσάμπα λεφτά)  και βρες κάποια άλλη μετά.
Όπως παίρνεις εσύ τα ρίσκα και σου σπάνε τα νεύρα να παίρνουν και αυτές, που σιγά τα ρίσκα δλδ.

Αυτά γίνονται αλλά εξαρτώνται από την κλάση της γκόμενας.Αν είναι καμιά μέτρια φυσικά δεν της δίνεις τίποτα.Αν είναι κάπως καλή παίρνει τα μισά από αυτά που έχεις υποσχεθεί.
Αν είναι μουνάρα και θες να την κρατήσεις τότε και μόνο τότε κόβεις τα μηνιάτικα.
Οι πιο πολλές δεν περνάνε το στάδιο του κάστινγκ.Τρώνε έναν πούτσο,παίρνουν 200 για τον κόπο τους και αυτό είναι όλο.Πρέπει να δοκιμάσεις 20 γκόμενες για να βρεις το δέκα το καλό που δεν είναι φυσικά δεκάρι,εννιάρι είναι.
Πιστεύετε ο mindreader θα ξαναφέρει το μπάζο που έφερε?Η και την άλλη ακόμα?
Οχι βέβαια,ποτέ των ποτών.Αφού δεν τις θεωρεί τίποτα,δεν αξίζανε κάτι.
Απλά τα γράφει όλα με reality distortion,δεν τα λέει χύμα όπως οι Βαλκάνιοι καβαλαραίοι που δεν τηρούμε τα προσχήματα.
Εγώ τα γράφω ακριβώς όπως είναι χωρίς PC(politically correct) και διπλωματίες,για αυτό και οι άλλοι εξαγριώνονται αφού η διπλωματία και το presentation είναι η δύναμή τους.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
εγω πχ θα κατσω να βαλω μια ιστορια που αξιζει, ή να δειξω μια γκομενα που αξιζει. και δεν πεταω λεφτα υπερηφανα.

πχ 18χρονη ελληνιδα γκομενα μου μου ζητησε να παμε σε χλιδατο ξενοδοχειο
www.bourdela.com/hotel/thessaloniki/filoxenia/]https://www.bourdela.com/hotel/thessaloniki/filoxenia/[/url]
και φυσικα πηρε τα αρχιδια μου, όχι γιατι δεν ειχα τα λεφτα, αλλα γιατι είναι αδικο όταν άλλες ξανθιες ομορφες λεπτες μου εκατσαν με 30 ευρω

για να ξαναγαμησω μια πουηδη ειχα γαμησει πολλες φορες, καστανη, γεματουλα κι ας ηταν 18χρονη ελληνιδα δεν θα σκασω 100ρικο. είναι αδικο.

όπως και τον να πληρωσω πανω από 50 για σεξ όταν εχω περασει καλα με 20-30-40.
www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Μιρέλλα/listingid:7195/]https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Μιρέλλα/listingid:7195/[/url]
ή και με πορνοσταρ
www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Βούλα/listingid:1636/]https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Βούλα/listingid:1636/[/url]

είναι αδικο για την ξανθουλο μπιμπελο των 40ευρω και σκαμε ανω των 50 για  μιλφ, γυφτισες, αβυζες, ακωλες,



Γιατί δε δοκιμάζεις να φορτώνεις τις παραβαρδάριες γκόμενες και να τις πηγαίνεις σε χλιδάτα ξενοδοχεία τύπε;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τα έχουμε πει 100000 φορές.Το σπόνσορινγκ δεν έχει καμία σχέση με το εσκορτιλίκι και το πουτανιλίκι.Οσοι θέλουν έσκορτς πάνε σε έσκορτς όσοι θέλουν πουτάνες πάνε σε πουτάνες.Οσοι θέλουν γκόμενες πάνε σε γκόμενες,όσοι θέλουν συζύγους ψάχνουν σύζυγο και όσοι θέλουν σπονσορέτς πάνε σε σπονσορέτ.
Λες στον άλλον,η γυναίκα σου που την πληρώνεις τόσα και τόσα είναι κατώτερη από την Αλιόνα που πήδηξα χτες με δεκάευρο στο Μεταξουργείο?Δεν το λες.Λες στη γκόμενα η πίπα σου είναι κατώτερη από τη Λουντμίλα που της σκάω 100 ευρώ για βίζιτα και εγώ σου σκάω ένα σωρό λεφτά στις εξόδους?
Δεν το λες.
Το ίδιο δε συγκρίνεις σπονσορέτς με συζύγους,γκόμενες,πουτάνες,έσκορτς είναι άλλες κατηγορίες για άλλη δουλειά.
Κάνουν όλες σεξ μαζί σου αλλά το συνολικό σέρβις παραοών δεν είναι το ίδιο και δεν τις κρίνεις με τα ίδια κριτήρια.
Κανείς δε σκέφτηκε καλύτερα να σπονσοράρω ή να πάω σε έσκορτ?Οπως και κανείς δε σκέφτηκε καλύτερα να παντρευτώ ή να πάω σε πουτάνες?Καλύτερα να πιάσω γκόμενα ή να φέρνω σπίτι μου έσκορτς?
Δεν υπάρχουν αυτά τα διλήμματα είναι εντελώς ηλίθια.
Κανείς δηλαδή δε βρέθηκε να αναγκαστεί να κάνει μια τέτοια επιλογή.
Αφήνω τον mindreader να τα πει με καλύτερο presentation γιατί κάποιος να προτιμήσει σπονσορέτ από έσκορτ.Χάλια δηλαδή θα τα πει αλλά πείθει εσάς.
Με τα 1700 ευρώ που έδωσε στο ξόανο θα μπορούσε να γαμήσει 15 έσκορτς καλύτερες εμφανισιακά ή 100 πουτάνες στη Φυλήςισάξιες ή καλύτερες.Το θέμα είναι οτι ο τύπος το ξέρει και σαφώς επέλεξε το σπόνσορνγκ.
Επειδή εγώ δεν κάνω καλό presentation θα αφήσω αυτόν να σας πείσει γιατί το σπόνσορινγκ είναι καλύτερο.

Αμα πείθεσαι από το Mindreader και όχι από εμένα για το ίδιο πράγμα καλά να πάθεις.Είσαι άξιος της μοίρας σου.
Οπως και αν πιστεύεις δημητράκη.Εσύ φταις που την πατάς.Δε φταίω εγώ που δε σε πείθω,γιατί να καταβάλω έξτρα κόπο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom