Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peoplayer41

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
91
Like
76
Πόντοι
0
ΤΟ ΠΕς ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΠΑΝΥΒΛΑΚΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ 3 ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΗΔΑΣ.ΤΡΑΒΑ ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ.ΜΕΓΑΛΗ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑΥΑΓΙΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ.ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ.ΑΡΧΙΤΡΟΜΠΑ
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Aπο Κυανη Ακτη είναι η πρωτη φωτο?

Δεν θελω να στο χαλασω αλλα εκει οι σπόνσορες είναι συνηθως γιαχαμπιμπια και είναι γνωστο ότι τις μετατρεπουν σε ανθρώπινες τουαλέτες
Ο Aρχηγος μπροστα τους φανταζει Ιπποτης

Την καλημέρα μου :hi: :hi:
Καλημέρα φίλε:hi: :hi: :hi:

Οχι απο Ελλάδα είναι !!

Ολες οι φωτογραφίες που πόσταρα απο Ελλάδα είναι !! :hi: :hi: :hi:

Μοντε Κάρλο, Κυανή Ακτή και Ντουμπάι. Διεθνείς τόποι σοδομισμού και βαμπιρισμού των ντεβουσκων σε σημείο αηδίας.
Οχι βέβαια ότι στα high σαλόνια της Φρανκφούρτης η του Λονδίνου περνάνε καλύτερα.
Οι πούστηδες και οι σοδομιστές βγάζουν περίεργα BDSM γούστα.

Το τί άκουσα για φίλες τους άφησέ το καλύτερα.

Το να πάνε σε κάποιον χωρίς σύσταση σε ξένη χώρα είναι τεράστια ζαριά για αυτές.

Για αυτό και έχει ιδιαίτερη για αυτές αξία να έχουν για κάποιον άντρα σύσταση από κάποια γνωστή η φίλη  τους ότι δεν είναι βαρεμένος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω πχ θα κατσω να βαλω μια ιστορια που αξιζει, ή να δειξω μια γκομενα που αξιζει. και δεν πεταω λεφτα υπερηφανα.

πχ 18χρονη ελληνιδα γκομενα μου μου ζητησε να παμε σε χλιδατο ξενοδοχειο
www.bourdela.com/hotel/thessaloniki/filoxenia/]https://www.bourdela.com/hotel/thessaloniki/filoxenia/[/url]
και φυσικα πηρε τα αρχιδια μου, όχι γιατι δεν ειχα τα λεφτα, αλλα γιατι είναι αδικο όταν άλλες ξανθιες ομορφες λεπτες μου εκατσαν με 30 ευρω

για να ξαναγαμησω μια πουηδη ειχα γαμησει πολλες φορες, καστανη, γεματουλα κι ας ηταν 18χρονη ελληνιδα δεν θα σκασω 100ρικο. είναι αδικο.

όπως και τον να πληρωσω πανω από 50 για σεξ όταν εχω περασει καλα με 20-30-40.
www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Μιρέλλα/listingid:7195/]https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Μιρέλλα/listingid:7195/[/url]
ή και με πορνοσταρ
www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Βούλα/listingid:1636/]https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Βούλα/listingid:1636/[/url]

είναι αδικο για την ξανθουλο μπιμπελο των 40ευρω και σκαμε ανω των 50 για  μιλφ, γυφτισες, αβυζες, ακωλες,
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
ΤΟ ΠΕς ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΠΑΝΥΒΛΑΚΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ 3 ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΗΔΑΣ.ΤΡΑΒΑ ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ.ΜΕΓΑΛΗ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑΥΑΓΙΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ.ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ.ΑΡΧΙΤΡΟΜΠΑ

Μπα βγάλαμε και νευράκια ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απο που προκύπτει ότι τις χαρτζηλικώνω τις μόνιμες μου επιτυχημένε μου ?? :grin: :grin:
Εκτός αν θεωρείς ότι να κεράσεις τη γκόμενά σου σε ένα εστιατόριο η σε ένα bar είναι χαρτζιλίκωμα. :grin: :grin:

Είναι φανερό βέβαια ότι εσύ ούτε αυτό δεν μπορείς να κάνεις !!! Για αυτό και αφηνιάζεις !! Δεν πειράζει !! Υπομονή !!!

Και βέβαια θα πάω να γαμήσω τώρα. ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ !!!!
Ενώ εσύ αγοράκι μου θα πας να λαδώσεις τη χούφτίτσα σου, για να τον παίξεις !!!

Δεν πειράζει κάθε πράγμα στην ώρα του !!!
 

peoplayer41

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
91
Like
76
Πόντοι
0
Μονος τα γραφεις μονος γελας ηλιθιε μπετοβλακα.Τρεχα να κανεις το χορηγο στις πατσαβουρες που φερνεις γιατι το τσαμπα για σενα εχει πεθανει εδω και χρονια.ΝΑΥΑΓΙΟ
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Τι λες ρε  Γκιόζη καρπαζοεισπρακτορα πινέζα του 1.60 , το πιόνι είναι πιο ψηλό απο σένα...

Σώπα ρε σου έπιασε το μπούτι , τι ρομαντικό ,......

Και οι τρεις (γκομενες)  :jerking: έφυγαν ταυτόχρονα και ΟΛΟ το καλοκαίρι και σε άφησαν μοναχούλη , τι δουλειά κάνουν οι μόνιμες ? Μόνιμη βίζιτα ?


:2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μπα βγάλαμε και νευράκια ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απο που προκύπτει ότι τις χαρτζηλικώνω τις μόνιμες μου επιτυχημένε μου ?? :grin: :grin:
Εκτός αν θεωρείς ότι να κεράσεις τη γκόμενά σου σε ένα εστιατόριο η σε ένα bar είναι χαρτζιλίκωμα. :grin: :grin:

Είναι φανερό βέβαια ότι εσύ ούτε αυτό δεν μπορείς να κάνεις !!! Για αυτό και αφηνιάζεις !! Δεν πειράζει !! Υπομονή !!!

Και βέβαια θα πάω να γαμήσω τώρα. ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ !!!!
Ενώ εσύ αγοράκι μου θα πας να λαδώσεις τη χούφτίτσα σου, για να τον παίξεις !!!

Δεν πειράζει κάθε πράγμα στην ώρα του !!!
αν παει και γαμησει μια ξανθουλα, 25χρονη , με 3ρι βυζι στην φυλης με 20 ευρω δεν είναι επειδή δεν εχει να πληρωσει μια αστηθη, μελαχροινη, ακωλη, 700 ευρω, αλλα γιατι διαχειριζεται σωστοτερα τα λεφτα του για να γαμαει ομορφότερες σε καλυτερη τιμη.

εισαι πολυταξιδεμενος και πολύ εμπειρος, όταν όμως μας ποσταρεις 5 ταϋλανδες από τις οποιες , η μια είναι σαν γατουλα του σεξ και οι άλλες 4 είναι σαν αυτές τις κοντες, ασχημομούρες, γυφτισες που αποφευγουμε στα μπουρδελα, θα σου λεμε μπραβο για την γατουλα και τζαμπα σκορπισες τα λεφτα σου για τις ασχημες.

το λοιπον η δευτερη ξανθια που ποσταρες είναι α κλας, μπραβο σου,
η πρωτη καστανη αστηθη είναι μπας κλας, πεταξες 700 ευρω.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Πόσταρε φωτό ΜΑΖΙ με τη δεύτερη ? Δεν νομίζω ....


Μόνο με τη χτικιαρα ακωλη αβυζη 40αρα μια σελφι
 

peoplayer41

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
91
Like
76
Πόντοι
0
MINDREADER ΕΡΑΣΤΗ της καρπαζιας τη φωτο με το σωβρακο μινερβα που φορας και σε κοιτα η γκομενα απο πισω λες και βλεπει κανα αυτιστικο γιατι την εβγαλες.Πρεπει να εισαι πολυ σεξουαλικος τυπος.Εχεις αυτο το κατι της που φερνει απο λατινο εραστη.Υ.Γ.εχεις τοσο κομπλεξ με την εμφανιση σου που βαφεις και τα μαλλια σου δειγμα απο αντρα 1.60 με τα χερια σηκωμενα.ΝΑΥΑΓΙΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.642
Like
30
Πόντοι
16
10 μέρες αργότερα η Τζούλια από το Κίεβο προσγειωνόταν στο Ελευθέριος Βενιζέλος.

Φίλε μου αν μου επιτρέπεις η παρουσίαση του όλου θέματος είναι λάθος τουλάχιστον στο συγκεκριμένο site στο οποίο και απευθύνεσαι.
Οι φωτογραφίες που έβαλες είναι καλές αλλά  μόνο για το προσωπικό σου άλμπουμ και για να τις δείχνεις στους κολλητούς σου μιας και το τελευταίο πράγμα που ενδιαφέρει τον οποιοδήποτε εδώ μέσα είναι η γκόμενα στην Ακρόπολη ή αν έπαιξες σκάκι με τη γκόμενα ή αν φάγατε γάβρο και γαρίδες ή μακαρόνια με θαλασσινά.
Εγώ σου εύχομαι να περνάς καλά και να πηδάς όσο περισσότερο μπορείς, μερικές φορές όμως είναι καλύτερα κάποιες στιγμές να μένουν προσωπικές εκτός και αν οι συγκεκριμένες κοπέλες ψάχνουν κάτι περισσότερο για όποιον ενδιαφέρεται και περιμένει το παρασύνθημα...
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
31
Like
6.020
Πόντοι
11.005
Ωραίο θέμα, το βρήκα πολύ ενδιαφέρον.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Στο δια ταύτα μετά το ξεκατίνιασμα

Mind δεν είναι ρίσκο και πολλές οι 9 μέρες?
Κάποιες φορές όταν κάνω "εισαγωγή",που συνήθως είναι τετραήμερα maximun, στη δεύτερη τυχαίνει να την έχω βαρεθεί και να βάζω φίλους να παίρνουν τηλ ότι τάχα μου έτυχε κάτι έκτακτο.Την παρατάω όλη μέρα και γυρνάω πίσω βράδυ για κάνα ποτό και  :pipa3:.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Χρονιάρες μέρες δεν υπάρχει κάτι καλύτερο να κάνετε από το να βγάζετε χολή σε νήματα;;; Ποστάρετε και εσείς φωτογραφίες από τις γκόμενες που πήγατε διακοπές σε δικό σας νήμα να συγκρίνουμε εμείς που δεν πάμε διακοπές , δεν έχουμε γκόμενες και δεν κράζουμε (αφού δεν πληρούνται οι προηγούμενες προϋποθέσεις).Το κράξιμο είναι υπερβολικά εύκολο.
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Kman, Mindreader δειχνουν μια προοπτικη πληρωμενου ερωτα που ξεφευγει από τα συνηθισμένα μπουρδελο/studio/cg/ct
Πιστευω ενδιαφερει πολλους παιχτες και αναγνωστες
Καπου χανεται αυτή η προσφορα της γνωσης μεσα από παιδαριώδεις αντιπαραθεσεις
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.834
Πόντοι
20.686
Εμενα παντως την εικονογραφημενη παρουσιαση της ιστοριας την βρηκα ενδιαφερουσα.Το πως την αξιολογει ο καθενας ειναι δικο του ζητημα. Ηταν ομως ενα θεμα που το διαβασα ευχαριστα μαζι με τις συνοδειες θετικων η αρνητικων σχολιων.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.728
Κριτικές
30
Like
5.010
Πόντοι
5.646
MINDREADER ΕΡΑΣΤΗ της καρπαζιας τη φωτο με το σωβρακο μινερβα που φορας και σε κοιτα η γκομενα απο πισω λες και βλεπει κανα αυτιστικο γιατι την εβγαλες.Πρεπει να εισαι πολυ σεξουαλικος τυπος.Εχεις αυτο το κατι της που φερνει απο λατινο εραστη.Υ.Γ.εχεις τοσο κομπλεξ με την εμφανιση σου που βαφεις και τα μαλλια σου δειγμα απο αντρα 1.60 με τα χερια σηκωμενα.ΝΑΥΑΓΙΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ
Ρε πεταμενε φτωχομπινε όταν πιάνεις τον Mind στο στομα σου να το πλένεις με Listerine πρώτα κ μετά να μιλάς!Πιο σκατοψυχος πεθαίνεις!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
MINDREADER ΕΡΑΣΤΗ της καρπαζιας τη φωτο με το σωβρακο μινερβα που φορας και σε κοιτα η γκομενα απο πισω λες και βλεπει κανα αυτιστικο γιατι την εβγαλες.Πρεπει να εισαι πολυ σεξουαλικος τυπος.Εχεις αυτο το κατι της που φερνει απο λατινο εραστη.Υ.Γ.εχεις τοσο κομπλεξ με την εμφανιση σου που βαφεις και τα μαλλια σου δειγμα απο αντρα 1.60 με τα χερια σηκωμενα.ΝΑΥΑΓΙΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ

Φιλαράκο, λάθος κάνεις η φωτογραφία με το σώβρακο μινέρβα δεν είναι δική μου !! :2funny: :2funny: :2funny:

Του ΚΜΑΝ2 είναι !!!! :hi: :hi: :hi:
Σε αυτόν αναφερόσουν όταν έβριζες πρίν ???? :grin: :grin:

Δικαιολογείσαι μια και είσαι νέος στο forum  ( μόλις 25 posts ) να μπερδεύεσαι. :grin: :grin:

Δεν δικαολογείσαι όμως να βρίζεις !!!
Και  στα 25 posts σου τα 12 είναι βρισιές !!!
Ξανασκέψου το λίγο !! Δεν κάνει κακό  !!! :hi: :hi:

 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Τι λες ρε  Γκιόζη καρπαζοεισπρακτορα πινέζα του 1.60 , το πιόνι είναι πιο ψηλό απο σένα...

Σώπα ρε σου έπιασε το μπούτι , τι ρομαντικό ,......

Και οι τρεις (γκομενες)  :jerking: έφυγαν ταυτόχρονα και ΟΛΟ το καλοκαίρι και σε άφησαν μοναχούλη , τι δουλειά κάνουν οι μόνιμες ? Μόνιμη βίζιτα ?


:2funny: :2funny: :2funny:

Τζανετάκο του forum όλο μαλακοχαριτωμενιές είσαι !! :grin: :grin: :grin:
Και δυστυχώς για σένα δεν έχεις καταλάβει ότι μαζί μου δεν σε παίρνει με την καμμία.

Στη φωτογραφία η Dashsa που είναι 1,73 και φοράει και κάποιο τακούνι.

Δίπλα της εγώ που σου φάνηκα τάπας !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Βέβαια το πιθανότερο είναι να σου έχει φύγει η τάπα απο το κουφιοκέφαλό σου και να χάνεις βαλβολίνες !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι και οι 3 γκόμενες φύγανε τον Αυγουστο που κλείνουν όλες οι εταιρίες. 8 στους 10 εργαζόμενους τον Αυγουστο παίρνουν άδειες. Πολύ περίεργο ε ??? :grin: :grin:

Εργαζόμενες είναι αλλά Θα προτιμούσα βέβαια να ήταν βίζιτες να έβγαζα και κανένα φράγκο !! :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα που  έφαγε εκ νέου το σβέρκο σου άσφαλτο απο τις φάπες μπες στο λαγούμι σου και κλάψε τζανετάκο !! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 20191019_125017.jpg
    20191019_125017.jpg
    237,8 KB · Εμφανίσεις: 81

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Ανεξάρτητα της προσωπικής άποψης για τον mindreader και τον Κμαν , είναι απο τους λίγους(ελάχιστους) που έχουν εκτεθεί εδω μέσα και έχουν μιλήσει με ντοκουμέντα και όχι απλά γραπτά. Καλό θα ήταν λίγος σεβασμός. Πέρα απο την πλάκα και το πείραγμα(Ειδικά ο κμαν το τραβάει ο οργανισμός του) δεν ωφελεί σε τίποτα να προσπαθεί κάποιος να τους βρίσει με τα χειρότερα κοσμητικά επίθετα.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Στο δια ταύτα μετά το ξεκατίνιασμα

Mind δεν είναι ρίσκο και πολλές οι 9 μέρες?
Κάποιες φορές όταν κάνω "εισαγωγή",που συνήθως είναι τετραήμερα maximun, στη δεύτερη τυχαίνει να την έχω βαρεθεί και να βάζω φίλους να παίρνουν τηλ ότι τάχα μου έτυχε κάτι έκτακτο.Την παρατάω όλη μέρα και γυρνάω πίσω βράδυ για κάνα ποτό και  :pipa3:.

Εχεις δίκιο είναι ρίσκο !!!

Στη συγκεκριμένη όμως περίπτωση ο πιο φτηνός συνδυασμός aller retour εισητηρίων καθόταν στις 9 μέρες, και για αυτό το επέλεξα. Επιπλέον και στο ξενοδοχείο το να κλείσεις Αυγουστο σε corporate price δεν ταίριαζε αλλιώς.

Καννονικά θα πήγαινα στο τετραήμερο πενταήμερο όπως και εσύ προτείνεις.

Τώρα το κατά πόσο είναι η άλλη τσόκαρο η όχι είναι για μένα και ένα απο τα κριτήρια επιλογής αν διαλέγεις να περάσεις διακοπές με την άλλη. Γιατί αν είναι τσόκαρο θα τη γαμήσεις 3, 5 10 σε κάποια φάση θα βαρεθείς. Πρέπει να μπορεί να ''σταθεί' δίπλα σου υπο την έννοια του να μπορεί να κάνει μια στοιχειώδη κουβέντα.

Αυτό στη φάση των video conferenceς μπορείς πιστεύω μέχρι κάποιου να το καταλάβεις.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom