Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Τα έχουμε πει 100000 φορές.Το σπόνσορινγκ δεν έχει καμία σχέση με το εσκορτιλίκι και το πουτανιλίκι.Οσοι θέλουν έσκορτς πάνε σε έσκορτς όσοι θέλουν πουτάνες πάνε σε πουτάνες.Οσοι θέλουν γκόμενες πάνε σε γκόμενες,όσοι θέλουν συζύγους ψάχνουν σύζυγο και όσοι θέλουν σπονσορέτς πάνε σε σπονσορέτ.
Λες στον άλλον,η γυναίκα σου που την πληρώνεις τόσα και τόσα είναι κατώτερη από την Αλιόνα που πήδηξα χτες με δεκάευρο στο Μεταξουργείο?Δεν το λες.Λες στη γκόμενα η πίπα σου είναι κατώτερη από τη Λουντμίλα που της σκάω 100 ευρώ για βίζιτα και εγώ σου σκάω ένα σωρό λεφτά στις εξόδους?
Δεν το λες.
Το ίδιο δε συγκρίνεις σπονσορέτς με συζύγους,γκόμενες,πουτάνες,έσκορτς είναι άλλες κατηγορίες για άλλη δουλειά.
Κάνουν όλες σεξ μαζί σου αλλά το συνολικό σέρβις παραοών δεν είναι το ίδιο και δεν τις κρίνεις με τα ίδια κριτήρια.
Κανείς δε σκέφτηκε καλύτερα να σπονσοράρω ή να πάω σε έσκορτ?Οπως και κανείς δε σκέφτηκε καλύτερα να παντρευτώ ή να πάω σε πουτάνες?Καλύτερα να πιάσω γκόμενα ή να φέρνω σπίτι μου έσκορτς?
Δεν υπάρχουν αυτά τα διλήμματα είναι εντελώς ηλίθια.
Κανείς δηλαδή δε βρέθηκε να ανγακαστεί να κάνει μια τέτοια επιλογή.
Αφήνω τον mindreader να τα πει με καλύτερο presentation γιατί κάποιος να προτιμήσει σπονσορέτ από έσκορτ.Χάλια δηλαδή θα τα πει αλλά πείθει εσάς.

Aυτο Αρχηγε το βλέπεις και σε πολλες κριτικες για εσκορτς
Γραφει ο άλλος υπηρεσίες μπουρδελου από ct
Ο κοσμος του bou γνωριζει καλα τις διαφορες αλλα δεν θελει να τις παραδεχτει
Λεει ο εξυπνατζης με 10 ευρω γαμησα στο μεταξι οσοι δινετε παραπανω ειστε κοροιδα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Aυτο Αρχηγε το βλέπεις και σε πολλες κριτικες για εσκορτς
Γραφει ο άλλος υπηρεσίες μπουρδελου από ct
Ο κοσμος του bou γνωριζει καλα τις διαφορες αλλα δεν θελει να τις παραδεχτει
Λεει ο εξυπνατζης με 10 ευρω γαμησα στο μεταξι οσοι δινετε παραπανω ειστε κοροιδα.

τα έχουμε εξηγήσει πολλές φορές.Το σπονσοριλίκι έχει πολύ μεγαλύτερη σχέση με το γκομενιλίκι από ό,τι με το εσκορτιλίκι.Το σπονσοριλίκι είναι ακριβώς σα γκομενιλίκι με λεφτά.
Δηλαδή έχεις μια γκόμενα κάνεις ακριβώς τα ίδια με ό,τι θα έκανες με μια κανονική γκόμενα απλά δίνεις λεφτά.Το εσκορτιλίκι είναι σα booty call με γκόμενα,απομίμηση.Ερχεται μία για ορισμένο χρόνο και σου τα τρώει.Δεν είναι γκομενιλίκι καθευατό.
Στο εσκορτιλίκι έχεις εμπειρία πουτάνας,στο σπονσοριλίκι έχεις εμπειρία γκόμενας.Η σπονσορέτ πρέπει να παίξει τη γκόμενα.Αν παίξει την πουτάνα τη στέλνεις από εκεί που ήρθε.
Δεν κάνουν όλες για τις ανώτερες απαιτήσεις του σπόνσορινγκ,λίγες μπορούν εκ φύσεως να ανταποκριθούν οι λοιπές θέλουν μαθήματα σχολές για σπονσορέτς κι έτσι.


Κανονικά οι γκόμενες από τη φύση τους είναι για τον πούτσο στο σπόνσορινγκ τελείως.Το ίδιο και οι άντρες,παίρνει χρόνια να εξελιχτείς σε σοβαρό σπόνσορα.


Short term,long term sponsoring,PPM κτλ.Αυτά είναι βασικά.Οταν μιλάω για Βαλκάνιους άρχοντες κτλ εννοώ οτι είστε advanced,έχετε ξεφύγει από τα βασικά.
Δε θα κάθομαι να αναλύω συνέχεια τα βασικά για να είμαι πιο δημοφιλής.Εσύ θα πρέπει να ανεβάσεις επίπεδο,όχι εγώ να πέσω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Γιατί δε δοκιμάζεις να φορτώνεις τις παραβαρδάριες γκόμενες και να τις πηγαίνεις σε χλιδάτα ξενοδοχεία τύπε;
οι παραβαρδαριες είναι για καμμια πιπα στο αμαξι, αμα ηταν αξιες να τσιμπησουν αρκετους πελατες αλλου ξενοδοχειακου επιπεδου θα το εκαναν. ως τζανκι οι περισσοτερες δεν είναι για παραπανω μην κολλησεις και τιποτα.
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
τα έχουμε εξηγήσει πολλές φορές.Το σπονσοριλίκι έχει πολύ μεγαλύτερη σχέση με το γκομενιλίκι από ό,τι με το εσκορτιλίκι.Το σπονσοριλίκι είναι ακριβώς σα γκομενιλίκι με λεφτά.
Δηλαδή έχεις μια γκόμενα κάνεις ακριβώς τα ίδια με ό,τι θα έκανες με μια κανονική γκόμενα απλά δίνεις λεφτά.Το εσκορτιλίκι είναι σα booty call με γκόμενα,απομίμηση.Ερχεται μία για ορισμένο χρόνο και σου τα τρώει.Δεν είναι γκομενιλίκι καθευατό.
Στο εσκορτιλίκι έχεις εμπειρία πουτάνας,στο σπονσοριλίκι έχεις εμπειρία γκόμενας.Η σπονσορέτ πρέπει να παίξει τη γκόμενα.Αν παίξει την πουτάνα τη στέλνεις από εκεί που ήρθε.
Δεν κάνουν όλες για τις ανώτερες απαιτήσεις του σπόνσορινγκ,λίγες μπορούν εκ φύσεως να ανταποκριθούν οι λοιπές θέλουν μαθήματα σχολές για σπονσορέτς κι έτσι.

το σπονσορινγκ θα το ελεγα leasing και το εσκορτιλικι βραχεια μισθωση
γκομενες ΔΕΝ ειναι
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Τελικό κόστος , και πόσα κτυπήματα. Χρονικό διάστημα.
Απλοί αριθμοί που θα δείξουν αν συμφέρει ή όχι
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
το σπονσορινγκ θα το ελεγα leasing και το εσκορτιλικι βραχεια μισθωση
γκομενες ΔΕΝ ειναι

Είναι άλλη φάση στο σπόνσορινγκ.
Καλά λέμε και οι γκόμενες κάνουν τόσα λάθη που σου έρχεται να πεις στην άλλη ρε κοπέλα μου γιατί δεν παίρνεις μαθήματα στο sugar baby university?Η να σου πω εγώ τι να μου πεις,έλεος με έχεις ψοφήσει στη μαλακία.
Πεστα μου σωστά να τσιμπήσεις το παραδάκι,δεν μπορώ τέτοια ανικανότητα.
Να σε στείλω τώρα Πολωνία να εκπαιδευτείς στο μπούκι?Τι να σε κάνω τέτοια που είσαι.
Δεν ανταποκρίνονται στις υψηλές απαιτήσεις σπόνσορος οι περισσότερες,τραγικές εντελώς.
Οχι και τελείως για χέσιμο όπως κάνουν οι σείχηδες,αυτοί το παρατραβάνε αλλά αυτή είναι η σκέψη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τα έχουμε εξηγήσει πολλές φορές.Το σπονσοριλίκι έχει πολύ μεγαλύτερη σχέση με το γκομενιλίκι από ό,τι με το εσκορτιλίκι.Το σπονσοριλίκι είναι ακριβώς σα γκομενιλίκι με λεφτά.
Δηλαδή έχεις μια γκόμενα κάνεις ακριβώς τα ίδια με ό,τι θα έκανες με μια κανονική γκόμενα απλά δίνεις λεφτά.Το εσκορτιλίκι είναι σα booty call με γκόμενα,απομίμηση.Ερχεται μία για ορισμένο χρόνο και σου τα τρώει.Δεν είναι γκομενιλίκι καθευατό.
Στο εσκορτιλίκι έχεις εμπειρία πουτάνας,στο σπονσοριλίκι έχεις εμπειρία γκόμενας.Η σπονσορέτ πρέπει να παίξει τη γκόμενα.Αν παίξει την πουτάνα τη στέλνεις από εκεί που ήρθε.
Δεν κάνουν όλες για τις ανώτερες απαιτήσεις του σπόνσορινγκ,λίγες μπορούν εκ φύσεως να ανταποκριθούν οι λοιπές θέλουν μαθήματα σχολές για σπονσορέτς κι έτσι.
ακριβως το αναποδο, το κυριοτερο παιρνει αμεσα χρημα για αυτό που κανει

να πω καταρχήν ότι εχω παει παμπολλες φορες σε κωλομπαρα και στριπτιτζαδικα γι αυτην την ψευτοαισθηση ότι μιλας με γκομενα φιλικα και φλερταρεις, αλλα οσες φορες πηγα να ξεφυγω στα λεφτα  την εκανα απλα παραδίπλα που πηδαω φτηνα.

είναι ηλιθιο αν μη τι άλλο όταν το ψαρι κανει 30, να πληρωνεις 90 μονο για να κανεις τον ψαρα, οποτε όταν είμαι νηφάλιος το αποφευγω.

πχ εδώ www.bourdela.com/striptizadika/thessaloniki/blue-iguana-live-show/]https://www.bourdela.com/striptizadika/thessaloniki/blue-iguana-live-show/[/url]

καταλαβα οτι αρχισα να ξοδευω για περιττο ψαρεμα και την εκανα για να φαω το ψαρι πολυ πιο φτηνα.

εμπειροι ανθρωποι που ξερουν οτι πληρωνουν για να γαμησουν, να πληρωνουν εξτρα περισσοτερα, ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ για να πηγαινουν βολτες με συνοδο, ειναι μαλακια!!!!
να γαμησω πχ μια ρωσσιδα με 20 ευρω, και να πληρωνω για να εχω μια ισως πιο ασχημη συνοδο 700!!!!!!! δεν βγαινω μονος καλυτερα να εχω τα μισα εξοδα και να κερναω και να αφηνω μπουρμπουαρ, μπορει να παιχτει και κατι με γκομενα, εντι να κουβαλαω αυτην που ηδη γαμησα?

για ποιο λογο?

για να νομιζουν οσοι δεν μας ξερουν οτι δηθεν ειναι γκομενα μου και να το παιξω κατακτητης?

αυτο ειναι υποκρισια και ξευτιλα ρε παιδια. θα πληρωνω εγω την πουτανα για να τρωει και μαζι μου σε εστιατοριο. αν δεν εχω γκομενα 1000 φορες μονος, μπορει και να βρω, και οταν δεν βρισκω 9 στις 10 δεν σκεφτομαι τι μαλακια πληρωνω.

σπόνσορας είναι συνωνυμο του πυρφορου. η μονη διαφορα είναι ότι ο πυρφόρος δεν κανει ουτε σεξ.
γκομενος είναι τελειως διαφορετικο. επαγγελματιας γκομενα, που λετε ότι είναι πιο κοντα στην σπονσορετ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, πουτανα λεγεται.
ετσι τις λεμε αυτές που φωτογραφίζονται στα ακριβα γιωτ των γερων πλουσιων, πουτανες πολυτελειας λεγονται εδώ και δεκαετιες και καλυπτουν ΠΛΗΡΩΣ αυτό το νέο ορο σπονσορετ.

όπως λεγαμε ωριμη-μανουλι παλια και ηρθε απλα η λεξη μιλφ από εξω ΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΝΟΙΑ
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Οποιος το βλεπει καθαρα από οικονομικη αποψη ας παντρευτεί καμια πλουσια
Θα τον πηγαινει εκεινη διακοπες
true story το εχω δει σε φιλο μου
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
να πω καταρχήν ότι εχω παει παμπολλες φορες σε κωλομπαρα και στριπτιτζαδικα γι αυτην την ψευτοαισθηση ότι μιλας με γκομενα φιλικα και φλερταρεις, αλλα οσες φορες πηγα να ξεφυγω στα λεφτα  την εκανα απλα παραδίπλα που πηδαω φτηνα.

είναι ηλιθιο αν μη τι άλλο όταν το ψαρι κανει 30, να πληρωνεις 90 μονο για να κανεις τον ψαρα, οποτε όταν είμαι νηφάλιος το αποφευγω.

πχ εδώ www.bourdela.com/striptizadika/thessaloniki/blue-iguana-live-show/]https://www.bourdela.com/striptizadika/thessaloniki/blue-iguana-live-show/[/url]

καταλαβα οτι αρχισα να ξεδευω για περιττο ψαρεμα αντι και την εκανα για να φαω το ψαρι πολυ πιο φτηνα.

εμπειροι ανθρωποι που ξερουν οτι πληρωνουν για να γαμησουν, να πληρωνουν εξτρα περισσοτερα, ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ για να πηγαινουν βολτες με συνοδο, ειναι μαλακια!!!!
να γαμησω πχ μια ρωσσιδα με 20 ευρω, και να πληρωνω για να εχω μια ισως πιο ασχημη συνοδο 700!!!!!!! δεν βγαινω μονος καλυτερα να εχω τα μισα εξοδα και να κερναω και να αφηνω μπουρμπουαρ, μπορει να πεχτει και κατι με γκομενα, εντι να κουβαλαω αυτην που ηδη γαμησα? για πιο λογο? για να νομιζουν οσοι δεν μας ξερουν οτι δηθεν ειναι γκομενα μου και να το παιξω κατακτητης? αυτο ειναι υποκρισια και ξευτιλα ρε παιδια. θα πληρωνω εγω την πουτανα για να τρωει και μαζι μου σε εστιατοριο. αν δεν εχω γκομενα 1000 φορες μονος, μπορει και να βρω, και οταν δεν βρισκω 9 στις 10 δεν σκεφτομαι τι μαλακια πληρωνω.

σπόνσορας είναι συνωνυμο του πυρφορου. η μονη διαφορα είναι ότι ο πυρφόρος δεν κανει ουτε σεξ.
γκομενος είναι τελειως διαφορετικο. επαγγελματιας γκομενα, που λετε ότι είναι πιο κοντα στην σπονσορετ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, πουτανα λεγεται.
ετσι τις λεμε αυτές που φωτογραφίζονται στα ακριβα γιωτ των γερων πλουσιων, πουτανες πολυτελειας λεγονται εδώ και δεκαετιες και καλυπτουν ΠΛΗΡΩΣ αυτό το νέο ορο σπονσορετ.

όπως λεγαμε ωριμη-μανουλι παλια και ηρθε απλα η λεξη μιλφ από εξω ΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΝΟΙΑ

Εννοείται οτι οι πουτάνες είναι η πιο φτηνή επιλογή.Αλλά δεν μπορείς να πεις στον άλλον γιατί ρε μαλάκα παντρεύτηκες,γιατί βρήκες γκόμενα γιατί βρήκες σπονσορέτ αφού οι πουτάνες είναι πιο vfm?
Εχει και άτομα που δε θέλουν πουτάνες ή θέλουν πουτάνες και γκόμενες ή θέλουν πουτάνες και γκόμενες και σπονσορέτς.
Δεν είναι το ίδιο άμα ήταν το ίδιο θα πήγαιναν όλοι στις πουτάνες και τέλος.
Ξέρω οτι αντί να πάω Κίεβο και να σκάσω διχίλιαρο στις σπονσορέτς θα μπορούσα να αράξω FKK για πενθήμερο και να γαμάω της Παναγιάς τα μάτια.Αλλά δεν το κάνω.
Προτιμώ να τα σκάω Κίεβο στις σπονσορέτς παρά στα FKK.Δεν είναι τι είναι σωστό είναι τι μου αρέσει.

Σα να λες στον άλλον η συναγρίδα είναι ανώτερη από το μπαρμπούνι πρέπει να τρως συναγρίδα.Ναι,αλλά σε αυτόν αρέσει το μπαρμπούνι,δεν έχει δικαίωμα να τα σκάει στα μπαρμπούνια αντί να ψωνίζει συναγρίδα?Ποιος είσαι εσύ να καθορίσεις το degustibus να του πεις τι είναι καλό και τι όχι?
Δηλαδή αν εμένα μου αρέσει η βότκα και όχι το ουίσκυ,δεν πα να λέει ο άλλος σε δέκα τόνους και αναλύσεις οτι το ουίσκυ είναι καλύτερο?Στα αρχίδια μου,εγώ βότκα θα πιω.
Ετσι είναι και με τις σπονσορέτς.Ο,τι και να μου πει ο άλλος εγώ τις βρίσκω καλύτερες από τις έσκορτς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
για τελικο κοστος/χτυπήματα πηγαινε μεταξι
και πολύ καλα θα κανει αντι να πληρωνει σε ακριβα εστιατόρια μια ασχημη πουτανα για να δειξει τι? ότι εχει συνοδο? στον εαυτο του δειχνει ότι είναι κοροιδο και πληρωνει για αερα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εννοείται οτι οι πουτάνες είναι η πιο φτηνή επιλογή.Αλλά δεν μπορείς να πεις στον άλλον γιατί ρε μαλάκα παντρεύτηκες,γιατί βρήκες γκόμενα γιατί βρήκες σπονσορέτ αφού οι πουτάνες είναι πιο vfm?
Εχει και άτομα που δε θέλουν πουτάνες ή θέλουν πουτάνες και γκόμενες ή θέλουν πουτάνες και γκόμενες και σπονσορέτς.
Δεν είναι το ίδιο άμα ήταν το ίδιο θα πήγαιναν όλοι στις πουτάνες και τέλος.
εχω κανει και γαμο.
γαμος , γκομενες, κλπ που ΔΕΝ τις πληρωνεις στα ισια για σεξ, λες εκανα σεξ με γυναικα που με γουσταρε.

την ιδια που την πληρωνεις για σεξ, δηλαδή εχετε σχεση πελατη-πουτανας να την πληρωνεις τοοοοοοσο πολλα για εξτρα παρεουλα διακοπες, χαλας την πιατσα,

αυριο θα πει αφου με κερνανε χαβιαρι για να βολταρουμε παρεα, γιατι να μην ανεβασω κασέ?
αδικο θα εχει?
το τελευταιο μπαν εδώ το εφαγα γιατι εκραζα μια που χαλουσε ετσι την πιατσα. με εμφανιση σκουρη, κοντη, καποιοι τις σκανε 80 επειδή εχει λεει καλη περιποιηση για πολύ ωρα. με το που την βλέπεις όμως λες οι άλλες που είναι ξανθιες γλυκούλες γιατι να παρουν μονο 30 στα μαγαζια????? χαλαει η πιατσα. να πληρωνε την δευτερη που ποσταρε για να κανει φιγουρα ότι εχει μπαρμπι για γκομενα θα ηταν πιο δικαιολογημένος, να πληρωνει την αβυζη, ακωλη, για να βολταρουν διακοπες. εεεεεεε όχι θα δεν θα παρει επιβραβευση αλλα κραξιμο. όπως κραζουν καποιον που ποσταρει γκομενα του καποια μετρια, αδικο εχουν?
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Πιστεύετε ο mindreader θα ξαναφέρει το μπάζο που έφερε?Η και την άλλη ακόμα?
Οχι βέβαια,ποτέ των ποτών.Αφού δεν τις θεωρεί τίποτα,δεν αξίζανε κάτι.
Απλά τα γράφει όλα με reality distortion,δεν τα λέει χύμα όπως οι Βαλκάνιοι καβαλαραίοι που δεν τηρούμε τα προσχήματα.

Αυτά γίνονται αλλά εξαρτώνται από την κλάση της γκόμενας.Αν είναι καμιά μέτρια φυσικά δεν της δίνεις τίποτα.Αν είναι κάπως καλή παίρνει τα μισά από αυτά που έχεις υποσχεθεί.
Αν είναι μουνάρα και θες να την κρατήσεις τότε και μόνο τότε κόβεις τα μηνιάτικα.
Οι πιο πολλές δεν περνάνε το στάδιο του κάστινγκ.Τρώνε έναν πούτσο,παίρνουν 200 για τον κόπο τους και αυτό είναι όλο.Πρέπει να δοκιμάσεις 20 γκόμενες για να βρεις το δέκα το καλό που δεν είναι φυσικά δεκάρι,εννιάρι είναι.
Πιστεύετε ο mindreader θα ξαναφέρει το μπάζο που έφερε?Η και την άλλη ακόμα?
Οχι βέβαια,ποτέ των ποτών.Αφού δεν τις θεωρεί τίποτα,δεν αξίζανε κάτι.
Απλά τα γράφει όλα με reality distortion,δεν τα λέει χύμα όπως οι Βαλκάνιοι καβαλαραίοι που δεν τηρούμε τα προσχήματα.
Εγώ τα γράφω ακριβώς όπως είναι χωρίς PC(politically correct) και διπλωματίες,για αυτό και οι άλλοι εξαγριώνονται αφού η διπλωματία και το presentation είναι η δύναμή τους.
Και βεβαια θα τις ξαναφέρω και τις δυο όταν γουστάρω !!

Και τζάμπα, και τις δυο αυτή τη φορά !!

Πότε είναι η τελευταία φορά που έφερες τζάμπα γκόμενα ρε παπάρα ?? :grin: :grin: :grin:
Απλά ποτέ !!!

Οτι δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει απλά κρεμαστάρια !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Και βεβαια θα τις ξαναφέρω και τις δυο όταν γουστάρω !!

Και τζάμπα, και τις δυο αυτή τη φορά !!

Πότε είναι η τελευταία φορά που έφερες τζάμπα γκόμενα βιζιτα ρε παπάρα ?? :grin: :grin: :grin:
Απλά ποτέ !!!

Οτι δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει απλά κρεμαστάρια !!! :2funny: :2funny: :2funny:
εχει τεραστια διαφορα, για τις γκομενες που βολταρουμε ειμαστε υπερηφανοι, οχι για τις βιζιτες που πληρωσαμε, αυτες μπορει να της πληρωσει ο καθενας
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Τα έχουμε πει 100000 φορές.Το σπόνσορινγκ δεν έχει καμία σχέση με το εσκορτιλίκι και το πουτανιλίκι.Οσοι θέλουν έσκορτς πάνε σε έσκορτς όσοι θέλουν πουτάνες πάνε σε πουτάνες.Οσοι θέλουν γκόμενες πάνε σε γκόμενες,όσοι θέλουν συζύγους ψάχνουν σύζυγο και όσοι θέλουν σπονσορέτς πάνε σε σπονσορέτ.
Λες στον άλλον,η γυναίκα σου που την πληρώνεις τόσα και τόσα είναι κατώτερη από την Αλιόνα που πήδηξα χτες με δεκάευρο στο Μεταξουργείο?Δεν το λες.Λες στη γκόμενα η πίπα σου είναι κατώτερη από τη Λουντμίλα που της σκάω 100 ευρώ για βίζιτα και εγώ σου σκάω ένα σωρό λεφτά στις εξόδους?
Δεν το λες.
Το ίδιο δε συγκρίνεις σπονσορέτς με συζύγους,γκόμενες,πουτάνες,έσκορτς είναι άλλες κατηγορίες για άλλη δουλειά.
Κάνουν όλες σεξ μαζί σου αλλά το συνολικό σέρβις παραοών δεν είναι το ίδιο και δεν τις κρίνεις με τα ίδια κριτήρια.
Κανείς δε σκέφτηκε καλύτερα να σπονσοράρω ή να πάω σε έσκορτ?Οπως και κανείς δε σκέφτηκε καλύτερα να παντρευτώ ή να πάω σε πουτάνες?Καλύτερα να πιάσω γκόμενα ή να φέρνω σπίτι μου έσκορτς?
Δεν υπάρχουν αυτά τα διλήμματα είναι εντελώς ηλίθια.
Κανείς δηλαδή δε βρέθηκε να αναγκαστεί να κάνει μια τέτοια επιλογή.
Αφήνω τον mindreader να τα πει με καλύτερο presentation γιατί κάποιος να προτιμήσει σπονσορέτ από έσκορτ.Χάλια δηλαδή θα τα πει αλλά πείθει εσάς.
Με τα 1700 ευρώ που έδωσε στο ξόανο θα μπορούσε να γαμήσει 15 έσκορτς καλύτερες εμφανισιακά ή 100 πουτάνες στη Φυλήςισάξιες ή καλύτερες.Το θέμα είναι οτι ο τύπος το ξέρει και σαφώς επέλεξε το σπόνσορνγκ.
Επειδή εγώ δεν κάνω καλό presentation θα αφήσω αυτόν να σας πείσει γιατί το σπόνσορινγκ είναι καλύτερο.

Αμα πείθεσαι από το Mindreader και όχι από εμένα για το ίδιο πράγμα καλά να πάθεις.Είσαι άξιος της μοίρας σου.
Οπως και αν πιστεύεις δημητράκη.Εσύ φταις που την πατάς.Δε φταίω εγώ που δε σε πείθω,γιατί να καταβάλω έξτρα κόπο?

Ενα περίεργο πράγμα ρε παιδί μου !! Ενώ τα λέω χάλια πείθω !!! :grin: :grin: :grin: :grin:

Εγώ τουλάχιστον πανίβαλακα ότι φέρνω το γαμάω απο παντού.

Εσύ γελοίε κουβάλησες το χοντρομπούτικο μπαζο απο τη Λευκορωσία στην Αθήνα το πότιζες το τάιζες ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΓΑΜΗΣΕΣ !!!
ΚΑΤΑ ΔΗΛΩΣΗ ΣΟΥ !!!!

Γύρισε και σου είπε φόρα παρτίδα ότι βρωμάς !!!! ΚΑΤΑ ΔΗΛΩΣΗ ΣΟΥ !!!!  Πόσο περισσότερο μπορεί να σε ξευτιλίσει μια γυναίκα βρε παπάρα ??

Ναυάγιο που θες να δώσεις και οδηγίες !!!! :2funny: :2funny: :2funny:


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και βεβαια θα τις ξαναφέρω και τις δυο όταν γουστάρω !!

Και τζάμπα, και τις δυο αυτή τη φορά !!

Πότε είναι η τελευταία φορά που έφερες τζάμπα γκόμενα ρε παπάρα ?? :grin: :grin: :grin:
Απλά ποτέ !!!

Οτι δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει απλά κρεμαστάρια !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Απειρες φορές.Αν θεωρείς τζάμπα να πληρώνεις αεροπορικό,έξοδα διαμονής,ρεστωράν κτλ.Που προφανώς αυτό εννοείς.
Εφερα άπειρες Τσέχες,Πολωνέζες,Ρωσίδες κτλ έτσι το 2005-2012.Εγώ δεν το θεωρούσα τζάμπα αφού ξόδευα 1000 ευρώ στα αεροπορικά ξενοδοχεία εστιατόρια.Θεωρούσα οτι τις έφερνα πληρώνοντας διακοπές.Αυτό θέλανε και οι γκόμενες για αυτό έρχονταν,για τις τζάμπα διακοπές.
Εσύ το λες τζάμπα.

Δηλαδή άμα δώσεις στην άλλη 1000 στο χέρι,ή 1000 σε κόσμημα ή 1000 σε γούνα ή πληρώσεις 1000 για διακοπές και τη γαμήσεις ποια η διαφορά?Χίλια έδωσες σε κάθε περίπτωση.
Εσείς οι ανώμαλοι το βλέπετε διαφορετικά.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
εχει τεραστια διαφορα, για τις γκομενες που βολταρουμε ειμαστε υπερηφανοι, οχι για τις βιζιτες που πληρωσαμε, αυτες μπορει να της πληρωσει ο καθενας

Εχεις δίκιο !!  :hi: :hi: :hi:

Το δέχομαι !! Τηνπρώτη που πλήρωσα βίζιτα είναι !!!

Η δεύτερη όμως ήταν γκόμενα !!! Δεν ζήτησε τίποτα !!

Για αυτό και στο τίτλο του thread έγραψα για Βίζιτες / Γκόμενες.

Δεν κρύβομαι ούτε υπεκφεύγω !! Η αλήθεια να λέγεται !!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχεις δίκιο !!  :hi: :hi: :hi:

Το δέχομαι !! Τηνπρώτη που πλήρωσα βίζιτα είναι !!!

Η δεύτερη όμως ήταν γκόμενα !!! Δεν ζήτησε τίποτα !!

Για αυτό και στο τίτλο του thread έγραψα για Βίζιτες / Γκόμενες.

Δεν κρύβομαι ούτε υπεκφεύγω !! Η αλήθεια να λέγεται !!

Απλά τη δεύτεη πλήρωσες τα έξοδα διακοπών και η δεύτερη είναι πάσα δωράκι από την πρώτη που δε βλεπότανε.Που τη γνώρισες μέσω σλαβιάνι.
Δηλαδή δεν έχεις καν την ικανότητα όχι για live ούτε καν για ιντερνετικό καμάκι και ζητάς υποστήριξη.
Εσύ τα βλέπεις ανάποδα.
Οι σκληροπυρηνικοί πουτσαδόροι τα πράττουν μόνοι τους.Σιγά μη βρει ο άλλοε κάτι καλύτερο για εμένα από ό,τι εγώ για τον εαυατό μου.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Απειρες φορές.Αν θεωρείς τζάμπα να πληρώνεις αεροπορικό,έξοδα διαμονής,ρεστωράν κτλ.Που προφανώς αυτό εννοείς.
Εφερα άπειρες Τσέχες,Πολωνέζες,Ρωσίδες κτλ έτσι το 2005-2012.Εγώ δεν το θεωρούσα τζάμπα αφού ξόδευα 1000 ευρώ στα αεροπορικά ξενοδοχεία εστιατόρια.Θεωρούσα οτι τις έφερνα πληρώνοντας διακοπές.Αυτό θέλανε και οι γκόμενες για αυτό έρχονταν,για τις τζάμπα διακοπές.
Εσύ το λες τζάμπα.

Τα εισιτήρια ναι τα πληρώνω. Το δέχομαι !!!

Τα υπόλοιπα τα πληρώνω με τον ίδιο τρόπο που θα πλήρωνα μια γκόμενα αν την έβγαζα σε ένα εστιατόριο η σε ένα bar.

ΜΗΝΙΑΤΙΚΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΚΟΨΑ ΠΟΤΕ !!!! ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ.

ΕΚΕΙ ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΩΤΣΟ GRANDE !!!

Και δυστυχώς είσαι τόσο κολημένος που δεν το καταλαβαίνεις !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom