Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Συνέχισε Γκιωνάκη προκαλείς  αστείρευτο γέλιο
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Αν μπεις τρως όλο το σκατό στη μάπα,πρέπει να είσαι ισχυρός.

''Αρχοντάκο'' μην μιλάς εσύ για σκατό !!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το σκατό είναι αξεσουάρ για εσένα ΟΠΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙ !!! :2funny: :2funny:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Για τον πεοντα ειστε ολοι σας . Μερες που ειναι καθεστε και τρωγεστε σαν τα παιδακια.
Get a fucking life
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
1700 για τη χτικιαρα ο δήθεν γαμαω τζάμπα ..

Γελάγανε και τα καβουράκια στο λουτρακι μαζι σου Γκιωνάκη
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε κμαν, αν σου προτείνει φίλος ένα 9ακι πχ. και έχεις και έκπτωση σε ξενοδοχείο δεν θα την καλέσεις δλδ?

Σιγά μη σου προτείνει ο άλλος εννιαράκι που λες.Ο άλλος σου προτείνει ό,τι πιστεύει αυτός οτι αντικατoπτρίζει την αξία σου.Κανά εξαράκι χοντρούλα και μεγάλη στην καλύτερη.
Θα σου πει γιατί εσύ είσαι καλύτερος και θες τα άλογα και τα μοντέλα?Εχεις κοιτάξει στον καθρέφτη πώς είσαι?
Για να κάνεις υπέρβαση πρέπει να επιλέξεις εσύ για τον εαυτό σου όχι να βάλεις άλλον.Ο άλλος θα σε γειώσει θα σε τραβήξει προς τα κάτω.Θα κάνει Realpolitik.Μπορεί και να συμπαθεί τη γκόμενα περισσότερο από εσένα ή να έχει υποχρέωση.
Κοντολογίς εννιαράκι δεν παίζει με την καμία να σου γνωρίσει εκτός αν ελέγχεις άντρες.
Αλλά αυτό είναι άλλο ταλέντο.Το να ελέγχεις γκόμενες δε σημαίνει οτι μπορείς να ελέγχεις άντρες.Και το αντίστροφο.Οι γκόμενες μπορεί να είναι σούζα και οι άντρες να σε ταράζουν στη φάπα.Είναι άλλο skill set που απαιτείται σε κάθε περίπτωση αλλιώς κερδίζεται ο γυναικείος σεβασμός και αλλιώς ο αντρικός.
Κάποιος που ελέγχει καλύτερα άντρες από ό,τι γκόμενες τον συμφέρει να πάει μέσω κύκλου να βάζει άλλους να του γνωρίζουν γυναίκες και να γαμάει.Κάποιος που ελέγχει καλύτερα γκόμενες από ό,τι άντρες τον συμφέρει να πάει άμεσα,direct να ασχολείται μόνο με μουνιά να είναι μουνάκιας.
Βέβαια κάποια στιγμή αν έχεις γκόμενες αναγκάζεσαι να ασχοληθείς και με άντρες.Οι γκόμενες δε ζουν σε κενό αέρος έχουν περιβάλλον.
Και πολλές αν έχουν αμφιβολίες για τις δυνατότητές σου σε βάζουν αντιμέτωπο με άντρες ή φίλες σαν crash test.Τις ενδιαφέρει δηλαδή αν είσαι αξιοσέβαστος σε αντρικό περιβάλλον,όχι μόνο πώς τουμπάρεις τις γκόμενες.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
1700 για τη χτικιαρα ο δήθεν γαμαω τζάμπα ..

Γελάγανε και τα καβουράκια στο λουτρακι μαζι σου Γκιωνάκη

Οταν πληρώνω 700 ( και όχι 1700 ) τότε 700 δηλώνω.

Οταν τζάμπα, τότε τζάμπα δηλώνω.

Συν τα εισιτήρια και τα άλλα έξοδα βέβαια, δεν κρύβομαι.

Εγώ δεν φιδιάζω. Οτι πληρώνω δηλώνω.

Εσύ ακατάδεκτε τζανετακούλη βάλε μας καμμιά γκόμενα η βιζιτού που πρόσφατα γάμησες !! :2funny: :2funny: :2funny:

Για να σε δούμε !!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Mind καλα κανεις απολαυσε την ζωη σου στο μεγιστο γιατι οπως γνωριζεις καλυτερα απο εμενα ειναι μικρη και περναει γρηγορα  :hi: :hi: :hi:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
λιγα λόγια απο εμενα

το να φερνω βουλγαρορωσιδοουκρανιδες το κανω απο κουταβι απο τοτε που ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑ 90΄s τοτε που να φερεις κοπελα ηθελε βιζες και γραφειοκρατια οποτε αν και μικροτερος του φιλου mind εφερνα παντα στη λευκη ωνη καθως περνουσε η μπογια μου σαν εικοσαχρονος


ο φιλος mind ηθελε να δειξει σε καποιους πως κανεις ελαφρυ vfm sponsoring χωρις να ξοδεψεις τοσο πολλα ---βεβαια παντα μιλαμε για ενα ακριβο σπορ με νασει το μεσο μισθο ελληνα
ηθελε να πει πως μπορεις να φεεις κοπελα με λιγα λεφτα και να γουσταρεις και εσυ ο ιδιος χωρις να σε μαδανε
πολλοι δεν το καταλαβαν ,πολλοι με φθονο κολοθσαν στο αν ειναι ωραια η κοπλεα ή οχι κια οχι στην πυυσια του θεματος δλδ το φτηνο vfm sponsoring

και ακομα και σε λευκη ζωνη να παιξετε ειναι τετοια τα τρωλτικα αυτες οι σλαυες που θελει καλο χειρισμο για τα περεταιρω εξοδα και ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ σας ειθπε οτι λυνετε με ενα all inclusive hotel

αλλα ολοι κολλησατε αν ηταν ωραια ή οχι ή αν παινευεται ή οχι


εγω σε λευκη ζωνη εφερα 2 κοπελες μονο αυτο το διαστημα και αυτο που λεω ειναι οτι ακομα και σε αυτο να παιξετε θελει προσοχη δλδ μην ερθει και εχει αλλους 3-4 καβατζζα οποτε με το πρωτο δικο σου οχι παει στον επομενο ή επισης να εστιασεις σε λιγες μερες μην τυχον και δεν δεσει το γλυκο και μετα τη βαρεθεις χωρις να φταιει η κοπελα

επισης αμα δε σου κατσει να γμηθει σσ μιλω για λευεκες ζωνες ....να ξερεις πως θα το χειριστεις για να μην κλαις τα λεφτα σου



αυτες ηταν η ερωτησεις βρε παιδια που μπορει καποιος να κανει σε αυτο το νημα κ οχι αν ειναι ωραια ή οχι



με φιλια sex volcano
s 27-30 december
30-3 january
3-6 january
6-10 january φιλος φερνει λευκη ζωνη σε αυτο το διαστημα ελλαδα 4 σλαβες κ τον προσκαλω να γραψι μιας και η εμπειρια του ειναι γιγαντια

η δικια μου εεπιρια σε γκριζες ζωνες ελαχιστη μικρη ενω μεγαλη σε λευκες κ λογω σπουδων σε σλαβικες χωρες


με σεβασμο sex volcano


kαλα χριστουγεννα απο τον γνησιο αγιο βασιλη ροβανιεμι και ευχηθηκε στα μελη του bourdela.com καλα γαμησια

Να είσαι καλά φίλε !!! :hi: :hi:

Καλές γιορτές και θα τα ξαναπούμε απο κοντά !! :hi: :hi:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
:hi: Καλο θα ηταν μιας και ειναι ημερες γιορτων να αφησουμε κατα μερος τα πικροχωλα σχολια, αλλωστε ολο το χρονο του δινουμε και καταλαβαινει  :S
 

vidologos

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
:respect:
Mind καλα κανεις απολαυσε την ζωη σου στο μεγιστο γιατι οπως γνωριζεις καλυτερα απο εμενα ειναι μικρη και περναει γρηγορα  :hi: :hi: :hi:
Συμφωνω απολυτα.. νασαι καλα Mind για τις πληροφοριες που μας δινεις..
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Μια και σου αρέσουν τα νούμερα !!! :grin: :grin: :grin:

Dating Εξοδα δεν είχα. Πάσα νου έκανε ο slaviani απο την αρχή το έγραψα !!

700 ευρώ τα δικά της και 148 τα εισιτήριά της απο κίεβο. Το ξενοδοχείο για τις 7 διανυχτερεύσεις ήταν 680 ευρώ με corporate discount που παίρνω. Εγώ σου βάζω και 200 ευρώ εκτός ξενοδοχείου ότι ξόδεψα. Το άθροισμα ΟΛΑ ΜΑΖΙ είναι 1728. Ουσιαστικά η διαφορά απο τα 1100 που αρχικά δήλωσα είναι το ξενοδοχείο. Βάλε το και αυτό μέσα !! 1728 ευρώ λοιπόν.

Τώσα έδωσα !! Δεν κρύβομαι.

1700 δε λες εδώ ρε ΜΑΛΑΚΑ

Αν ο κμαν είναι κλινική περίπτωση για σένα πρέπει να γίνει παγκόσμιο συνέδριο

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ περηφανεύεται οτι του βρήκε γκόμενα ο άλλος και έφαγε.
Φαντάσου δηλαδή να πήγαινε κανάς καραπάπιας και να ζητούσε να του φέρει γκόμενα ο σλαβιάνι και ο σλαβιάνι να του έφερνε την ίδια.Και να έλεγε ο mindreader κοιτάξτε τι γαμάτος είμαι γάμησα την ίδια γκόμενα με τον καραπάπια.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
1700 δε λες εδώ ρε ΜΑΛΑΚΑ

Αν ο κμαν είναι κλινική περίπτωση για σένα πρέπει να γίνει παγκόσμιο συνέδριο

Λέω 700 στην ίδια για εννιά μέρες. Και περίπου ένα χιλιάρικο όλα τα υπόλοιπα. Ξενοδοχεία, εισιτήρια. φαγητά μπαρ κλπ.

Απλό είναι !!!  :grin:

Για τον ''αρχοντάκο'' σου που τον μαδάνε με μηνιάτικα, πληρώνει εισιτήρια ξενοδοχεία φαγητά, πληρώνει εξτρά ανα συνάντηση, κλπ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ, η γαμόντας του την γκόμενα που αυτός πλήρωσε άλλοι βλεπε Σλοβάκα στη Σαντορίνη απο τον αμερικάνο που ανέφερε ο ίδιος,  μάλλον γαλαξιακό συνέδριο πρέπει να γίνει !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γαλαξιακό συνέδριο ξεφτυλίσματος !!!
Κατάλαβες Τζανετάκο ??? :2funny: :2funny: :2funny:


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
1700 δε λες εδώ ρε ΜΑΛΑΚΑ

Αν ο κμαν είναι κλινική περίπτωση για σένα πρέπει να γίνει παγκόσμιο συνέδριο

200 ευρώ το δεκαήμερο έξοδα dating.20 ευρώ τη μέρα δηλαδή.
20 ευρώ έχουν μόνο οι καφέδες εντωμεταξύ άντε και το απεριτίφ της γκόμενας.
Μα τι λένε οι τύποι,να πάει ο άλλος να γαμήσει με την ελπίδα να ξοδεύει 20 ευρώ ημερησίως.
Εμένα μου φεύγανε 200 ευρώ τη μέρα στην Αθήνα σε ρεστωράν,καφέ κλαμπ,μουσεία στο χαλαρό.
Μια ψαροταβέρνα να την πας,ένα κρασί να πάρεις μερικά κοκταίηλ και να την πας σε μουσεία ακρόπολη ή κανά νησί έφυγε η διακοσάρα.
Ο άλλος λέει την έβγαζε με 20.Οικονομική επιλογή.
Που εγώ τις φέρνω στο διαμέρισμά μου ούτε ξενοδοχεία πληρώνω ούτε τίποτα.Και όμως θέλω 200 τη μέρα για απλά πράγματα για να νιώθει καλά η γκόμενα.Οχι δώρα κτλ.
Είναι για γέλια αυτά που λένε.ight sponsoring αλλά δίνω 700,δε με πιάνουν κώτσο αλλά τις φέρνω 10 μέρες σε πεντάστερα αλλά είμαι γατόνι τις πάω στα καλύτερα με 20 ευρώ τη μέρα και για τους δύο.
Εκεί έχει ξεφτιλιστεί το ζήτημα.
Είμναι μάγκας και έμπειρος αλλά τις γκόμενες μου τις φέρνει τρίτος που κάνει και τη διαπραγμάτευση γιατί εγώ δε δύναμαι.
Και τελικά να είστε επιεικείς με τις κριτικές,τέτοιες καταφέρνω τέτοιες μου αρέσουνε.
Εκεί έχει ξεφτιλιστεί το ζήτημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom