Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εχεις δίκιο !!  :hi: :hi: :hi:

Το δέχομαι !! Τηνπρώτη που πλήρωσα βίζιτα είναι !!!

Η δεύτερη όμως ήταν γκόμενα !!! Δεν ζήτησε τίποτα !!

Για αυτό και στο τίτλο του thread έγραψα για Βίζιτες / Γκόμενες.

Δεν κρύβομαι ούτε υπεκφεύγω !! Η αλήθεια να λέγεται !!
για αυτό και σου εδωσα συγχαρητηρια για την δευτερη,
για την πρωτη καλυτερα να μην την εγραφες την ιστορια, δεν σε τιμα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φαντάσου πόσο αδύνατος είσαι σε σχέση με τον άρχοντα.
1.Κάνεις ιντερνετικό καμάκι και όχι live
2.Βάζεις τρίτους να σε βοηθήσουν αφού δεν έχεις εμπιστοσύνη στις δυνάμεις σου
3.Προτείνεις μεγάλης διάρκειας διακοπές για δέλεαρ σε πεντάστερο που σε ξέρουν αντί για διήμερο τριήμερο και πάρε τον πούλο
4.Τα προβάλλεις όλα αυτά σαν επιτυχία
Γιατί δε δέχεσαι να μπεις στην αρένα.
Να σε στείλω γυμνό σε ένα κλαμπ στα σλαβικά μουνολίβαδα να σε ξεσκίσουν.
Ωστε να δυναμώσεις και να μάθεις.Γιατί θες τα εύκολα?
Θέλει και ερώτημα?Είσαι απλώς ένας ψωλάς δε βγαίνεις στην αρένα.
Αφού δε βγαίνεις στην αρένα,δε δύνασαι να επιτύχεις το ίδιο αποτέλεσμα με τον άρχοντα.Δε γίνεται απλώς.Γιατί δεν μπαίνεις στο ίδιο παίγνιο.Δε ρισκάρεις,πώς το λένε?
Οι γκόμενες θέλουν αίμα,θέλουν να βλέπουν θέαμα,θυσίες,ανταγωνισμούς αδρεναλίνη.Σιχαίνονται τη βαρεμάρα.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Απλά τη δεύτεη πλήρωσες τα έξοδα διακοπών και η δεύτερη είναι πάσα δωράκι από την πρώτη που δε βλεπότανε.Που τη γνώρισες μέσω σλαβιάνι.
Δηλαδή δεν έχεις καν την ικανότητα όχι για live ούτε καν για ιντερνετικό καμάκι και ζητάς υποστήριξη.
Εσύ τα βλέπεις ανάποδα.
Οι σκληροπυρηνικοί πουτσαδόροι τα πράττουν μόνοι τους.Σιγά μη βρει ο άλλοε κάτι καλύτερο για εμένα από ό,τι εγώ για τον εαυατό μου.

Ψάχνεις να βρείς τρόπο να απαξιώσεις παπάρα !! Αλλά δεν σου βγαίνει έτσι ??

Εχω δουλέψει ιντερνετικά και live σε όλο το κόσμο σε μέρη που δεν περνάνε απο το μυαλουδάκι σου !!!

Οταν όργωνα τις χρυσές εποχές την Ανατολική Ευρώπη εσύ έβελεπες μουνί μονο σε βαφτίσεις !!!

Οσο για το περίφημο Live σου !!! Υπάρχει η μαρτυρία του Chevalier στην πολωνία που δήλωσε ξεκάθαρα ότι οι γκόμενες παραπονέθηκαν στους μπράβους ότι τις ενοχλούσες, σε πέταξαν έξω και παρολίγον να σε ξυλοφορτώσουν !! :2funny: :2funny: :2funny:

Μιλάμε για πολύ effective Live !!!! :2funny: :2funny: :2funny:


 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Φαντάσου πόσο αδύνατος είσαι σε σχέση με τον άρχοντα.
1.Κάνεις ιντερνετικό καμάκι και όχι live
2.Βάζεις τρίτους να σε βοηθήσουν αφού δεν έχεις εμπιστοσύνη στις δυνάμεις σου
3.Προτείνεις μεγάλης διάρκειας διακοπές για δέλεαρ σε πεντάστερο που σε ξέρουν αντί για διήμερο τριήμερο και πάρε τον πούλο
4.Τα προβάλλεις όλα αυτά σαν επιτυχία
Γιατί δε δέχεσαι να μπεις στην αρένα.
Να σε στείλω γυμνό σε ένα κλαμπ στα σλαβικά μουνολίβαδα να σε ξεσκίσουν.
Ωστε να δυναμώσεις και να μάθεις.Γιατί θες τα εύκολα?
Θέλει και ερώτημα?Είσαι απλώς ένας ψωλάς δε βγαίνεις στην αρένα.
Αφού δε βγαίνεις στην αρένα,δε δύνασαι να επιτύχεις το ίδιο αποτέλεσμα με τον άρχοντα.Δε γίνεται απλώς.Γιατί δεν μπαίνεις στο ίδιο παίγνιο.Δε ρισκάρεις,πώς το λένε?
Οι γκόμενες θέλουν αίμα,θέλουν να βλέπουν θέαμα,θυσίες,ανταγωνισμούς αδρεναλίνη.Σιχαίνονται τη βαρεμάρα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ελα άρχισε η παράσταση πάλι !!!

Εσύ και ο Σβαρτσενέκερ μπαίνετε μόνο γυμνοί στα BAR !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και έβγαινα και βγαίνω στην αρένα όποτε χρειάζεται !!

Και κάτι παπάρες σαν και εσένα που στα τρώνε χωρίς να τις γαμάς, και σου λένε και ότι βρωμάς καπάκι :2funny: :2funny: :2funny:, τους έχω όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα για να γελάμε. :2funny: :2funny: :2funny:

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ψάχνεις να βρείς τρόπο να απαξιώσεις παπάρα !! Αλλά δεν σου βγαίνει έτσι ??

Εχω δουλέψει ιντερνετικά και live σε όλο το κόσμο σε μέρη που δεν περνάνε απο το μυαλουδάκι σου !!!

Οταν όργωνα τις χρυσές εποχές την Ανατολική Ευρώπη εσύ έβελεπες μουνί μονο σε βαφτίσεις !!!

Οσο για το περίφημο Live σου !!! Υπάρχει η μαρτυρία του Chevalier στην πολωνία που δήλωσε ξεκάθαρα ότι οι γκόμενες παραπονέθηκαν στους μπράβους ότι τις ενοχλούσες, σε πέταξαν έξω και παρολίγον να σε ξυλοφορτώσουν !! :2funny: :2funny: :2funny:

Μιλάμε για πολύ effective Live !!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλά εγώ μπήκα στο Coco,στο Frantic,στο Afera και σε άλλα μαγαζιά που ο Σεβαλιέ δεν είχε μπει καν ποτέ ενώ ήταν εκεί δύο χρόνια μόνιμος.Εγώ του έλεγα πού να πάμε ενώ ήμουν τελευταία φορά Κρακωβία το 2004.
Πώς ήξερα εγώ πού να πάμε και αυτός όχι?
Εσύ θα έσκαγες Κράκωβ 22.00 η ώρα με το τρένο και θα χωνόσουν Coco στις δώδεκα?
Πολύ αμφιβάλλω.

Γιατί απλά το θεωρείς αδύνατο να έχεις αποτέλεσμα έτσι.
Λες εγώ είμαι αυτός που είμαι αποκλείεται να γαμήσω ως πενηντάρης Κρακοβία με one nights stand επειδή ήρθα στην πόλη μια μέρα του Ιουλίου που λείπουν όλες σε διακοπές και θα κάτσω μόνο αυτή τη νύχτα για να φύγω την επόμενη.Mission impossible κι έτσι.,Πιθανότατα θα πήγανες γαι ύπνο όπως όλοι.
Καταλαβαίνεις πόσο κατώτερος είσαι ήδη από τον άρχοντα.

Εγώ έρχομαι μια μέρα του Ιουλίου στο άσχετο μένω 5 ώρες στη πόλη και θεωρώ καθήκον να βρω ένα οχτάρι να γαμήσω ενώ δεν ξέρω κανέναν και καμία.Αλλιώς είναι αποτυχία.
Εχω ήδη θέσει τα στάνταρτς πολύ ψηλά.Πιθανότατα θα αποτύχω.Αλλά έχει αδρεναλίνη,γουστάρω είναι ωραία βραδυά.
Είναι πρόκληση.
Αυτό είναι που δεν πιάνεις.Την αδρεναλίνη την έξαψη στα σλαβικά μουνολίβαδα.Θα γαμήσω ή δε θα γαμήσω?Και να μη γαμήσεις σου μένει η ανάμνηση της νύχτας.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Δηλαδή άμα δώσεις στην άλλη 1000 στο χέρι,ή 1000 σε κόσμημα ή 1000 σε γούνα ή πληρώσεις 1000 για διακοπές και τη γαμήσεις ποια η διαφορά?Χίλια έδωσες σε κάθε περίπτωση.
Εσείς οι ανώμαλοι το βλέπετε διαφορετικά.
Πότε έδωσα εγώ 1000 σε κόσμημα βρε βλακέντιε !!! Πότε πήρα γούνες ?? Αυτά μόνο κάτι βλαμένα  ναυάγια σαν και εσένα τα κάνουν !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ενα ρολογάκι 60 ευρώ πήρα και χωρίς να το ζητήσει καν η γκόμενα, επειδή απλά γούσταρα !!

Ανώμαλος είσαι προφανώς !!! Δεν χρειάζεται πολύ ανάλυση αυτό !!
 

mrkostas

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
για αυτό και σου εδωσα συγχαρητηρια για την δευτερη,
για την πρωτη καλυτερα να μην την εγραφες την ιστορια, δεν σε τιμα.
Φίλε, αν είσαι πάνω από 40 και θες ωραίο πιπινι θα πληρώσεις! Είτε ντουκου είτε διακοπές κτλ.
Έτσι πάει, θέλεις νιάτα δίνεις λεφτά, καμία υπερηφάνια αλλά και καμία ντροπή.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πότε έδωσα εγώ 1000 σε κόσμημα βρε βλακέντιε !!! Πότε πήρα γούνες ?? Αυτά μόνο κάτι βλαμένα  ναυάγια σαν και εσένα τα κάνουν !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ενα ρολογάκι 60 ευρώ πήρα και χωρίς να το ζητήσει καν η γκόμενα, επειδή απλά γούσταρα !!

Ανώμαλος είσαι προφανώς !!! Δεν χρειάζεται πολύ ανάλυση αυτό !!

Μα αυτό λέμε.Το να δώσεις 1000 ευρώ σε διακοπές στις γκόμενες δεν το θεωρείς έξοδο.
Σαν τον άλλο που λέει έσκασα 300 ευρώ στο Chi για τραπέζι αλλά ήπια και εγώ πέρασα καλά οπότε δε μετράει.
Φυσικά και μετράει.Είτε σκάσεις χίλια σε ξενοδοχεία ρεσωράν είτε 1000 σε δώρο είτε δώσεις τα 1000 απευθείας στη γκόμενα και γαμήσεις είναι το ίδιο.
Εσείς λέτε όχι δεν είναι το ίδιο.
Μπορεί αυτός να βγάλει μια παπαροθεωρία οτι αν δίνεις στη γκόμενα 1000 ευρώ για να κάνει διακοπές είναι ανώτερο από το να της δίνεις 1000 ευρώ στο χέρι αλλά μαλακία θεωρία είναι.
Βρε ό,τι και να πει,στο τέλος 1000 ευρώ σου λείπουνε άσχετο πώς τα έφαγε η γκόμενα.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Αλλά εγώ μπήκα στο Coco,στο Frantic,στο Afera και σε άλλα μαγαζιά που ο Σεβαλιέ δεν είχε μπει καν ποτέ ενώ ήταν εκεί δύο χρόνια μόνιμος.Εγώ του έλεγα πού να πάμε ενώ ήμουν τελευταία φορά Κρακωβία το 2004.
Πώς ήξερα εγώ πού να πάμε και αυτός όχι?
Εσύ θα έσκαγες Κράκωβ 22.00 η ώρα με το τρένο και θα χωνόσουν Coco στις δώδεκα?
Πολύ αμφιβάλλω.

Γιατί απλά το θεωρείς αδύνατο να έχεις αποτέλεσμα έτσι.
Λες εγώ είμαι αυτός που είμαι αποκλείεται να γαμήσω ως πενηντάρης Κρακοβία με one nights stand επειδή ήρθα στην πόλη μια μέρα του Ιουλίου που λείπουν όλες σε διακοπές και θα κάτσω μόνο αυτή τη νύχτα για να φύγω την επόμενη.Mission impossible κι έτσι.,Πιθανότατα θα πήγανες γαι ύπνο όπως όλοι.
Καταλαβαίνεις πόσο κατώτερος είσαι ήδη από τον άρχοντα.

Εγώ έρχομαι μια μέρα του Ιουλίου στο άσχετο μένω 5 ώρες στη πόλη και θεωρώ καθήκον να βρω ένα οχτάρι να γαμήσω ενώ δεν ξέρω κανέναν και καμία.Αλλιώς είναι αποτυχία.
Εχω ήδη θέσει τα στάνταρτς πολύ ψηλά.Πιθανότατα θα αποτύχω.Αλλά έχει αδρεναλίνη,γουστάρω είναι ωραία βραδυά.
Είναι πρόκληση.
Αυτό είναι που δεν πιάνεις.Την αδρεναλίνη την έξαψη στα σλαβικά μουνολίβαδα.Θα γαμήσω ή δε θα γαμήσω?Και να μη γαμήσεις σου μένει η ανάμνηση της νύχτας.

Κοίταξε όλοι νοιώθουμε πολύ κατώτεροι απο τον ΄΄'αρχοντα'' επειδή δεν κάνουμε διαβολοβδομάδες με καταναγκαστικά έργα για ένα μουνί !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Τι μουνόδουλο ναυάγιο που είσαι ρέ ??? Ο ψυχαναγκασμός σου που ομολογείς φάτσα κάρτα, φανερώνει πόσο αγάμητος στη πραγματικότητα είσαι, και ποσες σφαλιάρες και χυλόπυτες έχεις ήδη φάει !!!

 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Μα αυτό λέμε.Το να δώσεις 1000 ευρώ σε διακοπές στις γκόμενες δεν το θεωρείς έξοδο.
Σαν τον άλλο που λέει έσκασα 300 ευρώ στο Chi για τραπέζι αλλά ήπια και εγώ πέρασα καλά οπότε δε μετράει.
Φυσικά και μετράει.Είτε σκάσεις χίλια σε ξενοδοχεία ρεστρώαν είτε 1000 σε δώρο είτε δώσεις τα 1000 απυεθίας στη γκόμενα και γαμήσεις είναι το ίδιο.
Εσείς λέτε όχι δεν είναι το ίδιο.

Ναι μόνο που εσύ πληρώνεις το τσί, πληρώνεις τα μηνιάτικα, πληρώνεις τα εισιτίρια και τα ρεστωράντ και σε πολλές περιπτώσεις ΚΑΤΑ ΔΗΛΩΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ !!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Και σου την λένε και ότι βρωμάς !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Είναι η ανωτερότητα του '''αρχοντος'' !!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
για αυτό και σου εδωσα συγχαρητηρια για την δευτερη,
για την πρωτη καλυτερα να μην την εγραφες την ιστορια, δεν σε τιμα.


Αν και είσαι μπούστης, έχεις γαμήσει γκόμενα σαν την πρώτη στη ζωή σου;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.070
Κριτικές
184
Like
44.713
Πόντοι
22.266
λιγα λόγια απο εμενα

το να φερνω βουλγαρορωσιδοουκρανιδες το κανω απο κουταβι απο τοτε που ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑ 90΄s τοτε που να φερεις κοπελα ηθελε βιζες και γραφειοκρατια οποτε αν και μικροτερος του φιλου mind εφερνα παντα στη λευκη ωνη καθως περνουσε η μπογια μου σαν εικοσαχρονος


ο φιλος mind ηθελε να δειξει σε καποιους πως κανεις ελαφρυ vfm sponsoring χωρις να ξοδεψεις τοσο πολλα ---βεβαια παντα μιλαμε για ενα ακριβο σπορ με νασει το μεσο μισθο ελληνα
ηθελε να πει πως μπορεις να φεεις κοπελα με λιγα λεφτα και να γουσταρεις και εσυ ο ιδιος χωρις να σε μαδανε
πολλοι δεν το καταλαβαν ,πολλοι με φθονο κολοθσαν στο αν ειναι ωραια η κοπλεα ή οχι κια οχι στην πυυσια του θεματος δλδ το φτηνο vfm sponsoring

και ακομα και σε λευκη ζωνη να παιξετε ειναι τετοια τα τρωλτικα αυτες οι σλαυες που θελει καλο χειρισμο για τα περεταιρω εξοδα και ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ σας ειθπε οτι λυνετε με ενα all inclusive hotel

αλλα ολοι κολλησατε αν ηταν ωραια ή οχι ή αν παινευεται ή οχι


εγω σε λευκη ζωνη εφερα 2 κοπελες μονο αυτο το διαστημα και αυτο που λεω ειναι οτι ακομα και σε αυτο να παιξετε θελει προσοχη δλδ μην ερθει και εχει αλλους 3-4 καβατζζα οποτε με το πρωτο δικο σου οχι παει στον επομενο ή επισης να εστιασεις σε λιγες μερες μην τυχον και δεν δεσει το γλυκο και μετα τη βαρεθεις χωρις να φταιει η κοπελα

επισης αμα δε σου κατσει να γμηθει σσ μιλω για λευεκες ζωνες ....να ξερεις πως θα το χειριστεις για να μην κλαις τα λεφτα σου



αυτες ηταν η ερωτησεις βρε παιδια που μπορει καποιος να κανει σε αυτο το νημα κ οχι αν ειναι ωραια ή οχι



με φιλια sex volcano
s 27-30 december
30-3 january
3-6 january
6-10 january φιλος φερνει λευκη ζωνη σε αυτο το διαστημα ελλαδα 4 σλαβες κ τον προσκαλω να γραψι μιας και η εμπειρια του ειναι γιγαντια

η δικια μου εεπιρια σε γκριζες ζωνες ελαχιστη μικρη ενω μεγαλη σε λευκες κ λογω σπουδων σε σλαβικες χωρες


με σεβασμο sex volcano


kαλα χριστουγεννα απο τον γνησιο αγιο βασιλη ροβανιεμι και ευχηθηκε στα μελη του bourdela.com καλα γαμησια
 

Συνημμένα

  • ππππππππππ.jpg
    ππππππππππ.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 58

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κοίταξε όλοι νοιώθουμε πολύ κατώτεροι απο τον ΄΄'αρχοντα'' επειδή δεν κάνουμε διαβολοβδομάδες με καταναγκαστικά έργα για ένα μουνί !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Τι μουνόδουλο ναυάγιο που είσαι ρέ ??? Ο ψυχαναγκασμός μου που ομολογείς φάτσα κάρτα, φανερώνει πόσο αγάμητος στη πραγματικότητα είσαι, και ποσες σφαλιάρες και χυλόπυτες έχεις ήδη φάει !!!

Σοβαρά τολμάς να πας Πολωνία ή Τσεχία?Ούτε για πλάκα απλά κωλώνεις.
Δε θα πας ποτέ.
Γιατί έτσι είστε εσείς οι λογικοί,είστε προβλεπέ.
Δεν πάτε ποτέ γιατί θεωρείτε οτι στις χώρες αυτές θα τον πιείτε κλαρίνο αφού είναι πιο ανεπτυγμένες από Ελλάδα.
Δε βάζετε το κεφάλι σας στο ντορβά δεν παίρνετε ρίσκα και θέλετε τα σίγουρα.
Προτιμάτε τα εύκολα Αφρικα,SEA,Ουκρανία κτλ γενικώς ό,τι είναι σε παμφτωχο για να έχετε υπεροχή.
Αλλιώς,κλάνετε από τον ανταγωνισμό.
Αυτό το μεταμφιέζετε σε PC(politically correct) περίβλημα.
Γιατί δε βγαίνεις ρε γύφτο στον ανταγωνισμό.Τι σε ενοχλεί?Γιατί δεν πας να στραπατσάρουν,να φας φάπες να μάθεις πέντε πράγματα?
Γιατί κωλύεσαι?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Αλλά εγώ μπήκα στο Coco,στο Frantic,στο Afera και σε άλλα μαγαζιά που ο Σεβαλιέ δεν είχε μπει καν ποτέ ενώ ήταν εκεί δύο χρόνια μόνιμος.Εγώ του έλεγα πού να πάμε ενώ ήμουν τελευταία φορά Κρακωβία το 2004.
Πώς ήξερα εγώ πού να πάμε και αυτός όχι?
Εσύ θα έσκαγες Κράκωβ 22.00 η ώρα με το τρένο και θα χωνόσουν Coco στις δώδεκα?
Πολύ αμφιβάλλω.

Γιατί απλά το θεωρείς αδύνατο να έχεις αποτέλεσμα έτσι.
Λες εγώ είμαι αυτός που είμαι αποκλείεται να γαμήσω ως πενηντάρης Κρακοβία με one nights stand επειδή ήρθα στην πόλη μια μέρα του Ιουλίου που λείπουν όλες σε διακοπές και θα κάτσω μόνο αυτή τη νύχτα για να φύγω την επόμενη.Mission impossible κι έτσι.,Πιθανότατα θα πήγανες γαι ύπνο όπως όλοι.
Καταλαβαίνεις πόσο κατώτερος είσαι ήδη από τον άρχοντα.

Εγώ έρχομαι μια μέρα του Ιουλίου στο άσχετο μένω 5 ώρες στη πόλη και θεωρώ καθήκον να βρω ένα οχτάρι να γαμήσω ενώ δεν ξέρω κανέναν και καμία.Αλλιώς είναι αποτυχία.
Εχω ήδη θέσει τα στάνταρτς πολύ ψηλά.Πιθανότατα θα αποτύχω.Αλλά έχει αδρεναλίνη,γουστάρω είναι ωραία βραδυά.
Είναι πρόκληση.
Αυτό είναι που δεν πιάνεις.Την αδρεναλίνη την έξαψη στα σλαβικά μουνολίβαδα.Θα γαμήσω ή δε θα γαμήσω?Και να μη γαμήσεις σου μένει η ανάμνηση της νύχτας.


Τύπε, περιγράφεις ακριβώς την ίδια ανδρεναλίνη που αισθάνεται ένας λαγός που του έχουν κρεμάσει μπροστά του ένα καρότο και τρέχει. Αποτέλεσμα το ίδιο, καρότο δεν τρώει ποτέ.
 

mrkostas

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Φαντάσου πόσο αδύνατος είσαι σε σχέση με τον άρχοντα.
1.Κάνεις ιντερνετικό καμάκι και όχι live
2.Βάζεις τρίτους να σε βοηθήσουν αφού δεν έχεις εμπιστοσύνη στις δυνάμεις σου
3.Προτείνεις μεγάλης διάρκειας διακοπές για δέλεαρ σε πεντάστερο που σε ξέρουν αντί για διήμερο τριήμερο και πάρε τον πούλο
4.Τα προβάλλεις όλα αυτά σαν επιτυχία
Γιατί δε δέχεσαι να μπεις στην αρένα.
Να σε στείλω γυμνό σε ένα κλαμπ στα σλαβικά μουνολίβαδα να σε ξεσκίσουν.
Ωστε να δυναμώσεις και να μάθεις.Γιατί θες τα εύκολα?
Θέλει και ερώτημα?Είσαι απλώς ένας ψωλάς δε βγαίνεις στην αρένα.
Αφού δε βγαίνεις στην αρένα,δε δύνασαι να επιτύχεις το ίδιο αποτέλεσμα με τον άρχοντα.Δε γίνεται απλώς.Γιατί δεν μπαίνεις στο ίδιο παίγνιο.Δε ρισκάρεις,πώς το λένε?
Οι γκόμενες θέλουν αίμα,θέλουν να βλέπουν θέαμα,θυσίες,ανταγωνισμούς αδρεναλίνη.Σιχαίνονται τη βαρεμάρα.
Ρε κμαν, αν σου προτείνει φίλος ένα 9ακι πχ. και έχεις και έκπτωση σε ξενοδοχείο δεν θα την καλέσεις δλδ?
 

mrkostas

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
λιγα λόγια απο εμενα

το να φερνω βουλγαρορωσιδοουκρανιδες το κανω απο κουταβι απο τοτε που ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑ 90΄s τοτε που να φερεις κοπελα ηθελε βιζες και γραφειοκρατια οποτε αν και μικροτερος του φιλου mind εφερνα παντα στη λευκη ωνη καθως περνουσε η μπογια μου σαν εικοσαχρονος


ο φιλος mind ηθελε να δειξει σε καποιους πως κανεις ελαφρυ vfm sponsoring χωρις να ξοδεψεις τοσο πολλα ---βεβαια παντα μιλαμε για ενα ακριβο σπορ με νασει το μεσο μισθο ελληνα
ηθελε να πει πως μπορεις να φεεις κοπελα με λιγα λεφτα και να γουσταρεις και εσυ ο ιδιος χωρις να σε μαδανε
πολλοι δεν το καταλαβαν ,πολλοι με φθονο κολοθσαν στο αν ειναι ωραια η κοπλεα ή οχι κια οχι στην πυυσια του θεματος δλδ το φτηνο vfm sponsoring

και ακομα και σε λευκη ζωνη να παιξετε ειναι τετοια τα τρωλτικα αυτες οι σλαυες που θελει καλο χειρισμο για τα περεταιρω εξοδα και ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ σας ειθπε οτι λυνετε με ενα all inclusive hotel

αλλα ολοι κολλησατε αν ηταν ωραια ή οχι ή αν παινευεται ή οχι


εγω σε λευκη ζωνη εφερα 2 κοπελες μονο αυτο το διαστημα και αυτο που λεω ειναι οτι ακομα και σε αυτο να παιξετε θελει προσοχη δλδ μην ερθει και εχει αλλους 3-4 καβατζζα οποτε με το πρωτο δικο σου οχι παει στον επομενο ή επισης να εστιασεις σε λιγες μερες μην τυχον και δεν δεσει το γλυκο και μετα τη βαρεθεις χωρις να φταιει η κοπελα

επισης αμα δε σου κατσει να γμηθει σσ μιλω για λευεκες ζωνες ....να ξερεις πως θα το χειριστεις για να μην κλαις τα λεφτα σου



αυτες ηταν η ερωτησεις βρε παιδια που μπορει καποιος να κανει σε αυτο το νημα κ οχι αν ειναι ωραια ή οχι



με φιλια sex volcano
s 27-30 december
30-3 january
3-6 january
6-10 january φιλος φερνει λευκη ζωνη σε αυτο το διαστημα ελλαδα 4 σλαβες κ τον προσκαλω να γραψι μιας και η εμπειρια του ειναι γιγαντια

η δικια μου εεπιρια σε γκριζες ζωνες ελαχιστη μικρη ενω μεγαλη σε λευκες κ λογω σπουδων σε σλαβικες χωρες


με σεβασμο sex volcano


kαλα χριστουγεννα απο τον γνησιο αγιο βασιλη ροβανιεμι και ευχηθηκε στα μελη του μπου,κομ ειπε καλα γαμησια
Αυτά που είπες κρατάω και εγώ από το θρεντ. Όλα τα άλλα είναι μιζέριες.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Σοβαρά τολμάς να πας Πολωνία ή Τσεχία?Ούτε για πλάκα απλά κωλώνεις.
Δε θα πας ποτέ.
Γιατί έτσι είστε εσείς οι λογικοί,είστε προβλεπέ.
Δεν πάτε ποτέ γιατί θεωρείτε οτι στις χώρες αυτές θα τον πιείτε κλαρίνο αφού είναι πιο ανεπτυγμένες από Ελλάδα.
Δε βάζετε το κεφάλι σας στο ντορβά δεν παίρνετε ρίσκα και θέλετε τα σίγουρα.
Προτιμάτε τα εύκολα Αφρικα,SEA,Ουκρανία κτλ γενικώς ό,τι είναι σε παμφτωχο για να έχετε υπεροχή.
Αλλιώς,κλάνετε από τον ανταγωνισμό.
Αυτό το μεταμφιέζετε σε PC(politically correct) περίβλημα.
Γιατί δε βγαίνεις ρε γύφτο στον ανταγωνισμό.Τι σε ενοχλεί?Γιατί δεν πας να στραπατσάρουν,να φας φάπες να μάθεις πέντε πράγματα?
Γιατί κωλύεσαι?
Εχω πάει 12 φορές στη Βαρσάβα για δουλειά,  και 3 φορές στο Κρακοφ ''αρχοντάκο'' !! :2funny: :2funny: :2funny:

Εχω 7 πολωνέζες στο ενεργητικό μου !! Και μάλιστα απο night game όχι απο internet.

Αφού δεν σε παιρνει ρε παπαράκο !! Γιατί επιμένεις ?? :grin: :grin: :grin:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Σου χει κάνει το σβέρκο μαύρο από τις καρπαζιες ο Άρχοντας !!!

Δον Ζουάν της δεκάρας 
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Σου χει κάνει το σβέρκο μαύρο από τις καρπαζιες ο Άρχοντας !!!

Δον Ζουάν της δεκάρας  

Οπα !!! Νάτο πάλι το κολητηράκι !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Οποτε στριμώχνεται ο ''άρχοντας'' πετάγεται το κολητήρι !!! :2funny: :2funny:

Βρε παπαράκο Τζανετάκο αντιγράφεις τις ατάκες μου ???
Δεν μπορείς να σκεφτείς κάτι δικό σου έτσι ???

Εκτός αν είσαι κλώνος του ''άρχοντος'' οπότε Γιάννης Κερνάει Γιάννης πίνει !!! :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ο φιλος mind ηθελε να δειξει σε καποιους πως κανεις ελαφρυ vfm sponsoring χωρις να ξοδεψεις τοσο πολλα

Μα αυτό γράφω εδώ και δύο χρόνια.Οτι αυτοί που βρίζουν και φωνάζουν δεν είναι τα καμάκια.Τα καμάκια στα αρχίδια τους αν εσύ πληρώνεις αφού αυτοί γαμάνε τζαμπέ.Απευθύνονται σε άλλο clientelle.
Αυτοί που εξανίστανται και αγανακτούν είναι οι οπαδοί του light sponsoring.Θέλουν να γαμάνε με 50 ευρώ σε δωράκια κτλ,δε θέλουν ούτε καμάκι ούτε γαμπριλίκια ούτε σκληρό σπόνσορινγκ.Είναι η ψωλαδόρικη προσέγγιση.Θεωρούν οτι οι σκληροί σπόνσορες και τα σκληρά καμάκια τους χαλάνε την πιάτσα.Θέλουν αποτέλεσμα στο χαλαρό.
Εχω πει πολλές φορές γιατι το light sponsoring είναι συνταγή για αποτυχία.Θες να κάνεις σπόνσορινγκ?Θα κάνεις αληθινό σπόνσορινγκ,σκληρό με τις απαιτήσεις της αγοράς,τις τιμές που περιγράφω.Δεν παίζουν άλλα.
Θες να γαμήσεις τζάμπα?Θα κάνεις σκληρό καμάκι.Δεν υπάρχουν ενδιάμεσες εύκολες λύσεις.Είναι όλα κοπιαστικά.
Από τη στιγμή που πας για σπόνσορινγκ ή ελεύθερο γαμήσι πρέπει να είσαι διατεθειμένος να καταβάλεις τις αντίστοιχες εργατοώρες.Δεν είναι οτι αν έχεις κοννέ,τεχνικές,πεις παραμυθάκια,διαπραγματευτείς κτλ θα πετύχεις κάτι καλύτερο.
Αν μπεις τρως όλο το σκατό στη μάπα,πρέπει να είσαι ισχυρός.
Εννιά στους δέκα που πανε Κίεβο,δεν ξαναπατάνε,το βλέπετε και στο θρεντ του Κιέβου και υπάρχει λόγος.Οι περισσότεροι την πάτησαν γιατί πίστεψαν στα παραμυθάκια για light sponsoring και δεν πήγαν προετοιμασμένοι.
Ηλθαν είδαν και απήλθαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom