Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
mind, αν εξαιρέσεις τη χεσμένη , η χειρότερη του kman είναι 2 βαθμούς πάνω από την καλύτερη δικιά σου.
Αν η χειρότερη του kman είναι 7, η καλύτερη δικιά σου είναι 5.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
mind, αν εξαιρέσεις τη χεσμένη , η χειρότερη του kman είναι 2 βαθμούς πάνω από την καλύτερη δικιά σου.
Αν η χειρότερη του kman είναι 7, η καλύτερη δικιά σου είναι 5.

Οι δικές μου όμως βγαίνουνε με πολύ σκληρό τρόπο.Δεν είναι soft,ομαλή προσέγγιση.
Αυτές που δείχνει ο mindreader είναι τι πετυχαίνεις αν πας φυσιολογικά με κοννέ κτλ.
Και η χεσμένη που λες όταν την πρωτογνώρισα πριν 10 χρόνια ήταν πολύ καλύτερη.Και μου έφερε και 5 φίλες να γαμήσω.
Και επίσης τα κάνει όλα για αυτό την κρατάω.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
ευχαριστω φιλε μου
να εισαι καλα

τι λες ρε ηλιθιε;
500 την εβδομαδα εδινα για 3 (τρεις) αριθμος 3 οχι για μια γκομενα
την εποχη που εδινα 100 δολαρια (οχι ευρω) την ημερα οταν ημουν ασχετος το ευρω το πουλαγα 1,43 (αρα 60 ευρω παρακατι την ημερα

τα σλαβακια που εφερε ειναι νεοφερμενα ο mindreader
η μια 28 χρονων η αλλη 24
η μονη μου παρεμαβαση ηταν (εκτος του πρωτου κονε) η διαπραγματευση που της ειπα 700 κι αν θες και θα του κατσεις στο μπαμ αλλοιως θα κοιμηθεις στο δρομο
ξηγα απο την αρχη. Οχι ελα και θα δουμε
και 2 μερες μετα δεχτηκε

Καλά αν δουν τι έχεις κατεβάσει εσύ θα πάθουν cocobloco !!

Είσαι όμως και πολύ πιο όμορφος από εμένα !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Μην μου τον στεναχωρείς τον KMAN2. Εχει γύρει ο σβέρκος του από τη σφαλιάρα.
Αν του γράψεις σε τι τιμές τις κατέβαζες και κυρίως πόσες, τον βλέπω να σαλτάρει απο καμιά βεράντα.

 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Με ξέρεις ότι δεν λέω παπαριές !!

Η γιούλια μόνο εξάρι δεν ήταν. Ισωε δεν έχει φωτογένεια ίσως δεν την κολακεύουν οι φωτογραφίες εντάξει. Αλλά πίστεψέ αν την έβλεπες πρόσωπο θα καταλάβαινες ότι είναι 7,5άρι 8άρι.

Οι αδύνατες μοντελέ τύπισες βγαίνουν καμμιά φορά έτσι στις φωτογραφίες.
παπαριες δεν λες ειναι δεδομενο,μια πισινη δινω στο προσωπο επειδη η γοητεια του προσωπου ειναι 50% το βλεμμα,το οποιο δεν φαινεται.σωμα ειναι πολυ χαλαρη και θα ειχε ελαφρυντικο αν ειχε καμπυλες- κιλακια..τεσπα δεν ειναι αυτο το θεμα μας ομως,σου αρεσε καλα εκανες,δικαιωμα σου.θα σου στειλω ομως μια εγω
γιατι δεν θελω να την ποσταρω και θα μου πεις την γνωμη σου και μετα θα σου πω και το κοστος,σα παραδειγμα, οτι αν εχεις γνωριμιες κονε κτλ παιζεις αλλη μπαλα αρκει να το ψαχνεις.επιπλεον εισαι πολυ πανω απο το μεσο ορο για την ηλικια σου εμφανισιακα,καμμια σχεση με κμαν.τελος μην απαντας στις μαλακιες,αστες να περνανε δεν εχει νοημα,μην δινεις τροφη.εφοσον αποφασισες να ανοιξεις τετοιο θεμα αυτα ηταν στανταρ οτι θα γινουν
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οι δικές μου όμως βγαίνουνε με πολύ σκληρό τρόπο.Δεν είναι soft,ομαλή προσέγγιση.
Αυτές που δείχνει ο mindreader είναι τι πετυχαίνεις αν πας φυσιολογικά με κοννέ κτλ.

Του mind αυτό το χτικιάρικο κακορίζικο δεν το γάμαγα ούτε να με πλήρωναν.
Αν έβλεπα να τη γαμάει γνωστός μου, θα τον πλάκωνα.

Αποκλείεται να αντέξει σκληρό γαμήσι από βαρβάτους χύστες. Θα σπάσει .
Αν τη σοδομίσει βαρβάτος χύστης θα κλαίει .
 

mrkostas

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Εγώ βλέπω ότι κάποιος ανοίγει ένα ενδιαφέρον θρεντ και όπως πάντα θα μπουν κάποιοι και θα το γαμησουν.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
mind, αν εξαιρέσεις τη χεσμένη , η χειρότερη του kman είναι 2 βαθμούς πάνω από την καλύτερη δικιά σου.
Αν η χειρότερη του kman είναι 7, η καλύτερη δικιά σου είναι 5.

Φίλε διαφωνώ !! Αλλά περί ορέξεως ουδείς λόγος !! :hi:

Τα όρθια τηλεγραφόξυλα ξυλάγγουρα που πόσταρε ο ΚΜΑΝ2 σου αρέσουν ??
Εμένα δεν μου αρέσουν !!Δεν πήγαινα ούτε τζάμπα μαζί τους, και δεν το γράφω ρητορικά, το εννοώ.

Αλλά τέλος πάντων αν του αρέσουν μαγκιά του.
Το πρόβλημα δεν είναι εκεί. Το πρόβλημα ξεκινάει με τα μηνιάτικα που τους κόβει.Στο ότι τον ξεπουπουλιάζουν απλά πουλώντας του μια επίφαση γκόμενας !!

Αλλά και πάλι δικά του λεφτά είναι και τα καίει όπως γουστάρει. Ούτε αυτό θα πείραζε αν έμενε εκεί, πέραν του ότι γαμάει τη πιάτσα αλλά αυτό το κάνουν και άλλοι δεν είναι ασφαλώς ο μόνος.

Οταν όμως αρχίζει να μας παρουσιάζει την πρακτική του ( το μαλακο σπονσορινγκ ) σαν τη πιο δόκιμη τακτική για να να κινηθεί κανείς στο Ανατολικό μπλοκ, και το παίζει ιντρούκτορας, ενώ τον μαδάνε, τότε το πράγμα προφανώς αλλάζει.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εγώ βλέπω ότι κάποιος ανοίγει ένα ενδιαφέρον θρεντ και όπως πάντα θα μπουν κάποιοι και θα το γαμησουν.

Όταν σνομπάρει τις θεές του κμαν και μετά μας βάζει τις χτικιάρες που θυμίζουν χολοντόμορ, σφαγή των αρμένηδων και μικρασιατική καταστροφή και μιλάει για ... τατάρες, είναι τουλάχιστον αναμενόμενο !
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τα όρθια τηλεγραφόξυλα ξυλάγγουρα που πόσταρε σου αρέσουν ??
Εμένα δεν μου αρέσουν !!Δεν πήγαινα ούτε τζάμπα μαζί τους, και δεν το γράφω ρητορικά, το εννοώ.

Ρε τύπε πλάκα κάνεις;
Οι δικές του έχουν πιο πολλές καμπύλες.ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΥΨΗΛΕΣ. Εσένα είναι τάπες.
Οι δικές σου όμως ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΕΣ. Χτικιάρες τελείως.

Ειδικά ένα κοντό ασπρουλιάρικο κακορίζικο που έβαλες, μου έφερε στο νου τη μαρία πολυδούρη και την περιγραφή που της έκανε ο σικελιανός , ετοιμοθάνατης, στο σανατόρειο της σωτηρίας, λίγο πριν τα τινάξει από το χτικιό .........

έζησε τελικά αυτή ή πέθανε ;;;;

θυμίζει και ποστ μόρτεμ φωτό της βικτωριανής αγγλίας ....... ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

postmortem.jpg
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Η ιδια μαλακινση σε ολα τα θρεντς..
Ποιος τον εχει μεγαλυτερο..
Α ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ..
ΕΝΗΛΙΚΙΩΘΕΙΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ..
ΣΑΝ ΔΙΧΡΟΝΑ ΚΑΝΕΤΕ..
ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΧΘΕΙ ΠΡΟ ΠΟΛΛΟΥ..
ΤΙ Κ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ???
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
το νημα θυμιζει τριγωνο βερμουδων

καταιγιδα, ομιχλη και ναυαγια... πολλα ναυαγια
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.851
Πόντοι
34.478
Η ιδια μαλακινση σε ολα τα θρεντς..
Ποιος τον εχει μεγαλυτερο..
Α ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ..
ΕΝΗΛΙΚΙΩΘΕΙΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ..
ΣΑΝ ΔΙΧΡΟΝΑ ΚΑΝΕΤΕ..
ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΧΘΕΙ ΠΡΟ ΠΟΛΛΟΥ..
ΤΙ Κ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ???
φίλε ο mind έβαλε έναν ας πούμε οδηγό πως μπορείς η με ποιον τρόπο μπορείς να φέρεις μια σλαβα στην Ελλάδα και με πόσα και σε λογική τιμή
και μάλιστα είπε οτι το έργο του το έδειξε άλλος
δεν περιαυτολόγησε ούτε πήρε αυτός τα εύσημα ότι είναι δική του έμπνευση
δες το από αυτή την οπτική
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ρε τύπε πλάκα κάνεις;
Οι δικές του έχουν πιο πολλές καμπύλες.ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΥΨΗΛΕΣ. Εσένα είναι τάπες.
Οι δικές σου όμως ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΕΣ. Χτικιάρες τελείως.

Ειδικά ένα κοντό ασπρουλιάρικο κακορίζικο που έβαλες, μου έφερε στο νου τη μαρία πολυδούρη και την περιγραφή που της έκανε ο σικελιανός , ετοιμοθάνατης, στο σανατόρειο της σωτηρίας, λίγο πριν τα τινάξει από το χτικιό .........

έζησε τελικά αυτή ή πέθανε ;;;;

θυμίζει και ποστ μόρτεμ φωτό της βικτωριανής αγγλίας ....... ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

postmortem.jpg
Που τις μέτρησες ρε φίλε και είναι τάπες ??

Απο αυτές που πόσταρα. Η Γιούλια είναι 1,80. Η Ντάσα είναι 1.73.
Αν είναι αυτές τάπες ποιές είναι ψηλές ???

Προφανως δεν μπορείς να τις μετρήσεις απο τις φωτογραφίες, αλλά σκόπιμα καταφέρεσαι !!

Και άντε να δεχθώ ότι η Γιούλια είναι αδύνατη. Η Ντάσα έχει δυομισάρι στήθος και αντίστοιχο κώλο. Χτικιάρα θεωρείται ?

Εντάξει αν θέλεις σε βάση αντεκδίκησης να σπαμάρεις το thread γιατί σου θείξαμε την ''αρχηγάρα''κάνε το δεν έχω πρόβλημα.

Προχώρησέ το  !! Πόσταρε και άλλους νεκρούς !! :hi: :hi: :hi:

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Που τις μέτρησες ρε φίλε και είναι τάπες ??

Απο αυτές που πόσταρα. Η Γιούλια είναι 1,80. Η Ντάσα είναι 1.73.
Αν είναι αυτές τάπες ποιές είναι ψηλές ???

Προφανως δεν μπορείς να τις μετρήσεις απο τις φωτογραφίες, αλλά σκόπιμα καταφέρεσαι !!

Και άντε να δεχθώ ότι η Γιούλια είναι αδύνατη. Η Ντάσα έχει δυομισάρι στήθος και αντίστοιχο κώλο. Χτικιάρα θεωρείται ?

Εντάξει αν θέλεις σε βάση αντεκδίκησης να σπαμάρεις το thread γιατί σου θείξαμε την ''αρχηγάρα''κάνε το δεν έχω πρόβλημα.

Προχώρησέ το  !! Πόσταρε και άλλους νεκρούς !! :hi: :hi: :hi:
τυπε ο λαλακης ειναι γνωστο οτι τη γυναικα τη θελει ψηλη
αμα δεν ειναι η αλλη σαν τον τσατσενκο με ξανθια περουκα, για τον λαλακη περναει απαρατηρητη

αμα του εβαζες διπλα διπλα την τζενιφερ λοπεζ και τη ντορα μπακογιαννη, θα διαλεγε ντορα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
φίλε ο mind έβαλε έναν ας πούμε οδηγό πως μπορείς η με ποιον τρόπο μπορείς να φέρεις μια σλαβα στην Ελλάδα και με πόσα και σε λογική τιμή
και μάλιστα είπε οτι το έργο του το έδειξε άλλος
δεν περιαυτολόγησε ούτε πήρε αυτός τα εύσημα ότι είναι δική του έμπνευση
δες το από αυτή την οπτική

Και καλά έκανε,δεν ανακάλυψε την Αμερική βέβαια.
Ένσταση όμως στο ότι την πέφτει τόσο άγρια στον Κμαν όταν οι τακτικές τους δεν διαφέρουν τόσο πολύ...δε μιλάω για το τελικό αποτέλεσμα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
H κακομοίρα με το κόκκινο φόρεμα στην ακρόπολη είναι 1.73 ;;; ή 1.80 ;;;;;;;
Με τίποτε δεν είναι πάνω από 1.70 .

Εσύ είσαι πιο κοντός από τον κμαν.
 

Panos zarlas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2019
Μηνύματα
12
Like
70
Πόντοι
0
Ρε τυπε μιντρεαντερ λιγο που σε διαβασα μ εχεις μπερδεψει... Κραζεις και βριζεις κμαν2 ενω εισαι ουσιαστικα μια...φωτοτυπια του εμφανισιακα! Χαμενος διδυμος αδερφος του! Ιδια φατσα, ιδιο κουτελο, ιδια αραιωμενα μαλλια με ιδιο χτενισμα, ιδια ηλικια (50), ιδιο σωμα, ιδιο ντεμοντε ντυσιμο... ιδιο υψος αν και λιγο πιο κοντος εσυ... φτυστος ο κμαν εισαι ρε τυπε! Αντε εσυ απλα να φορας αλλο...σωβρακο! Α! Και αντε που δε φορας εσυ γυαλια οπως ο κμαν..,,
Οποτε δε σε παιρνει να τον βριζεις... ειδικα οταν οι γυναικες που ποσταρεις ειναι 10 φορες χειροτερες απο εκεινου,,,
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
H κακομοίρα με το κόκκινο φόρεμα στην ακρόπολη είναι 1.73 ;;; ή 1.80 ;;;;;;;
Με τίποτε δεν είναι πάνω από 1.70 .

Εσύ είσαι πιο κοντός από τον κμαν.

Η ''κακομοίρα'' είναι 1,80, το επιβεβαίωσε και o slaviani στην αρχή του thread όπου έγραψε ότι τη γνώρισε. Και πίστεψέ όπου περπάταγε η ΄΄κακομοίρα'' όλοι ξερογλύφονταν.

Δεν τον έχω δεί τον KMAN2 για να ξέρω αν είμαι κοντύτερος.
Και το τελευταίο για το οποίο θα κατηγορούσα κάποιον άντρα θα ήταν για την εμφάνισή του.

Δεν είμαι τάπας αν ρωτάς αυτό !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom