Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Ρε μαγκες μη το κουραζουμε το θεμα εχει κλεισει το ατομο ειναι ενας αποτυχημενος με φραγκα και πληρωνει πουτανες βιζιτες και της πηδαει.Γιατι ετσι οπως ειναι δειγμα απο αντρα καμια τσαμπα δε θα του καθοταν.Απλα εχει λεφτα για πεταμα και τα σκορπαει σε πουτανες με δωρακια και νομιζει οτι τρωμε σανο οι υπολοιποι

Εσυ ρε τυπε τι γαμας ; Την χούφτα σου;
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.851
Πόντοι
34.478
φιλικα ,εκτιθεσαι περισσοτερο ,αν ειχες οπως λες τσαμπα την 2η επιλογη που φαινεται καλυτερη απο την μετριο 6αρακι που του δωσες κ 700 κανοντας μαλιστα και την δυσκολη..διαχειριστικως οικονομικα, τελειως λαθος επιλογη.
καθόλου 6αρι δεν ήταν
ούτε όμως 8αρι 7,5αρι στην καλύτερη 7 αρι στην χειρότερη
και να σου πω κάτι ρε φιλαράκι; έτσι για το γαμώτο
πες μου ποιος μπορεί να φέρει γκόμενα από το ίντερνετ με κάτω από 100 ευρό την μέρα;;;
μια πατσαβούρα τις λες καλήμερα και σου ζητάει 80 την ώρα
άπλα η τυπισα δεν εχει φωτογένεια
στο λέω εγώ που την είδα από κοντά
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτι ως άσχετος? Αυτές τις βρίσκετε σε συγκεκριμένα site ή απλά μέσω  φβ κλπ?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Η Julia πέραν του ότι ήταν εξαιρετική στο σέξ ήταν και πολύ καλή παρέα !!!

Στις φωτογραφίες δεν φαίνεται το πρόσωπο αλλά είναι καθαρό οκτάρι με μεγάλα χαρισματικά γαλαζοπράσινα μάτια.

Στο ξενοδοχείο την κοίταζαν όλοι σαν ξερολόκουμο !!

Με ολη τη καλη διαθεση, βλεποντας τις φωτογραφιες θα σου πω το εξης.

Η κοπελα, μια χαρα κοπελα ειναι και δειχνει οτι γουσταρει και οτι περναει καλα μαζι σου. Αξιος ο παιχτης, μπραβο σου φιλε, σωστα επαιξες μπαλα.

Μια ενσταση μονο με τη βαθμολογια που εβαλες, δεν ειναι 8αρι τυπε.

Οχι οτι μετραει αυτο, στα αρχιδια σου.

Αυτο που μετραει ειναι η συμπεριφορα της κοπελας, το πως παιζει την ωρα του αγωνα και το αν σε κανει να χαμογελας και να περνας καλα.

Τι να το κανεις το 9αρι αν θες να το πεταξεις στη θαλασσα και ειναι απωθητικη ως ανθρωπος οταν ενα 6αρι σε κανει και χαμογελας και περνατε τελεια;

Δεν εχουν σημασια τα νουμερα, αλλα δεν ηταν 8αρι.

Σε καθε περιπτωση, ευχομαι να εχεις υγεια και λεφτα και να συνεχισεις να σκοραρεις οσο πιο συχνα μπορεις.

:hi:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.056
Κριτικές
184
Like
44.704
Πόντοι
22.266
Να ρωτήσω κάτι ως άσχετος? Αυτές τις βρίσκετε σε συγκεκριμένα site ή απλά μέσω  φβ κλπ?
φιλε τιντερ μαμπ μπαντου και της ταζης εισητηρια αρκει να εχεις παιξει κ μπαλα στο ιντερνετ με ομιλιες βεβαια αν ξερεις κ ρωσσικα ακομα καλυτερα

εχονται καποιες και καποιες οχι διοτι φοβουνται
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
καθόλου 6αρι δεν ήταν
ούτε όμως 8αρι 7,5αρι στην καλύτερη 7 αρι στην χειρότερη
και να σου πω κάτι ρε φιλαράκι; έτσι για το γαμώτο
πες μου ποιος μπορεί να φέρει γκόμενα από το ίντερνετ με κάτω από 100 ευρό την μέρα;;;
μια πατσαβούρα τις λες καλήμερα και σου ζητάει 80 την ώρα
άπλα η τυπισα δεν εχει φωτογένεια
στο λέω εγώ που την είδα από κοντά
φιλε η αντιληψη του γουστου διαφερει απο ατομο σε ατομο,αλλοι ειναι πο χαλαροι αλλα πιο αυστηροι,εγω λεω αυτο που βλεπω με βαση τα δικα μου ματια.σε αυτο που λες δεν διαφωνω,ομως εγω δεν ειπα αυτο..ειπα οτι εφοσον ειχε  την τσαμπα επιλογη ,οπως ειπε, εκανε τεραστιο λαθος να τα δωσει σε αυτην.πολυ απλο.ειδικα δε αν εχεις γνωριμιες πρεπει να την ψαχνεις πιο πολυ..
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Respect τύπε κ σε ειχα παρεξηγήσει
Ωραίο ξενοδοχειο το ποσειδων κ ωραίο μουνι
Να είσαι καλά φίλε !! :hi: :hi:

Το Wyndham είναι το ξενοδοχείο !! Ιδιο συγκρότημα με το Poseidon αλλά πιο καινούργιο !!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
ρε φιλαράκι και που να του πεις τι κομμάτια έχει φέρει δωρεάν ο πασαδορος σου
άσε με έμενα εγώ παρότι μιλάω ρωσικά είμαι β εθνική για κάνα glamour το πολύ

Τι να τους πω ρε ??

Γιατί θα το πιστέψουν ??

 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ειχες συστασεις από φιλη της
Στο ασχετο η πασα από φιλο αποκλείεται να μην πληρωνες για να ερθει καποια που δεν σε εχει ξαναδει

Ισως η φιλη της ειπε πως εισαι γεναιοδωρος και θα τσιμπησει δωρακι και χωρις να το ζητησει

Είχα συστάσεις απο τη φίλη της !! Σωστά !!!

Τώρα τι της είπε δεν ξέρω !!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
κουφαλα θα σε δώσω τώρα κανονικά :s&m_1:
Μια φίλη της Γιούλας σου έγραψε να τα ξαναβρείτε γιατι ειχατε τσακωθει ναι ή οχι;
η μικρη δεν ήταν φίλη της ενδιάμεσης ναι ή όχι
άρα εκ της ατόπου απαγωγης ηταν απο την Γιουλια :sopase:

Ε εντάξει μωρέ μαλάκα !! Ναι έτσι έγινε !!

Το εξ επααγωγής όμως δεν είναι το ίδιο με το απ' ευθείας.
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Εγώ λέω να αφήσετε τις ειρωνίες και την καζούρα στο φίλο Mindreader και αν αυτά που γράφει είναι αλήθεια και έχει τον τρόπο να έρχονται καλά μουνάκια κάτω των τριάντα χρονών να συμβάλλουμε όποιος θέλει όταν έρχεται η γκόμενα να την παίρνουμε και εμείς για 2, με 3 ώρες με μια καλή τιμή ούτως ώστε και η κοπέλα να φεύγει με ένα καλό μεροκάματο και εμείς να μην γαμάμε με την ψυχή στο στόμα ότι προλάβουμε σε 50 λεπτά με 150 ευρώ αλλά με τα 150 ευρώ να την απολαμβάνουμε 3 με 4 ώρες. Αυτό το γράφω γιατί το έχω ξανακάνει το έργο. Προ τετραετίας Φίλος που σήμερα δεν είναι στη ζωή (πέθανε απο καρκίνο πριν 2 χρόνια) μου πάσαρε την Ρωσίδα γκόμενά του για μία φορά όπως τις είπε και σε συνεννόηση μαζί μου να τις δώσω κρυφά 100 ευρώ και να πηδήξω όση ώρα θέλω. Ε λοιπόν φίλοι μου κάθε 2 με 3 ημέρες την έπερνα υποτίθεται κρυφά τηλέφωνο απο τον Γιάννη (Θεός συγχωρέστον) και έριξα κάτι γαμήσια τρελά. Αντι να τσακώνεστε και   να ειρωνεύεσται μεταξύ σας κανονίστε ένα καλό κομάτι και εγώ είμαι μέσα κάθε τρεις ημέρες να του ρίχνω έναν.
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.851
Πόντοι
34.478
φιλε η αντιληψη του γουστου διαφερει απο ατομο σε ατομο,αλλοι ειναι πο χαλαροι αλλα πιο αυστηροι,εγω λεω αυτο που βλεπω με βαση τα δικα μου ματια.σε αυτο που λες δεν διαφωνω,ομως εγω δεν ειπα αυτο..ειπα οτι εφοσον ειχε  την τσαμπα επιλογη ,οπως ειπε, εκανε τεραστιο λαθος να τα δωσει σε αυτην.πολυ απλο.ειδικα δε αν εχεις γνωριμιες πρεπει να την ψαχνεις πιο πολυ..
επαναλαμβάνω διότι μάλλον δεν διάβασες τα μηνύματα μου πιο πριν
η τσάμπα επιλογή ήρθε από σπόντα μεσώ της πληρωτέας
εκεί δουλεύουν με <recomendation> τρόπο τινά
το δύσκολο είναι να φέρεις την πρώτη μετά έρχονται πιο άνετα η μια φέρνει την άλλη και είναι στο χερι σου πως θα το διαπραγματευτείς
είχε και τον κορυφαίο στο είδος δάσκαλο (όχι εμένα φυσικά) και το γλυκό έδεσε
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.851
Πόντοι
34.478
Ε εντάξει μωρέ μαλάκα !! Ναι έτσι έγινε !!

Το εξ επααγωγής όμως δεν είναι το ίδιο με το απ' ευθείας.
να λες άλλη φορά την αλήθεια παπάρα
έμενα πότε θα μου γνωρίσεις τον άρχοντα;
γιατί τελευταία ούτε glamour δεν γαμάω
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.851
Πόντοι
34.478
Εγώ λέω να αφήσετε τις ειρωνίες και την καζούρα στο φίλο Mindreader και αν αυτά που γράφει είναι αλήθεια και έχει τον τρόπο να έρχονται καλά μουνάκια κάτω των τριάντα χρονών να συμβάλλουμε όποιος θέλει όταν έρχεται η γκόμενα να την παίρνουμε και εμείς για 2, με 3 ώρες με μια καλή τιμή ούτως ώστε και η κοπέλα να φεύγει με ένα καλό μεροκάματο και εμείς να μην γαμάμε με την ψυχή στο στόμα ότι προλάβουμε σε 50 λεπτά με 150 ευρώ αλλά με τα 150 ευρώ να την απολαμβάνουμε 3 με 4 ώρες. Αυτό το γράφω γιατί το έχω ξανακάνει το έργο. Προ τετραετίας Φίλος που σήμερα δεν είναι στη ζωή (πέθανε απο καρκίνο πριν 2 χρόνια) μου πάσαρε την Ρωσίδα γκόμενά του για μία φορά όπως τις είπε και σε συνεννόηση μαζί μου να τις δώσω κρυφά 100 ευρώ και να πηδήξω όση ώρα θέλω. Ε λοιπόν φίλοι μου κάθε 2 με 3 ημέρες την έπερνα υποτίθεται κρυφά τηλέφωνο απο τον Γιάννη (Θεός συγχωρέστον) και έριξα κάτι γαμήσια τρελά. Αντι να τσακώνεστε και  να ειρωνεύεσται μεταξύ σας κανονίστε ένα καλό κομάτι και εγώ είμαι μέσα κάθε τρεις ημέρες να του ρίχνω έναν.
εγω του το πα του μαλάκα
άλλα είναι μουνα-χοφαγας
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ενας τελειωμενος εισαι ανικανος να βρεις γκομενα και επειδη εχεις φραγκα της πληρωνεις και ερχονται και της γαμας.ΑΜΑ αυτο το λες κατορθωμα μπραβο σου τοτες.Και ασε τις μαλακιες και τις παπαριες οτι τιποτα δε ζητανε οι βιζιτες που φερνεις.Αμερικανακια δεν ημαστε πηγαινε να δουλεψεις κανα βλακα.

Φιλαράκο !! Οταν μου ζητάνε και πληρώνω το γράφω, και γράφω και νούμερα αναλυτικά !!

Οταν δεν μου ζητάνε και δεν πληρώνω πάλι το γράφω !! Δεν πουλάω φίδια.

Δεν έχω πρόβλημα με το να πληρώνω. Σε site για πληρωμένο γράφουμε άλλωστε.

Εχω μόνιμες γκόμενες στην Αθήνα, αλλά τιμάω και το Glamour. Κοίταξε τις κριτικές μου.

Οποτε γουστάρω ταξιδεύω και βρίσκω νέες ΠΟΥΤΑΝΕΣ η γκόμενες. Και τα δυο.
Και ξερεις κάτι ?? Σε πολλές περιπτώσεις προτιμάω κάποια καλή πουτάνα απο μια όμορφη αλλά ψυγείο γκόμενα.

Τώρα το πως γίνεται να είμαι ανίκανος και τελειωμένος, αλλά να έχω φράγκα, όπως γράφεις μάλλον μόνο εσύ ο ικανός το ξέρεις. :grin:

Με ξέρουν τουλάχιστον 15 άνθρωποι εδω μέσα για να επιβεβαιώσουν ότι δεν γράφω φίδια. Κάποιοι ήδη το έκαναν.

Πίστεψε ότι θέλεις δεν με απασχολεί.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
επαναλαμβάνω διότι μάλλον δεν διάβασες τα μηνύματα μου πιο πριν
η τσάμπα επιλογή ήρθε από σπόντα μεσώ της πληρωτέας
εκεί δουλεύουν με <recomendation> τρόπο τινά
το δύσκολο είναι να φέρεις την πρώτη μετά έρχονται πιο άνετα η μια φέρνει την άλλη και είναι στο χερι σου πως θα το διαπραγματευτείς
είχε και τον κορυφαίο στο είδος δάσκαλο (όχι εμένα φυσικά) και το γλυκό έδεσε
τα διαβασα αλλα δεν καταλαβα με τα oνοματα,μαλλον δεν το προσεξα οκ,εδωσα βαση στο post του mind..
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Φίλε geroksoura πρέπει να τον πιέσεις πιο πολύ και να τον κάνεις να πιστέψει ότι είναι για το καλό του και για το καλό το δικό μας. Ακούς Mindreader
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
φιλικα ,εκτιθεσαι περισσοτερο ,αν ειχες οπως λες τσαμπα την 2η επιλογη που φαινεται καλυτερη απο την μετριο 6αρακι που του δωσες κ 700 κανοντας μαλιστα και την δυσκολη..διαχειριστικως οικονομικα, τελειως λαθος επιλογη.

Με ξέρεις ότι δεν λέω παπαριές !!

Η γιούλια μόνο εξάρι δεν ήταν. Ισωε δεν έχει φωτογένεια ίσως δεν την κολακεύουν οι φωτογραφίες εντάξει. Αλλά πίστεψέ αν την έβλεπες πρόσωπο θα καταλάβαινες ότι είναι 7,5άρι 8άρι.

Οι αδύνατες μοντελέ τύπισες βγαίνουν καμμιά φορά έτσι στις φωτογραφίες.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Ο mind δεν ειπε ψεμματα. Ο ανθρωπος στο θεμα μιλαει ξεκαθαρα για βιζιτα. Οι κοπελες ειναι βιζιτες που ερχονται με αντιτιμο διακοπες στην Ελλαδα. Οπως εμεις βλεπουμε στι ινστα αντιστοιχες ελληνιδες σε κουλους προορισμους και "αναρωτιομαστε"  πως τα καταφερνουν...ετσι τα καταφερνουν. Απλα οι ουκρανες ειναι σιγουρα πιο φθηνες και ερχονται ελλαδα.
Συγνωμη αλλα δεν καταλαβαινω ποια ιδιαιτερη ικανοτητα χρειαζεται να μπεις σ ενα site και να πεις οτι προσφερεις αυτες τις παροχες και να βρεις μια ουκρανη-ρωσσιδα βιζιτα. Ο καθ'ενας απο ολους εσας μπορει να το κανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom