Νέα

Είναι δυνατόν να διατηρηθεί μια «σχέση εξ αποστάσεως»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos_g
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Εξ αποστασεως γινεται να διατηρηθει.
Μεσω τηλεφωνων,ιντερνετ,αλληλογραφιας κτλ.
Το κατα ποσο ειναι "υγιης" μια τετοια σχεση ειναι το θεμα,
η ποσο καιρο θα κανει να "νοσησει" γιατι σιγουρα θαναι θεμα χρονου..
Συνιστανται για οσους ψαχνουν να συναψουν σχεσεις με
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ!
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Δυσκολα κρατιεται μια τετοια σχεση .
Ειχα και εγω μια αναλογη εμπειρια .

Οταν την ηθελα να ηταν εκει , οταν ηθελα να την αγκαιασω , οταν ηθελα να παω για ενα ποτο βρε παιδακι μου ....εκεινη ηταν 600 χιλ μακρια .

Σπαζεσαι και σου φταινε ολα .

Προσωπικα πιστευω οτι οταν σε καποια στιγμη ενα ζευγαρι που διατηρει σχεση εξ αποστασεως περασει καποιο διαστημα μαζι πχ διακοπες 2 εβδομαδες ....μετα αναριωτεται πιος ειναι αυτος που ειναι....διπλα του .

 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει περίπτωση να κρατηθεί τέτοια σχέση. Είχα τέτοια σχέση και μάλιστα ήταν σε άλλη χώρα και βρισκόμασταν κάθε Χριστούγεννα, Πάσχα και καλοκαίρι. Στο ενδιάμεσο βέβαια ξεσκιζόμουν στα γαμήσια (τάρανδος η κοπέλα!)... ίσως να έκανε κι αυτή τα ίδια, δεν ξέρω.

Κι είναι κι αυτό που είπε και ο alphonso: Μάτια που δεν βλέπονται....
 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει περίπτωση να κρατηθεί τέτοια σχέση. Είχα τέτοια σχέση και μάλιστα ήταν σε άλλη χώρα και βρισκόμασταν κάθε Χριστούγεννα, Πάσχα και καλοκαίρι. Στο ενδιάμεσο βέβαια ξεσκιζόμουν στα γαμήσια (τάρανδος η κοπέλα!)... ίσως να έκανε κι αυτή τα ίδια, δεν ξέρω.

Κι είναι κι αυτό που είπε και ο alphonso: Μάτια που δεν βλέπονται....

ενω στην παρούσα κατάστασή σου δεν είναι τάρανδος;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φοβερό επιχείρημα :P
 
OP
OP
tasos_g

tasos_g

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
100
Like
5
Πόντοι
1
aλλα λογια να αγαπιομαστε
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
Ο πλέων ειδικός και με εμπειρία σε αυτό το θέμα είμαι εγώ, δεν θα μπω σε λεπτομέρειες γιατί υπάρχει λόγος, στο ερώτημα αν κρατάει μια τέτοια σχέση,ηΗ απάντηση είναι: ΝΑΙ!!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
....είναι δυνατόν να διατηρηθεί μια "σχέση εξ αποστάσεως;"
....πόσο ειλικρινής μπορεί να είναι μια τέτοια σχέση; :dancing:

  Εχεις distance-σχεση ή βρηκες γκομενα που λεει για εναν γκομενο που τον περιμενει το καλοκαιρι?????????
 
  Εαν εχεις σχέση ζησε κανονικα την ζωη σαν να ειναι σπιτι "κουρασμενη" το να εχεις γκομενα αρσει στις γκόμενες!! Αν σου κατσει αλλη ορμα και αν σε δεν σου αρεσει αργοτερα η νεα γκόμενα κανε κωλοτουμπα και πες ποσο αγαπας την distanceσχέση, τωρα αν σου αρεσει η νεα γκομενα θα ειναι δυσκολα τα πραγματα!!

  Τωρα επειδη εχω φαει ατελειωτες ημιχυλόπιτες απο γκόμενες που ειχαν εναν γκομενο "για σπουδες στο Λονδινο" η  ελλειψη υπόμονης και η  ροπη στο αλκοολ με οδηγησε στο εξης συμπερασμα.

  " Καλυτερα χθες βραδυ αντι να ημουν με την ταδε γκoμενα να ημουν με τον γκομενο της . Τουλάχιστον θα ειχα και εναν ανθρωπο να με φιλοξενησει στο Λονδίνο"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom