Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Μάγκες κι εγώ 27+ και βρίσκομαι στον ίδιο σκατόλακο (από σχέση εννοώ). Ποτέ δεν τα είχα με κάποια, αν και έκανα κάποιες σοβαρές προσπάθειες (δεν είμαι άσχημος/ο κουασιμόδος :grin:). Τι να πώ...απλά δεν έτυχε/έπεσα σε λάθος άτομα! Δεν πτοούμαι όμως, το μπουρδελο-σπορ το εξασκώ από τα 23. Είναι γραφτό του καθενός. Πάντως πεποίθησή μου είναι οτι οι χειρότερες "πουτάνες" κυκλοφορούν ανάμεσά μας παιδιά και απαιτείται προσοχή ποιες ερωτευόμαστε και που απλώνουμε τα δύχτια μας. Οι κανονικές πουτάνες (επαγγελματίες) πάντως πιστεύω ότι είναι πιο ξεκάθαρες/ειλικρινείς στο τί θέλουν από εσένα!  :rockon:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Ολοι αυτοι που χλευαζετε αυτους που ειναι ειλικρινεις στη σχεση τους ειστε μεγαλες κοτες. Μπροστα στις γκομενες σας κλανετε μεντες, σας ξερω τι μαγκες της φακης ειστε. Τρεμετε τη μοναξια και ειστε μουνοδουλοι του καλου καιρου, χεζεστε μη σας αφησει η γκομενα σας και ζειτε μια ζωη μεσα στο ψεμα γιατι ειστε κοτες και δεν εχετε τα αρχιδια να της πειτε την αληθεια. Ο αντρας ο γαμιας δε χεζεται ρε μαλακες, στη γυναικα του ειναι κυριος και αμα παει με αλλη εχει τα αρχιδια και το λεει, δεν ειναι κοτα να παιζει κρυφτουλι μια ζωη.

Οσο για το παιδι απο πανω που ειπε οτι ειναι μονος και στις πορνες αναζητα και μια γυναικεια αγκαλια, πολυ σωστα το ειπε! Πολλοι μοναχικοι ανθρωποι καταφευγουν στις πορνες και ναι, πολλες φορες εκτος απο το σεξ αναζητουν και μια τρυφεροτητα, μια γυναικεια αγκαλια. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι σας παραξενευει, μαλλον δεν θα υπηρξατε ποτε πολυ μοναχικοι τυποι. Επαναλαμβανω ομως κατι που εχω ξαναπει κι αλλες φορες εδω: μονο ενας μοναχικος αντρας μπορει να εκτιμησει πραγματικα την αξια μιας πορνης.

Αυτοι που παμε συχνα σε μια συγκεκριμενη πορνη ψαχνουμε εκτος απο το σεξ ΚΑΙ την ψυχικη επαφη. Θα μου πει καποιος: και γιατι δε βρισκεις μια γκομενα? Ισως γιατι βαριεμαι ευκολα και γρηγορα θελω αλλαγη, ισως γιατι εξω δεν βρισκω ευκολα τον τυπο γυναικας που μου αρεσει... Αλλα σιγουρα οποιος ειναι μοναχικος, εστω και λιγο θα αναζητησει στην πορνη κι ενα φιλι, μια αγκαλια, μια τρυφεροτητα, μια ψυχικη επαφη!

Μεγάλε έδωσες ρέστα. +10000 από μένα.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
δηλαδή οι ιερόδουλες δεν είναι κανονικές γυναίκες ????  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


το αντίστροφο είναι ανωμαλία :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ρε σεις, μη βαζετε ταμπελες στα κολληματα του καθένα. Τι σημαινει κανονικες και μη κανονικες γυναικες? παπαριες. Ο παντρεμενος, θα τις γαμησει ολες για ποικιλια. Ο πιτσιρικας, για εμπειρία. Ο μοναχικός βεβαια, καλο θα ειναι να μην βρει υποκατάστατα και να προσπαθίσει για το real thing αλλα και παλι αν δεν μπορει, δεν χαλασε ο κόσμος. Δεν υπάρχει ανωμαλία και όριο στην καύλα. και κάθε σχεση - με πουτανες ή όχι- κανει το κυκλο της - στους φυσιολογικούς-. Βεβαια, κάνονατς πλακα, κολλημα με πουτάνα εχω ακούσει να συμβαίνει συχνά, κολλημα με την συζυγο δεν έχω ακούσει :2funny:

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Λοιπον! Ειναι δυο τελειως διαφοετικοι κοσμοι! Εγω θα πω για μενα! Είμαι οντος αυαιστθητος ,εκφραζω ευκολα συναισθηματα ειχα σχεση 1 χρονο μου εκανε πουστια η αλλη δεν λεω και εγω εφταγα ας μην ριχνουμε το φταιξιμο αλλου παντα,και απο τοτε δεν ξαναεκανα σοβαρη σχεση! Σεξ ναι! Απο τοτε εχω καταφυγει στης ιεροδουλες ειτε για ξεχαρμανιασμα,ειτε για να ξεπερασω την σχεση ειτε για να πραγματοποιησω καποια ερωτικη φαντασιωση ειτε για αλλους χιλιους λογους! Οταν τελειωνα ομως την δουλεια σε εισαγωγηκα ,ενοιωθα καπως μεσα μου διοτη μετα το σεξ θες μια αγκαλια ενα γλυκο λογακι ενα φιλη ,πραγμα που μια ιεροδουλη δεν μπορει να προσφερει σε βαθμο που μπορει μια κοπελα! Απ την αλλη ομως μια κοπελα δεν μπορει να σου προσφερει το σεξ που μπορει μια ιεροδουλη  η πορνοσταρ λογο εμπειριας και αλλων! Ειμαι υπερ της σχεσης αλλα μονο εαν βρεις καποια κοπελα που εχει αυτα που θες και γουσταρεις αλλιως γαμα το! Το ενα συμπληρωνει το αλλο δεν σταματαμε να εχουμε απαιτησεις! Γενικα ο ανθρωπος απο την φυση του θελει ολο και περισσοτερα! Παλη δεν μπορω να βγαλω συμπερασμα διοτη εινι αναλογα με της απαιτησεις του καθενα!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Κάνε το άλλο τότε, φτιάξτα με ιερόδουλη
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ε κράτα αλβανόσκαγια μαζί σου
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι κι εγώ 26 , δεν έχω κάνει ποτέ σχέση , μόνο κάτι φιλάκια , και πάω στις πουτάνες.Ξεχάστε το παραμυθάκι ότι όλοι βρίσκουν το έτερον ήμισυ και πάνε πιασμένοι χεράκι-χεράκι.Κάποιοι άντρες έχουν πρόβλημα στο συγκεκριμένο θέμα.Για αυτό σταματήστε τις ηθικολογίες για όσους ξεμπουρδελιάζονται και αφήστε τον καθένα να ζήσει ό,τι μπορεί.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Οτι γαμησατε με λεφτα ,γαμησατε.
Τωρα με την κριση δεν θα υπαρχουν λεφτα για ιεριοδουλες .
Οποτε...δεν θα υπαρχουν και διλημματα !
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Οτι γαμησατε με λεφτα ,γαμησατε.
Τωρα με την κριση δεν θα υπαρχουν λεφτα για ιεριοδουλες .
Οποτε...δεν θα υπαρχουν και διλημματα !
και οι ιεροδουλες πως θα ζησουν?


πουτανες θα γινουν?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
και οι ιεροδουλες πως θα ζησουν?


πουτανες θα γινουν?
Θα το παιξουν κυριες ,να βρεθει κανενας να τις παντρευτει !
ΚΡΙΣΗΗΗΗΗ μιλαμε !
Ευτυχως που εχουμε ζησει και καποιες στιγμες στην ρωσσια ,να θυμομαστε.
Οι αναμνησεις....
 

flg

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλά δεν βρέθηκε κανείς να στο πει στα ίσια?ολα είναι μια χαρα και καλά κάνεις με τις ελεηνίδες????

ΔΙΑΦΩΝΩ και όχι γιατί  θέλω να στο παίξω κάπως αλλά το να πηγαίνεις μόνο με πουτάνες δείχει μια αδυναμία στο να δώσεις αγάπη,να δεθείς με καποια και να ανοιχτείς.Είναι μια συναισθηματική απομόνωση που σε κάνει να νιώθεις πολλές φορές άδειος.
  Συγνώμη αν σε προσβάλλω αλλά είναι προτιμότερο να στο λέει καποιος στα ίσια παρά να σου χρυπάει την πλάτη και να σου λέει όλα μια χαρά.
  Πρέπει να δοκιμάσεις να δεθείς με κάποια,να αγαπήσεις ,να απογοητευτείς,γενίκα να βιώσεις συναισθήματα.Η συμβουλή μου?δοκίμασε να κάνεις σχέση αν και θα σου είναι αρκετά δύσκολο στην αρχή αφού έχεις συνηθίσει σε άλλο τρόπο ζωής.Δοκίμασε και θα με θυμηθείς.Δεν είναι ανάγκη να βρείς την μοντέλα δεν είναι καλλιστεία,απλά δοκίμασε και θα εκπλαγείς με τον εαυτό σου πόσο μπορεί να αλλάξεις και πόση μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση θα νιώσεις.ΔΕν ηθικολογώ καθώς δεν υπάρχει κανένα θέμα ηθικής.Απλά στέρεις από τον εαυτό σου πολλά.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλά δεν βρέθηκε κανείς να στο πει στα ίσια?ολα είναι μια χαρα και καλά κάνεις με τις ελεηνίδες????

ΔΙΑΦΩΝΩ και όχι γιατί  θέλω να στο παίξω κάπως αλλά το να πηγαίνεις μόνο με πουτάνες δείχει μια αδυναμία στο να δώσεις αγάπη,να δεθείς με καποια και να ανοιχτείς.Είναι μια συναισθηματική απομόνωση που σε κάνει να νιώθεις πολλές φορές άδειος.
  Συγνώμη αν σε προσβάλλω αλλά είναι προτιμότερο να στο λέει καποιος στα ίσια παρά να σου χρυπάει την πλάτη και να σου λέει όλα μια χαρά.
  Πρέπει να δοκιμάσεις να δεθείς με κάποια,να αγαπήσεις ,να απογοητευτείς,γενίκα να βιώσεις συναισθήματα.Η συμβουλή μου?δοκίμασε να κάνεις σχέση αν και θα σου είναι αρκετά δύσκολο στην αρχή αφού έχεις συνηθίσει σε άλλο τρόπο ζωής.Δοκίμασε και θα με θυμηθείς.Δεν είναι ανάγκη να βρείς την μοντέλα δεν είναι καλλιστεία,απλά δοκίμασε και θα εκπλαγείς με τον εαυτό σου πόσο μπορεί να αλλάξεις και πόση μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση θα νιώσεις.ΔΕν ηθικολογώ καθώς δεν υπάρχει κανένα θέμα ηθικής.Απλά στέρεις από τον εαυτό σου πολλά.
Για ποιον το λες φιλε?
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Σε λιγο θα μας πειτε οτι ειναι ανωμαλια να γαμας μια ομορφη γυναικα.............

Αυτη η ταση μιας απολυτα υποκριτικης κοινωνιας να ενοχοποιει τα παντα μου προκαλει αηδια.......
 

Επισκέπτης
Σε λιγο θα μας πειτε οτι ειναι ανωμαλια να γαμας μια ομορφη γυναικα.............

Αυτη η ταση μιας απολυτα υποκριτικης κοινωνιας να ενοχοποιει τα παντα μου προκαλει αηδια.......

:2funny: συμφωνω φιλε καλα ο τιτλος του θεματος ειναι εντελως γελοιος λες και οι ιεροδουλες δεν ειναι κανονικες γυναικες τις ξεχωριζει :2funny:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
:2funny: συμφωνω φιλε καλα ο τιτλος του θεματος ειναι εντελως γελοιος λες και οι ιεροδουλες δεν ειναι κανονικες γυναικες τις ξεχωριζει :2funny:

Πρεπει ολοι να καταλαβουν οτι τα μπουρδελα-στουντιο-στριπ προσφερουν κατι που δεν υπαρχει στην Ελλαδα.

Τι ειναι αυτο?

Ωραιες γυναικες φυσικα.......

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom