Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φιλε, δεν ξερω τι ηλικα εχεις αλλα ολα ειναι συναρτηση του χρονου.
Μια σχεση ειναι ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΗ να πεθανει σεξουαλικα και τοτε μπορει ευκολα να γινει κολαση.
Πολλοι ακολουθησαν τη συμβουλη σου και κατεληξαν σε αυτο που αναφερω παραπανω.
Μετα απο πολλα χρονια και εμπειριες, συνειδητοποιει κανεις οτι εφοσον ειναι δεδομενο οτι μια σχεση θα "τελειωσει" σεξουαλικα", μηπως ειναι καλυτερο να βρει κανεις ορισμενα "τρικ" για να διατηρησει τη σχεση του?

Φυσικα, το τελειο θα ηταν αυτο που περιγραφεις εσυ. Να τερματιζει μια σχεση και μετα να ασχολεισαι, αν θες, με ιεροδουλες ή οτιδιποτε αλλο θελει κανεις.
Αυτο ομως ειναι μεγαλο ρισκο και πολλοι καταληγουν "γεροντοκοροι" ή αλλιως "Δον κιχωτηδες".
Αυτη ειναι η γνωμη μου.

Ερχεσαι στα λογια μου λοιπον, το να φοβασαι μην καταληξεις "γεροντοκορος" ειναι δειλια και αδυναμια. Λες ψεματα στη γυναικα γιατι τρεμεις μη σε αφησει. Αυτος που δεν εχει μεσα του δειλια και εχει ξεπερασει το φοβο της μοναξιας δεν εχει αναγκη να πει ψεματα και δεν τον νοιαζει αν θα μεινει μονος. Ο γνησιος ειλικρινης μοναχικος αντρας - μπουρδελιαρης εχει γινει φιλος με την ιδεα οτι μπορει να ειναι για παντα μονος αλλα γι' αυτο και εκτιμα τοσο τις πουτανες, γιατι μονο εκει μπορει να πει την αληθεια του και να γινει αυτη αποδεκτη. Ζητω οι πουτανες λοιπον και παλι!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
το κακο ρε παιδια ειναι οτι δεν ξερω πως να κανω σχεση... Καλα για γαμο ασε γαμησε το. Το ακουω και παθαίνω απο κρισεις πανικου μεχρι τι να πω αλλο. Ρε μπας και ειμαι δαιμονισμένος?? Τωρα τελευταια παντως το εριξα στην εκκλησια!

μήν μασάς φίλε. Εγώ είμαι 27 και είχα μια σχέση πρό αρκετών ετών. Εκτότε, τίποτα, και σε πληροφορώ οτι δεν ψάχνω για γρήγορο σέξ, επειδή ακριβώς αυτό το παίρνω απο την πουτάνα. Εγώ θέλω σύντροφο, δηλαδή κάποιο άτομο με το οποίο να μπορώ να πω μια κουβέντα και γενικά να νοιάζεται, αλλα όπως έχω διαπιστώσει ζητάω πολλά. Εχω φάει καζάνια χυλούς, και έχω δώσει όμως δύο-τρείς γιατι δεν δέχομαι να μπώ σε μια σχέση με άτομο με για το οποίο δεν νιώθω τίποτα, απλα και μόνο για να κυκλοορώ γυναίκα λες και είναι κινητο ή αμάξι.

Απο την άλλη έχω δεχτεί το γεγονός οτι αυτές οι αποφάσεις μπορεί να με αφήσουν μόνο μου για μια ζώη, αλλα να σε πώ κατι; απο το να παντρευτώ κάποια την οποία θα βλέπω και θα ξερνάω αργότερα (και όχι επειδή μπορέι να έχει σπάσει εμφανισιακά, αλλα επειδή δεν υπάρχει αγάπη η αλληλοκατανόηση) προτημώ μονος, γιαυτό μην σε νοιάζει. Πιστυεω όμως ότι κάποια στιγμή (αν είσαι ο εαυτός σου) θα βρεθεί κάποια που να σε εκτιμήσει.)
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
οπως ειπε και ενας συναγωνιστής πιο πανω ανωμαλία ειναι να τον παίρνεις απο τον κωλο και οχι να γαμας γυκαικες!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
οπως ειπε και ενας συναγωνιστής πιο πανω ανωμαλία ειναι να τον παίρνεις απο τον κωλο και οχι να γαμας γυκαικες!

Μην το λες.
Κάποιος θα βρεθεί να πει ότι ανωμαλία είναι να έχεις σχέση με το αντίθετο φύλο  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • 42aaa.jpg
    42aaa.jpg
    36,6 KB · Εμφανίσεις: 23

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Μην το λες.
Κάποιος θα βρεθεί να πει ότι ανωμαλία είναι να έχεις σχέση με το αντίθετο φύλο  :grin:


καλα καλα.υπαρχει η φυση και η παράφυση!


ο λιλας ειναι νορμαλ και εγω ανώμαλος  :dancing:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16

Προφανώς αμφισβητώντας τα αυτονόητα  :2funny:

καλα καλα.υπαρχει η φυση και η παράφυση!

ο λιλας ειναι νορμαλ και εγω ανώμαλος  :dancing:

Αυτοί μας λείπουν να καταθέσουν άποψη.
Λίλας και Γιαννοράνιας  :grin:
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Μιλαω ως παθων.
Ακουσα παλια μια φραση και μου ειχε κολλησει απο τοτε.
Προσφατα βγηκε αληθηνη.

Η μεγαλυτερη αποσταση ειναι αναμεσα απο δυο ανθρωπους...!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Η μεγαλυτερη αποσταση ειναι αναμεσα απο δυο ανθρωπους...!

Ωραία κουβέντα.

Αλλά όλα μες το πρόγραμμα είναι φίλε.
Ένας διαρκής αγώνας είναι η ζωή, σε όλα.
Πολλές φορές χάνουμε...  ;)
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ωραία κουβέντα.

Αλλά όλα μες το πρόγραμμα είναι φίλε.
Ένας διαρκής αγώνας είναι η ζωή, σε όλα.
Πολλές φορές χάνουμε...  ;)
Συμφωνω μαζι σου.
Και χανουμε για να κερδισουμε περισσοτερα...
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Συμφωνω με ενα φιλο πιο πανω στο οτι χρειαζεται κ σχεση και ιεροδουλες μαζι.Κ αυτο σου σωζει κ την σχεση σου.ο αντρας εκ φυσεως ειναι πολυ γαμηκος.γιαυτο κ το καλυτερο μουνι να εχεις παντα θα γαμησεις κ αλλη.η μονη διαφορα με το φιλο πιο πανω ειναι οτι η γκομενα μου το ξερει οτι πηδαω κολ γκερλς.κ μερικες φορες εχει συμμετασχει κ αυτη δλδ εκανα παρτουζα.τα εχουμε 6 χρονια.πιστευω ο καλυτερος τροπος.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Ανωμαλια?

Πως σου ηρθε αυτο?

Ο σωστος αντρας που ζει στην Ελλαδα και ξερει να περναει καλα παει μονο σε μπουρδελα-στουντιο-στριπ βαλε και citytours,και οσες θελει.....3-5-10 σε μια βραδια!
Καταλαβες..........
Γαμαει αλλοδαπες μουναρες που τα φλωρια που κανουν σχεσεις δεν τις εχουν δει ουτε στον υπνο τους.

Ολοι αυτοι ειναι μπαζοφιλοι και ζητημα ειναι αν εχουν παει με πανω απο 10 γυναικες σε ολη τους τη ζωη,και τι γυναικες.....και τα πρωτα μπαζα.....η μια χειροτεη απο την αλλη.
Ειναι τραγικοι και για γελια............


 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
ΑΝΩΜΑΛΙΑ σιγουρα δεν ειναι ....

Σιγουρα ειναι ΕΠΙΛΟΓΓΗ σαν τροπος ζωης ....

Σε καποιους αρεσει και καποιους αλλους οχι....


ΑΥΤΑ ...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Δεν ειναι ανωμαλια οικονομια ειναι!!!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Δεν ειναι ανωμαλια οικονομια ειναι!!!

H ομορφια δε μας νοιαζει εεεε?

Ειναι και ωραιες.
Οχι σαν τα μπαζα τις Ελληνιδες.

Γιατι δεν τα λετε.

Μηπως γιατι οι περισσοτεροι εδω μεσα ειστε κρυφομπαζοφιλοι?
 

Επισκέπτης
Συμφωνω με ενα φιλο πιο πανω στο οτι χρειαζεται κ σχεση και ιεροδουλες μαζι.Κ αυτο σου σωζει κ την σχεση σου.ο αντρας εκ φυσεως ειναι πολυ γαμηκος.γιαυτο κ το καλυτερο μουνι να εχεις παντα θα γαμησεις κ αλλη.η μονη διαφορα με το φιλο πιο πανω ειναι οτι η γκομενα μου το ξερει οτι πηδαω κολ γκερλς.κ μερικες φορες εχει συμμετασχει κ αυτη δλδ εκανα παρτουζα.τα εχουμε 6 χρονια.πιστευω ο καλυτερος τροπος.

Eτσι κι εγω παω πασο! Το βασικοτερο για μενα στη σχεση ειναι η ειλικρινεια. Θα γουσταρα πολυ να εχω μια γυναικα που ειναι αρκετα ανοιχτομυαλη και να αποδεχτει την πολυγαμικοτητα του αντρα, αλλιως ομως δεν θα της εκανα μαλακιες πισω απο την πλατη της γιατι αυτο δεν το θεωρω αντρικιο, πως να το κανουμε... Θες σχεση? Μεινε πιστος ή βρες μια γκομενα με ανοιχτο μυαλο στο σεξ. Αλλιως μεινε μονος σου και πηγαινε με οποια θες. Πιστευω οτι οι ανθρωποι που διαρκως λενε ψεματα στη σχεση τους νιωθουνε τελικα χαλια μεσα τους και οι ιδιοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom