Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εννοει οτι οι μπουρδελιαρηδες δεν παρακαλανε για να γαμησουν, τα σκανε και γαμανε. Ενω οι αλλοι ειναι μια ζωη μουνοδουλοι και γινονται υποχειρια της καθε Ελλεεινιδας για να τους κατσει.
ενταξει γιατι νομισα εννοει το αντιθετο και παραξενευτηκα.....
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Βασικά ανωμαλία είναι να παρακαλάς, συμβιβάζεσαι, εξαρτάσαι, υποτάσεσαι σε μια πατσαβούρα ονόματια Μαρία, Ελένη ενώ έχεις τα λουλούδια από τα ξένα. Ουστς ελλεινήδες στον λάκο σας (τα λεφτά σου-και τον χρόνο σου πρέπει να ξέρεις που να τα επενδύεις μόνο κάπου καλά) :rolleyes:

+1000
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Οσο μαλακια ειναι να προτιμας ταξι απο κανονικα αυτοκινητα...

Κι αυτά σε πάνε στον προορισμό σου, και μάλιστα γρήγορα, χωρίς πολλές κουβέντες, και με ασφάλεια. Και βέβαια, μπορείς να ανέβεις μετά από λίγο στο επόμενο...... :grin: :grin: :grin:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Κι αυτά σε πάνε στον προορισμό σου, και μάλιστα γρήγορα, χωρίς πολλές κουβέντες, και με ασφάλεια. Και βέβαια, μπορείς να ανέβεις μετά από λίγο στο επόμενο...... :grin: :grin: :grin:
τυπε μου τα ειπες ολα :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:και αυτοκινητο και ταξι
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Κι αυτά σε πάνε στον προορισμό σου, και μάλιστα γρήγορα, χωρίς πολλές κουβέντες, και με ασφάλεια. Και βέβαια, μπορείς να ανέβεις μετά από λίγο στο επόμενο...... :grin: :grin: :grin:

Αγιάνα αποφεύγεις να μου απαντήσεις για κάποιο λόγο;Σε ρωτάω αν οι απόψεις σου περί ελλεηνίδων βασίζονται σε προσωπικές εμπειρίες ή μόνο από ιστορίες φίλων.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αγιάνα αποφεύγεις να μου απαντήσεις για κάποιο λόγο;Σε ρωτάω αν οι απόψεις σου περί ελλεηνίδων βασίζονται σε προσωπικές εμπειρίες ή μόνο από ιστορίες φίλων.

Πριν από καιρό, είχα απασχοληθεί για περίπου 3 χρόνια στην εταιρεία του χρήστη vothros. Οι εμπειρίες μου από το συγχρωτισμό με τον απλό λαϊκό κόσμο, και ιδιαίτερα τις νοικοκυρές της διπλανής πόρτας, ήταν από ενδιαφέρουσες έως καυτές. Ψάχνεις για δουλειά? Ζητάει πάλι άτομα! ;)
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Πριν από καιρό, είχα απασχοληθεί για περίπου 3 χρόνια στην εταιρεία του χρήστη vothros. Οι εμπειρίες μου από το συγχρωτισμό με τον απλό λαϊκό κόσμο, και ιδιαίτερα τις νοικοκυρές της διπλανής πόρτας, ήταν από ενδιαφέρουσες έως καυτές. Ψάχνεις για δουλειά? Ζητάει πάλι άτομα! ;)

Δηλαδή το φαινόμενο των ελλεηνίδων το κρίνεις με τόσο μένος επειδή απλά έτυχε να συναναστραφείς πελάτισσες του βόθρου;Χωρίς να υπάρξει κάποιο προσωπικό νταραβέρι ή φλέρτ ή καβλάντισμα;Μιλάς για το τι ζητάνε οι γκόμενες στο κρεβάτι και τη ζωή τους χωρίς να έχεις προσωπική εμπειρία;Δεν το νομίζω.Δε γνωρίζω το πόσο αντικειμενικός μπορεί να είσαι και δε με βοηθάς ιδιαίτερα με τις απαντήσεις σου.Μάλλον ξεγλυστράς.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πριν από καιρό, είχα απασχοληθεί για περίπου 3 χρόνια στην εταιρεία του χρήστη vothros. Οι εμπειρίες μου από το συγχρωτισμό με τον απλό λαϊκό κόσμο, [size=12pt]και ιδιαίτερα τις νοικοκυρές της διπλανής πόρτας, ήταν από ενδιαφέρουσες έως καυτές.[/size] Ψάχνεις για δουλειά? Ζητάει πάλι άτομα! ;)

Δε γνωρίζω το πόσο αντικειμενικός μπορεί να είσαι και δε με βοηθάς ιδιαίτερα με τις απαντήσεις σου.Μάλλον ξεγλυστράς.

:) :) :)
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Ώρες-ώρες δε μπορώ να σας καταλάβω ρε παιδιά! Όταν εσείς οι ίδιοι λέτε οτι "θα μας σφάζατε στο γόνατο" αν σας κερατώναμε αλλά μας έχετε να περνάμε κάτω απο τις πόρτες στα 4 για να μην σπάσουμε κανα κέρατο, όταν εσείς οι ίδιοι λέτε αυτή είναι για γαμήσια αλλά δεν κάνει για σύζηγος-μαμά, όταν εσείς λέτε ότι όχι τέτοια με τη γυναίκα μου, αυτά με τις πουτάνες, ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ?!!? Ή εσείς ελλέηνες;
Ως απάντηση στη ερώτηση, όχι, δεν είναι ανωμαλία, δεν είναι κακό να περνάς καλά και να πειραματίζεσε αρκεί να μην πλιγώνεις αλλον/ους/ες. Αν σου αρέσει το λεγόμενο βρόμικο, πρόστυχο, το όλο θέμα της σχέσης πληρώνω-νοικιάζω, τότε δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό.
Αν απο την άλλη μπαίνεις στον χορό μόνο και μόνο για να αποφύγεις δεσμεύσεις, σχέσεις κτλ ή τις τρομερές ελλεϊνήδες, τότε κάνεις καλό στην ανθρωπότητα, τις ελλεϊνήδες και τα καλά κοριτσάκια συνέχισε αυτό που κάνεις, κάνεις πολλές γυναίκες χαρούμενες.
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Καλά τα λες και εσύ, αλλά μιλάμε πλέον για 2 διαφορετικές συγκρίσεις:

εντός θέματος thread: Ιερόδουλες vs Κανονικές (δηλαδή μη εκδιδόμενες) γυναίκες
εκτός θέματος thread: Ελληνίδες vs άλλες γυναίκες.

Έχεις να πεις κάτι για το θέμα μας ως γυναίκα (προφανώς 'κανονική' - μη εκδιδόμενη);

Ώρες-ώρες δε μπορώ να σας καταλάβω ρε παιδιά! Όταν εσείς οι ίδιοι λέτε οτι "θα μας σφάζατε στο γόνατο" αν σας κερατώναμε αλλά μας έχετε να περνάμε κάτω απο τις πόρτες στα 4 για να μην σπάσουμε κανα κέρατο, όταν εσείς οι ίδιοι λέτε αυτή είναι για γαμήσια αλλά δεν κάνει για σύζηγος-μαμά, όταν εσείς λέτε ότι όχι τέτοια με τη γυναίκα μου, αυτά με τις πουτάνες, ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ?!!? Ή εσείς ελλέηνες;
Ως απάντηση στη ερώτηση, όχι, δεν είναι ανωμαλία, δεν είναι κακό να περνάς καλά και να πειραματίζεσε αρκεί να μην πλιγώνεις αλλον/ους/ες. Αν σου αρέσει το λεγόμενο βρόμικο, πρόστυχο, το όλο θέμα της σχέσης πληρώνω-νοικιάζω, τότε δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό.
Αν απο την άλλη μπαίνεις στον χορό μόνο και μόνο για να αποφύγεις δεσμεύσεις, σχέσεις κτλ ή τις τρομερές ελλεϊνήδες, τότε κάνεις καλό στην ανθρωπότητα, τις ελλεϊνήδες και τα καλά κοριτσάκια συνέχισε αυτό που κάνεις, κάνεις πολλές γυναίκες χαρούμενες.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Ώρες-ώρες δε μπορώ να σας καταλάβω ρε παιδιά! Όταν εσείς οι ίδιοι λέτε οτι "θα μας σφάζατε στο γόνατο" αν σας κερατώναμε αλλά μας έχετε να περνάμε κάτω απο τις πόρτες στα 4 για να μην σπάσουμε κανα κέρατο, όταν εσείς οι ίδιοι λέτε αυτή είναι για γαμήσια αλλά δεν κάνει για σύζηγος-μαμά, όταν εσείς λέτε ότι όχι τέτοια με τη γυναίκα μου, αυτά με τις πουτάνες, ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ?!!? Ή εσείς ελλέηνες;
Ως απάντηση στη ερώτηση, όχι, δεν είναι ανωμαλία, δεν είναι κακό να περνάς καλά και να πειραματίζεσε αρκεί να μην πλιγώνεις αλλον/ους/ες. Αν σου αρέσει το λεγόμενο βρόμικο, πρόστυχο, το όλο θέμα της σχέσης πληρώνω-νοικιάζω, τότε δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό.
Αν απο την άλλη μπαίνεις στον χορό μόνο και μόνο για να αποφύγεις δεσμεύσεις, σχέσεις κτλ ή τις τρομερές ελλεϊνήδες, τότε κάνεις καλό στην ανθρωπότητα, τις ελλεϊνήδες και τα καλά κοριτσάκια συνέχισε αυτό που κάνεις, κάνεις πολλές γυναίκες χαρούμενες.

Αν ο γκόμενος/άντρας σου σε καλύπτει σε όλα τα θέματα, νομίζω πως δεν θα'πρεπε να'χεις παράπονο αν γουστάρει
να γαμάει και πουτάνες. Τουλάχιστον αν τον σεβαστείς, δεν θα γαμήσει την καλύτερή σου φίλη, ούτε την αδερφή σου, κτλ κτλ κτλ.
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Ο γκόμενος/άντρας μου όντος ΔΕΝ έχει πρόβλημα αν γαμάω άλλες γυναίκες ή άντρες, αρκεί να μην "παίζει" κάτι και να "ρέει" το ρευστό.Δεν έχει πρόβλημα αν δεν "ρέει" ρευστό, αν κάνουμε "πάρτυ" αν με καταλαβαίνεις. Δεν έχω ούτε εγώ πρόβλημα αν θέλει να γαμήσουμε κάποια άλλη ας λονγκ ας γουι ντου ιτ τουγκεδερ. Στην περίπτωση που θα ήθελε καποια αλαγή που για κάποιο λόγο δεν μπορώ να καλύψω, τότε δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να μου το ζητήσει πρώτα(συξητήσουμε). Έχω γνωστούς που κλείναν ραντεβού με κυρίες μέσω chat rooms που πηγέναν "και καλά" μονοήμερες-διήμερες σε μοναστήρια για κάλυψη και γαμιώντουσαν όλη μέρα όπως οι ξενέρωτοι άντρες τους δεν τους δίναν γιατί τις θέλαν κυρίες (και όποιος ξέρει να χειρίζετε καλά τη κατάσταση, δεν θα την φάει τη μερέντα).
Γνωστή μου κυρία παρήγγηλε δονητάκο μόνο για κλίτο, γιατί ο 15ετίας σύζηγος νόμιζε οτι σε 2 λεπτά έχεις δει αστέρια.
Στο θέμα μας, όπως είπα και πρίν, αν έχεις βίτσιο το βρόμικο, πληρωμένο, ντέρτι ρε παιδί μου, την θες κοινή, με μακρήηηηηηη παρελθόν, να την πηδάς και να είναι πουτανίαρικο, δεν είναι ανωμαλία όπως λές. Όταν όμως αναλώνεσε μόνο σ'αυτό, όπως δηλαδή αν δεν φοράει ρε παιδί μου η άλλη ζαρτιέρες πχ δεν υπάρχει περίπτωση να σου σηκωθεί, όχι να χύσεις, ε, τότε είναι πρόβλημα. Αν δεν μπορείς να είσαι με άλλη κοπέλα συναισθηματικά, σεξουαλικά, νοητικά είτε είναι ελλεϊνήδα, είτε βουλγάρα, ρωσίδα, ιταλίδα, αγγλίδα, γερμανίδα, αμερικάνα, -ανα γενικώς χωρίς το πρόθεμα πουτ- ή να πρέπει να τα σκάσεις για να σου σηκωθεί ε τοτε ΝΑΙ είναι ανωμαλία!
Σε κάλυψα?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Οχι, νομιζω οτι αυτο εννοει, απλα ηταν λιγο αστοχη η παραθεση που επελεξε.  :grin:
ναι αυτο εννουσα
το εχουμε πει πολλες φορες
το sex ειναι πολυ απλη υποθεση και δεν χρειαζεται πολλα-πολλα  , οταν καυλωνεις πηγαινεις σε καποιο τεμενος της θεας Αφροδιτης και οι ιερειες της, σε περιποιουνται αναλογως  ;)
ουτε παρακαλια , ουτε βασανα ,ουτε καψουροξενυχτια ,ουτε δεσμευσεις μονο  :knockinb:
Τον αγοραιο ερωτα τον εχει "ενοχοποιησει" η κοινωνια και τον βαζει στο "περιθωριο" , δεν μας ενοχλει αυτο , εξαλλου ολα τα σημαντικα πραγματα ειναι για τις μειοψηφιες
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Αν δεν μπορείς να είσαι με άλλη κοπέλα συναισθηματικά, σεξουαλικά, νοητικά είτε είναι ελλεϊνήδα, είτε βουλγάρα, ρωσίδα, ιταλίδα, αγγλίδα, γερμανίδα, αμερικάνα, -ανα γενικώς χωρίς το πρόθεμα πουτ- ή να πρέπει να τα σκάσεις για να σου σηκωθεί ε τοτε ΝΑΙ είναι ανωμαλία!
Σε κάλυψα?

Μπα, κανείς δεν τα σκάει για να του σηκωθεί.
Τα σκάει για να του ξεσηκωθεί.

Μάλλον λάθος τα'χεις καταλάβει.

Επίσης, αν πρόκειται να γράφω δοκίμιο για να καταλάβει αυτή που'χω δίπλα μου τι ζητάω από την πάρτη της,
άστο. Πάμε για άλλα.
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Σου ανέλυσα τον γενικό όρο της παραφιλίας. Αν δεν το πιασες δε φταίω εγώ.
Πως ρε παιδί μου εσύ πες οτι καπνίζεις marlboro αλλά δεν έχει και παίρνεις BF ή Leader, καπνίζεις αλλα δε σε ξεκαβλώνει ρε παιδί μου όσα κι αν κάνεις γιατι εσυ θέλεις marlboro και μόνο marlboro μπορεί αν σε ξεκαβλώσει.


 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σου ανέλυσα τον γενικό όρο της παραφιλίας. Αν δεν το πιασες δε φταίω εγώ.
Πως ρε παιδί μου εσύ πες οτι καπνίζεις marlboro αλλά δεν έχει και παίρνεις BF ή Leader, καπνίζεις αλλα δε σε ξεκαβλώνει ρε παιδί μου όσα κι αν κάνεις γιατι εσυ θέλεις marlboro και μόνο marlboro μπορεί αν σε ξεκαβλώσει.

Τι γυρευεις εδω μεσα βρωμερη Ελλεηνιδα?  :grin:

Καλα κανουμε και παμε σε μπουρδελα... εσυ που δεν τα γουσταρεις ολα αυτα τι μπηκες εδω μεσα να μας κραξεις?

Ελεος με τις ανωμαλες του κοσμου... Λιγες φορες ασχολουμαι με εξω γκομενες και αυτο οταν ειναι για να κανω το δικο μου κεφι... οχι για να τις ριξω... αλλωστε εχουν φτασει στο απελπιστικο σημειο να την πεφτουν πρωτες και απο μονες τους στους 'Αλεν Ντελον' ... Καταντια
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Σου ανέλυσα τον γενικό όρο της παραφιλίας. Αν δεν το πιασες δε φταίω εγώ.
Πως ρε παιδί μου εσύ πες οτι καπνίζεις marlboro αλλά δεν έχει και παίρνεις BF ή Leader, καπνίζεις αλλα δε σε ξεκαβλώνει ρε παιδί μου όσα κι αν κάνεις γιατι εσυ θέλεις marlboro και μόνο marlboro μπορεί αν σε ξεκαβλώσει.

Whatever.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Σου ανέλυσα τον γενικό όρο της παραφιλίας. Αν δεν το πιασες δε φταίω εγώ.
Πως ρε παιδί μου εσύ πες οτι καπνίζεις marlboro αλλά δεν έχει και παίρνεις BF ή Leader, καπνίζεις αλλα δε σε ξεκαβλώνει ρε παιδί μου όσα κι αν κάνεις γιατι εσυ θέλεις marlboro και μόνο marlboro μπορεί αν σε ξεκαβλώσει.

Εμείς ξεκαβλώνουμε με κάθε τύπο καπνού......! :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom