Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ο όρος σεξαλκοόλικ δεν είναι γνωστός;

σεξοχόλικ  :grin: :grin:

και φυσικά η αντίστοιχη εξάρτηση των γυναικών δεν είναι καθόλου αυτό που λες, ο όρος σεξοχόλισμ αφορά άντρες και γυναίκες.
και δεν είναι τόσο ωραίος όσο τον έχεις στο μυαλό σου.

όσο για το ον τόπικ, μπα, κακό δεν είναι, όλοι κάτι αποφεύγουμε σ'αυτή τη ζωή.
ο κατεξοχήν πουτανιάρης αποφεύγει κάθε πάρε-δώσε συναισθηματικό, νόου πρόμπλεμ. το πρόβλημα είναι ότι συνήθως το θεωρεί κατόρθωμα  :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
σεξοχόλικ  :grin: :grin:

και φυσικά η αντίστοιχη εξάρτηση των γυναικών δεν είναι καθόλου αυτό που λες, ο όρος σεξοχόλισμ αφορά άντρες και γυναίκες.
και δεν είναι τόσο ωραίος όσο τον έχεις στο μυαλό σου.

όσο για το ον τόπικ, μπα, κακό δεν είναι, όλοι κάτι αποφεύγουμε σ'αυτή τη ζωή.
ο κατεξοχήν πουτανιάρης αποφεύγει κάθε πάρε-δώσε συναισθηματικό, νόου πρόμπλεμ. το πρόβλημα είναι ότι συνήθως το θεωρεί κατόρθωμα  :2funny:


α ρε μπουμπαρα!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
το χύσιμο είναι κάνα τελετουργικό μύησης?  :rolleyes:
να κάνω α?  :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
σεξοχόλικ  :grin: :grin:

και φυσικά η αντίστοιχη εξάρτηση των γυναικών δεν είναι καθόλου αυτό που λες, ο όρος σεξοχόλισμ αφορά άντρες και γυναίκες.

Σου αρέσει να διορθώνεις ακόμη και όταν δεν υπάρχουν λάθη! Το σεξοχόλικ είναι σύντμηση του (πρωτοτύπου) σεξαλκοόλικ!

Προφανώς ισχύει και για τα δύο φύλα, αλλά για πες μου πόσες γυναίκες ξέρεις σεξ μάνιακ και πόσες σόπινγκ μάνιακ;!

Και, κάτι άσχετο, πια νομίζεις πως είναι η σχέση αντρών/γυναίκες στην σοπινγκμάνια; ;) ;)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σου αρέσει να διρθώνεις ακόμη και όταν δεν υπάρχουν λάθη! Το σεξοχόλικ είναι σύντμηση του (πρωτοτύπου) σεξαλκοόλικ!

Προφανώς ισχύει και για τα δύο φύλα, αλλά για πες μου πόσες γυναίκες ξέρεις σεξ μάνιακ και πόσες σόπινγκ μάνιακ;!

Και, κάτι άσχετο, πια νομίζεις πως είναι η σχέση αντρών/γυναίκες στην σοπινγκμάνια; ;) ;)

λάθος και οι δύο, είναι σεξΑχόλικ  :2funny: :2funny:
και μην επιμένεις για τη σύντμηση, είναι παιχνίδι με τη λέξη αλκοχόλικ, όχι κάτι που το κοτσάρουμε με το αλκοχόλικ. αλκοχόλικ δε σημαίνει εξαρτημένος, σημαίνει εξαρτημένος από το αλκοόλ, εξ ου και τσοκαχόλικ (εξαρτημένος απ'τη σοκολάτα), γουορκαχόλικ (εξαρτημένος από τη δουλειά), και φυσικά σεξαχόλικ (εξαρτημένος από το σεξ).

αλλά δεν έχουν τόση σημασία αυτά, ήθελα περισσότερο να τονίσω το πόσο επιφανειακά το αντιμετωπίζεις. οτιδήποτε κάνει κάποιον να χάνει τον έλεγχο του εαυτού του, του δημιουργεί πολύ περισσότερα προβλήματα από αυτά με τα οποία χαχανίζει ένα 12χρονο.

πολύ πιο σωστό είναι το σόπινγκ/σεξ μάνια που λες, με αυτό θα συνεχίσω.
σεξομανείς ξέρω άντρες και γυναίκες. ανθρώπους που απολαμβάνουν το σεξ, που θέλουν συνέχεια να κάνουν σεξ, που έχουν κάνει πολλά πράγματα στη σεξουαλική ζωή τους, που βρίσκουν στο σεξ ισορροπία και ηρεμία ακόμη. φυσικά και ξέρω ότι αυτό δεν είναι το σύνολο. όμως το ότι ένας άντρας κοκρεύεται για το πόσο γαμιάς είναι σε καμία περίπτωση για μένα δεν είναι δείγμα σεξομανούς.

όσο για το σόπινγκ μάνια, είναι κοινωνικό φαινόμενο, άλλη μία προσπάθεια κάλυψης του κενού που έχει ο σημερινός άνθρωπος. άλλος το ρίχνει στο φαΐ, άλλος στη δουλειά, άλλος στα ψώνια. και ναι, ούτε αυτό έχει φύλο. ένα παράδειγμα είναι η κρίση μέσης ηλικίας των ανδρών, που αγοράζουν το κάμπριο και μετά από ένα χρόνο το πουλάνε γιατί δεν αντέχει η μέση τους. αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι μία γυναίκα που ψωνίζει για να νιώσει καλύτερα δεν είναι κατά κανένα τρόπο διαφορετική από έναν άντρα που πάει στο καζίνο για να ξεχαστεί. δεν είναι απαραίτητο να είναι καταστροφική καμία ανάγκη, όμως είναι και τα δύο κάλυψη ενός κενού. η κοινωνία έχει υπαγορεύσει ότι είναι πιο "θηλυκό" το σόπινγκ και πιο "αρσενικό" το γκάμπλινγκ.

επαναλαμβάνω, το να χαχανίζουμε με τέτοιους όρους δείχνει τουλάχιστον ανωριμότητα  :sunglasses:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καλα μαρη τρελιαρα,εκατσες και εγραψες ολοκληρο αρθρο?ποια εισαι η Λοις Λεην?
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
καλα μαρη τρελιαρα,εκατσες και εγραψες ολοκληρο αρθρο?ποια εισαι η Λοις Λεην?

Μια ειναι η boomb.
και ειναι ανυπερβλητη!!!!


μαρη, πολυ σε λιβανιζω σημερα
θα κερασεις τις μπυρες.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

οχοχοχοοο
αν και αρχιδάτος ο 55άρης που θα πάρει τέτοιο κάμπριο, του δίνω 3 μήνες το πολύ  :grin: :grin:

υ.γ. κλώνα, έκλεισε, αλλά μην έχουμε μετά φήμες δωροδοκίας, θα χεστούμε  :rockon:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι μία γυναίκα που ψωνίζει για να νιώσει καλύτερα δεν είναι κατά κανένα τρόπο διαφορετική από έναν άντρα που πάει στο καζίνο για να ξεχαστεί. δεν είναι απαραίτητο να είναι καταστροφική καμία ανάγκη, όμως είναι και τα δύο κάλυψη ενός κενού. η κοινωνία έχει υπαγορεύσει ότι είναι πιο "θηλυκό" το σόπινγκ και πιο "αρσενικό" το γκάμπλινγκ.

Μην επιμείνουμε στην Αγγλική ετυμολογία, θα γίνει και ανούσιο...

Επίσης πουθενά δεν έγραψα πως το παράδειγμα αντιπροσωπεύει εμένα. ;) ;)

Τώρα για τους γκάμπλερς του Καζίνου, μια βόλτα στο Λουτράκι θα σε πείσει πως το προφίλ του φανατικού παίχτη είναι μεσήλιξ γυναίκα, όσο κι αν φαίνεται παράξενο. Κι εγώ μια φορά που μπήκα μέσα και βγήκα, χωρίς να παίξω τίποτα διότι "χαλάστηκα" από την "άρρωστη ατμόσφαιρα", εξεπλάγην...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μην επιμείνουμε στην Αγγλική ετυμολογία, θα γίνει και ανούσιο...

Επίσης πουθενά δεν έγραψα πως το παράδειγμα αντιπροσωπεύει εμένα. ;) ;)

Τώρα για τους γκάμπλερς του Καζίνου, μια βόλτα στο Λουτράκι θα σε πείσει πως το προφίλ του φανατικού παίχτη είναι μεσήλιξ γυναίκα, όσο κι αν φαίνεται παράξενο. Κι εγώ μια φορά που μπήκα μέσα και βγήκα, χωρίς να παίξω τίποτα διότι "χαλάστηκα" από την "άρρωστη ατμόσφαιρα", εξεπλάγην...

σωστά, γιατί εγώ το πήγα στο εντελώς προσωπικό το θέμα  :rolleyes: :rolleyes:

επίτηδες κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις καθόλου αυτά που λέω?

οκέικ, σε αφήνω στην αυλή να φωνάζεις "αγόρια ιππότες κορίτσια μαύρες κότες", εγώ προτιμώ να βλέπω τους ενδιαφέροντες ανθρώπους γύρω μου.

αντιός  :s&m_2:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
σωστά, γιατί εγώ το πήγα στο εντελώς προσωπικό το θέμα  :rolleyes: :rolleyes:

επίτηδες κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις καθόλου αυτά που λέω?

οκέικ, σε αφήνω στην αυλή να φωνάζεις [glow=red,2,300]"αγόρια ιππότες κορίτσια μαύρες κότες"[/glow], εγώ προτιμώ να βλέπω τους ενδιαφέροντες ανθρώπους γύρω μου.

αντιός  :s&m_2:


Τι μου θύμησες!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
σωστά, γιατί εγώ το πήγα στο εντελώς προσωπικό το θέμα  :rolleyes: :rolleyes:

επίτηδες κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις καθόλου αυτά που λέω?

οκέικ, σε αφήνω στην αυλή να φωνάζεις "αγόρια ιππότες κορίτσια μαύρες κότες", εγώ προτιμώ να βλέπω τους ενδιαφέροντες ανθρώπους γύρω μου.

αντιός  :s&m_2:
για να ειμαι κοντα στον τιτλο του θρεντ....


βασικα ανωμαλια ειναι να δινει η Μπουμπ ερωτικες συμβουλες ναουμε....


αχαχαχαχχα


 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
για να ειμαι κοντα στον τιτλο του θρεντ....


βασικα ανωμαλια ειναι να δινει η Μπουμπ ερωτικες συμβουλες ναουμε....


αχαχαχαχχα

σωστά, γιατί αυτό κάνω  :jerking:

έλεος ρε μεμο ναουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom