Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
μας εσκασες ρε παιδι μου!!!νομισαμε οτι 4 χρονια δεν εκανες τιποτα,ξεχαρμανιαζες μερα παρα μερα;σε πηγαινε μια μια η υπηρεσια που λεγαμε στο στρατο,και την κυριακη αργια;

Κάπως έτσι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
απο την αλλη ολοι εσεις (εμεις) που επειδη δε βρισκετε γκομενα πατε σε πουτανες δε σκευτεστε οτι ποτε δε θα λιωσετε στο γαμησι με μια γυναικα? να τη γαμας και να τη ξαναγαμας και μετα παλι. και το πρωι που ξυπνας παλι. η να μπορεις να κανεις κανονικο σεξ και οχι αυτα τα τυπικα των μπουρδελων? εμενα παντως μου εχει ληψει αυτο και με ξενερωνει
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Να ρωτήσω όμως ρε παιδιά σοβαρά.Εν καιρώ κρίσης και ειδικά της ελληνική κρίσης τώρα στα πρόθυρα πτώχευσης που όλοι προσπαθούν να κάνουν στην άκρη και 1 ευρώ,εσείς είστε τόσο ευκατάστατοι να μπορείτε να χαλάτε λεφτά σε πόρνες;Μήπως στερείτε άλλες βασικές σας ανάγκες για να πάτε στις πουτάνες;Γιατί αν για παράδειγμα στερείτε στον εαυτό σας τις μπριζόλες ή το αρνάκι για να πάτε στο μπουρδέλο και τα δίνετε στις πόρνες να τρώνε και να πίνουν στην υγειά σας τότε αυτό είναι μεγάλη βλακεία.
Οι μπριζολες και το αρνακι ειναι ανθυγιεινες τροφες φιλαρακο .
Επειδη εισαι πολυ μικρος στην ηλικια και απειρος ,καλο θα ειναι, περισσοτερο να ακους ,παρα να δινεις συμβουλες σε πραγματα που δεν ξερεις.
Και αυτο το ανεκδοτο για 4 χρονια χωρις να πας σε γυναικα ,αν το λες δημοσια θα σε περασουν για πουστρακι και θα σου πιανουν το κωλαρακι.
Εδω ,ιεροδουλες επαιρναν μαζι τους και στις εκστρατειες οι Αρχαοι Ελληνες .Διαβασε λιγο ιστορια .
Αν τους ελεγες να μην γαμησουν γυναικα για 4 χρονια ,θα γαμαγαν ΕΣΕΝΑ.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
pdorison πολλοι μπουρδελιαρηδες εχουν και γκομενα η γυναικα,αλλα το μπουρδελο δεν το κοβεις,προσωπικα εγω θελω να βλεπω και αλλες φατσες ρε παιδι μου :2funny: :2funny:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
απο την αλλη ολοι εσεις (εμεις) που επειδη δε βρισκετε γκομενα πατε σε πουτανες δε σκευτεστε οτι ποτε δε θα λιωσετε στο γαμησι με μια γυναικα? να τη γαμας και να τη ξαναγαμας και μετα παλι. και το πρωι που ξυπνας παλι. η να μπορεις να κανεις κανονικο σεξ και οχι αυτα τα τυπικα των μπουρδελων? εμενα παντως μου εχει ληψει αυτο και με ξενερωνει

πολύ σωστή η παρατήρησή σου, μόνο που θεωρείς δεδομένο ότι η συνεύρεση με τις αγοραίες προϋποθέτει κενό στην προσωπική ζωή του καθενός μας. Λάθος η προϋπόθεση. Πάμπολλοι είναι και παντρεμένοι και σε σχέση και με γκόμενα, δεν έχουν πρόβλημα, ενδεχομένως στην εγγαμη σχέση τους συναισθηματικά και επιλέγουν το σπορ αυτό για την πάρτη τους, για την προσωπική τους απόλαυση. Ο άντρας αρέσκεται στο σπιτικό φαγητό, είναι όμως πιό σύνηθες να προτιμά συχνά και μπουφέ. :sunglasses:

Δεν είναι ανωμαλία, είναι ιδιοτυπία ή αν θες ιδιοτροπία ή ακόμα και επανάσταση στην περιρρέουσα μαλάκυνση.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Να ρωτήσω όμως ρε παιδιά σοβαρά.Εν καιρώ κρίσης και ειδικά της ελληνική κρίσης τώρα στα πρόθυρα πτώχευσης που όλοι προσπαθούν να κάνουν στην άκρη και 1 ευρώ,εσείς είστε τόσο ευκατάστατοι να μπορείτε να χαλάτε λεφτά σε πόρνες;Μήπως στερείτε άλλες βασικές σας ανάγκες για να πάτε στις πουτάνες;Γιατί αν για παράδειγμα στερείτε στον εαυτό σας τις μπριζόλες ή το αρνάκι για να πάτε στο μπουρδέλο και τα δίνετε στις πόρνες να τρώνε και να πίνουν στην υγειά σας τότε αυτό είναι μεγάλη βλακεία.
προσωπικα δεν στερω τιποτα απο τον εαυτο μου,κανω οτι εκανα απλα δεν παω στα στουντιο που θελουν ενα 50αρικο.λοιπον 2 φορες την βδομαδα πηδαω την γυναικα μου,2 φορες τον παιζω και 1 φορα σε μπουρδελακι,κραταμε και 2 μερουλες για ανασυνταξη
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
πολύ σωστή η παρατήρησή σου, μόνο που θεωρείς δεδομένο ότι η συνεύρεση με τις αγοραίες προϋποθέτει κενό στην προσωπική ζωή του καθενός μας. Λάθος η προϋπόθεση. Πάμπολλοι είναι και παντρεμένοι και σε σχέση και με γκόμενα, δεν έχουν πρόβλημα, ενδεχομένως στην εγγαμη σχέση τους συναισθηματικά και επιλέγουν το σπορ αυτό για την πάρτη τους, για την προσωπική τους απόλαυση. Ο άντρας αρέσκεται στο σπιτικό φαγητό, είναι όμως πιό σύνηθες να προτιμά συχνά και μπουφέ. :sunglasses:

Δεν είναι ανωμαλία, είναι ιδιοτυπία ή αν θες ιδιοτροπία ή ακόμα και επανάσταση στην περιρρέουσα μαλάκυνση.
+1000000000000
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
προσωπικα δεν στερω τιποτα απο τον εαυτο μου,κανω οτι εκανα απλα δεν παω στα στουντιο που θελουν ενα 50αρικο.λοιπον 2 φορες την βδομαδα πηδαω την γυναικα μου,2 φορες τον παιζω και 1 φορα σε μπουρδελακι,κραταμε και 2 μερουλες για ανασυνταξη
Πηγαινε Φ200 ,απογευμα και θα καταλαβεις γιατι ο τιτλος του θρεντ ειναι δικαιολογημενος...
Και ασε τον φανη Χριστο να τα λεει σε αλλους ...βουδιστες .
Η εσκπερματωση πρεπει να γινεται 2-3 φορες την εβδομαδα ,οχι μονο για προληψη του καρκινου του προστατη ,αλλα και της προστατιτιδας .Βλ
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Πηγαινε Φ200 ,απογευμα και θα καταλαβεις γιατι ο τιτλος του θρεντ ειναι δικαιολογημενος...
Και ασε τον φανη Χριστο να τα λεει σε αλλους ...βουδιστες .
μην μου λες τωρα τετοια!!!θα την κανω την τσαρκα αυριο
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ναι μιλαω ομως για πολυ κοσμο που παει σε πουτανες επειδη δεν εχει κατι αλλο να γαμησει και μεσα σε αυτους ειμαι και εγω εδω και αρκετο καιρο γιαυτο λεω
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
προσωπικα δεν στερω τιποτα απο τον εαυτο μου,κανω οτι εκανα απλα δεν παω στα στουντιο που θελουν ενα 50αρικο.λοιπον 2 φορες την βδομαδα πηδαω την γυναικα μου,2 φορες τον παιζω και 1 φορα σε μπουρδελακι,κραταμε και 2 μερουλες για ανασυνταξη

Βρε αθεόφοβε είσαι παντρεμένος και πας σε μπουρδέλα;;Και διαβάζω και άλλα δίπλα στο δικό σου ποστ που λένε τα ίδια.Δεν ξέρω το να χεις γυναίκα επίσημα και να την απατάς ειδικά με πουτάνα είναι άσχημο.Θα πέσει το σπίτι να σε πλακώσει που λένε.Πόσο χρονών είσαι;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Βρε Φάνη, πόσο ανυποψίαστος είσαι!!
Το 80% των πελατών των call girls είναι παντρεμένοι. Σύμφωνα με "στατιστικές" των ιδίων των κοριτσιών.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Βρε αθεόφοβε είσαι παντρεμένος και πας σε μπουρδέλα;;Και διαβάζω και άλλα δίπλα στο δικό σου ποστ που λένε τα ίδια.Δεν ξέρω το να χεις γυναίκα επίσημα και να την απατάς ειδικά με πουτάνα είναι άσχημο.Θα πέσει το σπίτι να σε πλακώσει που λένε.Πόσο χρονών είσαι;
λοιπον ακου το 50% που παει στα μπουρδελα ειναι παντρεμενοι η εχουν γκομενα-σχεση,δηλαδη ειναι καλυτερα να την απατας με αλλη γκομενα;με την γυναικα μου τα παω μια χαρα αλλα δεν μπορω να το κοψω αυτο το γαμημενο σπορ με τιποτα!!!ειμαι 42 τυπε μου
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Βρε Φάνη, πόσο ανυποψίαστος είσαι!!
Το 80% των πελατών των call girls είναι παντρεμένοι. Σύμφωνα με "στατιστικές" των ιδίων των κοριτσιών.

Ε φυσικά. Αφού αυτοί τα χουνε. Εμείς που ακόμα δεν έχουμε δουλεια στα 28 θα παμε με cg :grin: :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
λοιπον ακου το 50% που παει στα μπουρδελα ειναι παντρεμενοι η εχουν γκομενα-σχεση,δηλαδη ειναι καλυτερα να την απατας με αλλη γκομενα;με την γυναικα μου τα παω μια χαρα αλλα δεν μπορω να το κοψω αυτο το γαμημενο σπορ με τιποτα!!!ειμαι 42 τυπε μου
αυτους τους αποτυχημενους γαμους ποτε δεν τους καταλαβαινω.
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
λοιπον ακου το 50% που παει στα μπουρδελα ειναι παντρεμενοι η εχουν γκομενα-σχεση,δηλαδη ειναι καλυτερα να την απατας με αλλη γκομενα;με την γυναικα μου τα παω μια χαρα αλλα δεν μπορω να το κοψω αυτο το γαμημενο σπορ με τιποτα!!!ειμαι 42 τυπε μου

Τουλάχιστον πρόσεχε πολύ και συ και όσοι παντρεμένοι το κάνετε αυτό μην κολλήσετε τίποτα και δεν λέω AIDS απαραίτητα γιατί με προφυλακτικό ελαχιστοποιείται ο κίνδυνος,αλλά και ηπατήτιδες που κολλάνε και με στοματικό και χλαμύδια.Μην κολλήσετε τίποτα τέτοιο γιατί θα το μεταδώσετε και στη γυναίκα σας.Και στη γυναίκα η χλαμύδια αν μείνει αθεράπευτη για μήνες μπορεί να κάνει καρκίνο στη μήτρα ή στείρωση.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
απο την αλλη ολοι εσεις (εμεις) που επειδη δε βρισκετε γκομενα πατε σε πουτανες δε σκευτεστε οτι ποτε δε θα λιωσετε στο γαμησι με μια γυναικα? να τη γαμας και να τη ξαναγαμας και μετα παλι. και το πρωι που ξυπνας παλι. η να μπορεις να κανεις κανονικο σεξ και οχι αυτα τα τυπικα των μπουρδελων? εμενα παντως μου εχει ληψει αυτο και με ξενερωνει

Σωστός είσαι τύπε, αλλά σκέψου ότι για να λιώσεις όπως λες στο γαμήσι πρέπει να στη δίνει και η γκόμενα. Εδώ αρκετοί πάνε με μια γκόμενα "ότι κάτσει" απλά για να μη μένουν μόνοι τους, ή γιατί δεν υπάρχει κάτι καλύτερο στον ορίζοντα...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τουλάχιστον πρόσεχε πολύ και συ και όσοι παντρεμένοι το κάνετε αυτό μην κολλήσετε τίποτα και δεν λέω AIDS απαραίτητα γιατί με προφυλακτικό ελαχιστοποιείται ο κίνδυνος,αλλά και ηπατήτιδες που κολλάνε και με στοματικό και χλαμύδια.Μην κολλήσετε τίποτα τέτοιο γιατί θα το μεταδώσετε και στη γυναίκα σας.Και στη γυναίκα η χλαμύδια αν μείνει αθεράπευτη για μήνες μπορεί να κάνει καρκίνο στη μήτρα ή στείρωση.
ακριβως,προφυλαξη πρεπει να παιρνεις παντα ασχετο αν εισαι παντρεμενος η δεν εισαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom