Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Για τις Ελληνίδες χυλόπιτα δεν είναι να απορρίπτεις κάποιον που δεν σου αρέσει.... Είναι τρόπος επιβεβαίωσής τους και εδραίωσης στο μυαλό τους του ποιός θέλουν να ορίζει τους κανόνες του παιγνιδιού.

Όλοι είμαστε ο εαυτός μας και νομίζω ελάχιστοι ανεγκέφαλοι άνδρες μπαίνουν στη διαδικασία να προσποιηθούν ότι είναι κάποιος άλλος για να επιτύχουν κάτι που ίσως δεν θα μπορέσουν να κρατήσουν, μιάς και δεν θα το έχουν επιτύχει με τις δικές τους δυνάμεις. Το παιγνίδι με τις Ελληνίδες είναι πλέον σημαδεμένο.... ζητάνε πολλά, δίνουν (στην πλειοψηφία τους) λίγα......

Εσύ αγιάννα μιλάς από προσωπική εμπειρία (χυλόπιτες, ξινισμένα μούτρα κτλ) ή στα έχουν πει φίλοι και γνωστοί;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εσύ αγιάννα μιλάς από προσωπική εμπειρία (χυλόπιτες, ξινισμένα μούτρα κτλ) ή στα έχουν πει φίλοι και γνωστοί;

Έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε που τα μάθαινα μόνο από φίλους και γνωστούς. Μεταξύ μας όμως, ακόμη και σήμερα, μου λένε και αυτοί παρόμοια (και οι έχοντες {σχέση} και μη έχοντες).
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε που τα μάθαινα μόνο από φίλους και γνωστούς. Μεταξύ μας όμως, ακόμη και σήμερα, μου λένε και αυτοί παρόμοια (και οι έχοντες {σχέση} και μη έχοντες).

Έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε που τα μάθαινες ΜΟΝΟ από φίλους;Θες να πεις οτι αυτά τα λες απο προσωπική εμπειρία;Γενικά δηλάδη τι αντιμετώπιση έχεις από τις γκόμενες;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.538
Πόντοι
22.785
Έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε που τα μάθαινες ΜΟΝΟ από φίλους;Θες να πεις οτι αυτά τα λες απο προσωπική εμπειρία;Γενικά δηλάδη τι αντιμετώπιση έχεις από τις γκόμενες;

Ένα από τα κύρια χαρακτηριστικά του agiana , είναι η γοητευτική του προσωπικότητα η οποία μαγνητίζει τα θύματα............
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ένα από τα κύρια χαρακτηριστικά του agiana , είναι η γοητευτική του προσωπικότητα η οποία μαγνητίζει [size=13pt]τα θύματα[/size]............

.........μέχρι τελικής πτώσεως! :grin: :grin: :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Εσύ κάνεις τη δουλεία βλέπω.Ο λόγος που πάει κάποιος σε πόρνη είναι γιατί έτσι τον έχουν μάθει.Οτι και καλά το παν είναι να πηδάς.Και ότι πρέπει να το κάνεις πάσει θυσία.Και γω σου λέω ότι στο παρελθόν είχα να πάω 4 χρόνια με γυναίκα.Και πλέον είμαι με 1 κορίτσι μάλαμα από Κρήτη,σπουδάζουμε Αγγλία και κάνουμε όνειρα για το μέλλον.Τώρα νιώθω πολύ ευτυχισμένος.Το να βρεις ταίρι δεν είναι ακατόρθωτο.Η εμφάνιση δεν είναι το παν.Το να μη μπορεί να βρει καποιος ταίρι σημαίνει ότι δεν τα χει καλά με τον εαυτό του,δεν πιστεύει ότι μπορεί και κεινος να χει γυναίκα και δεν έχει μάθει να ναι αληθινός.Το σεξ είναι 1 κομματι της σχέσης αντρών και γυναικών.Και όχι το πιο σημαντικό.Υπάρχουν αξίες όπως κατανόηση,φροντίδα,στήριξη,ΑΓΑΠΗ που είναι πολύ πιο σημαντικά από το σεξ και κάνουν το σεξ να ναι σε δευτερη με τρίτη μοίρα.

Βρε φίλε, δεν είπε κανείς πως είναι απαραίτητο να πηγαίνει κανείς στις πουτάνες, ούτε να πηδάει πολλές γυναίκες και να δεχθώ πως μπορείς για κάποιο διάστημα (και για πάντα;!) να μην πηδάς και καμία. Να δεχθώ ακόμη πως για κάποιους ανθρώπους το σεξ, σαν αξία και απόλαυση, είναι χαμηλά στην κλίμακα των ενδιαφερόντων τους, ΧΩΡΙΣ να τους κρίνω απαξιωτικά. Και φυσικά δεν υποστήριξε κανείς πως στον πληρωμένο έρωτα ψάχνεις να βρεις στοργή και στήριξη και αγάπη και κατανόηση. "Απόλαυση" ψάχνεις απλά.

Η ενασχόληση με γυναίκες πέραν της νόμιμης, (πουτάνες, εξωσυζυγικούς δεσμούς κλπ) είναι χόμπυ. Ίσως ακριβό ή επικίνδυνο. Ο Αλπινισμός και οι αγώνες αυτοκινήτου πάντως είναι πιο ακριβά και πιο επικίνδυνα.
Προφανώς δεν σε ανάγκασε κανένας να λάβεις μέρος σ' αυτό το χόμπυ, όμως το βρίσκεις λογικό και σε κάθε περίπτωση ευγενικό να μπαίνεις σε ένα σάιτ που ασχολείται με αυτό ακριβώς το "χόμπυ" και να κάνεις "κατήχηση" (μην πω να κράζεις) στα μέλη του; Δεν σου φαίνεται λίγο άκομψο και υποκριτικό αυτό, αν μη και υπερφίαλο;
Σαν να μπω εγώ στο σάιτ των ορειβατών ή των ιστιοπλόων και να τους πω. "Τί σας αρέσει μωρέ και κουράζεστε και ξοδεύεστε και να κιδυνεύετε κι όλας και δεν κάθεστε στο σπιτάκι σας στον καναπέ σας;"
Θα μου έλεγαν πως εμάς φίλε έτσι μας αρέσει στο σπίτι σου να κάτσεις εσύ! Και δίκιο θα είχαν...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.538
Πόντοι
22.785
[size=20pt]    ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ  gianevan[/size]

Κάθομαι καί περιμένω τήν άπαντηση πού θα σού δωθή  :think: :think: :think: :think: :rockon: :rockon:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Βρε φίλε, δεν είπε κανείς πως είναι απαραίτητο να πηγαίνει κανείς στις πουτάνες, ούτε να πηδάει πολλές γυναίκες και να δεχθώ πως μπορείς για κάποιο διάστημα (και για πάντα;!) να μην πηδάς και καμία. Να δεχθώ ακόμη πως για κάποιους ανθρώπους το σεξ, σαν αξία και απόλαυση, είναι χαμηλά στην κλίμακα των ενδιαφερόντων τους, ΧΩΡΙΣ να τους κρίνω απαξιωτικά. Και φυσικά δεν υποστήριξε κανείς πως στον πληρωμένο έρωτα ψάχνεις να βρεις στοργή και στήριξη και αγάπη και κατανόηση. "Απόλαυση" ψάχνεις απλά.

Η ενασχόληση με γυναίκες πέραν της νόμιμης, (πουτάνες, εξωσυζυγικούς δεσμούς κλπ) είναι χόμπυ. Ίσως ακριβό ή επικίνδυνο. Ο Αλπινισμός και οι αγώνες αυτοκινήτου πάντως είναι πιο ακριβά και πιο επικίνδυνα.
Προφανώς δεν σε ανάγκασε κανένας να λάβεις μέρος σ' αυτό το χόμπυ, όμως το βρίσκεις λογικό και σε κάθε περίπτωση ευγενικό να μπαίνεις σε ένα σάιτ που ασχολείται με αυτό ακριβώς το "χόμπυ" και να κάνεις "κατήχηση" (μην πω να κράζεις) στα μέλη του; Δεν σου φαίνεται λίγο άκομψο και υποκριτικό αυτό, αν μη και υπερφίαλο;
Σαν να μπω εγώ στο σάιτ των ορειβατών ή των ιστιοπλόων και να τους πω. "Τί σας αρέσει μωρέ και κουράζεστε και ξοδεύεστε και να κιδυνεύετε κι όλας και δεν κάθεστε στο σπιτάκι σας στον καναπέ σας;"
Θα μου έλεγαν πως εμάς φίλε έτσι μας αρέσει στο σπίτι σου να κάτσεις εσύ! Και δίκιο θα είχαν...

Το αυτονόητο, δυστυχώς εν Ελλάδι, χρειάζεται δοκιμιακή ανάλυση. Επικροτώ και επαυξάνω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....και να δεχθώ πως μπορείς για κάποιο διάστημα [size=16pt](και για πάντα;!)[/size] να μην πηδάς και καμία.
καλα κι ο αλλος λεει πως δεν εχει πιει νερο, ουτε εχει φαει φαγητο για 70 χρονια.

τον πιστευουμε ????  :rolleyes: :rolleyes:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Και γω σου λέω ότι στο παρελθόν είχα να πάω 4 χρόνια με γυναίκα.
Ρε φιλε ,αν ειχες να πας ΤΕΣΣΕΡΑ χρονια με γυναικα ,δεν εισαι ο Fanis Christo ,αλλα ο κομης Montechristo ,που τον ειχαν ομως φυλακισμενο ,γι'αυτο δεν γαμουσε !
Βουδδιστης εισαι ?
Μηπως εισαι μετενσαρκωση του Βουδα ?
Η μηπως εισαι ο Σκρουτζ μακ Ντακ ,και δεν γαμουσες ουτε γκομενες ,ουτε βιζιτες ...απο οικονομια ,για να μην ξοδεψεις φραγκο !
Η μηπως λες παραμυθια στην Κρητικια γκομενα σου ,οτι εχεις να γαμησεις 4 ΧΡΟΝΙΑ και το ψεμμα το πιστεψες και συ ?
Τα παραμυθια φιλαρακο ,στις γκομενες να τα λες ,
οχι στους συναγωνιστες.
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Ρε φιλε ,αν ειχες να πας ΤΕΣΣΕΡΑ χρονια με γυναικα ,δεν εισαι ο Fanis Christo ,αλλα ο κομης Montechristo ,που τον ειχαν ομως φυλακισμενο ,γι'αυτο δεν γαμουσε !
Βουδδιστης εισαι ?
Μηπως εισαι μετενσαρκωση του Βουδα ?
Η μηπως εισαι ο Σκρουτζ μακ Ντακ ,και δεν γαμουσες ουτε γκομενες ,ουτε βιζιτες ...απο οικονομια ,για να μην ξοδεψεις φραγκο !
Η μηπως λες παραμυθια στην Κρητικια γκομενα σου ,οτι εχεις να γαμησεις 4 ΧΡΟΝΙΑ και το ψεμμα το πιστεψες και συ ?
Τα παραμυθια φιλαρακο ,στις γκομενες να τα λες ,
οχι στους συναγωνιστες.

Δηλαδή θες να μου πεις ότι εδώ δεν υπάρχουν άτομα που έχουν και 3 και 5 και 7 χρόνια να κάνουν κάτι;Και εγώ επαναλαμβάνω ότι δεν έχω πάει με πόρνες.Αν οι μισοί από δω δεν πληρώναν για να κάνουν σεξ και με τη νοοτροπία που βλέπω και τον αρνητισμό σου λέω ότι μερικοί μπορεί και δεκαετία και βάλε.Εγώ τουλάχιστον δε λέω μπαρούφες να επιδεικνύομαι.Και να είχα τότε να πάω 4 χρόνια με κάποια δεν ήταν γιατί δεν μπορούσα ή γιατί δεν ήθελα να χαλάω λεφτά όπως λες αλλά γιατί δεν έβρισκα κάποια που να ταιριάζουμε.Γιατί προτιμώ να μαι μόνος παρά να πεσω θύμα καμιάς καργιόλας ή να μπλέξω με καμια κοπελίτσα που δεν νιώθω για κεινη και όταν βρω καποια που θα με ξετρελάνει την αφήσω και φερθώ σαν αληταράς.
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Βρε φίλε, δεν είπε κανείς πως είναι απαραίτητο να πηγαίνει κανείς στις πουτάνες, ούτε να πηδάει πολλές γυναίκες και να δεχθώ πως μπορείς για κάποιο διάστημα (και για πάντα;!) να μην πηδάς και καμία. Να δεχθώ ακόμη πως για κάποιους ανθρώπους το σεξ, σαν αξία και απόλαυση, είναι χαμηλά στην κλίμακα των ενδιαφερόντων τους, ΧΩΡΙΣ να τους κρίνω απαξιωτικά. Και φυσικά δεν υποστήριξε κανείς πως στον πληρωμένο έρωτα ψάχνεις να βρεις στοργή και στήριξη και αγάπη και κατανόηση. "Απόλαυση" ψάχνεις απλά.

Η ενασχόληση με γυναίκες πέραν της νόμιμης, (πουτάνες, εξωσυζυγικούς δεσμούς κλπ) είναι χόμπυ. Ίσως ακριβό ή επικίνδυνο. Ο Αλπινισμός και οι αγώνες αυτοκινήτου πάντως είναι πιο ακριβά και πιο επικίνδυνα.
Προφανώς δεν σε ανάγκασε κανένας να λάβεις μέρος σ' αυτό το χόμπυ, όμως το βρίσκεις λογικό και σε κάθε περίπτωση ευγενικό να μπαίνεις σε ένα σάιτ που ασχολείται με αυτό ακριβώς το "χόμπυ" και να κάνεις "κατήχηση" (μην πω να κράζεις) στα μέλη του; Δεν σου φαίνεται λίγο άκομψο και υποκριτικό αυτό, αν μη και υπερφίαλο;
Σαν να μπω εγώ στο σάιτ των ορειβατών ή των ιστιοπλόων και να τους πω. "Τί σας αρέσει μωρέ και κουράζεστε και ξοδεύεστε και να κιδυνεύετε κι όλας και δεν κάθεστε στο σπιτάκι σας στον καναπέ σας;"
Θα μου έλεγαν πως εμάς φίλε έτσι μας αρέσει στο σπίτι σου να κάτσεις εσύ! Και δίκιο θα είχαν...

Εγώ σαν είδες στο πρώτο μου ποστ σε αυτό το θέμα είπα δεν κατακρίνω κανένα για το ότι ασχολείται με τον αγοραίο έρωτα.Γνώμη λέω.Εξάλλου είδα με μεγάλη έκπληξη ότι το site έχει πλούσια θεματολογία όπως μου χαν πει φιλαράκια και μπήκα εδώ και όντως έχει και χαβαλέ και συζητάνε πολλά πράγματα εκτός από μπουρδέλα.Και είναι πολύ καλύτερο από πολλά site που χουν να κάνουν με γενική θεματολογία.Άρα και γω σαν μέλος είπα γνώμη χωρίς να θίγω ή να σνομπάρω ή να κοροιδεύω κάποιον που ασχολείται με πόρνες.Δεν συμφωνείς;Απλά διάβασε παρακάτω.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ρε Φιλε ,Fanis Christo ,αφου πραγματικα καταφερες να  ΜΗ πηδηξεις 4 χρονια ,εισαι ΦΑΚΙΡΗΣ !
Θα μας μαθεις και το κολπο να περπαταμε ξυπολητοι στα καρβουνα ?
Μηπως εισαι κλωνος του Δαλάϊ Λάμα ?
Ενας νορμαλ νεος θελει να γαμαει ,τουλαχιστον 2-3 φορες την εβδομαδα .Εσυ πως την εβγαλες αγαμητος 4 ΧΡΟΝΙΑ ? Φακίρης εισαι.
Εσυ που εισαι φακιρης ,μαθε μας και αλλα κολπα ,τωρα με το ΔΝΤ ειναι χρησιμα.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Ρε Φιλε ,Fanis Christo ,αφου πραγματικα καταφερες να  ΜΗ πηδηξεις 4 χρονια ,εισαι ΦΑΚΙΡΗΣ !
Θα μας μαθεις και το κολπο να περπαταμε ξυπολητοι στα καρβουνα ?
Μηπως εισαι κλωνος του Δαλάϊ Λάμα ?
Ενας νορμαλ νεος θελει να γαμαει ,τουλαχιστον 2-3 φορες την εβδομαδα .Εσυ πως την εβγαλες αγαμητος 4 ΧΡΟΝΙΑ ? Φακίρης εισαι.
Εσυ που εισαι φακιρης ,μαθε μας και αλλα κολπα ,τωρα με το ΔΝΤ ειναι χρησιμα.

Εδώ ο Μπουκόφσκι είχε να γαμήσει 5 χρόνια, κ' ας ήταν μεγάλο ρεμάλι...

Το κόλπο είναι απλό, κόψε τις πουτάνες και άρχισε τις σχέσεις, τότε να δεις πότε θα ξενερώσεις από τις γυναίκες
και δεν θα θες να γαμάς ούτε καν φουσκωτή.

Επίσης μπλέξε με αλκοόλ και με καμιά κατεστραμένη δουλειά που θα σε βάζουν ολημερίς να ταξινομείς φακέλους ή τίποτε τέτοιο...

Ή στην τελική πίστεψε με πάθος στο ότι αξίζει να μην γαμήσεις για αρκετό χρόνο, αν μπορείς σε αυτή την περίοδο να μορφωθείς,να λύσεις κανένα άλυτο μαθηματικό πρόβλημα...

Υπάρχουν πολλοί τρόποι θα'λεγα.

Η αλήθεια είναι πως εγώ μετά την πρώτη πουτάνα που γάμησα, έκανα ένα χρόνο, γιατί ούτε παρέες είχα, ούτε πουτάνες γούσταρα.
Οπότε δεν ξέρω, γίνεται φαντάζομαι...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Παιδιά μια ερώτηση σοβαρή και χωρίς διάθεση υποτίμησης.
Όταν δεν γαμάτε για μεγάλο χρονικό διάστημα την παίζετε τουλάχιστον;

Διότι αν ΔΕΝ την παίζετε, ακόμη δε περισσότερο αν δεν αισθάνεστε καν την διάθεση για κάποιου είδους ικανοποίηση, έστω αυτοϊκανοποίηση, τότε τα πράγματα είναι απλά.
Δεν έχετε κανένα ενδιαφέρον για το σεξ ούτε και καθόλου λίμπιντο! Πως σε άλλους δεν αρέσουν τα ταξίδια, ο αθλητισμός, ο κινηματογράφος, το να πάνε μια βόλτα; Προφανώς και μετά από σχέση ή από γάμο το σεξ σαν αγγαρία θα το κάνετε.
Το λύσαμε το πρόβλημα σε κάθε περίπτωση.

Αν όμως την παίζετε 5 χρόνια ή ακόμα αν δεν την παίζετε (διότι φοβάστε την "τύφλωση"!!  :grin: :grin: ) αλλά σας απασχολεί το θέμα και σας λείπει και ο λόγος που δεν έχετε επαφές είναι απλά διότι δεν έτυχε να έχετε σχέση, δεν σας έτυχε καμιά που να θέλετε ή να σας θέλει κλπ, στις πουτάνες για πιο λόγο δεν πήγατε ; Για το χρηματικό, για λόγους αρχής ή διότι κάτι σας "φοβίζει"-"αηδιάζει";

Περιμένω απαντήσεις (όχι από κάποιον συγκεκριμένα) με ενδιαφέρον...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Είναι σαφές ότι ανήκεις στη κατηγορία των αγαπούληδων. Μάλιστα εκ του ασφαλούς, αφού δεν είσαι Ελλάδα. Έλα όμως που αυτό όμως δεν ισχύει για όλους. Αν κάποιος διάβαζε με άλλο μάτι το post σου, θα μπορούσε ανετα να νομίσει ότι έχει γραφτεί από κάποιο ιερώμενο, ή από παιδί των λουλουδιών, που δεν έχει επαφή με την ελληνική πραγματικότητα.

ΥΓ: Για αυτό φίλε μου οι βόρειες έρχονται το καλοκάιρι Ελλάδα και εμείς μένουμε Ελλάδα:
για να τις γαμήσουμε, χωρίς να μας τα πρήζουν οι Ελλήνίδες με υπαρξιακά σαν αυτά που περιγράφεις, αλλά και γιατί είμαστε διαθέσιμοι να τις γαμήσουμε σαν πουτάνες.

Ε που θα ανηκε??? Τον εβαλε η αλλη στο βρακι της. Του κανε μαθηματα ... ξεφτερακι εχει γινει ο τυπας. Τεσπα δικαιωμα του

Στο μεταξυ αυτη τη μαλακια που εχουν επινοησει οι χεστες... οτι δηλαδη οποιος θα μιλησει σε καποια ειναι ΛΙΓΟΥΡΗΣ... ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΗΝ οσοι τη λετε... ειναι ΜΑΛΑΚΙΑ μεγαλη... δεν ειπαμε να πας να μιλησεις απο την πρωτη φορα στην αλλη λες και ειναι καμια πουτανα... αν πας και της μιλησεις νορμαλ και σε πει ΛΙΓΟΥΡΗ... τοτε ειναι βλαμμενη. Και δεν καταλαβα... φυσικα θα την πεσω και σε 100 αλλες... εφοσον οι 99 μου το παιξαν βαρια πεπονια η' δεν αξιζανε και θελανε να με κανουνεε σκυλακι... ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ... ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΕΠΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ??? ισα ισα οσες περισσοτερες γνωριζεις και την πεφτεις τοσο πιο πολυ μεγαλωνεις το ποσοστο επιτυχιας... ΟΧΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ.... ΠΡΟΣΟΧΗ... ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙ   θα σου ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ θα αξιζει... δηλαδη δεν θα θελει να σε εκμεταλευτει θα φερεται ωραια κτλπ κτλπ..

ΞΕΧΑΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΡΙΔΕΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ  ΟΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΙ ΤΥΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΗ ΤΟΛΜΗ ΜΕΣΑ ΣΑΣ...ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ... Ο ΕΝΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ να του κατσει και ο αλλος απλα "τρεχει" και δημιουργει τις ευκαιριες ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. Το οτι καποιος παιζει ενα παιχνιδι το οποιο δεν ταιριαζει σε εμας δεν σημαινει πως ειναι ειτε λιγουρης ειτε κολοπαιδο ειτε πεφτουλας ειτε και εγω δεν ξερω τι αλλη μαλακια εχει επινοηθει να λετε στις γκομενες επειδη φοβαστε τους καμακιδες που εχουν το μπλα μπλα.

p.s Fanis Christo δοκιμασε να γινεις λιγο αντρας γιατι θα το χασεις το γκομενακι.... οι γκομενες βαριουντε το ιδιορυθμο. Κανε και καμια εναλλαγη οχι συνεχεια αγαπουλης. Το πολυ το κυριε ελεησον το βαριεται και ο παππας.


 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Δηλαδή θες να μου πεις ότι εδώ δεν υπάρχουν άτομα που έχουν και 3 και 5 και 7 χρόνια να κάνουν κάτι;Και εγώ επαναλαμβάνω ότι δεν έχω πάει με πόρνες.Αν οι μισοί από δω δεν πληρώναν για να κάνουν σεξ και με τη νοοτροπία που βλέπω και τον αρνητισμό σου λέω ότι μερικοί μπορεί και δεκαετία και βάλε.Εγώ τουλάχιστον δε λέω μπαρούφες να επιδεικνύομαι.Και να είχα τότε να πάω 4 χρόνια με κάποια δεν ήταν γιατί δεν μπορούσα ή γιατί δεν ήθελα να χαλάω λεφτά όπως λες αλλά γιατί δεν έβρισκα κάποια που να ταιριάζουμε.Γιατί προτιμώ να μαι μόνος παρά να πεσω θύμα καμιάς καργιόλας ή να μπλέξω με καμια κοπελίτσα που δεν νιώθω για κεινη και όταν βρω καποια που θα με ξετρελάνει την αφήσω και φερθώ σαν αληταράς.
φιλε μου μια απορια;πως την παλευες 4 χρονια;εκανες χερογλυκανη;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ρε Φιλε ,Fanis Christo ,αφου πραγματικα καταφερες να  ΜΗ πηδηξεις 4 χρονια ,εισαι ΦΑΚΙΡΗΣ !
Θα μας μαθεις και το κολπο να περπαταμε ξυπολητοι στα καρβουνα ?
Μηπως εισαι κλωνος του Δαλάϊ Λάμα ?
Ενας νορμαλ νεος θελει να γαμαει ,τουλαχιστον 2-3 φορες την εβδομαδα .Εσυ πως την εβγαλες αγαμητος 4 ΧΡΟΝΙΑ ? Φακίρης εισαι.
Εσυ που εισαι φακιρης ,μαθε μας και αλλα κολπα ,τωρα με το ΔΝΤ ειναι χρησιμα.
εγω μια φορα ετυχε να εχω να γαμησω 10 μερες και εβλεπα οραματα!!!απο την καυλα πηδηξα μια κουτση καθαριστρια που εχουμε στην πολυκατοικια
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Φίλε Fanis Christo όχι 4 χρόνια αλλά στις 4 ημέρες τρελλαίνομαι. Μήπως έχεις άλλους σεξουαλικούς προσανατολισμούς και έχεις κολλήσει με την δική σου και σε έχει για παρεούλα στα ξένα να έχει κάποιο αποκούμπι και κάποιον πατριώτη της να μιλάει. Πάντως για καλό και για κακό ψάξε και λίγο με εξέταση τον δείκτη του PSA σου μήπως και ήδη έχεις πάθει ζημιά του προστάτη σου. Εγώ πάντως και απο διηγήσεις που έχω ούτε μοναχοί του Αγίου Ορους δεν έχουν αντέξει τόσο (αυτοί τραβάνε και μια χειρογλυκανή και έρχονται στα ίσια τους). Το πολύ πολύ μετά να πούνε και 10 μετάνοιες για να συχωρεθούνε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom