Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
το μονο καλο με την κριση ειναι θα μπει ξανα σωστη σειρα στις προτεραιοτητες σε λιγο καιρο δεν θα εχουμε να φαμε θα κοιταζουμε να γαμησουμε λετε οποτε θα μας ενοχλει και λιγοτερο το θεμα γκομενα γυναικα παιδια πουτανες,μηχανες και αμαξια,σπιτια βιλλες κτλ γιατι με αυτα ασχολησε αμα εχεις καλυψει τις βασικες αναγκες.

+10000
 

Επισκέπτης
Δεν το δέχομαι σαν αρχή. Οι ηλικιακές ομάδες που αναφέρεις από 23 πχ. έως 29 έχουν πολύ αυξημένες πιθανότητες, σχεδόν βεβαιότητα. Είμαι μεγαλύτερος για να έχω πρώτο χέρι άποψη, βλέπω όμως οτι και στο δικό μου age group, δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα. Όμως, σήμερα οι συνθήκες είναι κατά πολύ καλύτερες, απ' ότι ήταν πριν 20 ή 30 χρόνια, οι σχέσεις μπορούν να είναι πιο ειλικρινείς και οι γυναίκες είναι πολύ πιο απελευθερωμένες.

Τι μαλακιες λες ρε φιλε? Εχεις κανει μια βολτα εξω να δεις τι μοναξια υπαρχει? Βγαινεις και βλεπεις αντροπαρεες και γυναικοπαρεες παντου, υπαρχει μεγαλη δυσκολια στην προσεγγιση των δυο φυλων. Ξερω παρα πολλα ατομα που ειναι παντα μονοι γιατι δεν μπορουν να βρουν γυναικα, και 20-αρηδες και 30-αρηδες και 40-αρηδες. Που ζεις? Βγαινει ο καθε παπαρολογος εδω και πεταει τη μαλακια του!  :jerking:
 

Waaam

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Τι μαλακιες λες ρε φιλε? Εχεις κανει μια βολτα εξω να δεις τι μοναξια υπαρχει? Βγαινεις και βλεπεις αντροπαρεες και γυναικοπαρεες παντου, υπαρχει μεγαλη δυσκολια στην προσεγγιση των δυο φυλων. Ξερω παρα πολλα ατομα που ειναι παντα μονοι γιατι δεν μπορουν να βρουν γυναικα, και 20-αρηδες και 30-αρηδες και 40-αρηδες. Που ζεις? Βγαινει ο καθε παπαρολογος εδω και πεταει τη μαλακια του!  :jerking:

Αν δεν ήσουν ανάγωγος θα μπορούσα να σου πω, αν μέτρησες εκτός από τις αντρο/γυναικοπαρέες, και παρέες με ζευγάρια.
Θα σου πω όμως οτι με τέτοιο ύφος και επιχειρηματολογία εγώ δεν συζητώ κι εσύ μάλλον θα παραμείνεις λάτρης των
κόκκινων σπιτιών, όπως δηλώνεις.
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τι μαλακιες λες ρε φιλε? Εχεις κανει μια βολτα εξω να δεις τι μοναξια υπαρχει? Βγαινεις και βλεπεις αντροπαρεες και γυναικοπαρεες παντου, υπαρχει μεγαλη δυσκολια στην προσεγγιση των δυο φυλων. Ξερω παρα πολλα ατομα που ειναι παντα μονοι γιατι δεν μπορουν να βρουν γυναικα, και 20-αρηδες και 30-αρηδες και 40-αρηδες. Που ζεις? Βγαινει ο καθε παπαρολογος εδω και πεταει τη μαλακια του!  :jerking:
Πολύ σωστός.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Τι μαλακιες λες ρε φιλε? Εχεις κανει μια βολτα εξω να δεις τι μοναξια υπαρχει? Βγαινεις και βλεπεις αντροπαρεες και γυναικοπαρεες παντου, υπαρχει μεγαλη δυσκολια στην προσεγγιση των δυο φυλων. Ξερω παρα πολλα ατομα που ειναι παντα μονοι γιατι δεν μπορουν να βρουν γυναικα, και 20-αρηδες και 30-αρηδες και 40-αρηδες. Που ζεις? Βγαινει ο καθε παπαρολογος εδω και πεταει τη μαλακια του!  :jerking:

κατσε ρε φιλε, αυτα ειναι σχετικα. Φυσικα και υπαρχει θεμα μεταξυ των δυο φυλων αλλα παντοτε υπηρχε...δεν ειναι καινουργιο φαινομενο. Με γκομενες που μιλαω γενικως, βλεπω οτι οι αντρες εχουν γραψει το καμακι στ' αρχιδια τους διοτι δε θεωρειται πλεον κουλ να τρως χυλοπιτα....που αμα εισαι ο εαυτος σου και δε το παιζεις οπως τα ηλιθια προτυπα της τηλεορασης μαλλον δε θα φας χυλοπιτα. Ακουω εδω μεσα εδω και καιρο για τις Ελλεηνιδες και νομιζω οτι οποιος μιλαει ετσι ειναι πολυ πικραμενος. Εγω με Ελληνιδα τα 'χω και πηδιεται φοβερα, οτι της ζητησω το κανει, ειναι καταπληκτικο μουνακι, τα λεμε ωραια και την σεβομαι, μεχρι να την ριξω στο κρεββατι που τη βριζω σα την τελευταια καριολα. Το προβλημα ειναι οτι οι ελληνες γενικα εχουν καψα με το ακριβο αμαξι, και τα λεφτα και αλλες τετοιες μαλακιες....αυτα μας ξενερωνουν και οχι οι ελληνιδες...βεβαια μπορει να κανω και λαθος

Π
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
καλησπερα

πρεπει να παραδεχτω κατι για μενα. Ειμαι 33 χρονών και ειχα μολις 3 σχεσεις στη ζωη μου, με πολυ συντομη διαρκεια. Το κακο είναι οτι δεν φαινεται να με εππηρεαζει πολύ αλλα δεν ορκίζομαι κιόλας. Η αληθεια είναι οτι θέλω γρήγορο σεξ και οχι πολλά πολλά και με τις υπηρεσίες που παρεχονται σημερα έμεινα πισω στις σχέσεις.

συγχαρητήρια...!
 

Επισκέπτης
Ωραια λοιπον, σεβομαι αυτα που λετε καποιοι που διαφωνειτε, ας συμφωνησουμε τουλαχιστον οτι για να εχεις αξιολογη γκομενα στην Ελλαδα πρεπει να εχεις "τροπο", τον οποιο καποιοι εχουν και καποιοι οχι. Παραδεχτειτε τουλαχιστον οτι αυτοι που ΔΕΝ εχουν τον "τροπο" ειναι πολλοι και οτι για το λογο αυτο η μοναξια στις ηλικιες κατω των 30 θεριζει. Μετα τα 30 η αληθεια ειναι οτι οι περισσοτεροι μοναχικοι τυποι ριχνουν πολυ νερο στο κρασι τους και συμβιβαζονται με καποια γκομενα που παλιοτερα ουτε θα γυριζαν να κοιταξουν, με λιγα λογια η μοναξια δινει τη θεση της σε σχεσεις αναγκης. Κατα τη γνωμη μου ευτυχως που υπαρχουν οι πουτανες γιατι ετσι, αυτοι που δεν εχουν τον "τροπο" να ριξουν αξιολογη γκομενα, διατηρουν την αξιοπρεπεια τους και δεν υποβιβαζονται στο θλιβερο επιπεδο του σαβουρογαμη. Απο εκει και περα, το θεμα ειναι ποσο αντεχεις να τη βγαζεις με πουτανες! Προσωπικα εχω παρει ορκο οτι αν δε βρω γυναικα που να πλησιαζει το επιπεδο των γυναικων που γαμαω στα μπουρδελα, δεν προκειται να ριξω τα στανταρ μου για να αλλαξω αυτο τον τροπο ζωης. Ολα τελικα ειναι θεμα επιλογων και ο χρονος θα μας κρινει ολους...!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εμένα συνέχεια οσες ειναι καλες σε χαρακτηρα ειναι χοντρες και οσες γαμιουνται ειναι σκατα σε χαρακτηρα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κατσε ρε φιλε, αυτα ειναι σχετικα. Φυσικα και υπαρχει θεμα μεταξυ των δυο φυλων αλλα παντοτε υπηρχε...δεν ειναι καινουργιο φαινομενο. Με γκομενες που μιλαω γενικως, βλεπω οτι οι αντρες εχουν γραψει το καμακι στ' αρχιδια τους διοτι δε θεωρειται πλεον κουλ να τρως χυλοπιτα....που αμα εισαι ο εαυτος σου και δε το παιζεις οπως τα ηλιθια προτυπα της τηλεορασης μαλλον δε θα φας χυλοπιτα. Ακουω εδω μεσα εδω και καιρο για τις Ελλεηνιδες και νομιζω οτι οποιος μιλαει ετσι ειναι πολυ πικραμενος. Εγω με Ελληνιδα τα 'χω και πηδιεται φοβερα, οτι της ζητησω το κανει, ειναι καταπληκτικο μουνακι, τα λεμε ωραια και την σεβομαι, μεχρι να την ριξω στο κρεββατι που τη βριζω σα την τελευταια καριολα. Το προβλημα ειναι οτι οι ελληνες γενικα εχουν καψα με το ακριβο αμαξι, και τα λεφτα και αλλες τετοιες μαλακιες....αυτα μας ξενερωνουν και οχι οι ελληνιδες...βεβαια μπορει να κανω και λαθος

Π
Για πηδα καμια ξενη πορνοσταρ να δεις διαφορα
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Προσωπικα εχω παρει ορκο οτι αν δε βρω γυναικα που να πλησιαζει το επιπεδο των γυναικων που γαμαω στα μπουρδελα, δεν προκειται να ριξω τα στανταρ μου για να αλλαξω αυτο τον τροπο ζωης. Ολα τελικα ειναι θεμα επιλογων και ο χρονος θα μας κρινει ολους...!
παντρεψου μια πουτανα ρε φιλε τοτε και καθαρισες.
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Δεν έχω πάει ποτέ μου με πόρνη.¨Ομως θα πω το εξής.Το να προτιμάς πόρνη από κανονική κοπέλα πάει να πει ότι δεν είχες τη χαρά να γευτείς όμορφα καθημερινά πράγματα με κάποιο κορίτσι.Γιατί δεν είναι όμορφα πράγματα μόνο το παρε δωσε πάνω σε 1 κρεβάτι.Και πίστεψε με αν την πατήσεις με καμία σε κάποια φάση το κρεβάτι σε απασχολεί λιγότερο από άλλα.Δεν κατακρίνω όσους πάνε σε πόρνες απλά λέω ότι είναι τελείως διαφορετικά αντικείμενα σύγκρισης το ένα από το άλλο.Και επειδή και φίλοι με πρήζουν με βλακείες του τύπου οι Ελληνίδες δεν καθονται και είναι κακομαθημένες και κομπλεξικές θα πω το εξής.Καμιά δεν κάθεται σε κάποιον που γνώρισε 1 μέρα και καμιά δεν θα βγει με κάποιον άγνωστο που κάνει καμάκι.Αυτός που κάνει καμάκι κάνει μπαμ ότι είναι λιγούρης και το χει κάνει σε άλλες 100 μέχρι να κολλήσει σε κείνη.Άρα η γκόμενα ξέρει ότι το κύριο μέλημα του είναι μόνο να γαμήσει.Όμως αν είσαι ο εαυτός σου,χαίρεσαι την κάθε στιγμή φυσικά και είσαι άνετος τα πράγματα έρχονται από μόνα τους.Ναι δεν θα κάτσει φάση με κάποια που την παίρνεις ξωπίσω και την αρχίζεις στις ασυναρτησίες.Όμως μπορεί να περπατάς ανέμελα και εντελώς ξαφνικά να σου γυαλίσει κάποια και να δεις ότι ενδιαφέρεται και κεινη.Θα το δεις και κάνει μπαμ.Άλλο παράδειγμα δεν θα σου κάτσει κάποια που θα την κεράσεις ποτά σε club και θα την αρχίσεις στο μπλα μπλα.Αν όμως δεις ξαφνικά κάποια που σου κάνει μεγάλη εντύπωση αλλά δεις έστω και αμυδρή έκφραση ενδιαφέροντος και κάνεις κίνηση υπάρχουν πολλές πιθανότητες να πάει καλά.

Επειδή βλέπω ότι το γαμήσι λείπει σε πολλούς θα σας πω ότι εδώ στην Αγγλία αναθεωρείς ανθρώπινες αξίες.Βλέπεις κάτι μαλακισμένα που πίνουν και όταν δεν είναι ο εαυτός τους σε αρπάζουν σε φιλάνε στο στόμα και χωρίς πολλά πολλά καταλήγετε στο κρεβάτι.Όμως καταλήγεις να σιχένεσαι τον εαυτό σου.Το να σου ανοίγει τα πόδια μια γκομενα από συνήθειο όπως κάνει και σε πόσους άλλους δεν σε γεμίζει και μόνο σε προβληματίζει.Είναι όμως κορίτσια που φέρονται σαν κυρίες που τις χαίρεσαι και λες μια τέτοια θέλω.

Τo sum up,ξεκολάτε.Και μάθετε να ζείτε.Να είστε καλοί άνθρωποι και γεμάτοι θετική ενέργεια και να θυμάστε ότι η ζωή είναι μικρή.Να ζείτε για να ερωτευθείτε,να αγαπήσετε και μόνο έτσι θα στε ευτυχισμένοι.Ευτυχισμένος δεν είσαι αν πας με πολλές γυναίκες.Άλλος μπορεί να κάνει σεξ με 100 γκόμενες και να είναι άδειος και δυστυχισμένος και άλλος μπορεί να του ρθει στα 25,στα 30 ή στα 35 η πιο καταλητική γνωριμία της ζωής του.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.854
Πόντοι
12.056
Δεν έχω πάει ποτέ μου με πόρνη.¨Ομως θα πω το εξής.Το να προτιμάς πόρνη από κανονική κοπέλα πάει να πει ότι δεν είχες τη χαρά να γευτείς όμορφα καθημερινά πράγματα με κάποιο κορίτσι.Γιατί δεν είναι όμορφα πράγματα μόνο το παρε δωσε πάνω σε 1 κρεβάτι.Και πίστεψε με αν την πατήσεις με καμία σε κάποια φάση το κρεβάτι σε απασχολεί λιγότερο από άλλα.Δεν κατακρίνω όσους πάνε σε πόρνες απλά λέω ότι είναι τελείως διαφορετικά αντικείμενα σύγκρισης το ένα από το άλλο.Και επειδή και φίλοι με πρήζουν με βλακείες του τύπου οι Ελληνίδες δεν καθονται και είναι κακομαθημένες και κομπλεξικές θα πω το εξής.Καμιά δεν κάθεται σε κάποιον που γνώρισε 1 μέρα και καμιά δεν θα βγει με κάποιον άγνωστο που κάνει καμάκι.Αυτός που κάνει καμάκι κάνει μπαμ ότι είναι λιγούρης και το χει κάνει σε άλλες 100 μέχρι να κολλήσει σε κείνη.Άρα η γκόμενα ξέρει ότι το κύριο μέλημα του είναι μόνο να γαμήσει.Όμως αν είσαι ο εαυτός σου,χαίρεσαι την κάθε στιγμή φυσικά και είσαι άνετος τα πράγματα έρχονται από μόνα τους.Ναι δεν θα κάτσει φάση με κάποια που την παίρνεις ξωπίσω και την αρχίζεις στις ασυναρτησίες.Όμως μπορεί να περπατάς ανέμελα και εντελώς ξαφνικά να σου γυαλίσει κάποια και να δεις ότι ενδιαφέρεται και κεινη.Θα το δεις και κάνει μπαμ.Άλλο παράδειγμα δεν θα σου κάτσει κάποια που θα την κεράσεις ποτά σε club και θα την αρχίσεις στο μπλα μπλα.Αν όμως δεις ξαφνικά κάποια που σου κάνει μεγάλη εντύπωση αλλά δεις έστω και αμυδρή έκφραση ενδιαφέροντος και κάνεις κίνηση υπάρχουν πολλές πιθανότητες να πάει καλά.

Επειδή βλέπω ότι το γαμήσι λείπει σε πολλούς θα σας πω ότι εδώ στην Αγγλία αναθεωρείς ανθρώπινες αξίες.Βλέπεις κάτι μαλακισμένα που πίνουν και όταν δεν είναι ο εαυτός τους σε αρπάζουν σε φιλάνε στο στόμα και χωρίς πολλά πολλά καταλήγετε στο κρεβάτι.Όμως καταλήγεις να σιχένεσαι τον εαυτό σου.Το να σου ανοίγει τα πόδια μια γκομενα από συνήθειο όπως κάνει και σε πόσους άλλους δεν σε γεμίζει και μόνο σε προβληματίζει.Είναι όμως κορίτσια που φέρονται σαν κυρίες που τις χαίρεσαι και λες μια τέτοια θέλω.

Τo sum up,ξεκολάτε.Και μάθετε να ζείτε.Να είστε καλοί άνθρωποι και γεμάτοι θετική ενέργεια και να θυμάστε ότι η ζωή είναι μικρή.Να ζείτε για να ερωτευθείτε,να αγαπήσετε και μόνο έτσι θα στε ευτυχισμένοι.Ευτυχισμένος δεν είσαι αν πας με πολλές γυναίκες.Άλλος μπορεί να κάνει σεξ με 100 γκόμενες και να είναι άδειος και δυστυχισμένος και άλλος μπορεί να του ρθει στα 25,στα 30 ή στα 35 η πιο καταλητική γνωριμία της ζωής του.



Ωραιο ποστ  :rolleyes:


Καντο copy και στο cosmopolitan..
Θα γινεις θεος εκει...μην σου πω Τιμημενος με την μια  :sunglasses: :sunglasses:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Δεν έχω πάει ποτέ μου με πόρνη.¨Ομως θα πω το εξής.Το να προτιμάς πόρνη από κανονική κοπέλα πάει να πει ότι δεν είχες τη χαρά να γευτείς όμορφα καθημερινά πράγματα με κάποιο κορίτσι.Γιατί δεν είναι όμορφα πράγματα μόνο το παρε δωσε πάνω σε 1 κρεβάτι.Και πίστεψε με αν την πατήσεις με καμία σε κάποια φάση το κρεβάτι σε απασχολεί λιγότερο από άλλα.Δεν κατακρίνω όσους πάνε σε πόρνες απλά λέω ότι είναι τελείως διαφορετικά αντικείμενα σύγκρισης το ένα από το άλλο.Και επειδή και φίλοι με πρήζουν με βλακείες του τύπου οι Ελληνίδες δεν καθονται και είναι κακομαθημένες και κομπλεξικές θα πω το εξής.Καμιά δεν κάθεται σε κάποιον που γνώρισε 1 μέρα και καμιά δεν θα βγει με κάποιον άγνωστο που κάνει καμάκι.Αυτός που κάνει καμάκι κάνει μπαμ ότι είναι λιγούρης και το χει κάνει σε άλλες 100 μέχρι να κολλήσει σε κείνη.Άρα η γκόμενα ξέρει ότι το κύριο μέλημα του είναι μόνο να γαμήσει.Όμως αν είσαι ο εαυτός σου,χαίρεσαι την κάθε στιγμή φυσικά και είσαι άνετος τα πράγματα έρχονται από μόνα τους.Ναι δεν θα κάτσει φάση με κάποια που την παίρνεις ξωπίσω και την αρχίζεις στις ασυναρτησίες.Όμως μπορεί να περπατάς ανέμελα και εντελώς ξαφνικά να σου γυαλίσει κάποια και να δεις ότι ενδιαφέρεται και κεινη.Θα το δεις και κάνει μπαμ.Άλλο παράδειγμα δεν θα σου κάτσει κάποια που θα την κεράσεις ποτά σε club και θα την αρχίσεις στο μπλα μπλα.Αν όμως δεις ξαφνικά κάποια που σου κάνει μεγάλη εντύπωση αλλά δεις έστω και αμυδρή έκφραση ενδιαφέροντος και κάνεις κίνηση υπάρχουν πολλές πιθανότητες να πάει καλά.

Επειδή βλέπω ότι το γαμήσι λείπει σε πολλούς θα σας πω ότι εδώ στην Αγγλία αναθεωρείς ανθρώπινες αξίες.Βλέπεις κάτι μαλακισμένα που πίνουν και όταν δεν είναι ο εαυτός τους σε αρπάζουν σε φιλάνε στο στόμα και χωρίς πολλά πολλά καταλήγετε στο κρεβάτι.Όμως καταλήγεις να σιχένεσαι τον εαυτό σου.Το να σου ανοίγει τα πόδια μια γκομενα από συνήθειο όπως κάνει και σε πόσους άλλους δεν σε γεμίζει και μόνο σε προβληματίζει.Είναι όμως κορίτσια που φέρονται σαν κυρίες που τις χαίρεσαι και λες μια τέτοια θέλω.

Τo sum up,ξεκολάτε.Και μάθετε να ζείτε.Να είστε καλοί άνθρωποι και γεμάτοι θετική ενέργεια και να θυμάστε ότι η ζωή είναι μικρή.Να ζείτε για να ερωτευθείτε,να αγαπήσετε και μόνο έτσι θα στε ευτυχισμένοι.Ευτυχισμένος δεν είσαι αν πας με πολλές γυναίκες.Άλλος μπορεί να κάνει σεξ με 100 γκόμενες και να είναι άδειος και δυστυχισμένος και άλλος μπορεί να του ρθει στα 25,στα 30 ή στα 35 η πιο καταλητική γνωριμία της ζωής του.


  Απολυτη ταυτιση αποψεων φιλαρακο!!!!
  Σαν να διαβαζω δικες μου αποψεις...
  Αυτο ειναι το νοημα


  Αλτεκι,αει χεσε ρα,που σου αρεσει αυτο το ποστ!!!!

  αχαχχαχαχχα
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.854
Πόντοι
12.056
   Απολυτη ταυτιση αποψεων φιλαρακο!!!!
   Σαν να διαβαζω δικες μου αποψεις...
   Αυτο ειναι το νοημα


   Αλτεκι,αει χεσε ρα,που σου αρεσει αυτο το ποστ!!!!

  αχαχχαχαχχα


Συγκινηθικα οταν το διαβασα ρε... :P

Μου επηρεασε τον εσωτερικο μου κοσμο  :fuck2:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.538
Πόντοι
22.785
Κακά τα ψέματα παιδιά, υπάρχουν κάποιες κατηγορίες αντρών για τους οποίους,
είνα πολύ δύσκολο εώς ακατόρθωτο να βρουν μία γυναίκα , και δεν σηκώνει ρομαντισμούς
ότι για όλους υπάρχει ένα ταίρι, για μερικούς δεν ύπάρχει, αύτα είναι έξωγήινα σενάρια!!!!!!!!
Η άναγκαιότητα τών  έκδιδόμενων γυναικών είναι άδιαμφισβήτητη.
Γιατί,ένας άντρας, πάει σε πόρνη?????
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τo sum up,ξεκολάτε.Και μάθετε να ζείτε.Να είστε καλοί άνθρωποι και γεμάτοι θετική ενέργεια και να θυμάστε ότι η ζωή είναι μικρή.Να ζείτε για να ερωτευθείτε,να αγαπήσετε και μόνο έτσι θα στε ευτυχισμένοι.

Βάλσαμο τα λόγια σου......Αλλά πρέπει να ισχύουν και για τα δύο φύλλα. Οχι μόνο για τους άνδρες, αλλά και για τις Ελληνίδες γυναίκες, που σε μεγάλο βαθμό είναι ξυνισμένες, απλησίαστες και ηδονίζονται με το να μοιράζουν χυλόπιτες και άκυρα δεξιά και αριστερά.
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Βάλσαμο τα λόγια σου......Αλλά πρέπει να ισχύουν και για τα δύο φύλλα. Οχι μόνο για τους άνδρες, αλλά και για τις Ελληνίδες γυναίκες, που σε μεγάλο βαθμό είναι ξυνισμένες, απλησίαστες και ηδονίζονται με το να μοιράζουν χυλόπιτες και άκυρα δεξιά και αριστερά.

Xυλόπιτα σημαίνει ότι κηνυγάς κάποια που δεν σε θέλει και σε απορρίπτει.Και σε ρωτώ αν εσένα σου κόλλαγε κάποια που δεν σου κάνει κλικ δεν θα της έριχνες χυλόπιτα;Αν δεν θέλουν και οι δύο πως θα γίνει κάτι σωστό;;Σου ξαναλέω το παν είναι να είσαι ο εαυτός σου.Και δεν θέλει τεχνική ή τρόπο να βρεις κάποια.Θέλει απλά να θυμάσαι ότι είσαι και συ μέρος του κόσμου και έχεις και συ δικαίωμα στην χαρά.Όταν είσαι ο εαυτός σου και ερωτευτείς κάποια και δεις ότι είναι αμοιβαίο τότε το τι θα πεις και τι θα κάνεις θα βγει από μόνο του.
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Δεν έχω πάει ποτέ μου με πόρνη.¨Ομως θα πω το εξής.Το να προτιμάς πόρνη από κανονική κοπέλα πάει να πει ότι δεν είχες τη χαρά να γευτείς όμορφα καθημερινά πράγματα με κάποιο κορίτσι.Γιατί δεν είναι όμορφα πράγματα μόνο το παρε δωσε πάνω σε 1 κρεβάτι.Και πίστεψε με αν την πατήσεις με καμία σε κάποια φάση το κρεβάτι σε απασχολεί λιγότερο από άλλα.Δεν κατακρίνω όσους πάνε σε πόρνες απλά λέω ότι είναι τελείως διαφορετικά αντικείμενα σύγκρισης το ένα από το άλλο.Και επειδή και φίλοι με πρήζουν με βλακείες του τύπου οι Ελληνίδες δεν καθονται και είναι κακομαθημένες και κομπλεξικές θα πω το εξής.Καμιά δεν κάθεται σε κάποιον που γνώρισε 1 μέρα και καμιά δεν θα βγει με κάποιον άγνωστο που κάνει καμάκι.Αυτός που κάνει καμάκι κάνει μπαμ ότι είναι λιγούρης και το χει κάνει σε άλλες 100 μέχρι να κολλήσει σε κείνη.Άρα η γκόμενα ξέρει ότι το κύριο μέλημα του είναι μόνο να γαμήσει.Όμως αν είσαι ο εαυτός σου,χαίρεσαι την κάθε στιγμή φυσικά και είσαι άνετος τα πράγματα έρχονται από μόνα τους.Ναι δεν θα κάτσει φάση με κάποια που την παίρνεις ξωπίσω και την αρχίζεις στις ασυναρτησίες.Όμως μπορεί να περπατάς ανέμελα και εντελώς ξαφνικά να σου γυαλίσει κάποια και να δεις ότι ενδιαφέρεται και κεινη.Θα το δεις και κάνει μπαμ.Άλλο παράδειγμα δεν θα σου κάτσει κάποια που θα την κεράσεις ποτά σε club και θα την αρχίσεις στο μπλα μπλα.Αν όμως δεις ξαφνικά κάποια που σου κάνει μεγάλη εντύπωση αλλά δεις έστω και αμυδρή έκφραση ενδιαφέροντος και κάνεις κίνηση υπάρχουν πολλές πιθανότητες να πάει καλά.

Επειδή βλέπω ότι το γαμήσι λείπει σε πολλούς θα σας πω ότι εδώ στην Αγγλία αναθεωρείς ανθρώπινες αξίες.Βλέπεις κάτι μαλακισμένα που πίνουν και όταν δεν είναι ο εαυτός τους σε αρπάζουν σε φιλάνε στο στόμα και χωρίς πολλά πολλά καταλήγετε στο κρεβάτι.Όμως καταλήγεις να σιχένεσαι τον εαυτό σου.Το να σου ανοίγει τα πόδια μια γκομενα από συνήθειο όπως κάνει και σε πόσους άλλους δεν σε γεμίζει και μόνο σε προβληματίζει.Είναι όμως κορίτσια που φέρονται σαν κυρίες που τις χαίρεσαι και λες μια τέτοια θέλω.

Τo sum up,ξεκολάτε.Και μάθετε να ζείτε.Να είστε καλοί άνθρωποι και γεμάτοι θετική ενέργεια και να θυμάστε ότι η ζωή είναι μικρή.Να ζείτε για να ερωτευθείτε,να αγαπήσετε και μόνο έτσι θα στε ευτυχισμένοι.Ευτυχισμένος δεν είσαι αν πας με πολλές γυναίκες.Άλλος μπορεί να κάνει σεξ με 100 γκόμενες και να είναι άδειος και δυστυχισμένος και άλλος μπορεί να του ρθει στα 25,στα 30 ή στα 35 η πιο καταλητική γνωριμία της ζωής του.


Είναι σαφές ότι ανήκεις στη κατηγορία των αγαπούληδων. Μάλιστα εκ του ασφαλούς, αφού δεν είσαι Ελλάδα. Έλα όμως που αυτό όμως δεν ισχύει για όλους. Αν κάποιος διάβαζε με άλλο μάτι το post σου, θα μπορούσε ανετα να νομίσει ότι έχει γραφτεί από κάποιο ιερώμενο, ή από παιδί των λουλουδιών, που δεν έχει επαφή με την ελληνική πραγματικότητα.

ΥΓ: Για αυτό φίλε μου οι βόρειες έρχονται το καλοκάιρι Ελλάδα και εμείς μένουμε Ελλάδα:
για να τις γαμήσουμε, χωρίς να μας τα πρήζουν οι Ελλήνίδες με υπαρξιακά σαν αυτά που περιγράφεις, αλλά και γιατί είμαστε διαθέσιμοι να τις γαμήσουμε σαν πουτάνες.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.854
Πόντοι
12.056
Είναι σαφές ότι ανήκεις στη κατηγορία των αγαπούληδων. Μάλιστα εκ του ασφαλούς, αφού δεν είσαι Ελλάδα. Έλα όμως που αυτό όμως δεν ισχύει για όλους. Αν κάποιος διάβαζε με άλλο μάτι το post σου, θα μπορούσε ανετα να νομίσει ότι έχει γραφτεί από κάποιο ιερώμενο, ή από παιδί των λουλουδιών, που δεν έχει επαφή με την ελληνική πραγματικότητα.

ΥΓ: Για αυτό φίλε μου οι βόρειες έρχονται το καλοκάιρι Ελλάδα και εμείς μένουμε Ελλάδα:
για να τις γαμήσουμε, χωρίς να μας τα πρήζουν οι Ελλήνίδες με υπαρξιακά σαν αυτά που περιγράφεις, αλλά και γιατί είμαστε διαθέσιμοι να τις γαμήσουμε σαν πουτάνες.


Το ειπα και παραπανω...
Ποστ ειδικα κατασκευασμενο για να κανει καλη εντυπωση σε αναγνωστριες κοσμοπολιταν....και ευαισθητες ψυχες  :zfuck: :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom