Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ειναι αντιπαθητικες φυσιογνωμιες, βγαζουν μια κακια και μια κακομοιρια που δεν γουσταρω. Αν ειναι να ειμαι με ξενη προτιμω με κοπελα απο ανατολη, και οχι απο βαλκανια.
Κινήσε σε κλισέ,τελοσπάντων σου εύχομαι λοιπόν να μην ερωτευτείς ποτέ Αλβανίδα!!! :cheesy:

 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Κατ' αρχήν δεν κατηγορώ κανέναν, ψηλαφώ, κατά το δυνατόν, το φαινόμενο και τις αιτίες του.

Το αγγλοσαξωνικό "I'm single" σημαίνει οτι δεν έχουν μόνιμη ερωτική σχέση, ακριβώς ανάλογο με το ελληνικό "είμαι μόνος/μόνη". Και βέβαια η ερωτική σχέση/επαφή, αρχίζει και τελειώνει στη γκόμενα/γκόμενο. Αντιπαρέρχομαι τα περί "ελεηνίδων" και δεν τα λαμβάνω σοβαρά υπ' όψιν, μια και αποτελούν ένα μότο του site και όχι πραγματικότητα. Αυτές είναι οι γυναίκες μας και με αυτές έχουμε και θα έχουμε να κάνουμε. Έστω κι αν δεν είναι δίμετρες ξανθές, που μας έχει σερβίρει το διεθνές marketing και που έχει ενισχυθεί από την "εισβολή" διαθεσίμων θηλυκών (έναντι αντιτίμου) από το πρώην ανατολικό μπλοκ. Δεν δέχομαι με τίποτα το ότι "Μπορεί κάποιος να μη βρίσκει με τίποτα γκόμενα" σαν μόνιμη κατάσταση. Πόσο μάλλον δεν δέχομαι οτι μπορεί να υπάρχουν άνθρωποι που να προτιμούν την έναντι αντιτίμου προσομοίωση ερωτικής επαφής, από την φυσική και μοναδική πραγμαική επαφή/σχέση.

Όλες τις γυναίκες του κόσμου, φυσικά όχι, αλλά την κάθε γυναίκα που έρχεσαι σε ερωτική επαφή φυσικά ναι. Και η ενασχόληση με τις έναντι αντιτίμου, αποτελεί "κακή εκπαίδευση" ειδικά για νέους που αρχίζουν την ερωτική τους ζωή, έχοντας δεδομένο το "ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε". Και φυσικά δεν μιλάω για επιδόσεις αλλά για ανάπτυξη και συμμετοχή στον ερωτικό διάλογο, στο ερωτικό πάρε-δώσε.

Ότι ισχύει για το ένα φύλο ισχύει και για το άλλο. Η μόνη διαφορά ότι οι γυναίκες δεν έχουν ανάγκη στιγμιαίας ικανοποίησης όπως οι άνδρες, αλλά μιας πληρέστερης και πιο εγκεφαλικής.
Και εδώ μιλάμε για τα ουσιαστικά και βαθύτερα αιτήματα και όχι για συμπεριφορές που σκοπεύων στην κοινωνική παραδοχή, πχ. υπάρχουν κοπέλες που κάνουν εδώ κι εκεί one night stand, πιστεύεις οτι αποτελεί πραγματική απόλαυση ή ένδειξη αυξημένης σεξουαλικότητας και "μαγκιάς" προς τις κολητές τους; 

Γιατί δε δέχεσαι σαν μόνιμη κατάσταση ότι κάποιοι δε μπορούν να βρουν γκόμενα ; Είναι γεγονός.Δες κάποιες απαντήσεις εδώ πέρα για να πειστείς.Και μου κάνει εντύπωση που και στον κύκλο σου δεν έχεις γνωρίσει κάποια τέτοια περίπτωση.Εγώ ξέρω προσωπικά τουλάχιστον άλλα 3 άτομα , ηλικίες 29 , 26 και 23.

Για ερωτικό διάλογο εννοείς το φλερτ φαντάζομαι.Αυτό όμως είναι άσχετο.Άμα δεν το κατέχεις το φλερτ είτε πηγαίνεις στα μπουρδέλα είτε όχι , αυτό δεν αλλάζει.Δε σημαίνει ότι με το να ΜΗΝ πηγαίνεις θα βελτιωθείς ως δια μαγείας στο ερωτικό παιχνίδι.Το αντίθετο θα έλεγα.Η σεξουαλική στέρηση δυσκολεύει τις όποιες προσπάθειες για προσέγγιση γυναικών.

Ότι οι γυναίκες βρίσκουν γαμήσι πιο εύκολα το θεωρώ πασιφανές , δεν πρόκειται να το αναλύσω.

Σε συμβουλεύω να πας καμιά μέρα μπουρδελότσαρκα όχι για να γαμήσεις αφού δε θες αλλά να δεις λίγο γύρω σου πόση κίνηση έχει και θα καταλάβεις ελπίζω κάποια πράγματα.   


Σαν να βλεπω εμενα ακριβως πριν κανα 8 μηνο γιατι τωρα εκοψα και τις πουτανες λογο ελειψης χρηματων και την βγαζω τραβοντας μαλακια βλεποντας μουναρες στον υπολογιστη και ετσι με 20€/μηνα στον παροχο ιντερνετ την παλευω.το μονο καλο με την κριση ειναι θα μπει ξανα σωστη σειρα στις προτεραιοτητες σε λιγο καιρο δεν θα εχουμε να φαμε θα κοιταζουμε να γαμησουμε λετε οποτε θα μας ενοχλει και λιγοτερο το θεμα γκομενα γυναικα παιδια πουτανες,μηχανες και αμαξια,σπιτια βιλλες κτλ γιατι με αυτα ασχολησε αμα εχεις καλυψει τις βασικες αναγκες

Λυπάμαι ρε φίλε που λόγω κρίσης δε μπορείς να πας , κι εγώ τα έχω περιορίσει απ'το υστέρημα μου ό,τι μπορώ τα δίνω εκεί.
 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
Δεν είναι ανωμαλία το να προτιμά κάποιος τις εκδιδόμενες από τις υπόλοιπες.

Είναι απλά τεμπελιά και ίσως έλλειψη θάρρους.

Κυρίως όμως είναι τεμπελιά.

Οι πουτάνες καλά κάνουν και υπάρχουν και αλατίζουν τη ζωή μας χωρίς την ανάγκη εξωσυζυγικής σχέσης αλλά δεν είναι υποκατάστατο σε καμία περίπτωση.

Υπάρχουν αρκετοί εδώ μέσα που σήμερα ισχυρίζονται ότι δεν ενδιαφέρονται να κάνουν οικογένεια. Εάν δεν τους έχουν πάρει τα χρόνια, θα πρέπει να το ξανασκεφτούν γιατί κινδυνεύουν να συνειδητοποιήσουν ότι αυτή η επιλογή τους ήταν λανθασμένη, μερικά χρόνια αργότερα, όταν εκ των πραγμάτων θα τους είναι πολύ δύσκολο να ψάξουν για σύντροφο.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
κακη εκπαιδευση; τιναυτα που λεει ρε. η καλλιτερη εκπαιδευση ειναι. αμεσως φαινεται σε μια σχεση ποιος αντρας ειναι μπουρδελιαρης και ποιος οχι. αυτοι που δεν ειναι συνηθως ειναι μουνοδουλοι, φλωροι ερμαια της καθε αγαμητης κομπλεξικιας και τρεχουνε απο πισω της και γινονται σκυλακια μη και χασουν το γαμησι. και βλεπεις κατι σχεσεις γαμησε τα που ο ενας σιχαινεται τον αλλο αλλα μενουνε μαζι γιατι δεν εχουν αλλη επιλογη.

ενω ο μπουρδελιαρης ειναι σταρχιδια του γιατι ξερει οτι και να στραβωσει με την γκομενα εχει παντα τη σιγουρη λυση.

για μενα το μονο "κακο" με τις πουτανες ειναι οτι επειδη ακριβως εχεις τη σιγουρη λυση, καμια φορα επαναπαυεσαι και δε ψαχνεις και πολυ για να βρεις γκομενα. αυτο κι οτι ειναι το πιο εθιστικο και πιο ακριβο ναρκωτικο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
για μενα το μονο "κακο" με τις πουτανες ειναι οτι επειδη ακριβως εχεις τη σιγουρη λυση, καμια φορα επαναπαυεσαι και δε ψαχνεις και πολυ για να βρεις γκομενα. αυτο κι οτι ειναι το πιο εθιστικο και πιο ακριβο ναρκωτικο.
Παίρνω αφορμή αυτό για να σε ρωτήσω κάτι κι αν θες απαντάς, ποια μορφή αγοραίου έρωτα προτιμάς;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Στούντιο, μπουρδέλα, cg, ct, μασατζό, τι;
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
προτιμαω αυτη τη μορφη που πληρωνεις και γαμας  ;) οσο πιο μουναρα τοσο καλυτερα. αν ειχα τα λεφτα ct θα παιρνα καθε μερα. σε μια φαση που ηταν ψιλοκαλα τα οικονομικα πηγαινα σε στουντιο.
τωρα με την κριση ξαναγυρισαμε στις μπουρδελοτσαρκες...
μασαζ δεν εχω παει ακομα αλλα ειναι στα υποψιν. κι οταν με πιανει οι αρρωστια γουσταρω και απο πιατσες να παιρνω τελειωμενες
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
ξεχασα και τα cg οταν ειμαι μονος στο σπιτι και βαριεμαι να κουνηθω  :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Κακά τα ψέματα, αυτή η επανάπαυση που λες, σε άτομα που πάνε σε στούντιο και μπουρδέλα είναι μάλλον εικονική. Σε άτομα που παίρνουν cg και ct είναι πολύ λιγότερο εικονική.
Δεν αναφέρομαι σε σένα συγκεκριμένα teleytaie(κλητική σε greeklish μόνο εγώ το κάνω).
Και δε γράφω απόψεις χωρίς να τα έχω περάσει αυτά όπως κάνουν πολλοί εδώ μέσα.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
τι να σου πω εγω μιλαω απο προσωπικη εμπειρια οχι τιποταλλο. το χω κουρασει με τις πουτανες πολυ τον τελευταιο καιρο. παρα πολυ... παντως ισως να χεις δικιο σαυτο που λες γιατι τα ct και τα cg ειναι πιο καλα υποκαταστατα για γκομενα απο τα ντελα και τα στουντιο.

παντως σε τελικη αναλυση εγω φταιω που ειμαι τεμπελης και κοτα.
 

Waaam

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί δε δέχεσαι σαν μόνιμη κατάσταση ότι κάποιοι δε μπορούν να βρουν γκόμενα ; Είναι γεγονός.Δες κάποιες απαντήσεις εδώ πέρα για να πειστείς.Και μου κάνει εντύπωση που και στον κύκλο σου δεν έχεις γνωρίσει κάποια τέτοια περίπτωση.Εγώ ξέρω προσωπικά τουλάχιστον άλλα 3 άτομα , ηλικίες 29 , 26 και 23.

Δεν το δέχομαι σαν αρχή. Οι ηλικιακές ομάδες που αναφέρεις από 23 πχ. έως 29 έχουν πολύ αυξημένες πιθανότητες, σχεδόν βεβαιότητα. Είμαι μεγαλύτερος για να έχω πρώτο χέρι άποψη, βλέπω όμως οτι και στο δικό μου age group, δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα. Όμως, σήμερα οι συνθήκες είναι κατά πολύ καλύτερες, απ' ότι ήταν πριν 20 ή 30 χρόνια, οι σχέσεις μπορούν να είναι πιο ειλικρινείς και οι γυναίκες είναι πολύ πιο απελευθερωμένες.

Για ερωτικό διάλογο εννοείς το φλερτ φαντάζομαι.Αυτό όμως είναι άσχετο.Άμα δεν το κατέχεις το φλερτ είτε πηγαίνεις στα μπουρδέλα είτε όχι , αυτό δεν αλλάζει.Δε σημαίνει ότι με το να ΜΗΝ πηγαίνεις θα βελτιωθείς ως δια μαγείας στο ερωτικό παιχνίδι.Το αντίθετο θα έλεγα.Η σεξουαλική στέρηση δυσκολεύει τις όποιες προσπάθειες για προσέγγιση γυναικών.

Όχι δεν εννοώ το φλερτ. Εννοώ τον απροκάλυπτο, φυσικό και μοναδικό διάλογο που αναπτύσσεται σε ένα ζευγάρι που ερωτεύεται. Αυτό που προσφέρει εμπειρίες και στα δυο φύλα. Κι έτσι αναπτύσσεται η ικανότητα και η γνώση της σεξουαλικής επικοινωνίας. Αντίθετα η επ' αμοιβή επαφή αποτελεί μια μονομερή πράξη που στους περισσότερους που γράφουν εδώ αφήνει μια γεύση ανικανοποίητου.

Ότι οι γυναίκες βρίσκουν γαμήσι πιο εύκολα το θεωρώ πασιφανές , δεν πρόκειται να το αναλύσω.

Σε συμβουλεύω να πας καμιά μέρα μπουρδελότσαρκα όχι για να γαμήσεις αφού δε θες αλλά να δεις λίγο γύρω σου πόση κίνηση έχει και θα καταλάβεις ελπίζω κάποια πράγματα.   
Ε καλά αυτό πάντα ίσχυε μια και η φύση του αρσενικού είναι να απαντάει σε "καλέσματα" του θηλυκού (κι ας παριστάνουμε τους κυνηγούς, άλλος αποφασίζει να ενδώσει ή όχι).

Κι επειδή το θέμα ξεστράτησε αρκετά, χωρίς να έχω τίποτα εναντίον των οίκων ή των εργαζομένων εκεί, θα έλεγα μόνο κλείνοντας οτι η διαχείριση χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή. Η "τεμπελιά" και η άνεση που προσφέρει η μπουρδελότσαρκα διαμορφώνει χαρακτήρες, συνήθειες και επιλογές που συνήθως μας ακολουθούν μια ζωή.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Ε καλά αυτό πάντα ίσχυε μια και η φύση του αρσενικού είναι να απαντάει σε "καλέσματα" του θηλυκού (κι ας παριστάνουμε τους κυνηγούς, άλλος αποφασίζει να ενδώσει ή όχι).

καλα περιμενε εσυ τα καλεσματα...

μιλας για τις γυναικες σαν να ναι οντα που ξερουνε τι θελουνε. αμα ξερανε δε θα τανε αγαμητες κομπλεξικες.

μονο αν νιωθουν μια καβλωμενη πουτσα μεσα τους στανιαρουν. οπως και μεις μονο αν χωσουμε το καβλι μας σε ενα μουνι ειμαστε ενταξει. ολα τα αλλα ειναι λεπτομερειες. και η πουτανα, για να γυρισουμε στο θεμα, ειναι η μεγιστη υπηρετρια της πουτσας. γιαυτο τις γουσταρω εγω. το λαθος που κανουν οι πουτανες ειναι οτι νομιζουν πως το κανουν για τα λεφτα. βεβαια οχι ολες στον ιδιο βαθμο. γιαυτο υπαρχουν και καλες και κακες πουτανες. το λαθος που κανουμε οι αντρες ειναι οτι πιστεψαμε στα παραμυθια.

παντως μη νομιζεις και γω μαλακας ειμαι. ο χειροτερος. απλα τα λεω μπας και τα ακουσω και βαλω μυαλο.

μια συμβουλη θα σου δωσω φιλικη χωρις να θελω να το παιξω μαγκας γιατι δεν ειμαι, αλλα πηγαινε καμια μπουρδελοτσαρκα μπας και καταλαβεις ποτε την αλλη οψη του νομισματος.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
γιατι το κουραζετε? ολες χρειαζονται και αλλο δινει η καθε μια.

συζυγος, CG, CT, ερωμένη, γραμματεας, fuck boddy, ξεπετα, κομμωτρια, μασατζου, γειτωνισα, ολες έχουν ρολο και προσφέρουν υπηρεσίες διατηροντας σεξουαλικές ισσοροπίες στους εχοντες καύλες ατελειωτες.
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
καλησπερα

πρεπει να παραδεχτω κατι για μενα. Ειμαι 33 χρονών και ειχα μολις 3 σχεσεις στη ζωη μου, με πολυ συντομη διαρκεια. Το κακο είναι οτι δεν φαινεται να με εππηρεαζει πολύ αλλα δεν ορκίζομαι κιόλας. Η αληθεια είναι οτι θέλω γρήγορο σεξ και οχι πολλά πολλά και με τις υπηρεσίες που παρεχονται σημερα έμεινα πισω στις σχέσεις.
καθε μερα φασολαδα δεν βαρεθηκεσ? :think: :jerking:
φαγε και καμμια μπριντζολα !! :zfuck: :pipa2: :2on1: :tits: :tits2: :pipa1:
αιιιντεεεεεεε! :rockon:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Ο 2ος πιο ηλιθιος τιτλος θεματος στο site!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom