Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Αν δεν εκανε ετσι για το μουνι ο ελληνας, δεν θα ειχαν γινει τοσο μαλακισμενες οι ελληνιδες.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
ένα ρητό λέει ΄΄η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια΄΄. Το παραθέτω παραφρασμένο ΄΄η ημιπουτάνα είναι χειρότερη από την πουτάνα΄΄. Γι αυτό λατρεύω τις πουτάνες.

Ετσι :2funny: :2funny: Ή το κατέχεις είτε όχι το άθλημα. Όλα τ'άλλα είναι οδοντόκρεμες :cum:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Σωστός, ας αναγνωρίσουμε επιτέλους τα λάθη μας. :rockon: :rockon: :rockon:

Συμφωνώ απόλυτα, απλά το ζήτημα είναι ότι σχεδόν κανένας δεν το κάνει. Γεμίσαμε από τυπάδες που κάνουν υποκλίσεις στο κάθε τρίμπαζο, γτ δε διαθέτουν 20-30 ευρώ το μήνα/δίμηνο να πάνε σε μια πουτάνα (που ομολογουμένως είναι καλύτερη). Βλέπω ότι ακόμα και μετά τις χυλόπιτες που τους σερβίρουν, συνεχίζουν να τις παρακαλάνε για μια έξοδο, τάχα μου ότι τις βλέπουν σα φίλες... Γράψτε τις στα τρυφερά σας και λίγο! Τις κακομάθετε τις ελλεηνίδες :rolleyes:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Με γκομενα που ντρεπομαι να κυκλοφορησω μαζι της δεν βγαινω εξω μαζι μονο και μονο για να την γαμαω.
Επισης δεν γαμαω σαυρες, σαλαχια, γκοτζιλες και νεροχελωνες...
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Συμφωνώ απόλυτα, απλά το ζήτημα είναι ότι σχεδόν κανένας δεν το κάνει. Γεμίσαμε από τυπάδες που κάνουν υποκλίσεις στο κάθε τρίμπαζο, γτ δε διαθέτουν 20-30 ευρώ το μήνα/δίμηνο να πάνε σε μια πουτάνα (που ομολογουμένως είναι καλύτερη). Βλέπω ότι ακόμα και μετά τις χυλόπιτες που τους σερβίρουν, συνεχίζουν να τις παρακαλάνε για μια έξοδο, τάχα μου ότι τις βλέπουν σα φίλες... Γράψτε τις στα τρυφερά σας και λίγο! Τις κακομάθετε τις ελλεηνίδες :rolleyes:

Το ιδανικο ειναι να βρεις εναν ανθρωπο να σε καλυπτει, και να περνας καλα μαζι του. Δεν ειναι το οικονομικο για να μην πας σε μπουρδελα, ειναι η απουσια της ολοκληρωμενης επαφης με το αλλο φυλο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Με γκομενα που ντρεπομαι να κυκλοφορησω μαζι της δεν βγαινω εξω μαζι μονο και μονο για να την γαμαω.
Επισης δεν γαμαω σαυρες, σαλαχια, γκοτζιλες και νεροχελωνες...
Κακώς, είναι από τις λίγες φορές που αισθάνεσαι ότι δε θα κερατωθείς ποτέ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
α ρε κακες ελλεινιδες με τις χυλοπιτες σας εχετε κανει τα παιδια να παραμιλανε.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Το ιδανικο ειναι να βρεις εναν ανθρωπο να σε καλυπτει, και να περνας καλα μαζι του. Δεν ειναι το οικονομικο για να μην πας σε μπουρδελα, ειναι η απουσια της ολοκληρωμενης επαφης με το αλλο φυλο.

Θα μείνω στη λέξη "ιδανικό".
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
α ρε κακες ελλεινιδες με τις χυλοπιτες σας εχετε κανει τα παιδια να παραμιλανε.

Παρα-μιλαω αρχηγε. Τοσο πολυ που πλεον το γυρισα στα αγγλικα και τα ρωσικα. Εσυ σε λιγο θα μιλας τουρκικα, και δεν το εχεις καταλαβει ακομα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Παρα-μιλαω αρχηγε. Τοσο πολυ που πλεον το γυρισα στα αγγλικα και τα ρωσικα. Εσυ σε λιγο θα μιλας τουρκικα, και δεν το εχεις καταλαβει ακομα...
πωωωωωωωω τι ειπε τωρα ο τυπος.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Ανωμαλια ειναι να ασχολεισαι με την καθε παλαβη και να χανεις τον χρονο σου. Ψαξτε να βρειτε για καμια κοπελα που να ξερει τι θελει απο τη ζωη της.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μαλλον εισαι τυφλος. Καθε μερα ζεις στο sex and the city και δεν το βλεπεις....
μου θυμιζεις μια γκομενα που ειχα καποτε και ειχα χωρισει,ολη μερα με κατηγορουσε σε φιλους,συναδελφους,συγγενεις,αλλα ολο μυνηματα μου εστελνε ολο εξω απο το σπιτι μου την εβγαζε παρακαλωντας,αλλα κατα τα αλλα με λεγε μαλακα καριολη και ελεεινο επειδη δεν την επαιρνα πισω.κατι παρομοιο τρεχει και με εσενα και με οσους εχουν λησαξει κατα των γυναικων μας.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Ανωμαλια ειναι να ασχολεισαι με την καθε παλαβη και να χανεις τον χρονο σου. Ψαξτε να βρειτε για καμια κοπελα που να ξερει τι θελει απο τη ζωη της.

και τοτε καθηστε με την ησυχια σας να αναρωτιεστε τι θελετε εσεις απ τη δικη σας...

και αυτη ας μεινει με το πουλι σας στο χερι
:2funny: :2funny: :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
μου θυμιζεις μια γκομενα που ειχα καποτε και ειχα χωρισει,ολη μερα με κατηγορουσε σε φιλους,συναδελφους,συγγενεις,αλλα ολο μυνηματα μου εστελνε ολο εξω απο το σπιτι μου την εβγαζε παρακαλωντας,αλλα κατα τα αλλα με λεγε μαλακα καριολη και ελεεινο επειδη δεν την επαιρνα πισω.κατι παρομοιο τρεχει και με εσενα και με οσους εχουν λησαξει κατα των γυναικων μας.


:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
μου θυμιζεις μια γκομενα που ειχα καποτε και ειχα χωρισει,ολη μερα με κατηγορουσε σε φιλους,συναδελφους,συγγενεις,αλλα ολο μυνηματα μου εστελνε ολο εξω απο το σπιτι μου την εβγαζε παρακαλωντας,αλλα κατα τα αλλα με λεγε μαλακα καριολη και ελεεινο επειδη δεν την επαιρνα πισω.κατι παρομοιο τρεχει και με εσενα και με οσους εχουν λησαξει κατα των γυναικων μας.

Εγω δεν εχω λυσσαξει με καμια. Εγω την περναω τζαμι, και εχω γραψει ολον τον κοσμο στα αρχιδια μου.
Μου αρεσει μονο να κραζω κατι μαλακισμενες οταν λενε μαλακιες. Επισης μου αρεσει να κραζω κατι αγορακια σαν και σενα που προσπαθουν να βγαλουν γκομενα εδω μεσα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εγω πιστευω οτι ο τυπας θα επανορθωσει σημερα και θα το ξεδιψασει το ρουμανακι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom