Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Κακά τα ψέματα παιδιά, υπάρχουν κάποιες κατηγορίες αντρών για τους οποίους,
είνα πολύ δύσκολο εώς ακατόρθωτο να βρουν μία γυναίκα , και δεν σηκώνει ρομαντισμούς
ότι για όλους υπάρχει ένα ταίρι, για μερικούς δεν ύπάρχει, αύτα είναι έξωγήινα σενάρια!!!!!!!!
Η άναγκαιότητα τών  έκδιδόμενων γυναικών είναι άδιαμφισβήτητη.
Γιατί,ένας άντρας, πάει σε πόρνη?????

Εσύ κάνεις τη δουλεία βλέπω.Ο λόγος που πάει κάποιος σε πόρνη είναι γιατί έτσι τον έχουν μάθει.Οτι και καλά το παν είναι να πηδάς.Και ότι πρέπει να το κάνεις πάσει θυσία.Και γω σου λέω ότι στο παρελθόν είχα να πάω 4 χρόνια με γυναίκα.Και πλέον είμαι με 1 κορίτσι μάλαμα από Κρήτη,σπουδάζουμε Αγγλία και κάνουμε όνειρα για το μέλλον.Τώρα νιώθω πολύ ευτυχισμένος.Το να βρεις ταίρι δεν είναι ακατόρθωτο.Η εμφάνιση δεν είναι το παν.Το να μη μπορεί να βρει καποιος ταίρι σημαίνει ότι δεν τα χει καλά με τον εαυτό του,δεν πιστεύει ότι μπορεί και κεινος να χει γυναίκα και δεν έχει μάθει να ναι αληθινός.Το σεξ είναι 1 κομματι της σχέσης αντρών και γυναικών.Και όχι το πιο σημαντικό.Υπάρχουν αξίες όπως κατανόηση,φροντίδα,στήριξη,ΑΓΑΠΗ που είναι πολύ πιο σημαντικά από το σεξ και κάνουν το σεξ να ναι σε δευτερη με τρίτη μοίρα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Xυλόπιτα σημαίνει ότι κηνυγάς κάποια που δεν σε θέλει και σε απορρίπτει.Και σε ρωτώ αν εσένα σου κόλλαγε κάποια που δεν σου κάνει κλικ δεν θα της έριχνες χυλόπιτα;

Για τις Ελληνίδες χυλόπιτα δεν είναι να απορρίπτεις κάποιον που δεν σου αρέσει.... Είναι τρόπος επιβεβαίωσής τους και εδραίωσης στο μυαλό τους του ποιός θέλουν να ορίζει τους κανόνες του παιγνιδιού.

Σου ξαναλέω το παν είναι να είσαι ο εαυτός σου.Και δεν θέλει τεχνική ή τρόπο να βρεις κάποια.Θέλει απλά να θυμάσαι ότι είσαι και συ μέρος του κόσμου και έχεις και συ δικαίωμα στην χαρά.Όταν είσαι ο εαυτός σου και ερωτευτείς κάποια και δεις ότι είναι αμοιβαίο τότε το τι θα πεις και τι θα κάνεις θα βγει από μόνο του.

Όλοι είμαστε ο εαυτός μας και νομίζω ελάχιστοι ανεγκέφαλοι άνδρες μπαίνουν στη διαδικασία να προσποιηθούν ότι είναι κάποιος άλλος για να επιτύχουν κάτι που ίσως δεν θα μπορέσουν να κρατήσουν, μιάς και δεν θα το έχουν επιτύχει με τις δικές τους δυνάμεις. Το παιγνίδι με τις Ελληνίδες είναι πλέον σημαδεμένο.... ζητάνε πολλά, δίνουν (στην πλειοψηφία τους) λίγα......
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Είναι σαφές ότι ανήκεις στη κατηγορία των αγαπούληδων. Μάλιστα εκ του ασφαλούς, αφού δεν είσαι Ελλάδα. Έλα όμως που αυτό όμως δεν ισχύει για όλους. Αν κάποιος διάβαζε με άλλο μάτι το post σου, θα μπορούσε ανετα να νομίσει ότι έχει γραφτεί από κάποιο ιερώμενο, ή από παιδί των λουλουδιών, που δεν έχει επαφή με την ελληνική πραγματικότητα.

ΥΓ: Για αυτό φίλε μου οι βόρειες έρχονται το καλοκάιρι Ελλάδα και εμείς μένουμε Ελλάδα:
για να τις γαμήσουμε, χωρίς να μας τα πρήζουν οι Ελλήνίδες με υπαρξιακά σαν αυτά που περιγράφεις, αλλά και γιατί είμαστε διαθέσιμοι να τις γαμήσουμε σαν πουτάνες.

Και όμως φίλε Αγγλία είμαι 2 χρόνια.Πάντα Ελλάδα ζούσα και η κοπέλα μου Ελληνίδα είναι όχι ξένη.Παντού μα παντού οι κανόνες της ζωής ίδιοι είναι.Όσο για αυτά που μου λες για ξένες και το καλοκαίρι ξέρεις ότι δεν στέκουν.Μόνο και πολύ πουτάνες θα πρέπει να ναι αυτές που πάνε διακοπές και κάνουν σεξ με αγνώστους.Τουλάχιστον το 80% των ξένων γυναικών που επισκέπτονται την Ελλάδα αν τους πεις κανα τέτοιο θα φας φάπα ή βρίσιμο.Τώρα κάτι τσουλιά μεχρι φιλί στο στόμα είναι.Αν τους πεις να κάνετε σεξ θα φύγουν.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.538
Πόντοι
22.785
Εσύ κάνεις τη δουλεία βλέπω.Ο λόγος που πάει κάποιος σε πόρνη είναι γιατί έτσι τον έχουν μάθει.Οτι και καλά το παν είναι να πηδάς.Και ότι πρέπει να το κάνεις πάσει θυσία.Και γω σου λέω ότι στο παρελθόν είχα να πάω 4 χρόνια με γυναίκα.Και πλέον είμαι με 1 κορίτσι μάλαμα από Κρήτη,σπουδάζουμε Αγγλία και κάνουμε όνειρα για το μέλλον.Τώρα νιώθω πολύ ευτυχισμένος.Το να βρεις ταίρι δεν είναι ακατόρθωτο.Η εμφάνιση δεν είναι το παν.Το να μη μπορεί να βρει καποιος ταίρι σημαίνει ότι δεν τα χει καλά με τον εαυτό του,δεν πιστεύει ότι μπορεί και κεινος να χει γυναίκα και δεν έχει μάθει να ναι αληθινός.Το σεξ είναι 1 κομματι της σχέσης αντρών και γυναικών.Και όχι το πιο σημαντικό.Υπάρχουν αξίες όπως κατανόηση,φροντίδα,στήριξη,ΑΓΑΠΗ που είναι πολύ πιο σημαντικά από το σεξ και κάνουν το σεξ να ναι σε δευτερη με τρίτη μοίρα.

χα χα χα,,,,,, χωρίς δώση είρωνίας !!!!!!!!

Τα χρόνια πέρασαν, η άπορία μου λύθηκε και το δέος έγινε συμπάθεια........
Τρυφερή και άπέραντη συμπάθεια γιά την κατηγορία αυτή των γυναικών!!!!!!!
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Και όμως φίλε Αγγλία είμαι 2 χρόνια.Πάντα Ελλάδα ζούσα και η κοπέλα μου Ελληνίδα είναι όχι ξένη.Παντού μα παντού οι κανόνες της ζωής ίδιοι είναι.Όσο για αυτά που μου λες για ξένες και το καλοκαίρι ξέρεις ότι δεν στέκουν.Μόνο και πολύ πουτάνες θα πρέπει να ναι αυτές που πάνε διακοπές και κάνουν σεξ με αγνώστους.Τουλάχιστον το 80% των ξένων γυναικών που επισκέπτονται την Ελλάδα αν τους πεις κανα τέτοιο θα φας φάπα ή βρίσιμο.Τώρα κάτι τσουλιά μεχρι φιλί στο στόμα είναι.Αν τους πεις να κάνετε σεξ θα φύγουν.

Είναι προφανές ότι ο καθένας έχει διαφορετικά βιώματα σχετικά. Εγώ απλά σου έυχομαι καλή προσγείωση όταν θα σου έρθει ο ουρανός σφοντύλι από τη αγαπημένη σου. Dream On.
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Δεν έχω πάει ποτέ μου με πόρνη.¨Ομως θα πω το εξής.Το να προτιμάς πόρνη από κανονική κοπέλα πάει να πει ότι δεν είχες τη χαρά να γευτείς όμορφα καθημερινά πράγματα με κάποιο κορίτσι.Γιατί δεν είναι όμορφα πράγματα μόνο το παρε δωσε πάνω σε 1 κρεβάτι.Και πίστεψε με αν την πατήσεις με καμία σε κάποια φάση το κρεβάτι σε απασχολεί λιγότερο από άλλα.Δεν κατακρίνω όσους πάνε σε πόρνες απλά λέω ότι είναι τελείως διαφορετικά αντικείμενα σύγκρισης το ένα από το άλλο.Και επειδή και φίλοι με πρήζουν με βλακείες του τύπου οι Ελληνίδες δεν καθονται και είναι κακομαθημένες και κομπλεξικές θα πω το εξής.Καμιά δεν κάθεται σε κάποιον που γνώρισε 1 μέρα και καμιά δεν θα βγει με κάποιον άγνωστο που κάνει καμάκι.Αυτός που κάνει καμάκι κάνει μπαμ ότι είναι λιγούρης και το χει κάνει σε άλλες 100 μέχρι να κολλήσει σε κείνη.Άρα η γκόμενα ξέρει ότι το κύριο μέλημα του είναι μόνο να γαμήσει.Όμως αν είσαι ο εαυτός σου,χαίρεσαι την κάθε στιγμή φυσικά και είσαι άνετος τα πράγματα έρχονται από μόνα τους.Ναι δεν θα κάτσει φάση με κάποια που την παίρνεις ξωπίσω και την αρχίζεις στις ασυναρτησίες.Όμως μπορεί να περπατάς ανέμελα και εντελώς ξαφνικά να σου γυαλίσει κάποια και να δεις ότι ενδιαφέρεται και κεινη.Θα το δεις και κάνει μπαμ.Άλλο παράδειγμα δεν θα σου κάτσει κάποια που θα την κεράσεις ποτά σε club και θα την αρχίσεις στο μπλα μπλα.Αν όμως δεις ξαφνικά κάποια που σου κάνει μεγάλη εντύπωση αλλά δεις έστω και αμυδρή έκφραση ενδιαφέροντος και κάνεις κίνηση υπάρχουν πολλές πιθανότητες να πάει καλά.

Επειδή βλέπω ότι το γαμήσι λείπει σε πολλούς θα σας πω ότι εδώ στην Αγγλία αναθεωρείς ανθρώπινες αξίες.Βλέπεις κάτι μαλακισμένα που πίνουν και όταν δεν είναι ο εαυτός τους σε αρπάζουν σε φιλάνε στο στόμα και χωρίς πολλά πολλά καταλήγετε στο κρεβάτι.Όμως καταλήγεις να σιχένεσαι τον εαυτό σου.Το να σου ανοίγει τα πόδια μια γκομενα από συνήθειο όπως κάνει και σε πόσους άλλους δεν σε γεμίζει και μόνο σε προβληματίζει.Είναι όμως κορίτσια που φέρονται σαν κυρίες που τις χαίρεσαι και λες μια τέτοια θέλω.

Τo sum up,ξεκολάτε.Και μάθετε να ζείτε.Να είστε καλοί άνθρωποι και γεμάτοι θετική ενέργεια και να θυμάστε ότι η ζωή είναι μικρή.Να ζείτε για να ερωτευθείτε,να αγαπήσετε και μόνο έτσι θα στε ευτυχισμένοι.Ευτυχισμένος δεν είσαι αν πας με πολλές γυναίκες.Άλλος μπορεί να κάνει σεξ με 100 γκόμενες και να είναι άδειος και δυστυχισμένος και άλλος μπορεί να του ρθει στα 25,στα 30 ή στα 35 η πιο καταλητική γνωριμία της ζωής του.

Άσε μας ρε φίλε που έχεις ενστερνιστεί την κομπλεξική άποψη των ελλεϊνίδων ότι όποιος κάνει καμάκι σε club είναι λιγούρης ! Στις φυσιολογικές χώρες παίζει φλερτ στα κλαμπάκια και στα ξενυχτάδικα.Αλλά στην κωλοκοινωνία εδώ πέρα έχεις τις άλλες με ύφος 10 καρδιναλίων να πηγαίνουν μόνο για να δουν ποιος θα τις κοιτάξει.Μέχρι εκεί.
Αρρώστια. 
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Για πηδα καμια ξενη πορνοσταρ να δεις διαφορα

φιλε, εχω παει με PSE φασεις (οχι πορνοσταρ και καλα να το παιξω γαμιας σα και 'σενα) και μου αρεσαν, δε λεω οτι δε γουσταρω. Ομως με τη γκομενα μου κανω κολπακια που δυσκολα βρηκα με αλλες γκομενες και προσωπικα τη βρισκω...αυτο δε ειναι που μετραει?

Π
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
φιλε, εχω παει με PSE φασεις (οχι πορνοσταρ και καλα να το παιξω γαμιας σα και 'σενα) και μου αρεσαν, δε λεω οτι δε γουσταρω. Ομως με τη γκομενα μου κανω κολπακια που δυσκολα βρηκα με αλλες γκομενες και προσωπικα τη βρισκω...αυτο δε ειναι που μετραει?

Π
Ποιος το πεξε γαμιας?  :jerking: :jerking: :jerking: Στο μυαλο ειναι το θεμα οχι στο πουλι και ποια γαμας! Το τι επιλεγεις προερχεται απο τον εγκεφαλο
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Οσοι ειναι νεα μελη να διαβαζουν το θεμα της διαφορας πορνης και κανονικης κοπελας!  ;)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Εσύ κάνεις τη δουλεία βλέπω.Ο λόγος που πάει κάποιος σε πόρνη είναι γιατί έτσι τον έχουν μάθει.Οτι και καλά το παν είναι να πηδάς.Και ότι πρέπει να το κάνεις πάσει θυσία.Και γω σου λέω ότι στο παρελθόν είχα να πάω 4 χρόνια με γυναίκα.Και πλέον είμαι με 1 κορίτσι μάλαμα από Κρήτη,σπουδάζουμε Αγγλία και κάνουμε όνειρα για το μέλλον.Τώρα νιώθω πολύ ευτυχισμένος.Το να βρεις ταίρι δεν είναι ακατόρθωτο.Η εμφάνιση δεν είναι το παν.Το να μη μπορεί να βρει καποιος ταίρι σημαίνει ότι δεν τα χει καλά με τον εαυτό του,δεν πιστεύει ότι μπορεί και κεινος να χει γυναίκα και δεν έχει μάθει να ναι αληθινός.Το σεξ είναι 1 κομματι της σχέσης αντρών και γυναικών.Και όχι το πιο σημαντικό.Υπάρχουν αξίες όπως κατανόηση,φροντίδα,στήριξη,ΑΓΑΠΗ που είναι πολύ πιο σημαντικά από το σεξ και κάνουν το σεξ να ναι σε δευτερη με τρίτη μοίρα.
4 χρονια ειχες να πας με γυναικα; :huh:βρε αδελφε πως αντεξες;δεν σε πιαναν εξαψεις εκει που καθοσουν;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ενα θα πω είναι η ο τροπος με τον οποιο ζεις τα πραγματα! Απο πάνο ο φιλος λεει οτι είναι ευτηχισμενος με την κοπελα του και σπουδάζει εξωτερικό ! Φενεται οτι είσαι ευτηχισμενος μαζι της,και οτι μαλλον θα σου εχει πέσει το λοτο! Υπαρχουν καθημερινα σε κλαπμ,σε μπαρ,σε καφετεριες διαφορα λιγουρια τα οποια το μονο που σκευτωνται είναι το σεξ και τιποτα αλλο,η αλλη για να του κάτσει η θα ναι καμια αγάμητη,η καμια που δεν θα εχει δει καν πως ειναι το πουλι,η δεν ξερω και εγω τι! Παντος ωραια αποκλειεται να πεσει ετσι! Αλλα δεν παρατηρεις κατι?? Οι αλλες ειναι μεν ωρεες αλλα οχι τπτ σπουδαιο και μετα ψωνιζονται,ειναι να κανεις σχεση? Οταν η αλλη θα σου πρηζει τα παπαρια οταν θα θες να δεις ποδοσφαιρο? Οταν θα θες να κάνεις κατι αλλο?  ε? εχεις βρει λογικα καποια πολυ κοπελα και γιαυτο κατακρινεις αυτους που πανε με πόρνες διοτη το βλεπεις αλλιως! Εχουν και οι δυο δρομοι πλεονεκτηματα και μειωνεκτηματα ,για μενα η ζυγαρια γέρνει πιο πολυ στης σχέσεις διοτη ναι μεν κατα το ποσοστο 9.999999999999999999999 καποια στιγμη θα χωρησεις αλλα ζεις καταστάσεις,αγαπας και αγαπιεσαι,ερωτευεσαι! Αυτο το λεω παντα αμα το κοματι ειναι σε χαρακτηρα καλο ετσι? Οχι σαν αυτες που θελουν αντρα με μισθο 3000 και πανο! Και απο την αλλη εχεις τον αγοραιο ερωτα,οπου δεν θα βρεις στοργη,δεν θα βρεις αγαπη,ουτε ερωτα,θα βρεις κατα πασα πιθανοτητα εναν τροπο ζωης που πολλες μπορει να μην σου προσφερουν στον σεξουαλικ τομεα,οπως φετιχισμος κ.λ.π! Και οι δυο δρόμοι είναι καπως αντιθετικοι το μονο κοινο σημειο είναι το σεξ ολα τα αλλα είναι διαφορετικα! Είναι κακο να δενεσαι σε μια σχεση να αγαπας την κοπελα και μετα να χωρηζεις και να πληγωνεσαι,και είναι παλη κακο αμα μια ζωι ασχολησε με πόρνες που το μονο που θα προσφερουν είναι το σουπερ σεξ ,διασκεδαση κλπ! Είναι επιλογη του καθενα!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ενα θα πω είναι η ο τροπος με τον οποιο ζεις τα πραγματα! Απο πάνο ο φιλος λεει οτι είναι ευτηχισμενος με την κοπελα του και σπουδάζει εξωτερικό ! Φενεται οτι είσαι ευτηχισμενος μαζι της,και οτι μαλλον θα σου εχει πέσει το λοτο! Υπαρχουν καθημερινα σε κλαπμ,σε μπαρ,σε καφετεριες διαφορα λιγουρια τα οποια το μονο που σκευτωνται είναι το σεξ και τιποτα αλλο,η αλλη για να του κάτσει η θα ναι καμια αγάμητη,η καμια που δεν θα εχει δει καν πως ειναι το πουλι,η δεν ξερω και εγω τι! Παντος ωραια αποκλειεται να πεσει ετσι! Αλλα δεν παρατηρεις κατι?? Οι αλλες ειναι μεν ωρεες αλλα οχι τπτ σπουδαιο και μετα ψωνιζονται,ειναι να κανεις σχεση? Οταν η αλλη θα σου πρηζει τα παπαρια οταν θα θες να δεις ποδοσφαιρο? Οταν θα θες να κάνεις κατι αλλο?  ε? εχεις βρει λογικα καποια πολυ κοπελα και γιαυτο κατακρινεις αυτους που πανε με πόρνες διοτη το βλεπεις αλλιως! Εχουν και οι δυο δρομοι πλεονεκτηματα και μειωνεκτηματα ,για μενα η ζυγαρια γέρνει πιο πολυ στης σχέσεις διοτη ναι μεν κατα το ποσοστο 9.999999999999999999999 καποια στιγμη θα χωρησεις αλλα ζεις καταστάσεις,αγαπας και αγαπιεσαι,ερωτευεσαι! Αυτο το λεω παντα αμα το κοματι ειναι σε χαρακτηρα καλο ετσι? Οχι σαν αυτες που θελουν αντρα με μισθο 3000 και πανο! Και απο την αλλη εχεις τον αγοραιο ερωτα,οπου δεν θα βρεις στοργη,δεν θα βρεις αγαπη,ουτε ερωτα,θα βρεις κατα πασα πιθανοτητα εναν τροπο ζωης που πολλες μπορει να μην σου προσφερουν στον σεξουαλικ τομεα,οπως φετιχισμος κ.λ.π! Και οι δυο δρόμοι είναι καπως αντιθετικοι το μονο κοινο σημειο είναι το σεξ ολα τα αλλα είναι διαφορετικα! Είναι κακο να δενεσαι σε μια σχεση να αγαπας την κοπελα και μετα να χωρηζεις και να πληγωνεσαι,και είναι παλη κακο αμα μια ζωι ασχολησε με πόρνες που το μονο που θα προσφερουν είναι το σουπερ σεξ ,διασκεδαση κλπ! Είναι επιλογη του καθενα!
ρε μαλακα τι επαθες?ηπιες κανα χαπι?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εγω παντως να πω την μαυρη μου αληθεια το θεωρω μεγαλη μαλακια να προτιμας πουτανες απο το να εχεις σχεση.σουπερ σεξ δεν θα βρεις ποτε σε πουτανα.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εγω παντως να πω την μαυρη μου αληθεια το θεωρω μεγαλη μαλακια να προτιμας πουτανες απο το να εχεις σχεση.σουπερ σεξ δεν θα βρεις ποτε σε πουτανα.
Εσυ δεν μου πες της ιπιες τωρα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Και τοτε γιατη εκοψες της ελλεεινιδες ρε μαστερ?  :think: :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εχεις βρει καμια ρωσιδα γκομενα?  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom