Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ σε ποιά κατηγορία αυτοπροσδιορίζεσαι?

Εγώ δε μίλησα ούτε για ελλεηνίδες ούτε για καριόλες αλλοδαπές ούτε δήλωσα ότι έχω κάποια τραγική εμπειρία από τις συναναστροφές μου με γυναίκες.Συ είπας και μου δημιουργείς ερωτήματα :rolleyes:
Εξακολουθείς να αποφεύγεις την απάντηση πάντως.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εγώ δε μίλησα ούτε για ελλεηνίδες ούτε για καριόλες αλλοδαπές

Μιλάει η πλειοψηφία των ανδρών γι'αυτές όμως, και μία (ισχνή) μειοψηφία -σωστώς όμως σκεπτομένων- γυναικών....! Ναι, υπάρχουν και τέτοιες.

ούτε δήλωσα ότι έχω κάποια τραγική εμπειρία από τις συναναστροφές μου με γυναίκες.Συ είπας και μου δημιουργείς ερωτήματα :rolleyes:

Αν η μνήμη μου δεν με απατά, ούτε εγώ έχω δηλώσει ότι έζησα κάτι αντίστοιχο....!
 

αλάνι

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
το κακο ρε παιδια ειναι οτι δεν ξερω πως να κανω σχεση... Καλα για γαμο ασε γαμησε το. Το ακουω και παθαίνω απο κρισεις πανικου μεχρι τι να πω αλλο. Ρε μπας και ειμαι δαιμονισμένος?? Τωρα τελευταια παντως το εριξα στην εκκλησια!
Μην ανησυχεις φιλε και εγώ ακριβώς σαν εσένα είμαι. η μόνη διαφορά ότι δεν παω στην εκκλησία. Με έχουν πλησιάσει πολλές κοπέλες για σχέση, αλλά δεν κατάφερα να κάνω ολοκληρωμένη σχέση με καμμία. το σεξ το φοβάμαι. και τις σχεσεις και τον γαμο και την οδηγηση και ολα. ειμαι 25 χρονων και τα τελευταια 5-6 χρονια επισκεπτομαι την μαιρη στο βαρδαρη προμηθεως 19 το μπλε σπιτακι. ειναι η αγαπημενη μου ---τανα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το σεξ το φοβάμαι. και τις σχεσεις και τον γαμο και την οδηγηση και ολα.
βγες απ το σαιτ, πετα το πληκτρολογιο, βαλε φωτια στο πι σι και πηγαινε σ εναν ψυχολογο τωρα !!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ο καθένας με τον πόνο του...
Γι αυτό υπάρχουν αυτοί που γαμάνε πολύ και αυτοί που δεν γαμάνε καθόλου...
Δεν ειπε κανείς να μην γαμας πουτάνες, ουτε να μην γαμάς γκόμενες.
Εαν δεν θελεις να στα πρηξει μια γυναίκα εσυ εισαι αυτος που θα το καθορίσει,αναλογα με τα δικαιωματα που θα της δώσεις.Υπάρχει και η απλή λύση "γαμάω και φεύγω".Ποιός σου είπε ότι πρεπει να ανεχτείς το πρήξιμο?
Απο την άλλη μεριά εδώ μέσα οι περισσότεροι γκρινιάζουν ακόμα και για τις [glow=red,2,300]"Πουτάνες"[/glow]...
Γενικό συμπέρασμα
"Της στραβής ψωλής της φταινε οι τρίχες"....... :sunglasses:

Επισης υπαρχουν και αυτοι που φτιαχνονται με το να λενε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ μονο. Ασε μας ρε κακομοιρη τωρα που εσυ εισαι αυτος που θα καθορισει αμα θες να στα πριξει η αλλη η' αμα δεν θες... αν ειναι η αλλη παραπανω του μετριου και την εχεις με σκοπο να γαμοκοπιεστε μεχρι να το πετυχεις ετοιμασου να γινεις ΠΑΠΑΤΡΕΧΑΣ.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
βγες απ το σαιτ, πετα το πληκτρολογιο, βαλε φωτια στο πι σι και πηγαινε σ εναν ψυχολογο τωρα !!!!

Ή ακόμη καλύτερα, ας κάνει μια σχέση κ' ας φάει τα μούτρα του.
Ό,τι πληγώνει διδάσκει.

Και ας οδηγήσει αμάξι. Το πολύ πολύ να τρακάρει με κανένα σταματημένο.

Όπως κ' να'χει το πράγμα, αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις. Και αν φοβάσαι να κάνεις λάθη, σίγουρα δεν θα μάθεις.
Γαμώ τις προηγούμενες γενιές που θέλαν να μας αποτρέψουν απ'το να φάμε τα μούτρα μας.
Αν τα'χα κάνει πουτάνα όλα από τα 15 μου κ' όχι από τα 25 μου, τα πράγματα θα'ταν πολύ καλύτερα τώρα.
Φευ. Shit happens. Ο καθένας ζει με τις επιλογές του.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
βγες απ το σαιτ, πετα το πληκτρολογιο, βαλε φωτια στο πι σι και πηγαινε σ εναν ψυχολογο τωρα !!!!
Kala τί παπας είσαι αν δεν βοηθήσεις το ποιμνιό σου????
Και σαν γιώργος πάλι κάτι θα μπορούσες να κάνεις!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Ή ακόμη καλύτερα, ας κάνει μια σχέση κ' ας φάει τα μούτρα του.
Ό,τι πληγώνει διδάσκει.

Και ας οδηγήσει αμάξι. Το πολύ πολύ να τρακάρει με κανένα σταματημένο.

Όπως κ' να'χει το πράγμα, αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις. Και αν φοβάσαι να κάνεις λάθη, σίγουρα δεν θα μάθεις.
Γαμώ τις προηγούμενες γενιές που θέλαν να μας αποτρέψουν απ'το να φάμε τα μούτρα μας.
Αν τα'χα κάνει πουτάνα όλα από τα 15 μου κ' όχι από τα 25 μου, τα πράγματα θα'ταν πολύ καλύτερα τώρα.
Φευ. Shit happens. Ο καθένας ζει με τις επιλογές του.

Πολυ σωστος σε οτι ειπες .....
 

αλάνι

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Μη φοβάσαι, εύκολα είναι - όπως το ποδήλατο.

(υγ)
Με τη Μαίρη, τι κάνετε? Σου ρίχνει ταρώ? :boobies:
Δεν εχεις καταλάβει τι εννοω. Εννοω ότι φοβάμαι το σεξ με γυναικες που δεν ειναι ιεροδουλες.
Ενώ οι ιερόδουλες είναι η δουλειά τους αυτή, και νιωθω ανετα μαζι τους.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν εχεις καταλάβει τι εννοω. Εννοω ότι φοβάμαι το σεξ με γυναικες που δεν ειναι ιεροδουλες.
Ενώ οι ιερόδουλες είναι η δουλειά τους αυτή, και νιωθω ανετα μαζι τους.
α ενταξει !!

περαστικα..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

αλάνι

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
α ενταξει !!

περαστικα..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Κατάλαβες τώρα τί εννοώ; Με τις ιερόδουλες δεν έχω κανένα πρόβλημα. Όμως αν οποιαδήποτε άλλη γυναίκα με πλησιάσει για σεξ, κωλώνω. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν εχεις καταλάβει τι εννοω. Εννοω ότι φοβάμαι το σεξ με γυναικες που δεν ειναι ιεροδουλες.
Ενώ οι ιερόδουλες είναι η δουλειά τους αυτή, και νιωθω ανετα μαζι τους.

χαχαχαχαχα. Δεν υπαρχουν αυτα τα πραγματα.

Ορισμενοι τυποι ειναι παντελως αναποδοι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κατάλαβες τώρα τί εννοώ; Με τις ιερόδουλες δεν έχω κανένα πρόβλημα. Όμως αν οποιαδήποτε άλλη γυναίκα με πλησιάσει για σεξ, κωλώνω. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα.
να τη βαζεις κατω και να τη γαμας πρωτα ΚΑΙ ΜΕΤΑ να μιλατε..
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Μιλάει η πλειοψηφία των ανδρών γι'αυτές όμως, και μία (ισχνή) μειοψηφία -σωστώς όμως σκεπτομένων- γυναικών....! Ναι, υπάρχουν και τέτοιες.

Αν η μνήμη μου δεν με απατά, ούτε εγώ έχω δηλώσει ότι έζησα κάτι αντίστοιχο....!

Η πλειοψηφία καλά κάνει και μιλάει.Εσύ γιατί μιλάς δεν καταλαβαίνω και τις κράζεις κι όλας εφόσον κατα δήλωσή σου δεν έχεις ζήσει κάτι αντίστοιχο.Αν και σύμφωνα με δηλώσεις σου έχεις συναναστραφεί ελλεηνίδες και έχεις βγάλει και πορίσματα.Δεν έχεις ισχυρό μνημονικό μάλλον.Μπερδεμένα μας τα λές.
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Μεγάλε, δεν ξέρω αν κατάφερες κάτι μετά από τόσο καιρό, αλλά θέλω να πω ότι αυτό το καιρό που μου τη πέφτει μια μικρή, και εγώ κάνω κράτει, και μετά ξεσπάω στα μπουρδελο-στούντια. Απλά συμβαίνει με τη συγκεκριμένη μόνο. Νομίζω ότι δεν νιώθω αρκετά απελευθερωμένος μαζί της. Ίσως κάτι τέτοιο χρειάζεσαι και εσύ.

Κατάλαβες τώρα τί εννοώ; Με τις ιερόδουλες δεν έχω κανένα πρόβλημα. Όμως αν οποιαδήποτε άλλη γυναίκα με πλησιάσει για σεξ, κωλώνω. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα.
 

Επισκέπτης
Οι ιεροδουλες τι διαφορα εχουν απο τις "κανονικες" γυναικες? Ενα μουνι λιγοτερο? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom