Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
6
Like
9.401
Πόντοι
2.586
Την γλεντησε κ αυτός μην νομίζεις. Τέτοια ψωλα που είναι ,ολοι την πήραν στο χωριό
Σιγα το χωριο ..αντε να ειχε 500 αντρες ...Πως κανετε ετσι ρε
Στερημενοι ανθρωποι ειναι
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.116
Κριτικές
20
Like
27.343
Πόντοι
8.346

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Σιγα το χωριο ..αντε να ειχε 500 αντρες ...Πως κανετε ετσι ρε
Στερημενοι ανθρωποι ειναι
Και επειδή είναι στερημένοι τι σημασία εχει; αυτό δεν τους δίνει το δικαίωμα να την πεφτουν σε παντρεμενες γυναίκες
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Η γυναίκα μου δεν είναι στερημένη. Πάντα της άρεσε και την ικανοποιούσε το σεξ μαζί μου
Το τι σκέφτονται οι γυναίκες και το τι λένε οι γυναίκες είναι δύο διαφορετικά πράγματα.
 

akis123456

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2021
Μηνύματα
45
Like
200
Πόντοι
20
Ρε παιδιά μην τον τρελάνετε τον ανθρώπων...όπως έχω καταλάβει η Στέλλα είναι ένα κορίτσι για σπίτι πρέπει να συμπαρασταθούμε στον Μανώλη όπως πρέπει...απλός ήταν η Κάκια η ώρα και έγινε...τελικά γύρισε η Στέλλα η όχι ακόμα...ρε φίλε Μανώλη τότε που τους έβλεπες γτ δεν έμπαινες και εσύ να τους κόψεις....
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Δε θα μου έλεγε ψεματα η γυναίκα μου δεν είχε λογο
Αν υποθέσουμε οτι δεν είναι παραμύθι η ιστορία , απο την μια λες οτι την γυναίκα σου την εκβιάσανε κτλ ... και απο την άλλη όταν έφυγε με τους Αλβανούς απο οτι φαίνεται (απο αυτά που μας έλεγες οτι έγιναν και ειπώθηκαν) το έκανε με την θέλησή της , πως το εξηγείς αυτό ;

Άσε που αν γύριζε , λογικά θα έπρεπε να δώσει εξηγήσεις και για όσα έγιναν προτού φύγει μαζί τους.

Οπότε είναι μάλλον βολικό για την ιστορία το οτι δεν γυρίζει η Στέλλα , είτε πρόκειται για ιστορία είτε για πραγματικότητα :confused:
 

akis123456

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2021
Μηνύματα
45
Like
200
Πόντοι
20
Η Αλβανή πιστεύεις να την εκμεταλλευτούν ερωτικά σαν τον ξάδερφο???δηλαδή θα φάει και αλβανικό λουκάνικο???
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Η Αλβανή πιστεύεις να την εκμεταλλευτούν ερωτικά σαν τον ξάδερφο???δηλαδή θα φάει και αλβανικό λουκάνικο???
Τα έχει φάει ήδη , προτού φύγει μαζί τους. Τώρα το πως εξελίχθηκε αργότερα σε απαγωγή δεν το έχω καταλάβει ακόμη :confused:
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ρε παιδιά μην τον τρελάνετε τον ανθρώπων...όπως έχω καταλάβει η Στέλλα είναι ένα κορίτσι για σπίτι πρέπει να συμπαρασταθούμε στον Μανώλη όπως πρέπει...απλός ήταν η Κάκια η ώρα και έγινε...τελικά γύρισε η Στέλλα η όχι ακόμα...ρε φίλε Μανώλη τότε που τους έβλεπες γτ δεν έμπαινες και εσύ να τους κόψεις....
Γιατί όταν τους είδα έπαθα μεγάλο σοκ δεν ήξερα και δεν μπορουσα να καταλάβω τι γινόταν. Σε μια δόση πηρα ένα κηροπήγιο να τους σπάσω τα κεφάλια.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Αν υποθέσουμε οτι δεν είναι παραμύθι η ιστορία , απο την μια λες οτι την γυναίκα σου την εκβιάσανε κτλ ... και απο την άλλη όταν έφυγε με τους Αλβανούς απο οτι φαίνεται (απο αυτά που μας έλεγες οτι έγιναν και ειπώθηκαν) το έκανε με την θέλησή της , πως το εξηγείς αυτό ;

Άσε που αν γύριζε , λογικά θα έπρεπε να δώσει εξηγήσεις και για όσα έγιναν προτού φύγει μαζί τους.

Οπότε είναι μάλλον βολικό για την ιστορία το οτι δεν γυρίζει η Στέλλα , είτε πρόκειται για ιστορία είτε για πραγματικότητα :confused:
Δεν έφυγε με τη θέλησή της φοβόταν για τη ζωή της γι αυτό τους ακολουθησε και δεν αντισταθηκε πολυ
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
434
Like
786
Πόντοι
81
Τι γινεται εδω ρε μαγκες ? γιια απαγωγες διαβαζω ,κερατα , εκβιασμους ρε μανο μηπως δουλευεις τον κοσμακι σαν τον φιδεμπορα με την δηθεν δικηγορο που ελιωνε για παρτυ του ????:confused:
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Τι γινεται εδω ρε μαγκες ? γιια απαγωγες διαβαζω ,κερατα , εκβιασμους ρε μανο μηπως δουλευεις τον κοσμακι σαν τον φιδεμπορα με την δηθεν δικηγορο που ελιωνε για παρτυ του ????:confused:
Δυστυχώς είναι αλήθεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom