Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
672
Πόντοι
81
Στειλε καμια φωτο απο το μουνακι ρε φιλε να εχουμε τουλαχιστον μια ολοκληρωμενη εικονα
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.652
Κριτικές
16
Like
4.291
Πόντοι
2.727
Eυχαριστω ολους για τις πολύ χρησιμες απαντησεις!ακομα και 1-2 κακοπροαιρετους

Το περίεργο ειναι το εξης

Η κοπέλα εχει σκατοχαρακτηρα,ειναι πουτανακι κανονικο(amateur οχι γραφειο) που βρηκε εμενα και εκοψε προσωρινα τη βιζιτα

Το γαμησι μετριο,η συμπεριφορα αχαριστη εντελως,συνεννοηση πολύ δυσκολη.

Δεν εχει φραγκο κυριολεκτικά και μου λεει θελω GUCCI παπουτσια 1500 Ευρω!

Εχω ΠΛΗΡΗ ΕΠΙΓΝΩΣΗ οτι ειναι 100% ΣΚΑΡΤΗ,απλά κόλλησα!Δεν ξερω γιατι!

(συνηθως με τετοιες πουτανες κολλάμε,με καλη κοπέλα αποκλειεται!)

Να νιωσω την ικανοποιηση της κατακτησης???Ουτε αυτο ισχυει.Προοπτική καμία εννοειται!Μονο 3-4 ραντεβου το μηνα των 3-4 ωρων το καθενα

Ενταξει ειναι ψιλοευχαριστο να σου στελνει μηνυματα ενα 23χρονο,δεν μπορω να πω.Αλλά αρκει αυτό μονο?
Πραγματικά μπλέχτηκα
Φιλε μονος σου τα ειπες:
Η κοπέλα εχει σκατοχαρακτηρα,ειναι πουτανακι.
Το γαμησι μετριο,η συμπεριφορα αχαριστη εντελως,συνεννοηση πολύ δυσκολη.

Το θεμα ειναι να εισαι με καποια να αισθανεσαι ωραια.
Μονο αν της δινεις 100ε το μηνα κρατα τη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.686
Πόντοι
216
Χέσ' την, τράβα παρακάτω.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.564
Πόντοι
20.686
Άμα προσέξεις είναι συμβουλευτικό, λέει μην το πας είναι κάτι που προσπαθεί να ξυπνήσει τον άλλον.
Πρόσεξε μην γίνεις
Οπότε δεν νομίζω ότι είναι βαρύ.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Μυστη καταρχην ξεκινησε να διαβαζεις kman που εχει τις σπονσορετες για χεσιμο στην κυριολεξια
Ανανεωνει το χαρεμι συνεχως, μονο οι καλυτερες μενουν βασικες, οποια κανει μαλακια το μπουλο
Και μαντεψε ποιος χανει
Μην αισθανεσαι ασχημα για τον εαυτο σου. Οτι ωρα θες την σουταρεις
Το πραγματικο προβλημα θα ηταν αν ησουν με μια περιπου συνομιλικη που θα ειχε γινει σαν κεφτες, θα ηταν μεγαιρα και θα σου τα ετρωγε πραγματοκα αν την ειχες παντρευτει πριν 20 χρονια
Αυτα ειναι τα πραγματικα ναυαγια της ζωης
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.444
Κριτικές
171
Like
91.185
Πόντοι
46.423
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ

"Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω ?"

Από σένα εξαρτάται τι θέλεις να κάνεις και όχι από αυτήν.

Αν πραγματικά θέλεις να ξεκόψεις μπορείς να το κάνεις πολύ εύκολα και με αρκετούς τρόπους.

Αλλά από ότι νοιώθω δεν είσαι ακόμα έτοιμος να ξεκόψεις.


"Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)"

Ναι δυστυχώς είσαι μαλάκας, sorry.

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

Δεν είσαι ούτε ο πρώτος αλλά ούτε και ο τελευταίος.

Έχεις εξάρτηση - καψούρα.

Δούλεψε την συναισθηματική σου νοημοσύνη η οποία είναι στο μηδέν.

Σε θέλει μόνο για τα λεφτά.

Ξεκόλλα πηδώντας και άλλες γυναίκες και ξαφνικά θα διαπιστώσεις ότι θα λυθούν τα μάγια.

:wink:
 
Τελευταία τροποποίηση:

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
556
Κριτικές
86
Like
7.630
Πόντοι
17.356
Πληρώνεις, έχεις μέτριο σεξ, απ΄οτι καταλαβαίνω έχεις φάει και κάνα δυο σιχτίρια (πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα)
VMF -1000

Να μην αισθάνεσαι μαλάκας απλά, με κεφαλαία είσαι (σορρυ άλλα το τραβάει ο οργανισμός σου)

Εάν υπάρχει κανένας ψυχολόγος ας βάλει ένα χεράκι γιατί θα πάει για φούντο όταν τον παρατήσει αφού του κάνει πλήρη αφαίμαξη.

Δεν πας καλά! ρε πάνε τράβα κάθε Σάββατο κάνα δυο μανίκια σε κανένα εσκορτ να ξελαμπικάρεις.

ΞΥΠΝΑ ΡΕΕΕΕ !!!!
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
99
Like
14.441
Πόντοι
25.186
έχεις φάει και κάνα δυο σιχτίρια (πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα)
VMF -1000
Οχι λαθος,εγω τα εχω πει αυτα σε αυτην και αυτη νιωθει πιεσμενη και οτι την ελεγχω ενω δεν εχουμε σχεση!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ +RESPECT σε ΟΛΟΥΣ για ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.......Οι περισσότερες ηταν παρα πολύ χρησιμες

υγ Ειμαι εν γνωσει μου αυτοκαταστροφικός!μηπως ο πρωτος ειμαι?
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
99
Like
14.441
Πόντοι
25.186
για να μη λεει ποσα εχει ξοδεψει μεχρι τωρα σε αυτην μαλλον θα ειναι παρα πολλα...
3 χιλ σε 2 μηνες
6 συναντησεις 3-4 ωρες η καθεμια συν ενα ποσο εξτρα για καποια αναγκη που προεκυψε
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
3 χιλ σε 2 μηνες
6 συναντησεις 3-4 ωρες η καθεμια συν ενα ποσο εξτρα για καποια αναγκη που προεκυψε
142 ευρω την ωρα βγαινει (6 φορες απο 3.5 ωρες πες)
Τυπε μεγαλη σπαταλη η μικρη
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
3 χιλ σε 2 μηνες
6 συναντησεις 3-4 ωρες η καθεμια συν ενα ποσο εξτρα για καποια αναγκη που προεκυψε
με τοσα λεφτα γαμας ενα ολοκληρο χαρεμι απο ρωσσιδες που μαλλον ειναι και πιο εμφανισιμες απο τη δικια σου..η αληθεια ειναι δε ξερω ποσο εμφανισιμη ειναι
με τοσα λεφτα κανεις σεξοτουρισμο σε αλλες χωρες...
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
3 χιλ σε 2 μηνες
6 συναντησεις 3-4 ωρες η καθεμια συν ενα ποσο εξτρα για καποια αναγκη που προεκυψε
Sorry ρε φίλε, αλλά πάνω από 1000άρικο/μήνα σε μέτρια σπονσορέτα ούτε να το σκεφτείς ξανά, ειδικά με αυτήν τη συμπεριφορά, θα έπρεπε να έχει φύγει στη βδομάδα πάνω.
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
99
Like
14.441
Πόντοι
25.186
με τοσα λεφτα γαμας ενα ολοκληρο χαρεμι απο ρωσσιδες που μαλλον ειναι και πιο εμφανισιμες απο τη δικια σου..η αληθεια ειναι δε ξερω ποσο εμφανισιμη ειναι
με τοσα λεφτα κανεις σεξοτουρισμο σε αλλες χωρες...
Σκεψου ενα αρκετα εμφανισιμο πιπίνι σερβιτορα σε καφε-μπαρακι
κοντη,καλο πρόσωπο,πεταχτο κωλο
Οχι μουναρα σε καμια περιπτωση,ενα 7αρι-7.5 χοντρικα
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Σκεψου ενα αρκετα εμφανισιμο πιπίνι σερβιτορα σε καφε-μπαρακι
κοντη,καλο πρόσωπο,πεταχτο κωλο
Οχι μουναρα σε καμια περιπτωση,ενα 7αρι-7.5 χοντρικα
Κοντή, καλό πρόσωπο, 7άρι, με τέτοια συμπεριφορά, και 1500/μήνα, sorry, αλλά στον έπιασε για τα καλά. Να μου έλεγες για 2μετρη Ρωσίδα, ή έστω άλογο, μουνέτο, pr σε κλαμπ, κλπ. να το καταλάβω, αλλά για 7άρι κοριτσάκι, ε, όχι, πάει πολύ.
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
99
Like
14.441
Πόντοι
25.186
Παντως να προσθεσω το εξης

Ενω συνηθως τα εμφανισιμα πουτανακια κρατανε χαρακτηρα και σε παιζουνε,αυτη τρελαινεται οταν δεν της απανταω σε μηνυμα η δεν της γραφω για 1-2 μερες

Αμεσως μου στελνει "τι επαθες τωρα γιατι δεν απαντας?που χαθηκες?ελα τι κανεις,εγινε τιποτα? και τετοια

υγ Μπροω να γραψω πολλες λεπτομερειες που θα διανθιζαν την συζητηση αλλα φοβαμαι μην καρφωθω,ξερω γω αν και δεν υπάρχει περίπτωση να μπαινει εδω μεσα η κοπελα με τιποτα
(εχεις ομως πολλές φιλες της δουλειας!!ανεξαρτητες και ισως μπαινουνε αυτες..)
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
E80E156C-15A3-4FC2-B4D1-33CAE0771892.jpeg

Ένα πουτανακι που έψαχνε για θύματα Ζάχαρο μπαμπά αυτό μου έγραψε . Φυσικά πήρε απάντηση ότι με 25 ευρώ πάω και περνάω υπέροχα με στανταρακια στο μετάξι . Από τότε δεν μου ξαναμίλησε .
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Παντως να προσθεσω το εξης

Ενω συνηθως τα εμφανισιμα πουτανακια κρατανε χαρακτηρα και σε παιζουνε,αυτη τρελαινεται οταν δεν της απανταω σε μηνυμα η δεν της γραφω για 1-2 μερες

Αμεσως μου στελνει "τι επαθες τωρα γιατι δεν απαντας?που χαθηκες?ελα τι κανεις,εγινε τιποτα? και τετοια

υγ Μπροω να γραψω πολλες λεπτομερειες που θα διανθιζαν την συζητηση αλλα φοβαμαι μην καρφωθω,ξερω γω αν και δεν υπάρχει περίπτωση να μπαινει εδω μεσα η κοπελα με τιποτα
(εχεις ομως πολλές φιλες της δουλειας!!ανεξαρτητες και ισως μπαινουνε αυτες..)
Στα @@ σου φίλε, δεν της αρέσει, απλά next. Εσύ κάθεσαι και στενοχωριέσαι και χαλιέσαι, όχι αυτή, αυτή το παιχνίδι της κάνει, και τσεπώνει και τα φράγκα.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Το ηθικό δίδαγμα είναι ότι το μετάξι σε προφυλάσσει από τέτοιες παγίδες και περνάς καλύτερα και πιο οικονομικά με το κεφάλι σου ήσυχο .
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom