Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Ναι ρε φίλε. Από την στιγμή που τα σκας για 3-4 φορές τον μήνα καλύτερα δίνε τα σε κάποια που θα γαμηθει καλά αν μη τι άλλο.

Και καλύτερα να είναι πολλές αυτές, γιατί μόνο έτσι δεν κολλάς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.475
Κριτικές
21
Like
1.921
Πόντοι
6.415

Eυχαριστω ολους για τις πολύ χρησιμες απαντησεις!ακομα και 1-2 κακοπροαιρετους

Το περίεργο ειναι το εξης

Η κοπέλα εχει σκατοχαρακτηρα,ειναι πουτανακι κανονικο(amateur οχι γραφειο) που βρηκε εμενα και εκοψε προσωρινα τη βιζιτα

Το γαμησι μετριο,η συμπεριφορα αχαριστη εντελως,συνεννοηση πολύ δυσκολη.

Δεν εχει φραγκο κυριολεκτικά και μου λεει θελω GUCCI παπουτσια 1500 Ευρω!

Εχω ΠΛΗΡΗ ΕΠΙΓΝΩΣΗ οτι ειναι 100% ΣΚΑΡΤΗ,απλά κόλλησα!Δεν ξερω γιατι!

(συνηθως με τετοιες πουτανες κολλάμε,με καλη κοπέλα αποκλειεται!)

Να νιωσω την ικανοποιηση της κατακτησης???Ουτε αυτο ισχυει.Προοπτική καμία εννοειται!Μονο 3-4 ραντεβου το μηνα των 3-4 ωρων το καθενα

Ενταξει ειναι ψιλοευχαριστο να σου στελνει μηνυματα ενα 23χρονο,δεν μπορω να πω.Αλλά αρκει αυτό μονο?
Πραγματικά μπλέχτηκα
Ξεκόλλα άμεσα

Φάε την πίκρα τώρα...άντε να σε απασχολήσει κανένα μήνα η απώλεια. Αν το προχωρήσεις καιρό και ξοδέψεις και πολλά...θα φας την κατραπακιά πολύ δυνατή και θα φας κανένα χρόνο να συνέλθεις. Τέτοιου τύπου γκομενάκια δεν έχουν συναίσθηση ούτε τι κακό μπορούν να κάνουν με την συμπεριφορά τους ούτε πως αισθάνεσαι εσύ γι' αυτές...μόνο την πάρτη τους κοιτούν και επιπλέον γίνονται εκδικητικές αν δεν τους κάνεις τα χατίρια. Παθών, μαθών
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.
Φίλε, δεν ξέρω αν γράφεις αλήθεια η απλά πετάς κάτι για να γίνεται κουβέντα.... θα αρπάξω όμως την ευκαιρία να γράψω πως έχουν τα πράγματα σε τέτοιες περιπτώσεις.

Δυστυχώς, η ευτυχώς στη ζωή μας υπάρχει κάτι που είτε το θέλουμε είτε όχι όλοι θα το υποστούμε. Αυτό είναι ο χρόνος, δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω, αλλά ο χρόνος στέκει αγέρωχος και είναι αμείλικτος. Θα έλεγα ότι ο χρόνος, είναι ο αόρατος φίλος η εχθρός, ανάλογα το πως θα τον διαχειριστούμε και πόσο θα τον εκλάβουμε υπόψη μας.

Όταν είμαστε νέοι, δυστυχώς, δεν λαμβάνουμε καθόλου υπ όψη μας τον χρόνο (στην πλειοψηφία). Όταν τα πρώτα σημάδια έρθουν, τότε αρχίζει να γίνεται αντιληπτός, ίσως να είναι αργά, αλλά ίσως προλαβαίνουμε (ανάλογα).

Η διαφορά ηλικίας, κανένα ρόλο δεν παίζει στην εμφάνιση. Αλλά, παίζει ρόλο στον χαρακτήρα....
Τι κοινό μπορεί να έχει ένας φυσιολογικός άνθρωπος 44 ετών με έναν άνθρωπο 23 ετών; Ένα τεράστιο αγεφύρωτο χάος, τίποτε άλλο. Μα ο ένας είναι στο στάδιο της εκμάθησης και της ανακάλυψης και ο άλλος είναι σε ένα άλλο, εντελώς διαφορετικό στάδιο. Εκτός και αν έχει πρόβλημα στον εγκέφαλο και έχει μείνει στα μυαλά που είχε στα 23, τότε πάσο. Αλλά και έτσι να είναι, καμία σχέση οι εποχές, άλλο να είσαι 23 τώρα και άλλο να είσαι 23 τότε. Οπότε;

Τι κοινό μπορεί να έχεις εσύ ρε φίλε με μία κοπέλα 23 ετών; Απλά μία εγωιστική βλακεία που νομίζεις ότι θα σου πούνε μπράβο! έχεις ωραία γκόμενα.

Αυτό είναι το ζητούμενο; Αν θες να πας με 23 άχρονες τράβα στα μπουρδέλα. Τα γράφω λίγο ομά, αλλά ακριβώς έτσι τα είπα και στον εαυτό μου.

Τέλος, ότι και να γίνει, την ευθύνη εσύ θα την έχεις.... αυτή 23 ήταν, εσύ 44 ετών μαντράχαλος τι μαλακίες έκανες!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.587
Κριτικές
19
Like
13.767
Πόντοι
3.246
Eυχαριστω ολους για τις πολύ χρησιμες απαντησεις!ακομα και 1-2 κακοπροαιρετους

Το περίεργο ειναι το εξης

Η κοπέλα εχει σκατοχαρακτηρα,ειναι πουτανακι κανονικο(amateur οχι γραφειο) που βρηκε εμενα και εκοψε προσωρινα τη βιζιτα

Το γαμησι μετριο,η συμπεριφορα αχαριστη εντελως,συνεννοηση πολύ δυσκολη.

Δεν εχει φραγκο κυριολεκτικά και μου λεει θελω GUCCI παπουτσια 1500 Ευρω!

Εχω ΠΛΗΡΗ ΕΠΙΓΝΩΣΗ οτι ειναι 100% ΣΚΑΡΤΗ,απλά κόλλησα!Δεν ξερω γιατι!

(συνηθως με τετοιες πουτανες κολλάμε,με καλη κοπέλα αποκλειεται!)

Να νιωσω την ικανοποιηση της κατακτησης???Ουτε αυτο ισχυει.Προοπτική καμία εννοειται!Μονο 3-4 ραντεβου το μηνα των 3-4 ωρων το καθενα

Ενταξει ειναι ψιλοευχαριστο να σου στελνει μηνυματα ενα 23χρονο,δεν μπορω να πω.Αλλά αρκει αυτό μονο?
Πραγματικά μπλέχτηκα
Τουλάχιστον κώλο δίνει?
Τον παίρνει ΑΚΑΠΟΤΑ?
Ξηγιέται κατάποση?
Γιατί με τόσα λεφτά που ξοδεύεις αυτές οι υπηρεσίες πρέπει να παίζουν!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.569
Πόντοι
3.346
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ
Αμα εχει τετοια συμπεριφορα απεναντι σου στειλτην...και βρες αλλη καλυτερη να σου τα τρωει
 

Emenos

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
53
Like
104
Πόντοι
0
Τυπε ενδιαφερον το νημα σου οντως...απλα βγαλε τονσυναισθημα στην ακρη και σουταρε τη αμμα ειναι κ τετοια σπασαρχιδο που λες ..θα την πατησεις κ με αλλη που θα σου δινει περισσοτερη σημασια...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.879
Κριτικές
16
Like
14.681
Πόντοι
6.515

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ
Καλά θα κάνεις να δώσεις βάση περισσότερο στην ερωτική ζωή με την κοπέλα

Το να ζηλεύεις μάταιο.Αποδέξου πως πάει και αλλού και μη σε νοιάζει.

Κοίτα να βρεις και καμμιά άλλη γυναίκα που να σε γεμίζει συναισθηματικά

Έχε και αυτήν να γαμάς φρεσκαδούρα.

Η γυναίκα είναι σα το ψάρι στη σχάρα.Πεντανόστιμο αλλά έχει αγκάθια.

Μη γκρινιάζεις γι αυτό.Έτσι το κανε η φύση.

Καθάρισε τα αγκάθια και απόλαυσε το μεζέ που έπεσε στο πιάτο σου χωρίς να σε νοιάζει κάτι άλλο.

Η ζωή είναι μικρή τύπε μου.

Άσε τις ειλικρίνιες στην άκρη και σταμάτα να δίνεις ελαφρυντικά στην κοπέλα.Η κοπέλα δεν ήταν ειλικρινής απλά δε την ενδιέφερε πως θα νοιώσεις κι έβαζε τα όριά της.

Οπότε προσωπική συμβουλή :να είσαι λαρτζ

Εγώ με αυτές που γαμάω συζητάμε και σα φίλοι και μου λένε για τους γαμιάδες τους ανεπίσημους και μη.

και περνάω ωραία και ποιοτικά μαζί τους.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
ρε νιαμου νηματοθετη σκεψου εξυπνα να πουμε. :tickedoff:
θελει γκουτσι το μουνετο δωσε γκουτσι. παιζουν κονε πρωτο χερι γκουτσι σαντα μπαρμπαρα να φανε και οι κοτεσ να πουμε.:takethis::takethis::takethis: αν την παλευεις χωρις μετρητο δωσε μαιμου να χορτασεις κωλοτρυπιδι :woldman::undecided::undecided::undecided:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
eisai ενα χρονο μεγαλυτερος, τυπε..δεν εχεις καμια δικαιολογια γιατι???
Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΞΗΓΗΘΗΚΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ειναι πολυ θετικο αυτο, δηλαδη ρε φιλε καποια πολυ πονηρη και εξυπνη θα μπορουσε να σε κανει οτι θελει με την καταλληλη συμπεριφορα.
λες πρωην βιζιτα, κοιτα απο την στιγμη που πληρωνεις ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑ-ΓΚΟΜΕΝΟ...πιο πιθανο ειναι να δεν εναν 45αρη ετσι αγνωστο λεμε τωρα και να της τρωει αυτος λεφτα-
η τυπισσα σου ξηγηθηκε σωστα..τωρα αν εκτος τα λεφτα χαρτζηλικι στο γαμησι σου ζηταει και αλλα τι λες αλλα συμφωνησαμε οι 2 μας-
στο γαμησι αντε μια εκδρομη εχεις ενα ΤΑΒΑΝΙ ΣΤΑ ΕΞΟΔΑ αν το πας αλλου η κατηφορα μαλλον ανηφορα στα εξοδα δεν εχει πατο-
ακομη και σημερα στα 40+ που και που παιζουν 22,23,24 δεν ασχολουμαι καν να μπω στο κοπο, στις διακοπες η καμια ξενη δεν με νοιαζει στην αθηνα ομως δεν μπλεκω-
βασικα δεν εχω ορεξη να παιζω και κοιτα η διαφορα ειναι μεγαλη την περνας 21 χρονια-
εγω π.χ με κατω απο 28 δεν θα εμπλεκα.-
Τα λαθη αν μπορεις να τα πεις λαθη ειναι δικα σου οχι δικα της.-
βαλε ενα χρονικο περιθωριο μεσα σου πηδα την ενα διαστημα και ξεχασε το κοφτην-
ειναι οτι ειπε ο τυπος παραπανω ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ 100% ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΝΑΣΑΙ IN LOVE-
exei τυχει σε ολους μας...αν οχι με λεφτα χωρις λεφτα σιγουρα-
το ΜΕΤΡΙΟ ΓΑΜΗΣΙ το κανει με σενα...αλλου δεν ξερεις αν τα δινει ολα-
το να σε εχει σε περιορισμο= δεν θελει να σε δουν φιλες,γνωστοι κτλ...ακομη αν εχει γκομενο να της σκας μηνυματα το βραδυ ολη μερα-απ΄λη λογικη-
--------------
συνελθε
 

ΑΡΧΕΜΟΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
243
Like
390
Πόντοι
21
κουλουρι καθε μερα θα πρεπει να της ζητας κ να το παραβιαζεις τυπε.
Μετα θα φυγει απο μονη της να ξες.
Αλλιως σε βλεπουμε να γραφεις κ σπιτι πανω της στο τελος κ μεις εδω σαν ναυαγια να σε παρηγορουμε.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Τι μπορει να περιμενει ενας 45αρης μπαρμπας απο ενα κοριτσακι 22χρονω σα τα κρυα τα νερα;;; :think:
Τις προάλλες είχα γνωρίσει στην δουλειά έναν τύπο 54 χρονών που η γυναίκα του ηταν 31 ... ακριβώς η ίδια διαφορά δηλαδή , αλλά δεν ξέρω πόσο χρονων την παντρεύτηκε η αν ήταν πρώτη η δεύτερη γυναίκα , νομίζω πρώτη μας είχε πει ... επίσης αυτην δεν την είδα , ο τύπος πάντως μικροέδειχνε τον έκανες γύρω στα 45 - 50 το πολύ.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
ρε ρετρε ΟΧΙ gucci, είναι μαλακία...
να πάρει louboutin !!!
ωωωωωωω πια....
α ρε νιαμου πως αλλαξανε οι εποχες να πουμε. κατεβαινε ο κοσμακης παραλια νοτια στον τσιγγανο με το βανακι και κανανε ουρες τα μουνετα να αγορασουν λουμ οφ δε φρουτ :takethis::takethis::takethis:. και τωρα η αλλη ζηταει απο τον αλλονα γκουτσι η γαμιολα :undecided: :undecided: :undecided:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom