Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
Τύπε ακου κατι
Κι εγω εχω βρεθει στη θεση σου, αλλά η κοπελα ηταν ευγνωμων, πολυ ευγενικη μαζι μου και πραγματικα με ειχε στα πούπουλα.
Φυσικα επαιρνε και τα δωρακια της αλλά παντοτε ηταν σπαθι απεναντι μου.
Ειναι εντελως μαλακια να εχεις μπει σε αυτη τη διαδικασια και να σου φερεται αχαριστα και ασχημα.
Οσο κι αν εχεις δαγκωσει τη λαμαρινα, η συμβουλη μου ειναι μια.
Πούλο.
τύπε την ειχες στα ώπα ώπα τη ντρηχο, οτι ζητησει δικο της να πουμε :undecided::undecided::undecided:
 

Συνημμένα

  • FB7C9035-8246-44B4-93CE-E4BF6B294BB3.jpeg
    FB7C9035-8246-44B4-93CE-E4BF6B294BB3.jpeg
    238,8 KB · Εμφανίσεις: 38

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Eυχαριστω ολους για τις πολύ χρησιμες απαντησεις!ακομα και 1-2 κακοπροαιρετους

Το περίεργο ειναι το εξης

Η κοπέλα εχει σκατοχαρακτηρα,ειναι πουτανακι κανονικο(amateur οχι γραφειο) που βρηκε εμενα και εκοψε προσωρινα τη βιζιτα

Το γαμησι μετριο,η συμπεριφορα αχαριστη εντελως,συνεννοηση πολύ δυσκολη.

Δεν εχει φραγκο κυριολεκτικά και μου λεει θελω GUCCI παπουτσια 1500 Ευρω!

Εχω ΠΛΗΡΗ ΕΠΙΓΝΩΣΗ οτι ειναι 100% ΣΚΑΡΤΗ,απλά κόλλησα!Δεν ξερω γιατι!

(συνηθως με τετοιες πουτανες κολλάμε,με καλη κοπέλα αποκλειεται!)

Να νιωσω την ικανοποιηση της κατακτησης???Ουτε αυτο ισχυει.Προοπτική καμία εννοειται!Μονο 3-4 ραντεβου το μηνα των 3-4 ωρων το καθενα

Ενταξει ειναι ψιλοευχαριστο να σου στελνει μηνυματα ενα 23χρονο,δεν μπορω να πω.Αλλά αρκει αυτό μονο?
Πραγματικά μπλέχτηκα
αδερφε δεν ειναι τιποτα.πραγματικα ειναι πανευκολο εφοσον ειναι και σκατο-χαρακτηρας να την στειλεις στο διαολο.
απλως σε εχει μουρλανει στον μπουλκουμε και εχεις παθει τωρα κακο.
οσο για το αν εχει κοψει την βιζιτα μην παιρνεις ορκο γιατι με τις γυναικες ποτε δεν ξερεις.
τωρα οσο για τις παραλογες απαιτησεις που εχει κοιτα μην μασησεις και πας και παρεις στην ξυπολητη 1500 ευρω GUCCI
τρομαρα της.
αν ειναι να της παρεις κατι παρτης μια πατατες-μπιφτεκια απο bread factory να ξεγελασει την πεινα της και βγαλτης
και ενα εισιτηριο για Σαλαμινα στα Παλουκια να παει να βρει εκει κανεναν χορηγο να ζητησει παπουτσια.
μην μασατε ρε παιδια ελεος.
πραγματικα και κυριολεκτικα εδω ο κοσμος καιγεται και το μουνι χτενιζεται.
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
55
Πόντοι
1
Εκει που την πατησες ειναι η "ξήγα" .Προσπαθεις να σπασεις αυτη την συμφωνια και να καταφερεις ,εστω και λιγο, να νιωσει κατι για σενα. Μεχρι να την δεις να σκαει ενα χαμογελακι ,μια αγκαλια ,κατι ρομαντικο , θα αναρωτιεσε γιατι δεν τα καταφερες. Εχεις πεσει σε βαθεια τρυπα. Ξεκολα γιατι αυτομαστιγωνεσε και σου αρεσει .
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
64
Like
3.307
Πόντοι
7.110
Το έφερα σαν παράδειγμα.

Ξέρεις πόσοι ώριμοι αλλά άσημοι άντρες κυκλοφορούν με νεώτερες μουνάρες.

Γιατί ?

Έχεις αναρωτηθεί ?

ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ !!!
Φίλε το τί νούμερο είναι ο καθένας μας το καθορίζουν ισοδύναμα 3 θεμελιώδεις παράγοντες:
1. Εμφάνιση
2. Επικοινωνιακές Δεξιότητες
3. Κοινωνικό Στάτους

π.χ. αν είσαι 8 στην εμφάνιση, 10 στις επικοινωνιακές δεξιότητες αλλά 3 στο κοινωνικό στάτους, τότε είσαι στο overall ένα 7αρι, άρα σε παίρνει να συσχετίζεσαι από 6αρια έως 8αρια γυναίκες. ΔΕΝ είσαι για το 9αρι ή 10αρι. ΜΠΟΡΕΙΣ να ανεβάσεις το overall σου βελτιώνοντας κάποιον ή όλους τους παράγοντες.

Αν είσαι χοντρός καράφλας και άσος (1) στην εμφάνιση, αλλά 10αρι στις επικοινωνιακές δεξιότητες και 10αρι στο κοινωνικό στάτους, τότε στο overall πάλι 7αρι είσαι και ισχύουν τα ίδια.

Ο παράγοντας 'συμπεριφορά' που έθεσες λοιπόν είναι σωστός, αλλά μόνο ένα από τα 3 χαρακτηριστικά σου που θα κοιτάξει οποιαδήποτε γυναίκα πάνω σου. Και θα σε κατατάξει όπως παρέθεσα. Όχι μόνο εσένα, όλους μας, δεν είναι προσωπικό το β' ενικό, απευθύνεται γενικά.

Ο κομμάντος που ξεκίνησε το θρεντ μπορεί να είναι 10αρι στην εμφάνιση για την ηλικία του, 10αρι στο κοινωνικό στάτους, αλλά από αυτά που γράφει κατατάσσεται σε 0 (μηδέν) στις επικοινωνιακές δεξιότητες απέναντι στη βιζιτογκόμενα, άρα στο overall του αυτή τη στιγμή είναι 6.7 (σχεδόν 7αρι). Το 7 δεν είναι καθόλου κακό, είναι στο επίπεδο αξιογαμήσιμος από οποιαδήποτε γυναίκα. 'Άνω του 7 το σεξ για άντρες-γυναίκες παίζει στο τραπέζι, είναι ο βαθμός που δεν λες όχι σε σεξ.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.706
Πόντοι
6.515
Τις προάλλες είχα γνωρίσει στην δουλειά έναν τύπο 54 χρονών που η γυναίκα του ηταν 31 ... ακριβώς η ίδια διαφορά δηλαδή , αλλά δεν ξέρω πόσο χρονων την παντρεύτηκε η αν ήταν πρώτη η δεύτερη γυναίκα , νομίζω πρώτη μας είχε πει ... επίσης αυτην δεν την είδα , ο τύπος πάντως μικροέδειχνε τον έκανες γύρω στα 45 - 50 το πολύ.
Άρα και τον sugar τον παίρνει ηλικιακά να παντρευτει το βιζιτονι
Τύπε ακου κατι
Κι εγω εχω βρεθει στη θεση σου, αλλά η κοπελα ηταν ευγνωμων, πολυ ευγενικη μαζι μου και πραγματικα με ειχε στα πούπουλα.
Θα είσαι ωραίο παιδι τυπε :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

152 άτομα διαβάζουν το θέμα ..
Θα βγει το ΣΚ :rockon:
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Το έφερα σαν παράδειγμα.

Ξέρεις πόσοι ώριμοι αλλά άσημοι άντρες κυκλοφορούν με νεώτερες μουνάρες.

Γιατί ?

Έχεις αναρωτηθεί ?

ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ !!!
οχι η αληθεια ειναι δε ξερω τετοιους
ενταξει μπορει να ειναι ασημος ο αλλος αλλα πρεπει να εχει status και λεφτα...μονο με συμπεριφορα δεν εχω δει
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
2
Like
770
Πόντοι
96
Λοιπον... περνας μια κριση.

Αυτη παιρνει σαρκα και οστα στο προσωπο της κοπελιτσας.
Θα μπορουσε να ειναι τζογος, ναρκωτικα, οπαδικα... θα μπορουσε να ειναι ενα χομπι που απορροφα ολο το χρονο σου ή/και το χρημα.

Βρες τι γινεται στο μυαλο σου και γιατι.
Τα υπολοιπα θα ερθουν.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
"Τι κοινό μπορεί να έχει ένας φυσιολογικός άνθρωπος 44 ετών με έναν άνθρωπο 23 ετών;"

Δεν ισχύουν αυτά φίλε.

Ο Leonardo DiCaprio είναι 47 και η γκόμενά του 23 ...

Και αρκετοί άλλοι σαν και αυτόν.

:wink:

Υπάρχουν άντρες 23άρηδες με μυαλό και σώμα 80άρη.

Άσε που ο 47άρης θα δώσει πολύ περισσότερα από τον 20άρη και σε εμπειρίες και σε συμπεριφορές.

Όλα είναι στο μυαλό και πως ξέρεις να συμπεριφέρεσαι.

:hi:
Ο γκόμενος της Μαντόνα (timor steffens) είναι 30 χρόνια μικρότερος, οπότε, τι ποιο φυσιολογικό, εγώ που είμαι 38 να κοιτάω 60χρονες.....

Να σου πω την αλήθεια, αν με γούσταρε η Μαντόνα, που παίζει να είναι μεγαλύτερη σε ηλικία από την μάνα μου, παίζει να πήγαινα, σίγουρα θα πήγαινα!! Όχι ότι μας συνδέει κάτι κοινό όμως.

Η προπαγάνδα που γίνεται από διάσημους, μικρότεροι με μεγαλύτερες, μεγαλύτεροι με μικρότερες, μαύρες με άσπρους, άσπροι με μαύρες κοκ, απευθύνεται όχι σε ηλίθιους, αλλά σε αφελής.
 

classic1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ
Τύπε αυτά τα sugar daddy και τσιμπούκια μπλε ιγκουάνα είναι για το νεοπλουταρίο.

Εσύ πλερώ και εκείνες αν, όποτε, ότι θέλουν.

Δεν ξέρω άλλη κατάσταση που αυτός που πλερώ δεν κάνει κουμάντο.

Και η απόλυτη τρέλα είναι ότι την γλεντάει άλλος τζαμπέ....

Και στην τελική σου βγαίνει ξινό το γάλα πιο καλά cg 1 φορά στις 10 μέρες

Αν πάλι έχεις leverage δλδ διαθέτεις χιλιαρίκα για σκόρπισμα και τις δίνεις τίποτα κατοστάρικα προφανώς αλλάζει το παιχνίδι.

Επίσης αυτό που ξέρουν και πράγματι ισχύει είναι ότι όταν είσαι καψούρης μπορούν να σε ξεπουπουλιάσουν...
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
αφιερωμενο σε ολα τα τρελοκαψουρια σουγκαρνταντηδες all over the world...
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
2
Like
3.537
Πόντοι
456
Eυχαριστω ολους για τις πολύ χρησιμες απαντησεις!ακομα και 1-2 κακοπροαιρετους

Το περίεργο ειναι το εξης

Η κοπέλα εχει σκατοχαρακτηρα,ειναι πουτανακι κανονικο(amateur οχι γραφειο) που βρηκε εμενα και εκοψε προσωρινα τη βιζιτα

Το γαμησι μετριο,η συμπεριφορα αχαριστη εντελως,συνεννοηση πολύ δυσκολη.

Δεν εχει φραγκο κυριολεκτικά και μου λεει θελω GUCCI παπουτσια 1500 Ευρω!

Εχω ΠΛΗΡΗ ΕΠΙΓΝΩΣΗ οτι ειναι 100% ΣΚΑΡΤΗ,απλά κόλλησα!Δεν ξερω γιατι!

(συνηθως με τετοιες πουτανες κολλάμε,με καλη κοπέλα αποκλειεται!)

Να νιωσω την ικανοποιηση της κατακτησης???Ουτε αυτο ισχυει.Προοπτική καμία εννοειται!Μονο 3-4 ραντεβου το μηνα των 3-4 ωρων το καθενα

Ενταξει ειναι ψιλοευχαριστο να σου στελνει μηνυματα ενα 23χρονο,δεν μπορω να πω.Αλλά αρκει αυτό μονο?
Πραγματικά μπλέχτηκα
καλο ειναι να αρχισεις να το μοιραζεσαι το πουτανακι ...αφου ξερεις.....και αφου εχεις προφανως κοψει στανταρ μηνιατικο....κερνα κανενα γαμησι και καποιο φιλο σου για να στρωσει το πουτανι και να κατεβασει τη μυτουλα...
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Να πω κ γω μια μαλακιά ε....

Δικε μου, με 1500 ευρα, πας Artemis fκκ, μια βδομάδα και βάλε, εισιτήρια ξενοδοχεία είσοδοι, μασέρ κ τα ρέστα μας..

Κ μετά όχι sugar daddy, super γαμικουλας θα γίνεις

Όχι μόνο θα ξεχάσεις τ όνομα σου αλλά σε βλέπω να χάνεις κ το αρεοπλανο κιόλας....

Ασε τα grill και τη μασαμπουκα που θα ρίξεις μόνο...

Από το χορτάρι στο χαλί και από το μασαζοκρεβατο σε κάτι πιο Τσάχπινικα πιπινια από αυτό κει που βρηκες......

Αντε, Ξυπνησανε τα λάχανα και κάνανε χωριστρα !
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ

Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ
καλα την εκανες την ιστορια σου περασες καλα αλλα επειδη εισαι και μεγαλο αγορι μαζεψε τα κουβαδακια σου τωρα που ειναι νωρις γιατι οσο καθεσαι κακο σε εσενα κανεις .....απο πιτσιρικες βρωμαει ο τοπος τι τους θες τους γεροντοερωτες χτυπανε στο κεφαλι ..... βιζιτακια χοτελ και του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε.....
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
318
Like
301
Πόντοι
21
Μεγάλε η πρώτη σου ήταν και κόλλησες? Εγώ αυτές τις μαλακίες τις έκανα στα 20 και έμαθα από τότε πολλά
 

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
206
Κριτικές
2
Like
1.178
Πόντοι
201
Μεγάλε η πρώτη σου ήταν και κόλλησες? Εγώ αυτές τις μαλακίες τις έκανα στα 20 και έμαθα από τότε πολλά
δυστηχως εαν κολλησει ο εγκεφαλος του ανθρωπου δυσκολα ξεκολλαει , συμφωνων με τον παραπανω πειδιχτη , γραφτην για καμια εβδομαδα , πηδα την τσαμπα και εξαφανισου , δωσε τα ιδια λεφτα σε ψυχολογο και σε περσοναλ τρείνερ , βαλε την ζωη σου σε μια σωστη σειρα με προτερεωτητες, και γαμα τσαμπα ( η σχεδον τσαμπα )
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
Αμα εισαι μπερδεμενος για μια γυναικα, τοτε θα υποφερεις για ολη σου την ζωη!
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Πάντος ρε παιδιά, να πω την αμαρτία μου ψάχνω και εγώ μικρές εταίρες, να έρχονται μόνο να τις κερνάω και να κάνω έρωτα μαζί τους. Φυσικά δεν πρόκειται να τις ερωτευτώ ποτέ, αλλά δεν βρίσκω.

Ο άλλος που βρήκε, πήγε και ερωτεύτηκε, τι να πεις....

Άμα ξέρει κάποιος καμιά μικρή εταίρα, ας κάνει μια πάσα ρε, δεν είναι κακό, να το βοηθήσουμε το κορίτσι.
 

JamesDaniel

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
10
Like
2.012
Πόντοι
2.471
Είναι ηλίου φαεινότερον ότι η κοπέλα ετοιμάζεται να σου κάνει πρόταση γάμου. Θα έχει βάλει το δαχτυλίδι εντός της πρωκτικής οπής της, και καθώς θα ξεκινάς την διείσδυση, θα γραντζουνιστεί το πέος σου, και μόλις εσύ πεις "Αχ", θα γυρίσει και θα σου πει: "Sugardaddy μου, will you marry me?" Τότε εσύ θα βγάλεις το γρατζουνισμένο πέος σου από τον πρωκτό της, θα ξεκρεμάσεις το δακτυλίδι από την πεοκεφαλήν σου και θα πεις: "Ναι sugarbaby μου, I will."

Η συνέχεια είναι γνωστή. Θα αγοράσετε μονοκατoικία σε συνοικία του Σινσινάτι, με γκαράζ και κήπο με γρασίδι. Τις Κυριακές θα πηγαίνεται τα παιδάκια σας, την μικρή sugarMary και τον γλυκούλη sugarBob, να παίζουν soccer υπό τις οδηγίες του coach Jef.
Θα έχετε κι έναν σκυλάκο τον sugarMax και θα τρέχει ανέμελος στον κήπο, πίνοντας νερό από τα Gucci παπούτσια της μαμάς. Και η ζωή θα κυλά όμορφα και ωραία.

Αν πάλι δεν γίνει έτσι, τι να πω, αποτελείς την εξαίρεση στον κανόνα, οπότε δες τι θα κάνεις.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom