Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καταρχήν ξεκαθαρίζεις στο μυαλό σου και μετά σε αυτήν.
η σχέση πρέπει να ειναι εμπορική. αλλά να πληρώνεις και να παίρνεις μέτριο σεξ, οχι.
νομιζω κολακεύτηκες με την μικρή, θυμήθηκες τα παλιά μας χρόνια.

ειχα μπλέξει με τύπισσα από μασαζ/εκτόνωση. με κολάκεψε, την κολάκεψα, προχώρησε.
και καλά το ονόμασε σχέση, αυτή 22 και εγώ 44. δεν πλήρωσα, παρά μόνο κάτι ποτά και ένα φαγητό. 3 μέρες. και ξέσκισμα στο μαμήσι. εκεί ειδα πως αν συνεχίσω θα μου φάει λεφτά και δεν γούσταρα. στράβωσα και το τελείωσα. κάνε το ιδιο.
στράβωσε και τέρμα.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
152 άτομα διαβάζουν το θέμα ..
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.585
Κριτικές
1
Like
5.500
Πόντοι
2.356
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ

Eυχαριστω ολους για τις πολύ χρησιμες απαντησεις!ακομα και 1-2 κακοπροαιρετους

Το περίεργο ειναι το εξης

Η κοπέλα εχει σκατοχαρακτηρα,ειναι πουτανακι κανονικο(amateur οχι γραφειο) που βρηκε εμενα και εκοψε προσωρινα τη βιζιτα

Το γαμησι μετριο,η συμπεριφορα αχαριστη εντελως,συνεννοηση πολύ δυσκολη.

Δεν εχει φραγκο κυριολεκτικά και μου λεει θελω GUCCI παπουτσια 1500 Ευρω!

Εχω ΠΛΗΡΗ ΕΠΙΓΝΩΣΗ οτι ειναι 100% ΣΚΑΡΤΗ,απλά κόλλησα!Δεν ξερω γιατι!

(συνηθως με τετοιες πουτανες κολλάμε,με καλη κοπέλα αποκλειεται!)

Να νιωσω την ικανοποιηση της κατακτησης???Ουτε αυτο ισχυει.Προοπτική καμία εννοειται!Μονο 3-4 ραντεβου το μηνα των 3-4 ωρων το καθενα

Ενταξει ειναι ψιλοευχαριστο να σου στελνει μηνυματα ενα 23χρονο,δεν μπορω να πω.Αλλά αρκει αυτό μονο?
Πραγματικά μπλέχτηκα
μαζοχισμος!

τυπε εχει και αλλου πορτοκαλιες.
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
64
Like
3.307
Πόντοι
7.110
@gnnakos

Commando καλημέρα.

Έχεις κάνει projection των δικών σου ελλείψεων σε ένα ακατάλληλο πρόσωπο. Οι σχέσεις είναι ανταλλαγή ΑΫΛΩΝ αξιών, και η σύνδεση επιτυγχάνεται όταν η δοσοληψία άυλων αξιών είναι ισότιμη.
Πώς να ξεκόψεις: συγκέντρωσε την αυτοεκτίμησή σου (αν δεν έχεις πρέπει να την καλλιεργήσεις κ αυτό επιτυγχάνεται μόνο με την αυτοαποδοχή σου και την αναγνώριση των νικών σου), ξεκίνα τεχνικές έλξης προς αυτή (τη γράφεις στα παπάρια σου κ δεν απαντάς αν σου στέλνει), αν κ όταν βρεθείτε την αντιμετωπίζεις με το ίδιο επίπεδο αξίας που σου δίνει, δεν την αφήνεις να σε μειώνει (αν σε μειώσει απαντάς με ευγένεια κ φεύγεις στο δευτερόλεπτο, εννοείται σε αυτό το σενάριο ότι δεν έγινε ποτέ η συναλλαγή και ότι δεν τηρήθηκε η συμφωνία).
Πρέπει να αναγνωρίσεις ότι σε έχει ανάγκη όσο την έχεις εσύ. Αν δεν σε έχει, δεν την έχεις.
Υπάρχουν πάνω από 1 δισεκατομμύριο όμορφες διαθέσιμες γυναίκες στον πλανήτη, έχεις παγιδευτεί σε μια περιοριστική πεποίθηση ότι δεν σου αξίζει κάτι καλύτερο, ότι δεν μπορείς να έχεις κάτι καλύτερο, ότι πέρασε η ηλικία σου, ότι αυτή και μόνο είναι η απόλυτη σύνδεσή σου. Μπορεί και να έχεις μαζοχιστικά (με την παθολογική έννοια) στοιχεία, αυτά δεν είναι εύκολο να λυθούν αλλά θα σε βοηθήσει να τα αναγνωρίσεις.
Τέλος, αν δεν μπορείς στ αλήθεια να το διαχειριστείς συναισθηματικά, υπάρχουν και σύβουλοι να σε διευκολύνουν, τύπου είτε ψυχολόγος (θα σου πάρει χρόνο να τα λύσεις στη ρίζα τους, όταν όμως τα λύσεις είναι λυμένα για πάντα), είτε τύπου MenOfStyle (που είναι ταχύρρυθμα με σύντομη βελτίωση της αυτοεκτίμησής σου κ αντίστοιχα αποτελέσματα αλλά δεν σε θεραπεύουν αν έχεις θεμελιώδεις αδυναμίες τύπου SM) είτε και τα 2 ταυτόχρονα αν έχεις διάθεση αυτοβελτίωσης οριστικά.

Συναγωνιστή έλεος τα 1500 ευρώ παπούτσια, με αυτό το ποσό πηδάς 10+ ώρες θεϊκά μουνιά βγαλμένα από όνειρο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
206
Κριτικές
2
Like
1.178
Πόντοι
201
τι να πω ρε τυπε , με τα ιδια λεφτα γαμας καθε μερα αλλο εσκορτ
 

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
206
Κριτικές
2
Like
1.178
Πόντοι
201
γιατι εχετε την αναγκη απο την συντροφια μιας γυναικας ? δεν μπορειτε να εισαστε κομπλε με τον εαυτο σας ? δεν το πιστευω οτι δεν το ξεπερνανε ποτε καπιοι αυτο
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.408
Κριτικές
171
Like
91.094
Πόντοι
46.423
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ

Καταρχήν πρέπει να ξεκαθαρίσεις κάποια πράγματα μέσα στο κεφάλι σου.

Για ποιό λόγο το κάνεις ???

Το κάνεις για να βοηθήσεις οικονομικά ένα κορίτσι με αντάλλαγμα το sex ?

Το κάνεις για να συνάψεις σχέση επειδή σου αρέσει ?

ή

απλώς για να πηδήξεις ?

Όταν τα ξεκαθαρίσεις τότε θα δεις την αλήθεια.

:hi:
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Εξαρταται ποσα χρηματα ξωδευες πριν τη γνωρίσεις στις πουτανες. Νομιζω οτι για τα δεδομένα της Ελλαδας αν ξοδευεις πανω απο 300 ευρω για αυτην σε συμφερει να γυρισεις στις κανονικες πουτανες. Ασε που μαλλον αυτη θα τρωει κ απο αλλους. Σιγα μην εισαι ο αποκλειστικός της.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.408
Κριτικές
171
Like
91.094
Πόντοι
46.423
Φίλε, δεν ξέρω αν γράφεις αλήθεια η απλά πετάς κάτι για να γίνεται κουβέντα.... θα αρπάξω όμως την ευκαιρία να γράψω πως έχουν τα πράγματα σε τέτοιες περιπτώσεις.

Δυστυχώς, η ευτυχώς στη ζωή μας υπάρχει κάτι που είτε το θέλουμε είτε όχι όλοι θα το υποστούμε. Αυτό είναι ο χρόνος, δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω, αλλά ο χρόνος στέκει αγέρωχος και είναι αμείλικτος. Θα έλεγα ότι ο χρόνος, είναι ο αόρατος φίλος η εχθρός, ανάλογα το πως θα τον διαχειριστούμε και πόσο θα τον εκλάβουμε υπόψη μας.

Όταν είμαστε νέοι, δυστυχώς, δεν λαμβάνουμε καθόλου υπ όψη μας τον χρόνο (στην πλειοψηφία). Όταν τα πρώτα σημάδια έρθουν, τότε αρχίζει να γίνεται αντιληπτός, ίσως να είναι αργά, αλλά ίσως προλαβαίνουμε (ανάλογα).

Η διαφορά ηλικίας, κανένα ρόλο δεν παίζει στην εμφάνιση. Αλλά, παίζει ρόλο στον χαρακτήρα....
Τι κοινό μπορεί να έχει ένας φυσιολογικός άνθρωπος 44 ετών με έναν άνθρωπο 23 ετών; Ένα τεράστιο αγεφύρωτο χάος, τίποτε άλλο. Μα ο ένας είναι στο στάδιο της εκμάθησης και της ανακάλυψης και ο άλλος είναι σε ένα άλλο, εντελώς διαφορετικό στάδιο. Εκτός και αν έχει πρόβλημα στον εγκέφαλο και έχει μείνει στα μυαλά που είχε στα 23, τότε πάσο. Αλλά και έτσι να είναι, καμία σχέση οι εποχές, άλλο να είσαι 23 τώρα και άλλο να είσαι 23 τότε. Οπότε;

Τι κοινό μπορεί να έχεις εσύ ρε φίλε με μία κοπέλα 23 ετών; Απλά μία εγωιστική βλακεία που νομίζεις ότι θα σου πούνε μπράβο! έχεις ωραία γκόμενα.

Αυτό είναι το ζητούμενο; Αν θες να πας με 23 άχρονες τράβα στα μπουρδέλα. Τα γράφω λίγο ομά, αλλά ακριβώς έτσι τα είπα και στον εαυτό μου.

Τέλος, ότι και να γίνει, την ευθύνη εσύ θα την έχεις.... αυτή 23 ήταν, εσύ 44 ετών μαντράχαλος τι μαλακίες έκανες!

"Τι κοινό μπορεί να έχει ένας φυσιολογικός άνθρωπος 44 ετών με έναν άνθρωπο 23 ετών;"

Δεν ισχύουν αυτά φίλε.

Ο Leonardo DiCaprio είναι 47 και η γκόμενά του 23 ...

Και αρκετοί άλλοι σαν και αυτόν.

:wink:

Υπάρχουν άντρες 23άρηδες με μυαλό και σώμα 80άρη.

Άσε που ο 47άρης θα δώσει πολύ περισσότερα από τον 20άρη και σε εμπειρίες και σε συμπεριφορές.

Όλα είναι στο μυαλό και πως ξέρεις να συμπεριφέρεσαι.

:hi:
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
"Τι κοινό μπορεί να έχει ένας φυσιολογικός άνθρωπος 44 ετών με έναν άνθρωπο 23 ετών;"

Δεν ισχύουν αυτά φίλε.

Ο Leonardo Di Caprio είναι 47 και η γκόμενά του 23 ...

Και αρκετοί άλλοι σαν και αυτόν.

:wink:

Υπάρχουν άντρες 23άρηδες με μυαλό και σώμα 80άρη.

Άσε που ο 47άρης θα δώσει πολύ περισσότερα από τον 20άρη και σε εμπειρίες και σε συμπεριφορές.

Όλα είναι στο μυαλό και πως ξέρεις να συμπεριφέρεσαι.

:hi:
o di caprio ειναι διασημος , ζαπλουτος και πιο ομορφος απο τους περισσοτερους ανδρες...
ο di caprio δεν ειναι καλο παραδειγμα...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.879
Κριτικές
16
Like
14.681
Πόντοι
6.515
Τις προάλλες είχα γνωρίσει στην δουλειά έναν τύπο 54 χρονών που η γυναίκα του ηταν 31 ... ακριβώς η ίδια διαφορά δηλαδή , αλλά δεν ξέρω πόσο χρονων την παντρεύτηκε η αν ήταν πρώτη η δεύτερη γυναίκα , νομίζω πρώτη μας είχε πει ... επίσης αυτην δεν την είδα , ο τύπος πάντως μικροέδειχνε τον έκανες γύρω στα 45 - 50 το πολύ.
Άρα και τον sugar τον παίρνει ηλικιακά να παντρευτει το βιζιτονι :confused:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.408
Κριτικές
171
Like
91.094
Πόντοι
46.423
o di caprio ειναι διασημος , ζαπλουτος και πιο ομορφος απο τους περισσοτερους ανδρες...
ο di caprio δεν ειναι καλο παραδειγμα...

Το έφερα σαν παράδειγμα.

Ξέρεις πόσοι ώριμοι αλλά άσημοι άντρες κυκλοφορούν με νεώτερες μουνάρες.

Γιατί ?

Έχεις αναρωτηθεί ?

ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ !!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Eυχαριστω ολους για τις πολύ χρησιμες απαντησεις!ακομα και 1-2 κακοπροαιρετους

Το περίεργο ειναι το εξης

Η κοπέλα εχει σκατοχαρακτηρα,ειναι πουτανακι κανονικο(amateur οχι γραφειο) που βρηκε εμενα και εκοψε προσωρινα τη βιζιτα

Το γαμησι μετριο,η συμπεριφορα αχαριστη εντελως,συνεννοηση πολύ δυσκολη.

Δεν εχει φραγκο κυριολεκτικά και μου λεει θελω GUCCI παπουτσια 1500 Ευρω!

Εχω ΠΛΗΡΗ ΕΠΙΓΝΩΣΗ οτι ειναι 100% ΣΚΑΡΤΗ,απλά κόλλησα!Δεν ξερω γιατι!

(συνηθως με τετοιες πουτανες κολλάμε,με καλη κοπέλα αποκλειεται!)

Να νιωσω την ικανοποιηση της κατακτησης???Ουτε αυτο ισχυει.Προοπτική καμία εννοειται!Μονο 3-4 ραντεβου το μηνα των 3-4 ωρων το καθενα

Ενταξει ειναι ψιλοευχαριστο να σου στελνει μηνυματα ενα 23χρονο,δεν μπορω να πω.Αλλά αρκει αυτό μονο?
Πραγματικά μπλέχτηκα
Τύπε ακου κατι
Κι εγω εχω βρεθει στη θεση σου, αλλά η κοπελα ηταν ευγνωμων, πολυ ευγενικη μαζι μου και πραγματικα με ειχε στα πούπουλα.
Φυσικα επαιρνε και τα δωρακια της αλλά παντοτε ηταν σπαθι απεναντι μου.
Ειναι εντελως μαλακια να εχεις μπει σε αυτη τη διαδικασια και να σου φερεται αχαριστα και ασχημα.
Οσο κι αν εχεις δαγκωσει τη λαμαρινα, η συμβουλη μου ειναι μια.
Πούλο.
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.495
Πόντοι
11.836
Ρε σεις έχει δίκιο ο RETRO2
Υπάρχουν μαιμούδες gucci, lui κλπ που και να το ξέρεις δύσκολα βλέπεις τις διαφορές. Μόνο η αντοχή στο χρόνο και την χρήση θα προδώσει τα προιόντα. Αλλα στα @@ σου.
ΥΓ. Στείλε πμ ποιο κοριτσάκι είναι που έκοψε το άθλημα (γιαυτο το χρονικό διάστημα) εχει κριτικές εδω μέσα???
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
Ριξε απολυτο παγο για λιγο διαστημα και ασε την να σου στελνει να σε αναζηταει.
Πες της θα σου στειλω σε μια ωρα και στειλτης σε 2 μερες

Μολις μυρισει το χαμενο μαρουλι, αρχισει τα μωρακι μου, σε σκεφτομαι, που χαθηκες εκει βαζεις τους ορους σου( εαν το εχεις)
Η την πηδας 2-3 φορες free και αποχωρεις
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.742
Πόντοι
456
Τύπε ο βασικός κανόνας στις sugarοκαταστάσεις είναι οτι αυτός που έχει το χρήμα(εσύ) είναι και το ''αφεντικό'' της , ας πούμε, σχέσης. Αυτή σε έχει ανάγκη, αυτή ''πρέπει'' να σε έχει στα πούπουλα για να λαμβάνει τα δωράκια της κτλ κτλ. Όπως καταλαβαίνεις λοιπόν απέχεις πολύ από αυτήν τη συνθήκη, οπότε σπάσε όσο είναι νωρίς γιατί όντως καταντάς sugar μαλάκας.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom