Νέα

Την πάτησα μάγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ironman1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
υπάρχουν και τέτοιες γυναίκες λακούβες που για να βγεις χρειάζεσαι τον εργάτη του ποντοπόρου τάνκερ, τόσο βαθειές.

Πολύ σοβαρά το πήρες το θέμα νομίζω. Πάρα πολύ.
Είχα το αντίστροφο το '08 για ένα 3μηνο, η δεσποινίς ΒΠ γερμανοτραφής στην εκπαίδευση, με έπρηζε για σκέτση, σκέτση εγώ είχα κι έπαιζα μπάλα, είχε λυσσάξει κι από τη λύσσα έμεινε από σάλιο στο τέλος.
Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι γαμιόταν απίστευτα, κόλπα στον καθρέφτη μόνη της, κόλπα με το εργαλείο, κόλπα γενικώς που τα έχω κρατήσει σαν εικόνα έντονη και μερικά βράδυα  ''ενθουσιάζουν'' τη φαντασία μου για το πως θα ήταν αν κι εφόσον.

Ξέχνα τη, αν γαμηθηκατε καλά να το έχει να το θυμάται και να ξανάρθει για κέρασμα. Αλλιώς σε βλέπω να σας γράφουν οι εφημερίδες.
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
Φιλε μου, ειμαι κοντα στα 30. θα σου κατι προσωπικο.
Οπως ειπες ,εχω νορμαλ ζωη , ειχα ,εχω και θελω να πιστευω οτι θα εχω κοπελες και στο μελλον κτλ κτλ. Ειχα και μια σχεση 2.5 χρονια... και συγκατικηση κτλ.
Αλλα ενα θα σου πω. Την γυναικα που ημουν , ειμαι κ ισως θα ειμαι για Παντα ερωτευμενος την γνωρισα 4 μηνες και την εζησα 20 μερες , εννοω απο κοντα.Απο τοτε απλα μαθαινω τα νεα της και αυτη τα δικα μου. Απο την ιδια βεβαια.
Αν λοιπον νομιζεις οτι εισαι πανω κατω στην ιδια φαση , θα σου πω τι εκανα εγω και μετα θα σου πω τι πιστευω εγω παντα ετσι , οτι ειναι καλυτερο να κανεις.
Εγω απλα εμαθα να ζω μακρια της, αλλα να ειναι κατι παρομοιο η φαση σου, μην κανεις την ιδια μαλακια.

 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Φίλε Ιρονμαν εγώ πιστεύω πως μπορεί να μην είσαι καν ερωτευμένος.. Υπάρχει περίπτωση να ναι απλά ο έντονος ενθουσιασμός εφόσον μας είπες είναι η μοναδική σου μέχρι τώρα με την οποία έχεις κάνει τόσο έντονο σεξ, με πάθος, εγκεφαλικά παιχνίδια, φετίχ κλπ.. Εννοώ πως εφόσον δεν υπάρχει κάτι άλλο που να σας δένει, η λογική λέει ότι αν είχες μία άλλη με την οποία μπορούσες να κάνεις τα ίδια κόλπα στο κρεβάτι με την ίδια ένταση δεν θα ένιωθες κάτι ιδιαίτερο τώρα και δεν θα μιλούσαμε καν γι αυτήν π σ έχει πάρει τα μυαλά..

Όπως είπαν και οι άλλοι αυτό π θα σ κάνει να την ξεχάσεις εντελώς είναι να βρεις κάποια άλλη με την οποία πάλι να έχετε τρελή χημεία..
 
OP
OP
ironman1979

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
σε ακούω Rygg.

Το απόλυτο αρσενικό έχει δώσει απαντηση στις πρωτες σελίδες.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
123
Like
8
Πόντοι
1
Λοιπόν φίλε αφού ανοίχτηκες έτσι καλά να πάθεις!

Τώρα πλέον είσαι σε μειονεκτική θέση. ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΕΣΑΙ

Ο μόνος τρόπος να έρθεις στα ίσια σου είναι να ψιλοκαίγεται κι αυτή.

Οπότε κάνε μια γυριστρούλα για να δεις τι παίζει:


Αν σε πάρει να βρεθείτε πχ σε μια ωρα, πες της για αργότερα

μιας και η πρωην σου, σου ζήτησε να βρεθείτε να μιλήσετε!

1. Αν ψιλοκαίγεται θα πάθει ενα μικρο κλακάζ!

Οπότε της εξηγείς ότι "θα βγεις με την πρώην και δεν τρέχει τίποτα απολύτως μπλα μπλα μπλα...

τόσα χρόνια είσασταν μαζί μπλα μπλα μπλα ΜΟΝΟ θα μιλήσετε κλπ κλπ κλπ Η σχέση έχει τελειώσει κλπ κλπ κλπ

Εξάλλου αν ήταν κατι πονηρό δεν θα της τόλεγες  και ... μπλα μπλα μπλα
"

Και όταν ξαναβρεθείτε (μετά φυσικά από το ραντεβού με την πρώην) μάθε πως νιώθει και  αστην να σου ανοιχτεί αυτή.

2. Αν πάλι το παίξει άνετη τότε προφανώς "πήγαινε στο ραντεβού με την πρώην",

συναντήσου αργότερα με την μικρή και παίξτο και εσυ αδιάφορος.

Επανέλαβε τις γυριστρούλες τέτοιου είδους μέχρι να σου ανοιχτεί και να νιώσεις ότι καίγεται.

Μετά θέσε τους όρους σου.

Αυτό θα έκανα εγώ. Αντε και καλά ξεμπερδέματα!


ΥΓ Προφανώς στην διάρκεια του υποτιθέμενου ραντεβού με την πρωην κάνε μία επίσκεψη από το αγαπημένο σου στουντιάκι για ένα στα γρήγορα, να φύγουν τα χοντρα αλλά και να περάσει ευχάριστα ο χρόνος αναμονής  :pipa3:

ΥΓ2 Για το καλό σου βεβαιώσου ότι δεν είναι μέλος του site και δεν έχει διαβάσει αυτά που σου έγραψα  :2funny::2funny:


 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
μην σπαταλας φαια ουσια και αναληση....για κρυφα νοηματα κτλ.... οτι ειναι να γινει θα γινει...
μην το πας στο αλλο ακρο και σκεφτεσαι σαν γκομενα..τη θελει απο εμενα κτλ...
αν παιχτει μαλακια μεσα στο προγραμμα ειναι..μεγαλος εισαι πλεον..ουτε η πρωτη φορα θα ειναι που θα την πατας...δεν θα παθεις και τιποτα
αραξον και καλα γαμησακια...
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
μην σπαταλας φαια ουσια και αναληση....για κρυφα νοηματα κτλ.... οτι ειναι να γινει θα γινει...
μην το πας στο αλλο ακρο και σκεφτεσαι σαν γκομενα..τη θελει απο εμενα κτλ...
αν παιχτει μαλακια μεσα στο προγραμμα ειναι..μεγαλος εισαι πλεον..ουτε η πρωτη φορα θα ειναι που θα την πατας...δεν θα παθεις και τιποτα
αραξον και καλα γαμησακια...


Πολύ σωστη τοποθέτηση. Συμφωνω απόλυτα. Φέρσου όπως νιώθεις. Άλλωστε ότι έχεις ζήσει μέχρι τώρα είναι γιατί αφέθηκες.
 
OP
OP
ironman1979

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Απλα για να κλεισει το θέμα, μολις γυρισα απο εξοδο σαββατου με την τυπισα. Καταστροφή πραγματική. δεν εχω κουραγιο ουτε να κοιμηθω. οσοι ειχατε δικιο ειχατε και καλα κανατε και μου το ειπατε. ελπιζω να εμαθα καθως δεν γνωριζω ακομα, πρεπει να αφομιωσω την ολη κατασταση.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Απλα για να κλεισει το θέμα, μολις γυρισα απο εξοδο σαββατου με την τυπισα. Καταστροφή πραγματική. δεν εχω κουραγιο ουτε να κοιμηθω. οσοι ειχατε δικιο ειχατε και καλα κανατε και μου το ειπατε. ελπιζω να εμαθα καθως δεν γνωριζω ακομα, πρεπει να αφομιωσω την ολη κατασταση.
την εστειλες τυπε?
τι εγινε δικε μου?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Απλα για να κλεισει το θέμα, μολις γυρισα απο εξοδο σαββατου με την τυπισα. Καταστροφή πραγματική. δεν εχω κουραγιο ουτε να κοιμηθω. οσοι ειχατε δικιο ειχατε και καλα κανατε και μου το ειπατε. ελπιζω να εμαθα καθως δεν γνωριζω ακομα, πρεπει να αφομιωσω την ολη κατασταση.

τυπε ολο καταστροφη καταστροφη αλλα ολο πινετε
τα ποτακια σας μαζι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Απλα για να κλεισει το θέμα, μολις γυρισα απο εξοδο σαββατου με την τυπισα. Καταστροφή πραγματική. δεν εχω κουραγιο ουτε να κοιμηθω. οσοι ειχατε δικιο ειχατε και καλα κανατε και μου το ειπατε. ελπιζω να εμαθα καθως δεν γνωριζω ακομα, πρεπει να αφομιωσω την ολη κατασταση.
Στα παπαρια σου τυπε,πηγαινε στην επομενη στριπτιτζου :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αντε θα μας πεις τι εγινε ρε φιλε????

αντε και θελει να ακουσει ο λαος σου τις περιπετειες  :rockon:
 
OP
OP
ironman1979

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
τελος οριστικο, της το ειπα εγω αλλα εννοειται οτι αυτη με εφερε σε εκεινο το σημειο. Μου ειπε 3 φρασεις που ουσιαστικά ηταν σαν να με ειχε ανοικτο βιβλιο μπροστα της  τοσο καιρο, ορθανοικτο.
Εγω βρήκα μια πορτα που μου κανει τη ζωη καλυτερη και πιο ομορφη αλλα αυτη δεν εχει βρει αυτο σε εμενα ( η γκομενα δεν μου εχει φαει ουτε ευρώ και ξερει οτι παιζουν γραφρα για τα ανθρωπινα δεδομενα)
Ψαχνω αυτον που θα μου την ανοιξει
καπως ετσι.
Αλλα οταν λεμε ανοιχτο βιββλιο, πραγματικά.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τελος οριστικο, της το ειπα εγω αλλα εννοειται οτι αυτη με εφερε σε εκεινο το σημειο. Μου ειπε 3 φρασεις που ουσιαστικά ηταν σαν να με ειχε ανοικτο βιβλιο μπροστα της  τοσο καιρο, ορθανοικτο.
Εγω βρήκα μια πορτα που μου κανει τη ζωη καλυτερη και πιο ομορφη αλλα αυτη δεν εχει βρει αυτο σε εμενα ( η γκομενα δεν μου εχει φαει ουτε ευρώ και ξερει οτι παιζουν γραφρα για τα ανθρωπινα δεδομενα)
Ψαχνω αυτον που θα μου την ανοιξει
καπως ετσι.
Αλλα οταν λεμε ανοιχτο βιββλιο, πραγματικά.
τυπε της ειπες οτι εσυ θες να της ανοιξεις το μουνι και την σουφρα?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε δεν διαβαζεις τι μαλακιες του ειπε του δικου μου :headbang:

ελα ρε φιλε... τοσα γαμησια της εριξε

και ψαχνεται κιολας ο τυπος? ΑΥτη τωρα ξερεις τι θελει???

να της βαρεσει μια εξαφανιση για 2 βδομαδες να τρεχει και να μην φτανει

εκει να δεις πως θα τον ερωτευτει... αλλα ο τυπος δεν παιζει σωστα.  :-
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Γνωρίζω ότι είναι το πλέον ακατάλληλο forum που θα μπορούσα να αναρτήσω κάτι τέτοιο καθώς ο χλευασμός και οι χαζομάρες που θα ακούσω θα μετριούνται με τις σελίδες και όχι με τα post.
H ιστορία μου, νορμάλ παιδι σε εμφνάνιση και ζωή, σπουδες κλπ. από τα 16 με γκόμενες σε μικρές  και σε μεγάλες σχέσεις, πουτάνες κλπ, χώρισα υστερα από σχέση 4 χρόνων και συγκατοίκισης από αρραβωνιαστικιά τον Σεπτέμβριο καθώς υπήρχαν σημαντικότατες διαφορες. Μου πήρε κανα 3μηνο να συνέλθω και να μπω ξανα στην "αγορά". Μετά από παιχνίδι 2-3 μηνών με διάφορα κορίτσια και γυναικες, ct, μετάξι, studio και γενικά ότι φορούσε φούστα γνωρίζω σε γιορτή ξαδέρφης κοπέλα στην ηλικία μου 32 την οποία βλέποντας την είπα "μέτρια κατάσταση, καλό σωματάκι, ας τον ρίξουμε να βγάλουμε και το Πασχα και μετά βλεπουμε" (είχα ήδη εντοπίσει και μίλαγα με ομορφη και σοβαρή κοπέλα από το χώρο της δουλειάς, σοβαρό κομμάτι και πολύ σέξι.) Καθόλου δύσκολο να πάρω το τηλ της κοπέλας λοιπόν στη γιορτή και βγαίνουμε έξω την αμέσως επόμενη για ποτάκι.....εκεί άρχισαν όλα:(περιγράφω με ώρες γνωριμίας)
μέσα  λοιπόν σε  2 ώρες κουβέντας-γνωριμίας την πιάνω κυριολεκτικά από το γιακά της ζακέτας της και τη φιλάω-συνεχίζουμε μπαλαμούτι στο δρόμο, σε  4 ώρες γνωριμίας το κάνουμε για 3 ώρες σερί, σε 6 ώρες μου λες ότι είναι "αλλού" και διακόπτουμε να βλεπόμαστε, σε 8 ώρες την ξαναπαίρνω τηλ. και καταλήγουμε σε ξενοδοχείο και σε σεξ οπώς τη πρώτη φορά, σε 10 ώρες την έχω δαγκώσει τη λαμαρίνα κανονικά και για να προστατέψω τον εαυτό μου της λέω εγώ "δεν μπορώ να σε ξαναδω" έχουν περάσει ήδη 7 μέρες, σε 14 ώρες και αφού με πήρε τηλ. να βρεθούμε (ευτυχώς είχε αδιαθετήσει κιολας) της λέω ότι την ερωτευτεί, σε 16 ώρες το κάνουμε πάλι για 2-3 ώρες και άρχισαν τα περίεργα γλύψε πόδια-χαστούκια γρατζουνιές, σε 20 ώρες περνάμε ολόκληρη μέρα μαζί παρέα με τη θάλασσα και τη βροχή πίνοντας κρασιά και καταλήγουμε πάλι στο κρεβάτι όπου σταματάμε από τον πόνο (έχουνε περάσει περίπου 2,5 εβδομάδες από την αρχή).
Της ζητάω σχέση τη Παρασκευή που πέρασε ενώ έκανε κάτι πάρα πολύ σημαντικό για εμένα το βράδυ καιμου λεει οτι δεν μπορεί και να σταματησουμε να βρισκόμαστε. Σαββατο βρισκόμαστε το κανουμε και μετά μου λεει Τελος, Κυριακή τα ίδια, δευτέρα τα ίδια όπου πλέον και εγω δεν αντέχω την ταλαιπωρία και το παίρνω απόφαση, Περνάει όλη η Τρίτη σαν βασανηστήριο χωρίς καμία επικοινωνία και Τετάρτη με παίρνει αυτή τηλ. βγαίνουμε το παίζω κουλ αλλά μετά από4 ώρες καφέ και ποτό, καταλήγουμε σε πάρκινγκ σουπερμαρκετ μεσα στο αμαξι.
Η διαφορά είναι ότι μου είπε ότι υστερα από μια μακροχρονια σχεση που ξεμπλέκει αυτη τη περίοδο και διάφορα υπαρξιακά της δεν μπορεί να με δει σοβαρά. Εγώ από την άλλη έχω τρελαθεί, δεν έχω γνωρίσει άλλη γυναίκα να με ανεβάζει έτσι και να μου βγάζει τόση καυλα, καψούρα και αισθήματα, να περναω τοσο καλα μαζι της. Επίσης δεν μπορώ να παιξω το παιχνίδι της, δηλαδή να την γράψω 2-3 μέρες και να την αφήσω να με πάρει εκείνη τηλ. σκυλιασμένη. Δεν ξέρω τι κάνω, σκέφτομαι μόνο αυτη (εχει περάσει 1 μήνας γνωριμίας).
Τώρα είμαστε σε κατάσταση όπου απλά θα περνάμε καλά. δηλαδή 1-2 φορρες την εβδομαδα καμια εξοδο και γαμισακι. Εγώ όμως τη θέλω. Τί κανω; (βρίστε άφοβα/ανωνυμία του φόρουμ)
αρχηγε κρατα την φαση ετσι οπως ειναι.
αν κανεις δεσμο με την γκομενα θα ξενερωσεις εντελως,και τα γαμησια τα καλα που κανετε θα σου φαινοντε μαπα μετα να ξερεις.
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Γνωρίζω ότι είναι το πλέον ακατάλληλο forum που θα μπορούσα να αναρτήσω κάτι τέτοιο καθώς ο χλευασμός και οι χαζομάρες που θα ακούσω θα μετριούνται με τις σελίδες και όχι με τα post.
H ιστορία μου, νορμάλ παιδι σε εμφνάνιση και ζωή, σπουδες κλπ. από τα 16 με γκόμενες σε μικρές  και σε μεγάλες σχέσεις, πουτάνες κλπ, χώρισα υστερα από σχέση 4 χρόνων και συγκατοίκισης από αρραβωνιαστικιά τον Σεπτέμβριο καθώς υπήρχαν σημαντικότατες διαφορες. Μου πήρε κανα 3μηνο να συνέλθω και να μπω ξανα στην "αγορά". Μετά από παιχνίδι 2-3 μηνών με διάφορα κορίτσια και γυναικες, ct, μετάξι, studio και γενικά ότι φορούσε φούστα γνωρίζω σε γιορτή ξαδέρφης κοπέλα στην ηλικία μου 32 την οποία βλέποντας την είπα "μέτρια κατάσταση, καλό σωματάκι, ας τον ρίξουμε να βγάλουμε και το Πασχα και μετά βλεπουμε" (είχα ήδη εντοπίσει και μίλαγα με ομορφη και σοβαρή κοπέλα από το χώρο της δουλειάς, σοβαρό κομμάτι και πολύ σέξι.) Καθόλου δύσκολο να πάρω το τηλ της κοπέλας λοιπόν στη γιορτή και βγαίνουμε έξω την αμέσως επόμενη για ποτάκι.....εκεί άρχισαν όλα:(περιγράφω με ώρες γνωριμίας)
μέσα  λοιπόν σε  2 ώρες κουβέντας-γνωριμίας την πιάνω κυριολεκτικά από το γιακά της ζακέτας της και τη φιλάω-συνεχίζουμε μπαλαμούτι στο δρόμο, σε  4 ώρες γνωριμίας το κάνουμε για 3 ώρες σερί, σε 6 ώρες μου λες ότι είναι "αλλού" και διακόπτουμε να βλεπόμαστε, σε 8 ώρες την ξαναπαίρνω τηλ. και καταλήγουμε σε ξενοδοχείο και σε σεξ οπώς τη πρώτη φορά, σε 10 ώρες την έχω δαγκώσει τη λαμαρίνα κανονικά και για να προστατέψω τον εαυτό μου της λέω εγώ "δεν μπορώ να σε ξαναδω" έχουν περάσει ήδη 7 μέρες, σε 14 ώρες και αφού με πήρε τηλ. να βρεθούμε (ευτυχώς είχε αδιαθετήσει κιολας) της λέω ότι την ερωτευτεί, σε 16 ώρες το κάνουμε πάλι για 2-3 ώρες και άρχισαν τα περίεργα γλύψε πόδια-χαστούκια γρατζουνιές, σε 20 ώρες περνάμε ολόκληρη μέρα μαζί παρέα με τη θάλασσα και τη βροχή πίνοντας κρασιά και καταλήγουμε πάλι στο κρεβάτι όπου σταματάμε από τον πόνο (έχουνε περάσει περίπου 2,5 εβδομάδες από την αρχή).
Της ζητάω σχέση τη Παρασκευή που πέρασε ενώ έκανε κάτι πάρα πολύ σημαντικό για εμένα το βράδυ καιμου λεει οτι δεν μπορεί και να σταματησουμε να βρισκόμαστε. Σαββατο βρισκόμαστε το κανουμε και μετά μου λεει Τελος, Κυριακή τα ίδια, δευτέρα τα ίδια όπου πλέον και εγω δεν αντέχω την ταλαιπωρία και το παίρνω απόφαση, Περνάει όλη η Τρίτη σαν βασανηστήριο χωρίς καμία επικοινωνία και Τετάρτη με παίρνει αυτή τηλ. βγαίνουμε το παίζω κουλ αλλά μετά από4 ώρες καφέ και ποτό, καταλήγουμε σε πάρκινγκ σουπερμαρκετ μεσα στο αμαξι.
Η διαφορά είναι ότι μου είπε ότι υστερα από μια μακροχρονια σχεση που ξεμπλέκει αυτη τη περίοδο και διάφορα υπαρξιακά της δεν μπορεί να με δει σοβαρά. Εγώ από την άλλη έχω τρελαθεί, δεν έχω γνωρίσει άλλη γυναίκα να με ανεβάζει έτσι και να μου βγάζει τόση καυλα, καψούρα και αισθήματα, να περναω τοσο καλα μαζι της. Επίσης δεν μπορώ να παιξω το παιχνίδι της, δηλαδή να την γράψω 2-3 μέρες και να την αφήσω να με πάρει εκείνη τηλ. σκυλιασμένη. Δεν ξέρω τι κάνω, σκέφτομαι μόνο αυτη (εχει περάσει 1 μήνας γνωριμίας).
Τώρα είμαστε σε κατάσταση όπου απλά θα περνάμε καλά. δηλαδή 1-2 φορρες την εβδομαδα καμια εξοδο και γαμισακι. Εγώ όμως τη θέλω. Τί κανω; (βρίστε άφοβα/ανωνυμία του φόρουμ)
  πλακωσε  τη  στο  ξυλο!  με  τη  πρωτη  αφορμη!  (μη τη  σκοτωσεις  κιολας)  αν  συνεχισει  να  σε  γουσταρει  ειναι  ανωμαλη  και  γινε  αμεσως  γιουσειν  μπολτ!  αν  ειναι  λιγο  φυσιολογικη  (ελαχιστες  ελληνιδες  ειναι  φυσιολογικες)  ισως  υστερα  απο  καιρο  τα  ξαναβρειτε!  (λιγες  πιθανοτητες)  και  τοτε  θα  ειστε  υπεροχα  μαζι,  και  το  κυριοτερο  θα  ξερετε  και  οι  2  σας  ποιος  ειναι  το  αρσενικο  (ποιος  εχει  τον  ελεγχο  εννοω)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom