Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ
Πρότασις!
Κανονίζουμε τρίο, την ξεφτιλίζουμε στην πούτσα, βγάζουμε φετίχ και απομυθοποιείς οποιοδήποτε συναίσθημα μέσα σου για το sugar girl
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.459
Κριτικές
171
Like
91.224
Πόντοι
46.423
Κούκλος.jpg
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ
Τύπε, το ξέρεις ότι πρέπει να ψιλόξεκολλήσεις σιγά σιγά. Προφανώς δεν την γουστάρεις πραγματικά απλά σου έχει λείψει και κάποια σχέση για κάποιο λόγο και βγαίνει και η ανάγκη σου να γίνεις FUCKdaddy.

Θα πρότεινα για τις επόμενες 2-3 βδομάδες να της μειώσεις την χορηγία τουλάχιστον στο μισό και να γαμάς 3-4 φορές την εβδομάδα αλλού με τα φράγκα που θα της έδινες.
Μην αγχοθείς που στην αρχή με κάποιες μπορεί να μην περάσεις και πολύ καλά γιατί θα σκέφτεσαι εκείνη, απλά συνέχισε. Δοκίμασε ποικιλία, πιπίνια, milf, GFE, PSE, κτλ. Βγάλε όλα τα γούστα που δεν σου κάνει αυτή, στις υπόλοιπες. Και κυρίως για να την νιώσεις πιο γήινη, μετά από αυτές τισ 2-3 βδομάδες πρέπει να κάνεις παρτούζες μαζί της. Για αρχή με άλλες γυναίκες, για μετά ίσως και/με άντρες, αν ωριμάσει αρκετά στο μυαλό σου η ιδέα ότι μπορείς να την χρησιμοποιήσεις ισότιμα με το πως σε χρησιμοποιεί αυτή.
Δοκίμασε αυτά που σου λέω και θα με θυμηθείς.
 

KosPerv

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2016
Μηνύματα
24
Like
62
Πόντοι
0
Εγω παλι απορώ...Είναι κωλοχαρακτήρας άρα είναι ντεκαβλέ..
Δεν κάνει καλό sex άρα ντεκαβλέ

Γενικά περιγράφεις ενα κακομαθημένο ανθρωπο που έχει τον ανθρωποδιώκτη

Μηπως πρέπει να αναρωτηθείς αν όντως είσαι αυτοκαταστροφικος ?

Και το κυριότερο μήπως ψάχνεις να ακούσεις κάτι συγκεκριμένο εδώ μέσα ?

Διότι το πράγμα δεν θέλει πολύ σκεψή (ούτε καν την αρχικη ερώτηση που εκανες)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Gg nakos
Νομίζω ότι την καψουρευτηκες. Μάλλον είσαι συναισθηματικός και σου αρέσει το σεξ υπό την επήρεια καψουρας. Συμβαίνουν αυτά. Η δικιά σου ναι μεν ξηγηθηκε στην αρχή, αλλά είναι καλή ηθοποιός και όποτε τη βολεύει θα σε πλησιάζει και όποτε θέλει θα απομακρύνεται. Αυτό θα σου προκαλέσει μεγάλο συναισθηματικό πόνο, που δεν υπάρχει λόγος να υποστείς. Συνήθως αυτές οι κοπέλες είναι άδειες στο εσωτερικο- σαν όμορφα ρομπότ χωρίς ψυχή, που όμως έχουν ερωτικές δεξιότητες. Καλό παράδειγμα είναι το bladerunner me ton harrison ford,αν δεν το έχεις δει , να το μελετήσεις. Αφού έχεις χρήμα, χώρισε και κάνε ένα ταξίδι στο εξωτερικό. Κολομβία έχει πολλές ανάλογες περιπτώσεις για να ξεχάσεις την καψούρα σου. Να θυμάσαι : αυτές τις γυναίκες μαξ 2 φορές σεξ, γιατί θα κολλήσεις πάλι. Η πάνε Άμστερνταμ. Κάτσε εκεί 10 μέρες. Η Τσεχία..η Κιέβο..δεν έχει νοημα με αυτήν πάντως, πάρτο απόφαση ..στην τελική αν δεν πας ταξίδι, βρες άλλη και ξεκόλλα από αυτήν .. βρες άλλο ρομπότ...φυσικά θα της φερθείς πάρα πολύ καλά όταν θα χωρίσεις, και γενικά αν συνεχίσεις να μπλέκεις με τέτοιου χαρακτήρα κοπέλες, πρέπει να είσαι ευγενικός και γενικά κύριος.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
@gnnakos

Commando καλημέρα.

Έχεις κάνει projection των δικών σου ελλείψεων σε ένα ακατάλληλο πρόσωπο. Οι σχέσεις είναι ανταλλαγή ΑΫΛΩΝ αξιών, και η σύνδεση επιτυγχάνεται όταν η δοσοληψία άυλων αξιών είναι ισότιμη.
Πώς να ξεκόψεις: συγκέντρωσε την αυτοεκτίμησή σου (αν δεν έχεις πρέπει να την καλλιεργήσεις κ αυτό επιτυγχάνεται μόνο με την αυτοαποδοχή σου και την αναγνώριση των νικών σου), ξεκίνα τεχνικές έλξης προς αυτή (τη γράφεις στα παπάρια σου κ δεν απαντάς αν σου στέλνει), αν κ όταν βρεθείτε την αντιμετωπίζεις με το ίδιο επίπεδο αξίας που σου δίνει, δεν την αφήνεις να σε μειώνει (αν σε μειώσει απαντάς με ευγένεια κ φεύγεις στο δευτερόλεπτο, εννοείται σε αυτό το σενάριο ότι δεν έγινε ποτέ η συναλλαγή και ότι δεν τηρήθηκε η συμφωνία).
Πρέπει να αναγνωρίσεις ότι σε έχει ανάγκη όσο την έχεις εσύ. Αν δεν σε έχει, δεν την έχεις.
Υπάρχουν πάνω από 1 δισεκατομμύριο όμορφες διαθέσιμες γυναίκες στον πλανήτη, έχεις παγιδευτεί σε μια περιοριστική πεποίθηση ότι δεν σου αξίζει κάτι καλύτερο, ότι δεν μπορείς να έχεις κάτι καλύτερο, ότι πέρασε η ηλικία σου, ότι αυτή και μόνο είναι η απόλυτη σύνδεσή σου. Μπορεί και να έχεις μαζοχιστικά (με την παθολογική έννοια) στοιχεία, αυτά δεν είναι εύκολο να λυθούν αλλά θα σε βοηθήσει να τα αναγνωρίσεις.
Τέλος, αν δεν μπορείς στ αλήθεια να το διαχειριστείς συναισθηματικά, υπάρχουν και σύβουλοι να σε διευκολύνουν, τύπου είτε ψυχολόγος (θα σου πάρει χρόνο να τα λύσεις στη ρίζα τους, όταν όμως τα λύσεις είναι λυμένα για πάντα), είτε τύπου MenOfStyle (που είναι ταχύρρυθμα με σύντομη βελτίωση της αυτοεκτίμησής σου κ αντίστοιχα αποτελέσματα αλλά δεν σε θεραπεύουν αν έχεις θεμελιώδεις αδυναμίες τύπου SM) είτε και τα 2 ταυτόχρονα αν έχεις διάθεση αυτοβελτίωσης οριστικά.

Συναγωνιστή έλεος τα 1500 ευρώ παπούτσια, με αυτό το ποσό πηδάς 10+ ώρες θεϊκά μουνιά βγαλμένα από όνειρο.
ΠΟΛΥ ωραιο ποστ ρε φιλε-
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Φίλε, σε καταλαβαίνω. Σε παρόμοια φάση έμπλεξα και γω. Με τις εξής βασικές διαφορές όμως :

Είναι καλός χαρακτήρας.
Είναι αρραβωνιασμένη.
Την περνάω πιο πολλά χρόνια από την δική σου περίπτωση.
Με παρακαλάει για σεξ.
Κάνει γαμάτο σεξ, πιο καλό από τις σχέσεις που είχα, ακόμα και από βίζιτες.
Αν και κοντούλα, είναι όμορφη, με τρομερά γκρίζα μάτια και καθόλου ίχνος λίπους.
Έχω χαλάσει σε ενάμιση μήνα, ένα χιλιάρικο και έχουμε κάνει επτά φορές σεξ. Κάθε φορά όμως, την γαμάω κάνα τρίωρο. Έφτασε μια φορά μάλιστα, να μου πει, φτάνει δεν αντέχω άλλο!

Εν κατακλείδι, τώρα λείπει για σεζόν, δουλειά επαρχία. Από Σεπτέμβριο, που θα επιστρέψει, σκέφτομαι να της κόψω μηνιαίο επίδομα, καθότι με άλλες που πήγα τελευταία, δεν είχα τις καύλες που είχα με το μωρό!

Μήπως εχει καμία φίλη η δικιά σου να μας τη γνωρίσεις;;;
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
το ευκολο κοματι για μενα ειναι το χρηματικο, απο την στιγμη που δινεις λεφτα δεν εχεις συναισθημα, τωρα πως κολλησες δεν ξερω(αν και η εξυπνη γκομενα τα ζηταει ΜΕΤΑ).
αν καποια μου ετρωγε χρηματα θαταν πολυ ευκολο να το αφησω, ο καθενας ομως κολαει,αλλος παντρευτηκε ετσι,αλλος εμεινε 5τια ετσι...-
Αφου σε προβληματιζει η κατασταση ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!!! δηλαδη δεν ξερω αν ψαχνεις δικαιολογιες για αυτην ,να λες ψεμματα ΕΣΥ στον εαυτο σου κτλ...εχεις ΕΠΙγνωση τι σου συμβαινει αυτο ειναι θετικο.-
δεν ξερω τον κυκλο σου και τις επιλογες σου, αν δεν εχεις εχεις εγκλωβιστει σε αυτην λες και ειναι μοναδικη επιλογη, το μυαλο σου εχει πιστεψει αυτο!!!
ομως φιλε εισαι 44 οχι 15 να ειναι η πρωτη καψουρα εφηβικη οκ?
Σιγουρα θα σκεφτεσαι ρε πο@@@ τα εχω κανει ολα γιατι δεν εχω να παρω κατι θετικο πισω?
ΤΥΠΕ μια μεριδα απο γυναικες εχει μαθει να της φερονται με σκατενιο τροπο, δεν εχουν μαθει αλλιως(βγαλε το οικονομικο)-
Η καταληξη θαναι να σιχαθεις τον εαυτο σου και αυτο ειναι πολυ ασχημο..και κυριως ΑΚΟΥ ΑΚΟΥ ΚΑΛΑ...
ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ που θα σου δοθουν η μπορει ηδη να σου εχουν δοθει θα τις αγνοησεις γιατι θα εχεις το κολλημα σε αυτην δηλαδη δεν μενεις μονο σε μια τοξικη κατασταση...χανεις ασυνειδητα και αλλες καλυτερες επιλογες-
--
Το μυαλο κολαει γιατι δεν ακουμε τα καμπανακια, και ο καθενας εχει ενα αδυνατο σημειο ασχετα αν τον κραζετε εδω-
π.χ εχω λεφτα δεν εχω χασει ποτε απο γκομενα χορηγια(δεν ειμαι γυφτος να μην κερασω ποτα-φαι-διασκεδαση)--
αρκει να μην γινεται συνεχεια το ΞΕΝΕΡΩΜΑ ερχεται οταν δω οτι δεν βαζει χερι στην τσεπη οποτε πουλο!!!
αλλο να τυχει μια γκομενα στην ανεργια ενω την ξερω και αλλο να ξεκινησει ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΑΥΤΟ-
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ εγω ηταν στο χρονο δηλαδη εδωσα πολυ χρονο,πολλες ευκαιριες, σε πολυ τοξικο ατομο που συνηθως 9.9/10 σε μια βδομαδα θα το ειχα ξεφορτωθει οχι επειδη εγω ειμαι τιποτα ιδιαιτερο αλλα 100 στα 100 ατομα θα εκαναν το ιδιο.+ η τυπισσα σου χαλαγε πραγματικα την ημερα,τον χαρακτηρα,την διαθεση κτλ..'
μικρη χαραμαδα οτι σε μερικα πραγματα ειχε σωστες αποψεις-
στην πορεια ομως χαλαστηκα και εγινα ενα ατομο που δεν με αναγνωριζα ΕΓΩ ασχετα γνωμη αλλων...
και ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ...
ξερω γιατι την πατησα εκεινη την χρονικη περιοδο και για 1 φορα ετσι στην ζωη μου μετα απο δεκαετιες και μεγαλη γκαμα χαρακτηρων -γνωριμιες κτλ...
ΨΑΞΕ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ...και θα βρεις απαντησεις...προσοχη""" μην κοροιδεψεις τον εαυτο σου αν οι απαντησεις στις ερωτησεις πονανε-
ισως δεν μπορεις να καθεσαι μονος σου, η οτι αλλλο,
το Α και το Ω ειναι ο αντρας να μπορει να καθεται και μονος, να εχεις αυτο που λενε abandoned mind..
αυτο παντα λειτουργει δειχνεις σε οποια σχεση γαμο,γκομενα, οτι μπορεις η δεν σου κοστιζει τιποτα να αφησεις,γκρεμισεις ολα και θασαι οκ.....δηλαδη δεν δειχνεις εξαρτηση η αναγκη....
τυπε ΓΕΝΙΚΑ οταν μας εχουν δεδομενους ειδικα ατομα που μας ξερουν ελαχιστα 9-10 υπαρχει η εκμεταλευση.....
δες το ετσι....συνελθε...και βασικα περα απο βιζιτες που λενε ολοι ΓΕΜΙΣΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ-
 

Dragon18

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2019
Μηνύματα
713
Κριτικές
6
Like
3.323
Πόντοι
726
Παντως να προσθεσω το εξης

Ενω συνηθως τα εμφανισιμα πουτανακια κρατανε χαρακτηρα και σε παιζουνε,αυτη τρελαινεται οταν δεν της απανταω σε μηνυμα η δεν της γραφω για 1-2 μερες

Αμεσως μου στελνει "τι επαθες τωρα γιατι δεν απαντας?που χαθηκες?ελα τι κανεις,εγινε τιποτα? και τετοια

υγ Μπροω να γραψω πολλες λεπτομερειες που θα διανθιζαν την συζητηση αλλα φοβαμαι μην καρφωθω,ξερω γω αν και δεν υπάρχει περίπτωση να μπαινει εδω μεσα η κοπελα με τιποτα
(εχεις ομως πολλές φιλες της δουλειας!!ανεξαρτητες και ισως μπαινουνε αυτες..)
Αφού την γουστάρεις γιατί δεν την τρελαίνεις εσύ? Αφού τσιμπάει με αδιαφορία παίξε λίγο, αδιαφόρησε για αρκετό καιρό! Όσο έξυπνη η πονηρή να είναι έχεις ελπίδα να την τρελαίνεις...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Αφού την γουστάρεις γιατί δεν την τρελαίνεις εσύ? Αφού τσιμπάει με αδιαφορία παίξε λίγο, αδιαφόρησε για αρκετό καιρό! Όσο έξυπνη η πονηρή να είναι έχεις ελπίδα να την τρελαίνεις...
ΚΑΛΥΤΕΡΑ να σπασει αυγα και να κανει ομελετα!!!
αργα η γρηγορα θα ερθει στην ιδια κατασταση, και καθε φορα θα ειναι χειροτερα...ειναι σε αδιεξοδο με εξοδο!!!-
αδιεξοδο αν κατσει..και πολυ καλυτερα αν φυγει-
το θετικο πηρε ενα μαθημα που κοστισε λιγο ακριβα!!!
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
και βασικα οταν δεν της στελνει δεν ειναι ΟΤΙ ΚΟΛΑΕΙ....
ΑΠΛΑ φοβαται μην χασει την ΚΑΒΑΤΖΑ ΑΥΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ σαν εξτρα επιλογη...στο μυαλο της εχει τα εξης
-εξτρα εισοδημα 1,000+ μπορει να σκεφτεται αγορες μελλοντικες..
--αν στραβωσουν ολα στην ζωη της ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΝ...
αυτα τα 2 εξηγουν απολυτα γιατι οταν εξαφανιζεται του στελνει...αν ειχε αλλους 2,3 ετσι με καλυτερο χαρτζηλικι δεν θα εστελνε καν----
ομως το μυαλο του φιλου μας το μεταφραζει σαν ζηλοτυπια, η οτι της λειπει...
σκληρο αλλα μαλλον αληθεια τυπε δεν της λειπεις εσυ....τα λεφτα και μικρη ασφαλεια που της προσφερεις της λειπουν..αποδεξου το και συνελθε-
εχει δικαωμα για δικο της οφελος να σε κοροιδευει....δεν εχει ΕΣΥ ΔΙΚΑΩΜΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ-
 

Dragon18

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2019
Μηνύματα
713
Κριτικές
6
Like
3.323
Πόντοι
726
ΚΑΛΥΤΕΡΑ να σπασει αυγα και να κανει ομελετα!!!
αργα η γρηγορα θα ερθει στην ιδια κατασταση, και καθε φορα θα ειναι χειροτερα...ειναι σε αδιεξοδο με εξοδο!!!-
αδιεξοδο αν κατσει..και πολυ καλυτερα αν φυγει-
το θετικο πηρε ενα μαθημα που κοστισε λιγο ακριβα!!!
Από ότι διάβαζα δεν είναι καμία έξυπνη που βάζει σε σχέδιο κάποιο παιχνίδι, απλός εδώ είδε ότι την γουστάρει και ζητάει διαφορά, συνήθως αυτές με έξυπνο σχέδιο είναι αδιάφορες προς εσένα, μόνο όταν περνούν τα δώρα σου μιλάνε, έτσι πιστεύω..
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Από ότι διάβαζα δεν είναι καμία έξυπνη που βάζει σε σχέδιο κάποιο παιχνίδι, απλός εδώ είδε ότι την γουστάρει και ζητάει διαφορά, συνήθως αυτές με έξυπνο σχέδιο είναι αδιάφορες προς εσένα, μόνο όταν περνούν τα δώρα σου μιλάνε, έτσι πιστεύω..
Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ LOSE-LOSE ΓΙΑ ΤΟΝ φιλο μας δεν εχει να κερδισει κατι, και ακομη χειροτερα δεν θα αλλαξει κατι.
αν το δει αντικειμενικα αν φυγει βγαινε με την μικροτερη χασουρα...ΤΩΡΑ...
ΑΝ εφευγε πιο νωρις θα κερδιζε περισοτερα...οσο καθεται ΧΑΝΕΙ.
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Τύπε ακου κατι
Κι εγω εχω βρεθει στη θεση σου, αλλά η κοπελα ηταν ευγνωμων, πολυ ευγενικη μαζι μου και πραγματικα με ειχε στα πούπουλα.
Φυσικα επαιρνε και τα δωρακια της αλλά παντοτε ηταν σπαθι απεναντι μου.
Ειναι εντελως μαλακια να εχεις μπει σε αυτη τη διαδικασια και να σου φερεται αχαριστα και ασχημα.
Οσο κι αν εχεις δαγκωσει τη λαμαρινα, η συμβουλη μου ειναι μια.
Πούλο.
Συμφωνω
Μου εχει συμβει κι εμενα, στα 39 γνωρισα 22χρονη, μαλιστα συζησαμε για 2 χρονια. Πραγματικα ηταν αυτο που λενε wife material, που λενε στο χωριο μου...
Το εληξα γιατι η διαφορα ηλικιας στην ουσια ειναι διαφορα αντιληψεων, εμπειριων, θελω, δεν θελω, κτλ
Η μονη λυση ειναι πουλο...
και για να προλαβψ τους πονηρους, αυτη ειναι ...
 

Συνημμένα

  • 10400377_488611437990472_3800552648611259233_n.jpg
    10400377_488611437990472_3800552648611259233_n.jpg
    60,5 KB · Εμφανίσεις: 84
  • 944025_491283154389967_1983158115255530279_n.jpg
    944025_491283154389967_1983158115255530279_n.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 73
  • 10934654_317593865097850_989305304_n.jpg
    10934654_317593865097850_989305304_n.jpg
    96,4 KB · Εμφανίσεις: 78
  • 12728952_507935609391388_9165340531109341840_n.jpg
    12728952_507935609391388_9165340531109341840_n.jpg
    18,7 KB · Εμφανίσεις: 86

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Ιδανικό σενάριο για επεισόδιο στον Κοκκινο Κύκλο ή 10η Εντολή.
Θα σε παίξει ο Οδυσσέας Παπασπηλιόπουλος...
Στείλε το λοιπόν το πουτανάκι και άσε τις παπαριές "είμαι αυτοκαταστροφικός κλπ"
Δώσε καλύτερα 3χιλιάρικα σε 9-10 μήνες συμβουλευτικής να ηρεμήσει το "μέσα" σου γιατι κάτι θα υπάρχει. Και θα δεις μετά ότι θα είσαι άλλος άνθρωπος.!
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Πάντος ρε παιδιά, να πω την αμαρτία μου ψάχνω και εγώ μικρές εταίρες, να έρχονται μόνο να τις κερνάω και να κάνω έρωτα μαζί τους. Φυσικά δεν πρόκειται να τις ερωτευτώ ποτέ, αλλά δεν βρίσκω.

Ο άλλος που βρήκε, πήγε και ερωτεύτηκε, τι να πεις....

Άμα ξέρει κάποιος καμιά μικρή εταίρα, ας κάνει μια πάσα ρε, δεν είναι κακό, να το βοηθήσουμε το κορίτσι.
παρε τη δικη του μαν να γλυτωσει ο ανθρωπος
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Spiler

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom