Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Για να κραταει επαφη να σε εκμεταλευεται οποτε γουσταρει .....Τι δεν καταλαβαινεις ? ολη αυτην την συπεριφορα δεν την εχεις ξαναζησει με αλλη ? μας δουλευεις ? τρολαρεις ? κλασικές ατακες και συμπεριφορες μας λες. αν μπεις και googlareis τι λεει μια γυναικα οταν γουσταρει να την κοπανησει θα βρεις ολα αυτα που μας λες οτι σου λεει ...Copy Paste τα εκανες?
αυτο το κανουν ολες οι γκομενες ακομη και φιλες η ακομη ουδετερες σαν μελλοντικη καβατζα plan b
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
ΟΧΙ ΛΑΘΟΣ μεγαλο

Σπάνια στελνω,αυτη πάντα στελνει πρωτη,ειμαι 1000% διακριτικός.μπορει να περασει 1 βδομαδα και να μην στειλω απολυτως τιποτα

Αλλά ακόμα και την παραμικρη ερωτηση(που ησουνα) αυτη την παρεξηγει,σαν να ειναι παντα στην πριζα και περιμενει να αρπαχτει.
Ρε φίλτατε έλεος.23 χρονών είναι.Τι περίμενες;δεν ξέρει τι της γίνεται.Είσαι χαμένος από χέρι.Δεν υπάρχει λογική στις γυναίκες πόσο μάλλον σε αυτή την ηλικία.Μην χρησιμοποιείς λογική για να την διαχειριστείς.Αν το κάνεις αυτό είσαι χαμένος.Για μένα ξεκίνα δούλεμα.Θες να με ακούσεις;Σου είπε 2-3 μέρες διακοπές με οικογένεια;Ωραία.Το ίδιο και εσύ διακοπάρεις.Αν σου πει που εισαι και τι κάνεις.Τις λες έφυγα ένα 3μερα στη Χαλκιδική να ξεσκάσω.Τα λέμε όταν επιστρέψω και εξαφανίσου 3 μέρες.Αν της λές ότι είσαι κάππου χωρίς αυτην και περνάς καλά θα τρελαθεί.Αν σε πάρει τηλέφωνο μην το σηκώνεις ή αν το σηκώσεις κοιίτα να είσαι κάπου με παρέα και μουσική.Κάντο και θα με θυμηθείς.Θέλει πουτανιά και τακτική το παιχνίδι.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Συμφωνώ με όσα ειπώθηκαν. Η κοπέλα πρέπει να έχει ψυχολογικα- συμπλέγματα. Κρίμα νέο κορίτσι..
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Ρε φίλτατε έλεος.23 χρονών είναι.Τι περίμενες;δεν ξέρει τι της γίνεται.Είσαι χαμένος από χέρι.Δεν υπάρχει λογική στις γυναίκες πόσο μάλλον σε αυτή την ηλικία.Μην χρησιμοποιείς λογική για να την διαχειριστείς.Αν το κάνεις αυτό είσαι χαμένος.Για μένα ξεκίνα δούλεμα.Θες να με ακούσεις;Σου είπε 2-3 μέρες διακοπές με οικογένεια;Ωραία.Το ίδιο και εσύ διακοπάρεις.Αν σου πει που εισαι και τι κάνεις.Τις λες έφυγα ένα 3μερα στη Χαλκιδική να ξεσκάσω.Τα λέμε όταν επιστρέψω και εξαφανίσου 3 μέρες.Αν της λές ότι είσαι κάππου χωρίς αυτην και περνάς καλά θα τρελαθεί.Αν σε πάρει τηλέφωνο μην το σηκώνεις ή αν το σηκώσεις κοιίτα να είσαι κάπου με παρέα και μουσική.Κάντο και θα με θυμηθείς.Θέλει πουτανιά και τακτική το παιχνίδι.
σωστα ολα αυτα ομως σε γκομενα.....οχι σε βιζιτου-
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
σωστα ολα αυτα ομως σε γκομενα.....οχι σε βιζιτου-
Καλά γυναίκα είναι και αυτή.Πάντα ζηλεύουν αν ο άλλος περνάει καλά και μάλιστα χωρίς αυτές δίπλα τους.Τώρα να μου πεις επαγγελματία βιζιτού το 23χρονο που απαντάει είμαι διακοπές με τους γονείς μου το θεωρώ αστείο.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Gnnakos κάνεις ένα πολύ βασικό λάθος.Της μιλάς και τις συπερφιρέρεσαι σαν να είναι στο ίδιο επίπεδο ωριμότητας,επιπέδου ψυχικού,οικονομικού,κοινωνικού κλπ κλπ.Εδώ τα μπερδεύεις λίγο.Είτε είναι βιζητού είτε ήταν κοπέλα σου κανονική πάλι θα υπήρχε χάσμα.Οπότε και σε εκείνη την περίπτωση αν συμπεριφερόσουν με τον ίδιο τρόπο πάλι λάθος θα έκανες.Δες ξεκάθαρα ότι είναι ένα κοριτσάκι 23 χρονών που δεν ξέρει τι της γίνεται και ψάχνεται και προχώρα να διαχειριστείς τις καταστάσεις αναλόγως είτε αν θες συναισθηματικά είτε στεγνά.Παίξε μπάλα τακτικής.Αν θες βοηθάμε εδώ μέσα.Στέλνε μας τα μηνύματα που σου στέλνει και σου δίνουμε τροφή για απαντήσεις.
 

Mrxp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Μάγκα τραβα βρες την και κάνε τα όλα πουτανα. Στο τέλος κάτι καλό θα βγει. Εσύ θα ξεκολλήσεις και αυτη αφού έχει γονείς που το κάνει κρυφά θα την ξεκολλήσουν τώρα που είναι νωρίς από το επάγγελμα.

Φράγκα έχεις λες άρα καντο και πες μας. Βγάλε και βίντεο να δούμε.
Χαμένος είσαι από χέρι και αυτή σε παίζει πολύ χαζά.

Αντέ τραβά βρες την λέμε και μν πει κανείς το αντίθετο.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Η ΛΥΣΗ??
βγες με την βροχοπουλου για καφε να σου πει πως ξεπερασε τον φραν-
τυπε οσο δεν σκριναρεις ενα μηνυμα η την πορσε δυσκολα να πιστεψουμε 100%---
 

Mrxp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Η ΛΥΣΗ??
βγες με την βροχοπουλου για καφε να σου πει πως ξεπερασε τον φραν-
τυπε οσο δεν σκριναρεις ενα μηνυμα η την πορσε δυσκολα να πιστεψουμε 100%---
Εξαφανίστηκε πήγε να τν βρει.
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
Μάγκα τραβα βρες την και κάνε τα όλα πουτανα. Στο τέλος κάτι καλό θα βγει. Εσύ θα ξεκολλήσεις και αυτη αφού έχει γονείς που το κάνει κρυφά θα την ξεκολλήσουν τώρα που είναι νωρίς από το επάγγελμα.

Φράγκα έχεις λες άρα καντο και πες μας. Βγάλε και βίντεο να δούμε.
Χαμένος είσαι από χέρι και αυτή σε παίζει πολύ χαζά.

Αντέ τραβά βρες την λέμε και μν πει κανείς το αντίθετο.
Ελα οχι τετοιες μαλακιες αποκλειονται.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
σημερα εκλαψες στο σαλονι η στο μπανιο? ασε μας ρε φιλε να πουμε...τελικα το punto ηταν cinquecento...τρακαρε με νταλικα και εγινε punto!!!
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Φιλε μου εισαι 44 χρονων οπως λες...ολη η ζωη ειναι μπροστα σου ακομα...βαριεσαι να βγεις εξω και να φλερταρεις και να γαμησεις κανα καλο μουνακι? αν ναι, τοτε βαριεσαι να φλερταρεις ιντερνετικα αφου ολοι κανουν ετσι σχεδον...
Get a life... η πιτσιρικα ειναι τοξικη για σενα...
Μουνια να γαμησεις υπαρχουν απειρα...ειτε επι πληρωμη ειτε χωρις...
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
Έκλεισα με ωραίο Κολωνακιωτικο μουνι-βιζιτα για νησί.
Αντί να είμαι χαρούμενος,είμαι πιο μπερδεμένος.

Θα είμαι με αυτήν αλλά θα σκέφτομαι την μικρή.

Θα πληρώνω και τις 2 και δεν θα είμαι χαρούμενος με καμιά!!!

ΠΟΥΤΑΝΑ όλα....
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
Συγγνωμη που θα το πω αλλά επειδή έχω δει πολλά εδώ μέσα γιατί πιστεύω ο φίλος κρύβει πολλά; Ελπίζω να μν είσαι κανένας γκομενιαρης παιδοφιλος που κυνηγάς πιτσιρίκια και μας το παίζεις πονεμένη ψυχή. Μαλακά θα σε δείρουμε όλοι στο bou.
Ψοφα παλιό μαλακά

Έχεις δει πολλά εδώ μέσα γραμμένος 10 Αυγούστου 2021

Εστειλες και πμ να τσιμπησεις τηλέφωνο της κοπελας,,,ζώο!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Έκλεισα με ωραίο Κολωνακιωτικο μουνι-βιζιτα για νησί.
Αντί να είμαι χαρούμενος,είμαι πιο μπερδεμένος.

Θα είμαι με αυτήν αλλά θα σκέφτομαι την μικρή.

Θα πληρώνω και τις 2 και δεν θα είμαι χαρούμενος με καμιά!!!

ΠΟΥΤΑΝΑ όλα....

Πολύ καλύτερα.Μπραβο.Τωρα έπιασες τον ταύρο απο τα κέρατα.Η μικρή θα ζηλέψει και πρέπει να κάνεις διαχείριση του χαρεμιου.Μια μονο σπονσορετ είναι καταστροφή.Χρειαζονται δύο και πανω για να είσαι υπεράνω και να μην κολλάς.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Έκλεισα με ωραίο Κολωνακιωτικο μουνι-βιζιτα για νησί.
Αντί να είμαι χαρούμενος,είμαι πιο μπερδεμένος.

Θα είμαι με αυτήν αλλά θα σκέφτομαι την μικρή.

Θα πληρώνω και τις 2 και δεν θα είμαι χαρούμενος με καμιά!!!

ΠΟΥΤΑΝΑ όλα....
Μας δουλεύεις τώρα;την μικρή γιατί θα την πληρώνεις;
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
Τα πριν εννοώ και τα επόμενα φιλε
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom