Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Στη μικρή πρέπει να βγάλεις χορηγία με το μήνα οχι με τη συνάντηση.Πες σου δίνω 600 το μήνα και αυτα είναι.Για δυο τρεις συναντήσεις το μήνα.
Τη βιζιτα ομως θα την πληρώσεις απαξ και αν θες να την κρατήσεις μετα με τη συναντηση.Μετα πρέπει να βρεις ακομα μια φτηνότερη για μηνιαία χορηγία.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Τα πριν εννοώ και τα επόμενα φιλε
Κοίτα να χαλαρώσεις και να απολαύσεις το κολωνακιότικο μουνάκι.Να ανέβεις λίγο επίπεδο.Και για μένα σε αυτή την περίπτωση γιατί σαν καλή πουτάνα θα κοιτάξει να στη σπάσει τις ημέρες που θα είσαι με την άλλη, να της απαντήσεις με τον ίδιο τρόπο και να μην επικοινωνήσεις πάλι μαζί της.Καμία επικοινωνία εσύ και αν ρωτήσει που είσαι απλά είσαι χαλαρό 3μερο με καλή παρέα.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ εχει αν η βιζιτα ειναι απο κολονακι? και το αναφερεις?
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
παρε και τριτη βιζιτα στο νησι να σαι πιο χαλια μετα, ασε μας ρε φιλε, παιξε μπαλα, απλα εφαγες ενα κολλημα ασχημο,θα περασει αν οχι τωρα στο νησι,καποια στιγμη θα λες τι @@@ εκανα πριν-
αυτη την στιγμη κανεις δεν ξερει ποτε...μπορει σε 10 μερες μπορει σε 4 βδομαδες...σιγουρα θα ερθει-
το παθημα ας σου γινει μαθημα, ξερεις τι βοηθαει? στραβες καταστασεις τις κοβουμε αμεσως...γλυτωνουμε παρα πολλα-
αν τυχον σε παρει πες το χυμα ....κοβεις μια αρρωστη κατασταση---για να σκασει πες οτι την εκλεισες 10 μερες-
θα σκασει για το χρηματικο ποσο σιγουρα-
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.206
Κριτικές
36
Like
3.253
Πόντοι
5.355
καλησπέρα σε όλους πόσο στοίχισε το Κολωνακιότικο μουνί - βίζιτα, για πόσες ημέρες?
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
μερικες ερωτησεις αν θες απαντας--
Εννοούσα ότι εκεί κολοτριβεται διαρκώς,δεν είναι από εκει
-τυπε μηπως εμπλεξες εξ αρχης επειδη βσρεθηκες τις βιζιτες δηλαδη στεγνο καθαρισμα--καλημερα-καληνυχτα!
και δεν σε καλυπταν και ηθελες κατι πιο αποκλειστικο?
-αν εχεις ΡΟΠΗ στην μαλακια μη το παρεξηγεις αυτο δηλαδη να σε τραβανε τετοιες καταστασεις...
-----------
αν ησουν αυτοκαταστροφικος δεν ξερω αν δουλευεις η τα εχεις ετοιμα..θα χες πιασει πατο καποιαστιγμη και οικονομικα-
αλλη συμβουλη.....
μην κανεις δωρα ξανα ειναι αδυναμια,αλλο κατι φτηνο μια στο τοσο....μην χτιζεις με δωρα η οτι αλλο σε value γιατι μετα ξερεις τι θα πεις....ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΑ και αλλος ισως της φερεται σκατα και την γαμαει τζαμπα αρα εγω δεν αξιζω τιποτα-
you see??? αυτο ειναι καταστροφικη σκεψη..και αυτο ισως σου φυτεψε στο κεφαλι-----
με λεφτα η χωρις εσυ πηρες αυτο που θελες αρχικα..μην πας να "αγορασεις" μια μετοχη χωρις αξια δηλαδη την τυπισσα...let it go gamato αστο....μεγα μαλακια νασαι διακοπες κ να την σκεφτεσαι...το κεφαλι ΠΟΥ ΚΡΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ OFF να ξεχασεις αμεσως ομως οσο το παλευεις τοσο θα κραταει δεξου την ηττα σου..που δεν ειναι ηττα αλλα ΚΕΡΔΟΣ....
---
αν δεν πιασει τιποτα βγες με την βροχοπουλου
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Τυπε αν δε σου καθεται καμια σου…καθομαι γω στη τελικη αρκει να μου παρεις το αιφον 13 προ μαξ που θα βγει το σεπτεμβρη, ενα ζευγαρι ναικ ερμαξ, 1 εξωτερικο σκληρο τοσιμπα 2 τερα, 1 σακιδιο αντιντας και 200€ ρευστο για εξοδα… δε γαμεις… σκεψου το :undecided: :confused:
 

Mrxp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Ψοφα παλιό μαλακά

Έχεις δει πολλά εδώ μέσα γραμμένος 10 Αυγούστου 2021

Εστειλες και πμ να τσιμπησεις τηλέφωνο της κοπελας,,,ζώο!!
Μν αρπάζεσαι. Η ιστορία σ μπάζει και στο λένε όλοι.
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Στη μικρή πρέπει να βγάλεις χορηγία με το μήνα οχι με τη συνάντηση.Πες σου δίνω 600 το μήνα και αυτα είναι.Για δυο τρεις συναντήσεις το μήνα.
Τη βιζιτα ομως θα την πληρώσεις απαξ και αν θες να την κρατήσεις μετα με τη συναντηση.Μετα πρέπει να βρεις ακομα μια φτηνότερη για μηνιαία χορηγία.
Το σκεπτικό για να βάλει χορηγία με το μήνα και όχι με τη συνάντηση?
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
64
Like
3.307
Πόντοι
7.110
Έκλεισα με ωραίο Κολωνακιωτικο μουνι-βιζιτα για νησί.
Αντί να είμαι χαρούμενος,είμαι πιο μπερδεμένος.

Θα είμαι με αυτήν αλλά θα σκέφτομαι την μικρή.

Θα πληρώνω και τις 2 και δεν θα είμαι χαρούμενος με καμιά!!!

ΠΟΥΤΑΝΑ όλα....
Οκ.

Τότε δοκίμασε τεχνικές ψευτικης απόρριψης στη βιζιτογκομενα που θα πάτε στο νησί. Πειραματισου με αυτή, είναι μια ευκαιρια να αρχίσουμε να ράβουμε μια μια τις πληγές σου. Αν δοκιμάσεις έλξη στη γκόμενα κ πιάσει, ίσως σου έρθει καμία επιφοίτηση με τη βιωματική αυτή εμπειρία να καταλάβεις τι κάνεις λάθος με την άλλη τη μικρή.
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
276
Like
756
Πόντοι
81
Τυπε ή τρολλαρεις και μάλιστα καλά αφού ασχολήθηκε τόσος λαός με το νήμα ή πρέπει να αραξεις λίγο την πέτσα σου και να το δεις όσο γίνεται αντικείμενα το θεμα. Είναι ξεκάθαρο ότι η κοπέλα κάνει ότι κάνει μαζί σου για να σου τα μαδαει. Αφού ούτε αραβωνες ζητάει ούτε διακοπές ούτε τίποτα. Σε βλέπει απλά ως ένα atm που οπότε ξεμείνει σε παίρνει τηλέφωνο για να κάνει ανάληψη. Αν ήθελε θα μπορούσε να σε τυλίξει αφού ήδη ξέρει ότι έχεις φτάσει στα όρια του αυτοεξεφτελισμου. Ελπίζω να μην είσαι τίποτα παντρεμένος και έχεις και μικρά παιδιά... Δεν φταίνε σε τίποτα να χάσουνε τον πατέρα τους επειδή στα γεράματα την είδε ερωτευμένη πεταλπυδιτσα με μια καριόλα ελλεηινδα που δεν τον ανέχεται καν πάρα μόνο όταν είναι να πάρει τα λεφτά και της.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
Έκλεισα με ωραίο Κολωνακιωτικο μουνι-βιζιτα για νησί.
Αντί να είμαι χαρούμενος,είμαι πιο μπερδεμένος.

Θα είμαι με αυτήν αλλά θα σκέφτομαι την μικρή.

Θα πληρώνω και τις 2 και δεν θα είμαι χαρούμενος με καμιά!!!

ΠΟΥΤΑΝΑ όλα....
Για δώσε περιγραφή και κόστος για αυτή να μάθουμε και κάτι επιτέλους εδώ μέσα
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.208
Like
3.052
Πόντοι
456
Τυπε αν δε σου καθεται καμια σου…καθομαι γω στη τελικη αρκει να μου παρεις το αιφον 13 προ μαξ που θα βγει το σεπτεμβρη, ενα ζευγαρι ναικ ερμαξ, 1 εξωτερικο σκληρο τοσιμπα 2 τερα, 1 σακιδιο αντιντας και 200€ ρευστο για εξοδα… δε γαμεις… σκεψου το :undecided: :confused:
Κανε μια σουμα ποσο πανε ολα μαζι :2funny:
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
Είναι ξεκάθαρο ότι η κοπέλα κάνει ότι κάνει μαζί σου για να σου τα μαδαει. Αφού ούτε αραβωνες ζητάει ούτε διακοπές ούτε τίποτα. Σε βλέπει απλά ως ένα atm που οπότε ξεμείνει σε παίρνει τηλέφωνο για να κάνει ανάληψη.
Αυτο με παραξενευει.
Δεν ζηταει λεφτα,δεν θελει συχνες συναντησεις!!

Χθες μου ειπε δεν θελω να βρεθουμε!Ενω δεν εχει φραγκο και ενω θα επαιρνε 300-400 Ευρω.

Αυτο πως εξηγειται?

Απο οικογενεια δεν παιζουν φραγκα,απο γκομενο αλλο δεν νομιζω,δεν φαινεται κατι τετοιο(οπως ειπα με παιρνει τηλ,μου κανει βιντεοκλησεις κλπ)

Οσες φορες ρωτησα,μου ειπε "Δεν εχουμε και σχεση","θελω να ηρεμησω","ειμαι με τις φιλες μου"
 

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
556
Κριτικές
86
Like
7.658
Πόντοι
17.356
Μπραβο φιλε!Το βρηκες.

Η κοπέλα λοιπον φιλοι μου θα ελεγα σημερα με εβγαλε απο την δυσκολη θεση.
Εκει χθες που μιλησαμε ομορφα και ημουν ετοιμος της εξομολογηθω οτι ΤΡΕΦΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ για αυτην,με εκοψε εντελως.

Της ειπα να παω εκει που παραθερίζει και μου ειπε ξερα ΟΧΙ,κανω διακοπές με την οικογενεια μου και με τις φιλες μου(αληθεια αυτα εξακριβωμενα),δεν θελω να ερθεις,θελω να ηρεμησω και ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ θα σου πω εγω.

Οπως καταλαβατε,αυτο ειναι πολύ χοντρό για εμενα!
Ετσι εμαθα εγω,ετσι μεγαλωσα και νομιζω οι περισσότεροι...ακομα και απο ευγενεια λες σε καποιον "ναι ελα να παμε για καφε" ακομα και αν δεν τον γουσταρεις,ποσω μαλλον οταν εχεις και μια καποια "σχεση"

Πραγματικά αδυνατω να καταλαβω την συμπεριφορά της!Τονιζω και παλι δεν εχει λεφτα και αν βρισκομασταν θα επαιρνε ενα καλο δωρο!!!

Η με σιχαινεται ή εχει καλα κρυμμενο γκομενο οπότε δεν μπορω να παω εγω εκει

Αλλα μου ειπε οτι κανει διακοπες οικογενειακά και δεν θελω να δω κανενα αντρα τωρα!!!!!!ΜΑΛΙΣΤΑ την εκνευριζω ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ που δεν την καταλαβαινω και την πιεζω!!!!!!!

Δεν βγαζω ακρη,αρχιζω να απομακρυνομαι σιγα σιγα
Δεν έχετε "σχέση", "συναλλαγή" έχετε!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom