Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
φίλε του πάτροκλου η ήττα έρχεται από ανθρώπους στους οποίους έχεις πιστέψει...
δεν έχει να κάνει με 5αρια ή 10αρια
σωστα πολυ σωστα, ομως το 5,6 δηλαδη εμφανιση αρχικα αυτο μας προσελκυει...γιατι δεν ξερουμε τον ανθρωπο--
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Φίλε μου σε καταλαβαίνω απολυτα την έιχα πατήσει και γω έτσι με μια νεαρά ! Αυτό που πρέπει να συνηδητοποιησεις ( βέβαια με τετοια καψούρα εχεισ θολώσει) είναι πως απλά ΔΕΝ σε γουστάρει το να μην θέλει να βρεθείτε έστω και με το αξιοπρεπέστατο δωράκι που ανέφερες αυτό είναι ένα ισχυρό σημάδι ότι ούτε με πληρωμή δεν σου κάθεται δεν σε θέλει ! Μάλλον νταραβεριζεται με κάνα γκόμενο και σε έχει για καβάτζα όποτε σε χρειαστεί , της καυλωση , μείνει μόνη !
αυτο το παθαινεις οταν βαζεις ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΑΘΙ=ΚΑΨΟΥΡΑ-
ΔΕΝ λεω απιστια αλλα το minset οτι δεν υπαρχουν αλλες-
ισως ακριβως αυτο επειδη δεν τον θελει ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΕΧΕΙ ΣΚΥΛΙΑΣΕΙ-
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
Η πλάκα ειναι η εξης,
Μου γραφει εισαι πιεστικός,μην με ελεγχεις,κανω διακοπές κλπ

Ωραια,λογικά περιμενεις να εξαφανιστεί για 1-2-3 μερες,ισως και παραπανω

ΟΧΙ,...σε 20 λεπτα στέλνει η ιδια μηνυμα του τυπου "πηρα ενα μαγιο,παω σουπερμαρκετ,παω φαρμακειο,βγαζω βολτα τον σκυλο"

Γιατι?Τι σκατα θελει?????Αφου δεν γουσταρει να βρεθουμε?Αφου δεν θα πληρωθει?Αφου την καταπιεζω?
 

Fotis k.

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Η πλάκα ειναι η εξης,
Μου γραφει εισαι πιεστικός,μην με ελεγχεις,κανω διακοπές κλπ

Ωραια,λογικά περιμενεις να εξαφανιστεί για 1-2-3 μερες,ισως και παραπανω

ΟΧΙ,...σε 20 λεπτα στέλνει η ιδια μηνυμα του τυπου "πηρα ενα μαγιο,παω σουπερμαρκετ,παω φαρμακειο,βγαζω βολτα τον σκυλο"

Γιατι?Τι σκατα θελει?????Αφου δεν γουσταρει να βρεθουμε?Αφου δεν θα πληρωθει?Αφου την καταπιεζω?
Το κάνει ίσως για να κοψει την αντίδραση;Τι λες;
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Η πλάκα ειναι η εξης,
Μου γραφει εισαι πιεστικός,μην με ελεγχεις,κανω διακοπές κλπ

Ωραια,λογικά περιμενεις να εξαφανιστεί για 1-2-3 μερες,ισως και παραπανω

ΟΧΙ,...σε 20 λεπτα στέλνει η ιδια μηνυμα του τυπου "πηρα ενα μαγιο,παω σουπερμαρκετ,παω φαρμακειο,βγαζω βολτα τον σκυλο"

Γιατι?Τι σκατα θελει?????Αφου δεν γουσταρει να βρεθουμε?Αφου δεν θα πληρωθει?Αφου την καταπιεζω?
ειναι ΨΑΡΩΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ.....
ΑΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ----
ΧΡΩΣΤΑΣ ΕΝΑ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΟ ΜΑΣ ΕΣΚΑΣΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ SESSION ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
318
Like
301
Πόντοι
21
Η πλάκα ειναι η εξης,
Μου γραφει εισαι πιεστικός,μην με ελεγχεις,κανω διακοπές κλπ

Ωραια,λογικά περιμενεις να εξαφανιστεί για 1-2-3 μερες,ισως και παραπανω

ΟΧΙ,...σε 20 λεπτα στέλνει η ιδια μηνυμα του τυπου "πηρα ενα μαγιο,παω σουπερμαρκετ,παω φαρμακειο,βγαζω βολτα τον σκυλο"

Γιατι?Τι σκατα θελει?????Αφου δεν γουσταρει να βρεθουμε?Αφου δεν θα πληρωθει?Αφου την καταπιεζω?
Σε παίζει μια χαρά. Πήγαινε εκεί που κάνει διακοπές να την κάνεις έκπληξη
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Η πλάκα ειναι η εξης,
Μου γραφει εισαι πιεστικός,μην με ελεγχεις,κανω διακοπές κλπ

Ωραια,λογικά περιμενεις να εξαφανιστεί για 1-2-3 μερες,ισως και παραπανω

ΟΧΙ,...σε 20 λεπτα στέλνει η ιδια μηνυμα του τυπου "πηρα ενα μαγιο,παω σουπερμαρκετ,παω φαρμακειο,βγαζω βολτα τον σκυλο"

Γιατι?Τι σκατα θελει?????Αφου δεν γουσταρει να βρεθουμε?Αφου δεν θα πληρωθει?Αφου την καταπιεζω?
βγες στον σκαι σαν την ρουλα
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
318
Like
301
Πόντοι
21

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
861
Πόντοι
311
Αυτο που καταλαβαινω εγω παντως ειναι οτι ο φιλος gnnakos την εχει φοβισει με την εμμονη του - προφανως η κοπελα τον εχει παρει για τρελο που ειναι ικανος να εμφανιστει απο το πουθενα και να ης λεει ''που ησουν'' και ''σ'αγαπω''.

Ριψοκινδυνευοντας να θεωρηθω ξερολας, πιθανολογω οτι ο φιλος μας της στελνει καθε μερα δεκαδες μηνυματα σε βαιμπερ, γουατσ απ, sms, μεσαντζερ κλπ, παντου ταυτοχρονα, αρχικως αυτα τα μακροσκελη μηνυματα του παραφρονα και στη συνεχεια του τυπου που εισαι, γιατι δε μου απαντας, τι αλλο να κανω για να τραβηξω την προσοχη σου, σε σκεφτομαι συνεχεια, πες που εισαι τωρα να ερθω να σε δω, βγες λιγο απο το σπιτι σου να σε δω κλπ.
Επισης πιθανολογω οτι οντως εχει τραβηχτει κατω απο το τπσιτι της με το αμαξι του και καθεται με τις ωρες και παρακολουθει μπας και βγει εξω να την δει - ισως και να την εχει δει να φευγει, και στα μηνυματα αυτη να τουλεει ειμαι στο εξοχικο μου, ή ειμαι σπιτι με τους γονεις μου κλπ.
Για να μην παρεξηγηθω, ΟΛΑ τα παραπανω τα εχω κανει εγω ο ιδιος σ ελιγο πιο μικρη ηλικια με αναλογη καψουρα που τραβηξα με ενα κατακάθι που, στην τελικη, δε μου φταιει σε τιποτα που με επαιζε και με γλενταγε σα μαλακας που οντως ημουν, γιατι στην τελικη ημουν Ο μαλακας - τουλαχιστο δεν πληρωνα, ηταν καθαρα γκομενοκαψουρα, οχι επι πληρωμη.

Τελος, για να λεμε και τα πραγματα αντικειμενικα, νομιζω οτι η γκομενκιτσα του φιλου δεν φταιεισ ε τιποτα για να τη βριζουμε, ξεκαθαρισε απο την αρχη τη θεση της - ο φιλος μας ειναια υτος που παραβιαζει τη συμφωνια και γινεται φορτικος σε βαθμό να την φοβιζει οτι μπορει να εμπλεξε με τον τρελο. Δεν αποκλειω κιολας να μην εχει καν αλλο γκομενο ή χορηγο και να ειναι οντως με την οικογενεια της, σε μια φυσιολογικη ζωη, που απλα φοβαται τον τρελο που την παιρνει μερα νυχτα τηλεφωνα, στελνει μηνυματα, και καθεται με τις ωρες κατω απο το σπιτι της για να την παρακολουθει.
Υπαρχει καποιος απο εμας που δ εν θα φοβοταν εναν τετοιο τυπο με τοση εμμονη;
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
Αυτο που καταλαβαινω εγω παντως ειναι οτι ο φιλος gnnakos την εχει φοβισει με την εμμονη του - προφανως η κοπελα τον εχει παρει για τρελο που ειναι ικανος να εμφανιστει απο το πουθενα και να ης λεει ''που ησουν'' και ''σ'αγαπω''.

Ριψοκινδυνευοντας να θεωρηθω ξερολας, πιθανολογω οτι ο φιλος μας της στελνει καθε μερα δεκαδες μηνυματα σε βαιμπερ, γουατσ απ, sms, μεσαντζερ κλπ, παντου ταυτοχρονα, αρχικως αυτα τα μακροσκελη μηνυματα του παραφρονα και στη συνεχεια του τυπου που εισαι, γιατι δε μου απαντας, τι αλλο να κανω για να τραβηξω την προσοχη σου, σε σκεφτομαι συνεχεια, πες που εισαι τωρα να ερθω να σε δω, βγες λιγο απο το σπιτι σου να σε δω κλπ.
Επισης πιθανολογω οτι οντως εχει τραβηχτει κατω απο το τπσιτι της με το αμαξι του και καθεται με τις ωρες και παρακολουθει μπας και βγει εξω να την δει - ισως και να την εχει δει να φευγει, και στα μηνυματα αυτη να τουλεει ειμαι στο εξοχικο μου, ή ειμαι σπιτι με τους γονεις μου κλπ.
Για να μην παρεξηγηθω, ΟΛΑ τα παραπανω τα εχω κανει εγω ο ιδιος σ ελιγο πιο μικρη ηλικια με αναλογη καψουρα που τραβηξα με ενα κατακάθι που, στην τελικη, δε μου φταιει σε τιποτα που με επαιζε και με γλενταγε σα μαλακας που οντως ημουν, γιατι στην τελικη ημουν Ο μαλακας - τουλαχιστο δεν πληρωνα, ηταν καθαρα γκομενοκαψουρα, οχι επι πληρωμη.

Τελος, για να λεμε και τα πραγματα αντικειμενικα, νομιζω οτι η γκομενκιτσα του φιλου δεν φταιεισ ε τιποτα για να τη βριζουμε, ξεκαθαρισε απο την αρχη τη θεση της - ο φιλος μας ειναια υτος που παραβιαζει τη συμφωνια και γινεται φορτικος σε βαθμό να την φοβιζει οτι μπορει να εμπλεξε με τον τρελο. Δεν αποκλειω κιολας να μην εχει καν αλλο γκομενο ή χορηγο και να ειναι οντως με την οικογενεια της, σε μια φυσιολογικη ζωη, που απλα φοβαται τον τρελο που την παιρνει μερα νυχτα τηλεφωνα, στελνει μηνυματα, και καθεται με τις ωρες κατω απο το σπιτι της για να την παρακολουθει.
Υπαρχει καποιος απο εμας που δ εν θα φοβοταν εναν τετοιο τυπο με τοση εμμονη;
ΟΧΙ ΛΑΘΟΣ μεγαλο

Σπάνια στελνω,αυτη πάντα στελνει πρωτη,ειμαι 1000% διακριτικός.μπορει να περασει 1 βδομαδα και να μην στειλω απολυτως τιποτα

Αλλά ακόμα και την παραμικρη ερωτηση(που ησουνα) αυτη την παρεξηγει,σαν να ειναι παντα στην πριζα και περιμενει να αρπαχτει.
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
318
Like
301
Πόντοι
21
ΟΧΙ ΛΑΘΟΣ μεγαλο

Σπάνια στελνω,αυτη πάντα στελνει πρωτη,ειμαι 1000% διακριτικός.μπορει να περασει 1 βδομαδα και να μην στειλω απολυτως τιποτα

Αλλά ακόμα και την παραμικρη ερωτηση(που ησουνα) αυτη την παρεξηγει,σαν να ειναι παντα στην πριζα και περιμενει να αρπαχτει.
Μου θυμίζει μια που πηδούσα και είχε 2 γκόμενους. Καλό ξεκόλλημα
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Αυτο που καταλαβαινω εγω παντως ειναι οτι ο φιλος gnnakos την εχει φοβισει με την εμμονη του - προφανως η κοπελα τον εχει παρει για τρελο που ειναι ικανος να εμφανιστει απο το πουθενα και να ης λεει ''που ησουν'' και ''σ'αγαπω''.

Ριψοκινδυνευοντας να θεωρηθω ξερολας, πιθανολογω οτι ο φιλος μας της στελνει καθε μερα δεκαδες μηνυματα σε βαιμπερ, γουατσ απ, sms, μεσαντζερ κλπ, παντου ταυτοχρονα, αρχικως αυτα τα μακροσκελη μηνυματα του παραφρονα και στη συνεχεια του τυπου που εισαι, γιατι δε μου απαντας, τι αλλο να κανω για να τραβηξω την προσοχη σου, σε σκεφτομαι συνεχεια, πες που εισαι τωρα να ερθω να σε δω, βγες λιγο απο το σπιτι σου να σε δω κλπ.
Επισης πιθανολογω οτι οντως εχει τραβηχτει κατω απο το τπσιτι της με το αμαξι του και καθεται με τις ωρες και παρακολουθει μπας και βγει εξω να την δει - ισως και να την εχει δει να φευγει, και στα μηνυματα αυτη να τουλεει ειμαι στο εξοχικο μου, ή ειμαι σπιτι με τους γονεις μου κλπ.
Για να μην παρεξηγηθω, ΟΛΑ τα παραπανω τα εχω κανει εγω ο ιδιος σ ελιγο πιο μικρη ηλικια με αναλογη καψουρα που τραβηξα με ενα κατακάθι που, στην τελικη, δε μου φταιει σε τιποτα που με επαιζε και με γλενταγε σα μαλακας που οντως ημουν, γιατι στην τελικη ημουν Ο μαλακας - τουλαχιστο δεν πληρωνα, ηταν καθαρα γκομενοκαψουρα, οχι επι πληρωμη.

Τελος, για να λεμε και τα πραγματα αντικειμενικα, νομιζω οτι η γκομενκιτσα του φιλου δεν φταιεισ ε τιποτα για να τη βριζουμε, ξεκαθαρισε απο την αρχη τη θεση της - ο φιλος μας ειναια υτος που παραβιαζει τη συμφωνια και γινεται φορτικος σε βαθμό να την φοβιζει οτι μπορει να εμπλεξε με τον τρελο. Δεν αποκλειω κιολας να μην εχει καν αλλο γκομενο ή χορηγο και να ειναι οντως με την οικογενεια της, σε μια φυσιολογικη ζωη, που απλα φοβαται τον τρελο που την παιρνει μερα νυχτα τηλεφωνα, στελνει μηνυματα, και καθεται με τις ωρες κατω απο το σπιτι της για να την παρακολουθει.
Υπαρχει καποιος απο εμας που δ εν θα φοβοταν εναν τετοιο τυπο με τοση εμμονη;
ΕΥΓΕ ΦΙΛΕ που ειπες την περιπτωση σου γιατι εδω το 90% γαμει και δερνει και ποτε δεν πατησε!!!!----
ευγε τυπε...εχεις η απεκτησες αυτογνωσια-εμαθες-
στα παραπανω δεν εχω παει ποτε εξω απο σπιτι γκομενας το θεωρω κοκκινη γραμμη, δεν εχω ψαξει τηλεφωνα..κτλ..
ΜΟΥ ΧΕΙ συμβει το αντιθετο να μαι σε σπιτι γκομενας και να ερχεται ο γκομενος!!!lol...την ειχαν ρουφιανεψει σιγουρα!!!
ομως και σε αυτο φταει και η συσκευη εχω στειλει πολλα μηνυματα σε μικρο διαστημα...
καθημερινα, ομως οταν δεν επαιρνα ΑΠΑΝΤΗΣΗ δεν εστελνα ΠΟΤΕ 2 μηνυμα---
η μεχρι να παρω..δηλαδη ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΣ το θεωρω πατο!---ασχετα αν με ετρωγε μεσα μου να στελει-
ο φιλος ξεκαθαρισε οτι δεν στελνει..οποτε υπερβολικα φορτικος δεν ειναι, ομως η τυπισσα απο αλλες εμπειριες ισως ΚΡΑΤΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ..-
και οπως τα ειπες εξ αρχης του τα δηλωσε...ΑΥΤΗ ΕΙΜΑΙ..ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ...ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ..---
ας βγαλουμε τα λεφτα 2 παντρεμενοι βρισκονται μονο για σεξ τα εχουν πει εξ αρχης...κολλαει ο ενας κ πιεζει για διαζυγιο...φταει ο αλλος/αλλη που λεει ΟΧΙ?
ΟΠΩΣ και οι fuck buddy που καταληγει στον εναν καψουρα...
φιλε δεν μπορεις να περιμενεις ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ-
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Η πλάκα ειναι η εξης,
Μου γραφει εισαι πιεστικός,μην με ελεγχεις,κανω διακοπές κλπ

Ωραια,λογικά περιμενεις να εξαφανιστεί για 1-2-3 μερες,ισως και παραπανω

ΟΧΙ,...σε 20 λεπτα στέλνει η ιδια μηνυμα του τυπου "πηρα ενα μαγιο,παω σουπερμαρκετ,παω φαρμακειο,βγαζω βολτα τον σκυλο"

Γιατι?Τι σκατα θελει?????Αφου δεν γουσταρει να βρεθουμε?Αφου δεν θα πληρωθει?Αφου την καταπιεζω?
Για να κραταει επαφη να σε εκμεταλευεται οποτε γουσταρει .....Τι δεν καταλαβαινεις ? ολη αυτην την συπεριφορα δεν την εχεις ξαναζησει με αλλη ? μας δουλευεις ? τρολαρεις ? κλασικές ατακες και συμπεριφορες μας λες. αν μπεις και googlareis τι λεει μια γυναικα οταν γουσταρει να την κοπανησει θα βρεις ολα αυτα που μας λες οτι σου λεει ...Copy Paste τα εκανες?
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΣΕ ΜΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΣΤΟ ΚΑΠΟ---
ΕΥΚΟΛΑΚΙ...
θες να φυγεις με ψηλα το κεφαλι???
παιξε μπαλα, πουλα εσυ παραμυθι.....ασε να νομιζει οτι το επομενο διμηνο θα εχει απο εσενα 2,3 χιλιαρικα(ετσι θα φανταζεται αγορες κτλ..την σωστη στιγμη πριν δωσεις ουτε 1 ευρω τραβας την μπριζα χωρις καμια εξηγηση..
αν εχει αλλον χορηγο δεν θα σου στειλει...
αν ομως εχει αναγκη θα σου κατσικωθει...και εκει παλι πρεπει να φυγεις--
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom