Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
ΦΙΛΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ πολυ αγενεις ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΕΙΣ ---
ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΤΩΡΑ....ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΚΟΜΗ...???
Η συμπεριφορα σου βδελα-κολιτσιδα ξενερωνει ακομη και μια ΝΟΡΜΑΛ ΓΚΟΜΕΝΑ-
ΣΕ εχει περασει η για ψυχακι η για τιποτα τον τιποτα...δεν ειναι οτι εισαι ΑΠΕΝΤΑΡΟΣ κ δεν εχεις επιλογες...
σε εχει πολυ κατω απο την βαση...
μετα ρε τυπε αν λεει αληθεια ΤΙ ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΘΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Η ΦΙΛΟ?
ΓΑΜΑΣ ΤΗΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ οποια νανα και αυτη....φαντασου να εμπαινε σπιτι σου 3 ωρα με κλειδαρα και να σου ελεγε ΓΑΜΗΣΕ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΛΕΦΤΑ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ????δεν @@@ που ρθες σπιτι μου?
ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ ΖΗΤΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΟΥ σε χειροτερη μορφη ζητιανος που αντι να ζηταει λεφτα ΔΙΝΕΙ-
ΣΟΥ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ να την βλεπεις 24/7??? σου ΑΝΗΚΕΙ?
ΛΕΣ ΓΙΑ ΣΚΑΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ τελικα το προβλημα το εχεις ΕΣΥ ΟΧΙ ΑΥΤΗ-
ΤΙ ΜΑΛΑΚΑς ΕΙΣΑΙ?
ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΨΕΜΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝΝΝΝΝΝΝ ΕΧΕΙΣ ΡΕ ΜΠΟΥΦΟ ΛΕΦΤΑ ΔΙΝΕΙΣ.
ΓΑΜΙΔΙ αν ειχες μαγαζι ωραριο 8 με 8 θα το ανοιγες στις 13 για ενα πελατη?
θα μπορουσε να σου πει οταν ερθω παμε για καφε...ξεχνας οτι εσυ την πληρωνεις για γαμισι οχι να γινει φιλη σου.-
συνελθε ρε τυπε...σε λιγο θα μισθωσεις drone να την βλεπεις 24ωρο...
ξεκολα....
Eισαι αυστηρός μεν, αλλά σωστός δε.. πάντως να πούμε και του στρατού το δίκιο ( του gnakou δηλαδή) το κοριτσάκι δεν θα τον αφήσει ήσυχο..κατάλαβε ότι είναι μαλακουλης και θα τον εκμεταλλεύεται οπότε αυτή το θέλει ..άλλωστε του το είπε " θα σου πάρω εγώ οπότε μπορέσω, μέχρι τότε μην με ςνοχλεισ" gnako αυτό μόνο φτάνει για να μην καταδεχτεις να την ξαναπηδηξεις ποτέ... Ποια είσαι ρε κορίτσι? Παίζεις με τα αισθήματα των άλλων? Σε έχει για πολυ κατιμα...μείνε μακριά γιατί θα χάσεις τον αυτοσεβασμό σου και θα κάνεις πολύ καιρό να συνέλθεις...να σε ρωτήσω: πίνεις ζαναξ η λεξοτανιλ για καλύτερη διάθεση? Αν ναι κοψτα γιατί προκαλούν μεγάλη θόλωση εγκεφάλου..φιλαράκι ντροπή, να σου μιλάει έτσι κι ακόμα να ασχολείσε..
 

Mrxp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Eισαι αυστηρός μεν, αλλά σωστός δε.. πάντως να πούμε και του στρατού το δίκιο ( του gnakou δηλαδή) το κοριτσάκι δεν θα τον αφήσει ήσυχο..κατάλαβε ότι είναι μαλακουλης και θα τον εκμεταλλεύεται οπότε αυτή το θέλει ..άλλωστε του το είπε " θα σου πάρω εγώ οπότε μπορέσω, μέχρι τότε μην με ςνοχλεισ" gnako αυτό μόνο φτάνει για να μην καταδεχτεις να την ξαναπηδηξεις ποτέ... Ποια είσαι ρε κορίτσι? Παίζεις με τα αισθήματα των άλλων? Σε έχει για πολυ κατιμα...μείνε μακριά γιατί θα χάσεις τον αυτοσεβασμό σου και θα κάνεις πολύ καιρό να συνέλθεις...να σε ρωτήσω: πίνεις ζαναξ η λεξοτανιλ για καλύτερη διάθεση? Αν ναι κοψτα γιατί προκαλούν μεγάλη θόλωση εγκεφάλου..φιλαράκι ντροπή, να σου μιλάει έτσι κι ακόμα να ασχολείσε..
Ο τύπος την έχει πατήσει τόσο άσχημα που ξεφτιλιζετε σε εμάς τι δν καταλαβαίνεις;
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Γενικά πάντως gnako όπως προείπε κι άλλος φίλος πάνε σε ψυχολόγο η σε ψυχίατρο και ζητά βοήθεια..η και σε παπά ακόμα...συζητά το μέ ανθρώπους που έχουν κύρος τους οποίους μπορείς να εμπιστευτείς...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φυσικά και δν πειράζει να βοηθήσουμε θέλουμε. Από περιέργεια έχει πει ποια είναι να δούμε αν αξίζει ρε αδερφέ..
Όχι κανονικά θα πρεπε να βάλει καμία φωτογραφία...με κρυμμένα χαρακτηριστικά ..
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.259
Like
34.843
Πόντοι
9.931
Ειλικρινά εύχομαι ο τύπος να είναι τρολ-παραμυθάς γιατί δεν μπορώ να δεχθώ ότι είναι ένας 40αρης με λεφτά που τον κάνει ότι θέλει ένα πουτανακι-βιζιτακι... Μιλάμε για τον ορισμό του μαλακά πυρφόρου αγαπούλα:vomit::vomit::vomit:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΤΥΠΟΙ δεν δουλευουμε τον τυπο ψιλο γαζι να ξυπνησει..-θελουμε-
και αντικειμενικα να λεμε και αληθειες ολοι καποτε την εχουμε πατησει στα 17.27.37...47...77.....δεν ειναι ο μονος..
τωρα μου ηρθε και σωστη λεξη ΕΓΙΝΕ ΕΜΜΟΝΗ ΤΕΛΟΣ του μπηκε και ριζωθηκε κεφαλι.
νομοτελειακα θα ερθει η ΞΕΝΕΡΑ αλλα και εκει ειναι το πιο δυσκολο ΓΙΑΤΙ? τωρα ειναι στην ναρκωση της καψουρας-θολουρας....οι πραγματικοι "πονοι" θα ερθουν οταν ξυπνησει-
το οτι εγινε μαλθακος-εμμονικος δεν ειναι εγκλημα να ντρεπεται...και θαλεγα να βγει ΕΞΩ ΜΕ ΚΑΝΑ ΦΙΛΟ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙ-
ΟΜΩΣ ΡΕ ΤΥΠΕ ΔΕΣ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΟΥ...
θες να πας εκει που ναι διακοπες ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ...
ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Η ΑΝ ΟΧΙ την κατασκοπευεις στις εφαρμογες-
---
ενας ευκολος ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΝΤΟΝ ΜΠΟΥΦΕ ΚΑΝΤΟΝ ΒΛΗΜΑ...
ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ....ΣΤΗΝ αναγκη εχε σταθερο ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΤΡΙΜΑΛΑΚΑ?
-ΕΤΣΙ ΚΟΒΕΙΣ ΤΟΝ ΕΘΙΣΜΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ..ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΞΥΠΝΑ Η ΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΤΟ----
ΘΑ ΣΩΘΕΙΣ 10000%....ΚΟΒΕΙΣ ΤΟ ΜΕΣΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΛΑΕΙ-
γιατι τυπε ενα μηνυμα 11 η 2 το βραδυ το στελνεις...τηλεφωνο δεν παιρνεις σωστα?---
γιατι το μηνυμα ειναι ευκολια.....εσυ κοψε την συσκευη μια βδομαδα .....θα δεις μετα απο 2 μερες το πολυ αντε 4 θα ισιωσεις....
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
αν δεν τρολαρεις μια φωτο την πορσε χωρις πινακιδα βεβαια ομως με φημεριδα στο καπο με ημερομηνια σχετικη 2021
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
64
Like
3.307
Πόντοι
7.110
ΜΑΛΛΟΝ μαλακιες λεει, δεν πειραζει γιατι βοηθαει πολλους δωρεαν γνωση.
εγω την ψιλιαστικα λιγο εκει που λεει θα παω να την παρακολουθω αλλα εχω πορσε!
οκ μπορει να εχει αλλα γραφει θα παρω αμαξι φιλου punto me 400.000 xiliomrtra λες κ εχει δει το κατραν η αφου εχει φραγκα εχει φιλους των 600 ευρω κολλητους-
οπως και να εχει το θεμα....υπαρχουν τυποι που δινουν 500 και 1,500 την βραδια και λιγα λεω.
αν λεει ΑΛΗΘΕΙΑ το θεμα δεν ειναι να γαμησει αλλη....εχει σκαλωσει σε αυτη.
Κ εγώ το trolling εκεί το μυριστηκα, με το πουντο.
Bonus for artistic impression! (Για τους αρχαίους που έπαιζαν carmaggedon κ θα το εκτιμήσουν)
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
το θεμα ειναι ενδιαφερον γενικα ασχετα αν τρολαρει...θα βοηθησει πολλους απλα εδω το μειον ειναι τα λεφτα που δινει-
π.χ και τα δικα σου ποστ τα βρηκα πολυ ενδιαφερον τυπε-chaoserevos----
η δωρεαν γνωση απο λαθη αλλων ασχετα αν πρεπει να "πεσουμε" και εμεις ειναι ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΗΜΙΤΗ-
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΑΝ θες να κοψεις την επομενη φορα που καιγεται για λεφτα....αν εδινες 300-400 το 3ωρο πες της εχω ξεμεινει με ενα 50ρικο το θες? πες οτι δανεισες σε ενα φιλο 7,500 ευρω....για μερικες μερες του τυχε κατι πολυ σοβαρο-
ετσι την ψαρωνεις ασχημα...θα νομιζει οτι μπορει να δανειστει ΚΑΙ ΑΥΤΗ 7,5 χηνες...και 2 και καλυτερο την απαξιωνεις σου καθεται μια ωρα με 50 ευρω....
αν δεν δεχτει παλι κερδισμενος εισαι---win-win-
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Eισαι αυστηρός μεν, αλλά σωστός δε.. πάντως να πούμε και του στρατού το δίκιο ( του gnakou δηλαδή) το κοριτσάκι δεν θα τον αφήσει ήσυχο..κατάλαβε ότι είναι μαλακουλης και θα τον εκμεταλλεύεται οπότε αυτή το θέλει ..άλλωστε του το είπε " θα σου πάρω εγώ οπότε μπορέσω, μέχρι τότε μην με ςνοχλεισ" gnako αυτό μόνο φτάνει για να μην καταδεχτεις να την ξαναπηδηξεις ποτέ... Ποια είσαι ρε κορίτσι? Παίζεις με τα αισθήματα των άλλων? Σε έχει για πολυ κατιμα...μείνε μακριά γιατί θα χάσεις τον αυτοσεβασμό σου και θα κάνεις πολύ καιρό να συνέλθεις...να σε ρωτήσω: πίνεις ζαναξ η λεξοτανιλ για καλύτερη διάθεση? Αν ναι κοψτα γιατί προκαλούν μεγάλη θόλωση εγκεφάλου..φιλαράκι ντροπή, να σου μιλάει έτσι κι ακόμα να ασχολείσε..
η σωστη ερωτηση θαταν..."θα σε παρω οποτε θελω εγω Η ΜΠΟΡΩ εχει διαφορα....
το θελω ειναι=οποτε εχω αναγκη-
το μπορω=ειμαι με οικογενεια δε μπορω...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....=sugar COKE ΕΓΙΝΕΣ Η ΜΠΑΦΟ-ΚΕΦΑΛΟΣ Η ACID----

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.---ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ-ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.--ΣΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΕΞ ΑΡΧΗΣ--

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση
=ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΛΕΣ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΕΣ
πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.
ΕΔΩ ΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ???
Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!
ΑΠΟΘΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΦΗΒΕΙΑ Η ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ
Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?
ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΞΕΠΛΕΞΕΙΣ ΣΕ ΤΡΕΦΕΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ
Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)
ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑΣΑΙ ΑΝ ΛΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΨΕΜΜΑΤΑΣΤΟ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ-
Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ--
ΠΩΣ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ? ΕΣΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ειλικρινης μαζι μου ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ-
υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ
ΑΡΑ Η ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΗΛΙΚΙΑΚΑ...Η ΕΧΕΙ ΓΚΟΜΕΝΟ Η ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ-
μπορει να μην ειναι ολα αυτα να υποψιαζονται φιλοι συγγενεις τι ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΕΣΤΩ 5%...
ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙ ΜΥΣΤΙΚΟ......ΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΜΠΟΥΦΕ-
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
64
Like
3.307
Πόντοι
7.110
το θεμα ειναι ενδιαφερον γενικα ασχετα αν τρολαρει...θα βοηθησει πολλους απλα εδω το μειον ειναι τα λεφτα που δινει-
π.χ και τα δικα σου ποστ τα βρηκα πολυ ενδιαφερον τυπε-chaoserevos----
η δωρεαν γνωση απο λαθη αλλων ασχετα αν πρεπει να "πεσουμε" και εμεις ειναι ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΗΜΙΤΗ-
Thanks! Όντως είναι αντιπροσωπευτικό το θρεντ για μια κατάσταση που επιδεινώνεται στις μέρες μας... Στο θέμα αυτοεκτίμησης που είναι τρομερά σημαντικό, αν κάποιος υστερεί, σημαίνει ότι δεν σέβεται τον εαυτό του όπως θα έπρεπε. Εκεί είναι που οι περισσότεροι θεωρούν ότι αξίζουν λιγότερο από τη γυναίκα που έχουν απέναντι τους κ προσπαθούν αυτό το έλλειμμα να το καλύψουν με πλεονάζουσα αξία, ενώ δεν χρειάζεται!! Κ εκεί είναι το σημείο που εμείς οι ίδιοι έχουμε υποβαθμίσει εσκεμμένα την αξία μας.

Με ένα ισορροπημένο mentality είναι ΒΕΒΑΙΟ ότι γαμας οποιαδήποτε ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ γυναίκα είναι στο +-1 από εσένα, χωρίς εξαγορά αξίας.

Κ προφανώς όταν γνωρίζεις εσύ ο ίδιος την αξία σου, κανενα τσογλανι δεν μπορεί να σου τη ρίξει, γιατί οριοθετείς.

Το mentality μπορούν να το καταλάβουν όσοι έχουν κάνει την αυτοκριτική τους, είναι δύσκολο χωρίς βοήθεια αλλά γίνεται. Η δυσκολια εστιάζεται στο να σπάσεις τις άμυνες σου, πχ είναι μαλακια να κρύβεσαι πίσω από την άμυνα 'ειμαι αυτοκαταστροφικος'. Ρε άντρα κομμάντο, δεν ντρέπεσαι να γαμας τον εαυτό σου παραδεχόμενος ότι είσαι αυτοκαταστροφικός κ να μην κάνεις τίποτα για αυτό? Ποιος μπορεί να μας σώσει ρε μαλακες από τον ίδιο μας τον εαυτό ή να μας σταματήσει όταν το γαμαμε ασυστολα χωρίς έλεος?

Στην Ψ θεωρία το να φτύνεις τον ίδιο σου τον εαυτό παρομοιάζεται με το να μαστιγώνεις ένα νεογέννητο μωρό στην κούνια του. Δεν μπορεί το μωρό να κάνει τίποτα για να προστατευθεί...

Συναγωνιστές Παρακαλώ συνε-χυστε
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
318
Like
301
Πόντοι
21
ΑΡΑ Η ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΗΛΙΚΙΑΚΑ...Η ΕΧΕΙ ΓΚΟΜΕΝΟ Η ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ-
μπορει να μην ειναι ολα αυτα να υποψιαζονται φιλοι συγγενεις τι ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΕΣΤΩ 5%...
ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙ ΜΥΣΤΙΚΟ......ΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΜΠΟΥΦΕ-
Άστον να πάει εκεί να γίνει ένα ολοκαύτωμα
 

pitsirikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Κριτικές
31
Like
763
Πόντοι
311
Το χειρότερο είναι όταν σε ερωτεύεται η νεαρά, δεν ξεκολλάει, σου λέει να αφήσεις τη ζωή σου για να το «ζήσετε». Καμία σχέση με Sugar. Και εσυ πληγώνεις αυτήν, τιμωρείς και τον εαυτό σου. Η τραγωδία
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΣΩΣΤΑ αυτα chaos ο καθενας την παθαινει εκει που δεν το περιμενει η σε μια χρονικη στιγμη που ειναι ευαλωτος..
π.χ στον εαυτο μου θα εβαζα 7 με 8 στα καλυτερα μου, και ομως εγω βγαλει 9...10 αρκετες φορες αν βαλω και10ρια που κωλοσα να την πεσω η λιστα ειναι οκ οχι τιποτα τρελα νουμερα αλλα υπαρχει data οτι μπορουσα να εχω εστω καποιο διαστημα 9αρι++++ χωρις λεφτα η συμφερον...
Η ηττα ηρθε απο 5αρι η 6αρι και τωρα ισως ναναι κατω του 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-----
το πως εγινε, το ξερω ΤΩΡΑ το πως δεν το σταματησα εγκαιρα ειναι μαλακια ΔΙΚΗ ΜΟΥ-
ΑΝ καποιος μου το λεγε θα γελαγα οχι οτι ειμαι τιποτα ιδιαιτερο ουτε δεν την εχω δει,δεν καταλαβα πως πεσαν οι αμυνες μου-σημειωση δεν εχασα λεφτα-
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Το χειρότερο είναι όταν σε ερωτεύεται η νεαρά, δεν ξεκολλάει, σου λέει να αφήσεις τη ζωή σου για να το «ζήσετε». Καμία σχέση με Sugar. Και εσυ πληγώνεις αυτήν, τιμωρείς και τον εαυτό σου. Η τραγωδία
αυτο ακριβως οταν κολαει μιΑ ΜΙΚΡΗ δεν ξεκολαει...οσο κ αν κρατησει....το ζει στο 10000%--
η διαφορα εδω ειναι οτι του τα τρωνε-
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Φίλε μου σε καταλαβαίνω απολυτα την έιχα πατήσει και γω έτσι με μια νεαρά ! Αυτό που πρέπει να συνηδητοποιησεις ( βέβαια με τετοια καψούρα εχεισ θολώσει) είναι πως απλά ΔΕΝ σε γουστάρει το να μην θέλει να βρεθείτε έστω και με το αξιοπρεπέστατο δωράκι που ανέφερες αυτό είναι ένα ισχυρό σημάδι ότι ούτε με πληρωμή δεν σου κάθεται δεν σε θέλει ! Μάλλον νταραβεριζεται με κάνα γκόμενο και σε έχει για καβάτζα όποτε σε χρειαστεί , της καυλωση , μείνει μόνη !
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom