Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
861
Πόντοι
311
ο φιλος gnnakos παιρναει τη φαση της αυτοκαταστροφης.
Θα ξεφτυλιστει μεχρις εσχατων, θα τον σερνει η γκομενιτσα σα δουλο κ αυτος δεν θα προσβαλεται με τιποτα.
Στο τελος θα ντρεπεται α κομα και εδω μεσα να μάς λεει τι εχει γινει στα αληθεια, ποσες φορες εστειλε μηνυμα και η αλλη τον εγραψε, ποσες φορες παρακαλεσε και η αλλη στα τετοια της κλπ.
Απο δικη μου παρομοια εμπειρια μπορω να πω οτι σε τετοιες καψουρες πρεπει δυστυχως να πιασεις τον απολυτο πατο, να καταξεφτυλιστεις, να νιωσεις σιχασια για την καταντια σου και το ποσο εχεις τσαλαπατησει τον εγωισμο σου, και μετα θα συνελθεις.
Βασικα ενω θα εχουν γινει ολα, ξαφνικα με ενα μεσο περιστατικο θα τα παρει στο κρανιο και θα ξεκοψει.

Και το χειροτερο (ή και καλυτερο, οπως το δει κανεις): οταν γινει ολος αυτος ο κυκλος της απολυτης ξεφτυλας και τελικα ο φιλος πιασει τον πατο, εκραγει και τα ξεκοψει ολα, η γκομενιτσα ουτε που θα της καει καρφακι. Το χολιγουντιανο σεναριο οτι μολις την παρατησει, θα τον κυνηγαει και θα τον παιρνει τηλ μη χασει τον χορηγο και θα μετανιωσει ειναι για οσους θελουν χαπυ εντ.
Θα τον γραψει κανονικα και θα συνεχισει με τους υπολοιπους που ξεζουμιζει χωρις ουτε ενα μηνυμα. Τοτε ακριβως ειναι που ο φιλος θα καταλαβει τι στα αληθεια ηταν για αυτην ολο αυτον τον καιρο: απλο νουμερο απο πενηνταρικα, που μολις τα εντοπισε η κοπελια αλλου, χεστηκε για εσενα.

Απο προσωπικη εμπειρια δινω μονο αυτη τη συμβουλη στον φιλο gnnakos:
Φιλε πιασε τον πατο οσο πιο γρηγορα μπορεις, κανε ο,τι ξεφτυλισμενο σου ερχεται στο μυαλο για να την κερδισεις (οπως νομιζεις), μπας και ξενερωσεις γρηγορα και γλιτωσεις λιγο χρονο.
Τηνξεφτυλα και τον πατο δεν τον γλιτωνεις που δεν τον γλιτωνεις κατα πώς σε κοβω, τουλαχιστο επισπευσε....
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.101
Πόντοι
1.436
Δεν έκανε νυξη να της δώσω αλλά ούτε και είπε να Βρεθούμε!
Κάποιες φορές δείχνει να μην την νοιάζει το χρήμα,παράξενα πράγματα.
Το λέω γιατί έχω προτείνει πολύ ημερο σε νησι έναντι 500 την μέρα και με απορρίπτει διαρκώς.
Ενώ είναι αφραγκη.
ναι φιλε δε τη νοιαζουν τα λεφτα... :jerking:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.727
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Παιδια ειλικρινά αμα σας πω τι ατομο καψουρευτηκα απο πλευράς χαρακτηρα,στατους κοινωνικού,επιπεδου θα μαζευοσασταν ολοι μαζι να με φτυσετε

ΑΛΛΑ στη ζωη ποτε 1 και 1 δεν κάνουν 2 για αυτό ειναι...πικαντικη

Υγ και κατι ακομα
Εμαθα στη ζωη στα 45 μου οτι συμβουλές του τυπου βγες εξω,πηγαινε βολτα, διασκεδασε πηγαινε γυμναστηριο κλπ είναι παντελως αχρηστες αλήθεια.
Για να ειμαι δικαιος 90% αχρηστες σπανια βοηθανε
Άγιο Όρος φίλε, με ανάβαση και διαμονή κορυφή Άθω στο χειμαδιό.
Και να χεις πάρει να διαβάζεις "Άνθρώπινη Δουλεία" του Μωμ.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Είχα υποσχεθεί να ενημερώσω
Ε λοιπόν εμφανίστηκε σήμερα το γκομενακι
Μου ανέλυσε πως πέρασε το τριήμερο και πως μάλλον γυρνάει Αθήνα γιατί έχει ξεμείνει από λεφτά.

Δεν έκανε νυξη να της δώσω αλλά ούτε και είπε να Βρεθούμε!
Κάποιες φορές δείχνει να μην την νοιάζει το χρήμα,παράξενα πράγματα.
Το λέω γιατί έχω προτείνει πολύ ημερο σε νησι έναντι 500 την μέρα και με απορρίπτει διαρκώς.
Ενώ είναι αφραγκη.

Η με βαριέται και λέει πως θα περάσω μαζί του ολόκληρες ημερες-αν και μου έχει επαναλάβει ότι περνάει καλά μαζί μου και φαινόταν αρκετά ειλικρινής

Η παίζει γκομενος που δεν ξέρει τι να του πει,που θα λείπει δηλαδή τόσες μέρες . Αν και αυτό το βρίσκω δύσκολο γιατί πολλά βράδια με παίρνει τηλ και μάλιστα βιντεοκληση και είναι μόνη στο πατρικό της μάλιστα σπίτι.

Τρίτη επιλογή δεν βλέπω.
αρχιζω να νομιζω οτι τρολαρεις ομως ακομη και ετσι ισως καποιος αλλος ειναι σε πιο soft κατασταση.
εχω ενα συγγενη αυτος πιστολιασε πανω απο 60+ χηνες σε 2 χρονια αλλα ηταν 77 και η γκομενα 32..τοτε...και ομως το εκανε συνειδητα...ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ....αυτος τα πιστολιασε στα 75 χωρις υποχρεωσεις αλλου!!!και ζητημα αν πηδαγε με κανα χαπι----
500 την ημερα??? πας καλα ρε φιλε? δηλαδη να πας μονος καμια ΜΥΚΟΝΟ να φας εκει οτι κινειται η εστω να προσπαθησεις δεν το σκεφτεσαι??? ασε που αν αλλαξεις παραστασεις θα σου κανει καλο-
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ο φιλος gnnakos παιρναει τη φαση της αυτοκαταστροφης.
Θα ξεφτυλιστει μεχρις εσχατων, θα τον σερνει η γκομενιτσα σα δουλο κ αυτος δεν θα προσβαλεται με τιποτα.
Στο τελος θα ντρεπεται α κομα και εδω μεσα να μάς λεει τι εχει γινει στα αληθεια, ποσες φορες εστειλε μηνυμα και η αλλη τον εγραψε, ποσες φορες παρακαλεσε και η αλλη στα τετοια της κλπ.
Απο δικη μου παρομοια εμπειρια μπορω να πω οτι σε τετοιες καψουρες πρεπει δυστυχως να πιασεις τον απολυτο πατο, να καταξεφτυλιστεις, να νιωσεις σιχασια για την καταντια σου και το ποσο εχεις τσαλαπατησει τον εγωισμο σου, και μετα θα συνελθεις.
Βασικα ενω θα εχουν γινει ολα, ξαφνικα με ενα μεσο περιστατικο θα τα παρει στο κρανιο και θα ξεκοψει.

Και το χειροτερο (ή και καλυτερο, οπως το δει κανεις): οταν γινει ολος αυτος ο κυκλος της απολυτης ξεφτυλας και τελικα ο φιλος πιασει τον πατο, εκραγει και τα ξεκοψει ολα, η γκομενιτσα ουτε που θα της καει καρφακι. Το χολιγουντιανο σεναριο οτι μολις την παρατησει, θα τον κυνηγαει και θα τον παιρνει τηλ μη χασει τον χορηγο και θα μετανιωσει ειναι για οσους θελουν χαπυ εντ.
Θα τον γραψει κανονικα και θα συνεχισει με τους υπολοιπους που ξεζουμιζει χωρις ουτε ενα μηνυμα. Τοτε ακριβως ειναι που ο φιλος θα καταλαβει τι στα αληθεια ηταν για αυτην ολο αυτον τον καιρο: απλο νουμερο απο πενηνταρικα, που μολις τα εντοπισε η κοπελια αλλου, χεστηκε για εσενα.

Απο προσωπικη εμπειρια δινω μονο αυτη τη συμβουλη στον φιλο gnnakos:
Φιλε πιασε τον πατο οσο πιο γρηγορα μπορεις, κανε ο,τι ξεφτυλισμενο σου ερχεται στο μυαλο για να την κερδισεις (οπως νομιζεις), μπας και ξενερωσεις γρηγορα και γλιτωσεις λιγο χρονο.
Τηνξεφτυλα και τον πατο δεν τον γλιτωνεις που δεν τον γλιτωνεις κατα πώς σε κοβω, τουλαχιστο επισπευσε....
πολυ ωραιο ποστ ρε φιλε....
το να γυρισει καποια ειναι 2 λογοι...
-συναισθηματικο δεσιμο η τελειο γαμησι.....
-λεφτα.....
αν νομιζουν μερικοι οτι λογο εγωισμου αυτη θα γυρισει στον ΤΥΠΟ ειναι βαθια νυχτομενοι...ισως για να τον τεσταρει λιγο να δει ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΣΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΥ αν ασκει δυναμη πανω του-
δεν την νοιαζει καθολου ισως ενα κομματι της μικρο 10% να εκτιμα οτι της προσφερει αλλα υπαρχει και το 90%--
με αυτα τα λεφτα ταυλανδη αλλη θα του χε στησει ΑΓΑΛΜΑ!!!!
----
ΠΕΡΙ ΕΓΩΙΣΜΟΥ εχεις απολυτο δικιο ομως ο φιλος ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΟΡΙΟ π.χ αν με ξαναγραψει αυτο ηταν και τελος...η εστω να γινει 2-3 φορες μεχρι να πει αντε στο διαολο!!!---
δεν εχει βαλει οριο...ουτε καν 1 βδομαδα αποχης...
σε παρομοια περιπτωση που βρεθηκα μπερδεμενος 1 φορα τοσο πολυ, βραχυκυκλωσα εχασα την μπαλα γιατι πηγα αντιθετα στον εαυτο μου....δεν ειχα δωσει λεφτα η να γινω ταξιτζης...ομως εδωσα πολυ χρονο(σε σκεψη)..πολυ συμπαρασταση σε μια συναισθηματικη βδελα-τοξικη πιο τοξικη και απο το τσερνομπιλ...
ειχα ενοχες χωρις να χρειαζεται...ψαχνομουν να κοψω..γιατι πολλες φορες εβρισκα δικαιολογια...
ομως οταν ηρθε η ευκαιρια εκοψα μια και εξω,,,ακομψα μεν χωρις να γινω αγενεις βρισιες κτλ...
μετα ειπα"what a fucking waste of time".....ΑΝ ΜΕ πειραζει κατι τωρα ειναι ακριβως αυτο ουτε η συμπονοια η οτι αλλο αλλα το χασιμο χρονου-σε κατι που απο 1ωρα εως 48 ωρες θα το ειχα παντοτε ξεφορτωθει...
ομως τιποτα δεν συμβαινει τυχαια καμια φορα...ηταν μια ΤΙΜΩΡΙΑ για το οτι αλλες φορες υπηρξα εγωιστης και εκοβα αμεσως με μικρες αφορμες σε σχεση.γνωριμιες κτλ....+εγινα καλυτερος ανθρωπος σε ατομα που επρεπε-αυτο ηταν το κερδος μου-----
ας ψαξει το τι θετικο θα του βγει...
αν θελει να χασει λεφτα,χρονο..αλλα κυριως τον ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ας συνεχισει....ετσι-
μην ΚΛΑΙΕΙ ΜΕΤΑ......γιατι η κλαψα ειναι ατομικο σπορ!!!!----
------------
ασχετα με τα λεφτα...η τυπισσα μπορει να φερεται και ετσι επειδη ολη της την ζωη αυτο εισεπρατε ΑΠΑΞΙΩΣΗ...ο καθενας δινει αυτο που εχει αυτη εχει αυτο-
η τυπε σε κρατα σε αποσταση παιζεικαι αυτο, αν δεν σου δινει πατημα συναισθηματικο εκτιμα το γιατι οπως σε βλεπω θα μπορουσε να σε παραμυθιασει αλλιως...
----
συνοψη...............ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΤΙ ΤΟΞΙΚΟ
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ο φιλος gnnakos παιρναει τη φαση της αυτοκαταστροφης.
Θα ξεφτυλιστει μεχρις εσχατων, θα τον σερνει η γκομενιτσα σα δουλο κ αυτος δεν θα προσβαλεται με τιποτα.
Στο τελος θα ντρεπεται α κομα και εδω μεσα να μάς λεει τι εχει γινει στα αληθεια, ποσες φορες εστειλε μηνυμα και η αλλη τον εγραψε, ποσες φορες παρακαλεσε και η αλλη στα τετοια της κλπ.
Απο δικη μου παρομοια εμπειρια μπορω να πω οτι σε τετοιες καψουρες πρεπει δυστυχως να πιασεις τον απολυτο πατο, να καταξεφτυλιστεις, να νιωσεις σιχασια για την καταντια σου και το ποσο εχεις τσαλαπατησει τον εγωισμο σου, και μετα θα συνελθεις.
Βασικα ενω θα εχουν γινει ολα, ξαφνικα με ενα μεσο περιστατικο θα τα παρει στο κρανιο και θα ξεκοψει.

Και το χειροτερο (ή και καλυτερο, οπως το δει κανεις): οταν γινει ολος αυτος ο κυκλος της απολυτης ξεφτυλας και τελικα ο φιλος πιασει τον πατο, εκραγει και τα ξεκοψει ολα, η γκομενιτσα ουτε που θα της καει καρφακι. Το χολιγουντιανο σεναριο οτι μολις την παρατησει, θα τον κυνηγαει και θα τον παιρνει τηλ μη χασει τον χορηγο και θα μετανιωσει ειναι για οσους θελουν χαπυ εντ.
Θα τον γραψει κανονικα και θα συνεχισει με τους υπολοιπους που ξεζουμιζει χωρις ουτε ενα μηνυμα. Τοτε ακριβως ειναι που ο φιλος θα καταλαβει τι στα αληθεια ηταν για αυτην ολο αυτον τον καιρο: απλο νουμερο απο πενηνταρικα, που μολις τα εντοπισε η κοπελια αλλου, χεστηκε για εσενα.

Απο προσωπικη εμπειρια δινω μονο αυτη τη συμβουλη στον φιλο gnnakos:
Φιλε πιασε τον πατο οσο πιο γρηγορα μπορεις, κανε ο,τι ξεφτυλισμενο σου ερχεται στο μυαλο για να την κερδισεις (οπως νομιζεις), μπας και ξενερωσεις γρηγορα και γλιτωσεις λιγο χρονο.
Τηνξεφτυλα και τον πατο δεν τον γλιτωνεις που δεν τον γλιτωνεις κατα πώς σε κοβω, τουλαχιστο επισπευσε....
ΤΥΠΕ θα ειχε ενδιαφερον καποια στιγμη να γραψεις την εμπειρια σου-εδω
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
εχω δει και τα αναποδα στην ζωη γυναικες να δινουν λεφτα,χρονο ολα λεμε
και σε ηλικιες 25 και 30+ που βγαζαν τοτε λεφτα πριν κριση...ακομη και σε 35+....δηλαδη μυαλο ΜΗΔΕΝ.
και οχι μονο αυτο να εχουν βιωσει την ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΥΛΑ ΛΕΜΕ...που η περιπτωση του φιλου μας ειναι βολτα στο παρκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ο ΠΑΤΟΣ της γυναικας στο ξεφτυλισμα δεν εχει οριο...δεν υπαρχει πατος αυτο εχω καταλαβει μπορει να ανεχεται πραγματα δεκαετιες στην χειροτερη και στην πιο χαλαρη 2-3 χρονια...και guess what??? δεν ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΔΙΩΧΝΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!----
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Αν και θεωρώ ότι τρολάρει ο νηματοθέτης, για την περίπτωση που δεν..., του παραθετω σχόλιό μου που είχα γραψει στις πρώτες σελίδες του νήματος.
Να προσεξει ιδιαίτερα την τελευταία παραγραφο...
ΤΥΠΕ ολα φευγουν η αν δεν φυγουν τιποτα δεν ειναι οπως στο αρχικο σταδιο,οσο για καθοδηγηση μετα τα 25+ ο καθενας ξερει τι προκαλει η καθε του επιλογη και πραξη.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Παιδιά εντάξει..πλάκα κάνει ο άνθρωπος..500 τη μέρα δεν παίζει...δηλαδή της λέει: έλα μαζί μου 10 μέρες όλα πληρωμένα και θα σου δώσω και 5 χιλιάρικα..κι η άλλη λέει όχι..δεν γίνονται αυτά ... Καλαμπουρι , να είχαμε να λέγαμε είναι.. βαριέται ο ggnakos και σου λέει δε γράφω καμία μαλακια, να ασχοληθούν κι οι μαλακές μαζί μου να περνάει η ώρα... Πάντως διατυπώθηκαν καλές απόψεις οι οποίες αν σταχυιλογηθουν μπορούν να αποτελέσουν σημείο αναφοράς για όποιον στην πραγματικότητα χρειάζεται συμβουλές ... Ίσως ο ggnakos είναι ψυχολόγος και ήθελε να μαζέψει απόψεις η κάνει έρευνα...πάντως το σενάριο είναι παραμύθι ... 500 τη μέρα έχεις τοπ μοντελ..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
500 τη μέρα έχεις τοπ μοντελ..
Τι λες ρε τυπε? Αν δεις τις απλες βιζιτες θελουν πανω απο χιλιαρικο για 24ωρο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι και δεν θα το κάνει
Δεν εννοω εμβολιο κοβιντ
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
Παιδιά εντάξει..πλάκα κάνει ο άνθρωπος..500 τη μέρα δεν παίζει...δηλαδή της λέει: έλα μαζί μου 10 μέρες όλα πληρωμένα και θα σου δώσω και 5 χιλιάρικα..κι η άλλη λέει όχι..δεν γίνονται αυτά ... Καλαμπουρι , να είχαμε να λέγαμε είναι.. βαριέται ο ggnakos και σου λέει δε γράφω καμία μαλακια, να ασχοληθούν κι οι μαλακές μαζί μου να περνάει η ώρα... Πάντως διατυπώθηκαν καλές απόψεις οι οποίες αν σταχυιλογηθουν μπορούν να αποτελέσουν σημείο αναφοράς για όποιον στην πραγματικότητα χρειάζεται συμβουλές ... Ίσως ο ggnakos είναι ψυχολόγος και ήθελε να μαζέψει απόψεις η κάνει έρευνα...πάντως το σενάριο είναι παραμύθι ... 500 τη μέρα έχεις τοπ μοντελ..
Φιλε μου γραφω ακριβως οτι συμβαινει.Και δεν ειναι για 10 μερες αλλα 3-4 μερες,αλλα για καποιους λογους το ψιλοαποφευγει.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Παιδιά εντάξει..πλάκα κάνει ο άνθρωπος..500 τη μέρα δεν παίζει...δηλαδή της λέει: έλα μαζί μου 10 μέρες όλα πληρωμένα και θα σου δώσω και 5 χιλιάρικα..κι η άλλη λέει όχι..δεν γίνονται αυτά ... Καλαμπουρι , να είχαμε να λέγαμε είναι.. βαριέται ο ggnakos και σου λέει δε γράφω καμία μαλακια, να ασχοληθούν κι οι μαλακές μαζί μου να περνάει η ώρα... Πάντως διατυπώθηκαν καλές απόψεις οι οποίες αν σταχυιλογηθουν μπορούν να αποτελέσουν σημείο αναφοράς για όποιον στην πραγματικότητα χρειάζεται συμβουλές ... Ίσως ο ggnakos είναι ψυχολόγος και ήθελε να μαζέψει απόψεις η κάνει έρευνα...πάντως το σενάριο είναι παραμύθι ... 500 τη μέρα έχεις τοπ μοντελ..
ΜΑΛΛΟΝ μαλακιες λεει, δεν πειραζει γιατι βοηθαει πολλους δωρεαν γνωση.
εγω την ψιλιαστικα λιγο εκει που λεει θα παω να την παρακολουθω αλλα εχω πορσε!
οκ μπορει να εχει αλλα γραφει θα παρω αμαξι φιλου punto me 400.000 xiliomrtra λες κ εχει δει το κατραν η αφου εχει φραγκα εχει φιλους των 600 ευρω κολλητους-
οπως και να εχει το θεμα....υπαρχουν τυποι που δινουν 500 και 1,500 την βραδια και λιγα λεω.
αν λεει ΑΛΗΘΕΙΑ το θεμα δεν ειναι να γαμησει αλλη....εχει σκαλωσει σε αυτη.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Φιλε μου γραφω ακριβως οτι συμβαινει.Και δεν ειναι για 10 μερες αλλα 3-4 μερες,αλλα για καποιους λογους το ψιλοαποφευγει.
ναι 2 χιλιαρικα δυσκολα να τα βρει αλλου, και γκομενο να ειχε θα ελεγε παω 3 μερο με φιλη...
αν ειναι ετσι εισαι στοκος που το προτεινες εξ αρχης....
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Η αλήθεια ειναι ότι σε αυτο το σπορ 500/ημέρα είναι μια χαρά...
Δεν ξέρω..η κοπελίτσα είναι αματιυρ..της λες πάμε κάπου και θα σου δώσω κι ένα πενρακοσαρικο για χαρτζιλίκι..και όλα πληρωμένα..500 τη μέρα για την κοπέλα της διπλανής πόρτας, με κακό σεξ και κακή συμπεριφορά είναι κάτι που με εκπλήσσει δυσάρεστα...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom