Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.101
Πόντοι
1.436
εχω δει και τα αναποδα στην ζωη γυναικες να δινουν λεφτα,χρονο ολα λεμε
και σε ηλικιες 25 και 30+ που βγαζαν τοτε λεφτα πριν κριση...ακομη και σε 35+....δηλαδη μυαλο ΜΗΔΕΝ.
και οχι μονο αυτο να εχουν βιωσει την ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΥΛΑ ΛΕΜΕ...που η περιπτωση του φιλου μας ειναι βολτα στο παρκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ο ΠΑΤΟΣ της γυναικας στο ξεφτυλισμα δεν εχει οριο...δεν υπαρχει πατος αυτο εχω καταλαβει μπορει να ανεχεται πραγματα δεκαετιες στην χειροτερη και στην πιο χαλαρη 2-3 χρονια...και guess what??? δεν ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΔΙΩΧΝΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!----
ναι αλλα μαλλον αυτοι οι ανδρες ειναι αρκετα εμφανισιμοι πιο ωραιοι ισως απο τις γυναικες τους...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Φιλε μου γραφω ακριβως οτι συμβαινει.Και δεν ειναι για 10 μερες αλλα 3-4 μερες,αλλα για καποιους λογους το ψιλοαποφευγει.
Θα σου πω μια άποψη για να ξεκολλήσει από την ύαινα : αυτά τα δύο χιλιάρικα που θες να της δώσεις, σπαστά σε κατισταρικα και βρες οικογένειες κι ανθρώπους που έχουν οικονομικές δυσκολίες..μοίρασε τα, δες τον ανθρωπινο πόνο και μετά αν ακόμα έχεις διάθεση μιλά στο αρπαχτικο..δώσε βοήθεια στους πυροπληκτιυς της Αθήνας η της Εύβοιας. ..και αφού περάσεις έτσι λίγες μέρες ασχολούμενος με πραγματικά προβλήματα ξανασκεψου κι αναθεώρησε την πορεία σου..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Επίσης, μπορείς να της πεις ότι στενοχωρεθηκες πολύ για όσα έγιναν ( φωτιές στην Αθήνα και αλλού)και ότι αποφάσισες τα λεφτά που θα της έδινε να τα κάνεις τρόφιμα και να τα μοιραστείς στους πληγέντες..μπορεί να συγκινηθεί ( γυναίκα είναι) και να προσφερθεί να σε βοηθήσει και να έρθει μαζί σου.. αν το σχέδιο δουλέψει: θα φανείς λαρτζ, θα βοηθήσεις κάποιο κόσμο και θα τη ξανασυναντήσεις..
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Και αφού δεν έχεις σκοπό να ξεκολλήσεις και τη θες τόσο πολύ (ποιος είμαι για να σε κρίνω) χρησιμοποίησε το χρήμα σου ως εξής: πες της : μωρό εντάξει, αφού δε θες δεν πειράζει, αλλά ότι χρειαστείς ( οικονομικά) θα σε βοηθήσω ( σε λογικά πλαίσια - δε θα της πάρεις αμάξι). Οπότε σου πει χρειάζομαι κάτι (αλλά σοβαρό, όχι τσάντες και μακιγιάζ) βοηθά την, χωρίς να περιμένεις ανταλλαγμα. Αν εχει λιγο φιλότιμο, κάτι θα σου ξηγηθει..αλλά μην το παρουσιαζεις ως απαίτηση εκ μερους σου..προσέγγισε την φιλικά πλέον και δίνει κάνα χαρτζιλίκι με ρεγουλα και θα σε φτιάξει...αλλά πες της και το προηγούμενο με το να δώσεις βοήθεια ( ουσιαστική) στους πληγέντες και αν μπορεί να σε βοηθήσει...θα σε εκτιμήσει...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.718
Πόντοι
3.346
Είχα υποσχεθεί να ενημερώσω
Ε λοιπόν εμφανίστηκε σήμερα το γκομενακι
Μου ανέλυσε πως πέρασε το τριήμερο και πως μάλλον γυρνάει Αθήνα γιατί έχει ξεμείνει από λεφτά.

Δεν έκανε νυξη να της δώσω αλλά ούτε και είπε να Βρεθούμε!
Κάποιες φορές δείχνει να μην την νοιάζει το χρήμα,παράξενα πράγματα.
Το λέω γιατί έχω προτείνει πολύ ημερο σε νησι έναντι 500 την μέρα και με απορρίπτει διαρκώς.
Ενώ είναι αφραγκη.

Η με βαριέται και λέει πως θα περάσω μαζί του ολόκληρες ημερες-αν και μου έχει επαναλάβει ότι περνάει καλά μαζί μου και φαινόταν αρκετά ειλικρινής

Η παίζει γκομενος που δεν ξέρει τι να του πει,που θα λείπει δηλαδή τόσες μέρες . Αν και αυτό το βρίσκω δύσκολο γιατί πολλά βράδια με παίρνει τηλ και μάλιστα βιντεοκληση και είναι μόνη στο πατρικό της μάλιστα σπίτι.

Τρίτη επιλογή δεν βλέπω.
Κι ομως παιζει..
Βρηκε αλλον να της τα σκαει πιο χοντρα και δεν θελει να ασχοληθει αλλο με σενα..
Οποτε σου προτεινω να περασεις στην αντεπιθεση.. και να διπλασιασεις το ποσο που δινεις + καποια εξτρα δωρακια.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
TYΠΕ ΕΧΕΙΣ ΜΕΧΡΙ 31-8-21 να αρχισεις να ξεκολλας.....
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Αν δεν τρολάρει άγρια
η μονη αλλη λογικη ειναι αν ειναι πολυ ευκαταστατος απο παιδι, και δεν εχει συνηθισει το οχι,η το παιρνω ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.....
ΔΗΛΑΔΗ γινεται παντα το δικο μου -
καποτε ειχα μια γκομενα της λεω τελος δεν γινεται κ τι μου λεει?
"εμενα δεν με χωριζουν εγω χωριζω" @@@@@---ακου λογικη.
ειρωνεια αλλοι στα 27-35 θελουν να κανουν κατι και οικονομικα δεν μπορουν για επομενο βημα, και αλλοι σκορπανε τα λεφτα σε βοθρο...λιγο βαρυ η λεξη βοθρος...αλλα ετσι ειναι η ζωη-
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
:coffee: Το δούλεμα πάει σύννεφο. Κατά φαντασία σούγκαρ πινόκιο.
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
:coffee: Το δούλεμα πάει σύννεφο. Κατά φαντασία σούγκαρ πινόκιο.
Μπραβο φιλε!Το βρηκες.

Η κοπέλα λοιπον φιλοι μου θα ελεγα σημερα με εβγαλε απο την δυσκολη θεση.
Εκει χθες που μιλησαμε ομορφα και ημουν ετοιμος της εξομολογηθω οτι ΤΡΕΦΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ για αυτην,με εκοψε εντελως.

Της ειπα να παω εκει που παραθερίζει και μου ειπε ξερα ΟΧΙ,κανω διακοπές με την οικογενεια μου και με τις φιλες μου(αληθεια αυτα εξακριβωμενα),δεν θελω να ερθεις,θελω να ηρεμησω και ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ θα σου πω εγω.

Οπως καταλαβατε,αυτο ειναι πολύ χοντρό για εμενα!
Ετσι εμαθα εγω,ετσι μεγαλωσα και νομιζω οι περισσότεροι...ακομα και απο ευγενεια λες σε καποιον "ναι ελα να παμε για καφε" ακομα και αν δεν τον γουσταρεις,ποσω μαλλον οταν εχεις και μια καποια "σχεση"

Πραγματικά αδυνατω να καταλαβω την συμπεριφορά της!Τονιζω και παλι δεν εχει λεφτα και αν βρισκομασταν θα επαιρνε ενα καλο δωρο!!!

Η με σιχαινεται ή εχει καλα κρυμμενο γκομενο οπότε δεν μπορω να παω εγω εκει

Αλλα μου ειπε οτι κανει διακοπες οικογενειακά και δεν θελω να δω κανενα αντρα τωρα!!!!!!ΜΑΛΙΣΤΑ την εκνευριζω ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ που δεν την καταλαβαινω και την πιεζω!!!!!!!

Δεν βγαζω ακρη,αρχιζω να απομακρυνομαι σιγα σιγα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.379
Πόντοι
7.636
Μπραβο φιλε!Το βρηκες.

Η κοπέλα λοιπον φιλοι μου θα ελεγα σημερα με εβγαλε απο την δυσκολη θεση.
Εκει χθες που μιλησαμε ομορφα και ημουν ετοιμος της εξομολογηθω οτι ΤΡΕΦΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ για αυτην,με εκοψε εντελως.

Της ειπα να παω εκει που παραθερίζει και μου ειπε ξερα ΟΧΙ,κανω διακοπές με την οικογενεια μου και με τις φιλες μου(αληθεια αυτα εξακριβωμενα),δεν θελω να ερθεις,θελω να ηρεμησω και ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ θα σου πω εγω.

Οπως καταλαβατε,αυτο ειναι πολύ χοντρό για εμενα!
Ετσι εμαθα εγω,ετσι μεγαλωσα και νομιζω οι περισσότεροι...ακομα και απο ευγενεια λες σε καποιον "ναι ελα να παμε για καφε" ακομα και αν δεν τον γουσταρεις,ποσω μαλλον οταν εχεις και μια καποια "σχεση"

Πραγματικά αδυνατω να καταλαβω την συμπεριφορά της!Τονιζω και παλι δεν εχει λεφτα και αν βρισκομασταν θα επαιρνε ενα καλο δωρο!!!

Η με σιχαινεται ή εχει καλα κρυμμενο γκομενο οπότε δεν μπορω να παω εγω εκει

Αλλα μου ειπε οτι κανει διακοπες οικογενειακά και δεν θελω να δω κανενα αντρα τωρα!!!!!!ΜΑΛΙΣΤΑ την εκνευριζω ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ που δεν την καταλαβαινω και την πιεζω!!!!!!!

Δεν βγαζω ακρη,αρχιζω να απομακρυνομαι σιγα σιγα
Δεν είναι η πρώτη φορά που ακούω τέτοιες συμπεριφορές από κοπέλες...Αυτό είναι το θέμα ότι δεν βγαίνει άκρη
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Μήπως θέλει να ξεκόψει τελείως απο το σπόρ για λίγο καιρό , ποιός ξέρει .... όλο και κάτι μπορεί να έχει στην άκρη για τις διακοπές η για καμιά ώρα ανάγκης ... αλλά και να μην έχει , αν είναι με την οικογένεια μπορεί να μην χρειάζεται.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Μπραβο φιλε!Το βρηκες.

Η κοπέλα λοιπον φιλοι μου θα ελεγα σημερα με εβγαλε απο την δυσκολη θεση.
Εκει χθες που μιλησαμε ομορφα και ημουν ετοιμος της εξομολογηθω οτι ΤΡΕΦΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ για αυτην,με εκοψε εντελως.

Της ειπα να παω εκει που παραθερίζει και μου ειπε ξερα ΟΧΙ,κανω διακοπές με την οικογενεια μου και με τις φιλες μου(αληθεια αυτα εξακριβωμενα),δεν θελω να ερθεις,θελω να ηρεμησω και ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ θα σου πω εγω.

Οπως καταλαβατε,αυτο ειναι πολύ χοντρό για εμενα!
Ετσι εμαθα εγω,ετσι μεγαλωσα και νομιζω οι περισσότεροι...ακομα και απο ευγενεια λες σε καποιον "ναι ελα να παμε για καφε" ακομα και αν δεν τον γουσταρεις,ποσω μαλλον οταν εχεις και μια καποια "σχεση"

Πραγματικά αδυνατω να καταλαβω την συμπεριφορά της!Τονιζω και παλι δεν εχει λεφτα και αν βρισκομασταν θα επαιρνε ενα καλο δωρο!!!

Η με σιχαινεται ή εχει καλα κρυμμενο γκομενο οπότε δεν μπορω να παω εγω εκει

Αλλα μου ειπε οτι κανει διακοπες οικογενειακά και δεν θελω να δω κανενα αντρα τωρα!!!!!!ΜΑΛΙΣΤΑ την εκνευριζω ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ που δεν την καταλαβαινω και την πιεζω!!!!!!!

Δεν βγαζω ακρη,αρχιζω να απομακρυνομαι σιγα σιγα
ΦΙΛΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ πολυ αγενεις ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΕΙΣ ---
ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΤΩΡΑ....ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΚΟΜΗ...???
Η συμπεριφορα σου βδελα-κολιτσιδα ξενερωνει ακομη και μια ΝΟΡΜΑΛ ΓΚΟΜΕΝΑ-
ΣΕ εχει περασει η για ψυχακι η για τιποτα τον τιποτα...δεν ειναι οτι εισαι ΑΠΕΝΤΑΡΟΣ κ δεν εχεις επιλογες...
σε εχει πολυ κατω απο την βαση...
μετα ρε τυπε αν λεει αληθεια ΤΙ ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΘΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Η ΦΙΛΟ?
ΓΑΜΑΣ ΤΗΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ οποια νανα και αυτη....φαντασου να εμπαινε σπιτι σου 3 ωρα με κλειδαρα και να σου ελεγε ΓΑΜΗΣΕ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΛΕΦΤΑ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ????δεν @@@ που ρθες σπιτι μου?
ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ ΖΗΤΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΟΥ σε χειροτερη μορφη ζητιανος που αντι να ζηταει λεφτα ΔΙΝΕΙ-
ΣΟΥ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ να την βλεπεις 24/7??? σου ΑΝΗΚΕΙ?
ΛΕΣ ΓΙΑ ΣΚΑΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ τελικα το προβλημα το εχεις ΕΣΥ ΟΧΙ ΑΥΤΗ-
ΤΙ ΜΑΛΑΚΑς ΕΙΣΑΙ?
ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΨΕΜΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝΝΝΝΝΝΝ ΕΧΕΙΣ ΡΕ ΜΠΟΥΦΟ ΛΕΦΤΑ ΔΙΝΕΙΣ.
ΓΑΜΙΔΙ αν ειχες μαγαζι ωραριο 8 με 8 θα το ανοιγες στις 13 για ενα πελατη?
θα μπορουσε να σου πει οταν ερθω παμε για καφε...ξεχνας οτι εσυ την πληρωνεις για γαμισι οχι να γινει φιλη σου.-
συνελθε ρε τυπε...σε λιγο θα μισθωσεις drone να την βλεπεις 24ωρο...
ξεκολα....
 

Mrxp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Δεν είναι η πρώτη φορά που ακούω τέτοιες συμπεριφορές από κοπέλες...Αυτό είναι το θέμα ότι δεν βγαίνει άκρη
Μπραβο φιλε!Το βρηκες.

Η κοπέλα λοιπον φιλοι μου θα ελεγα σημερα με εβγαλε απο την δυσκολη θεση.
Εκει χθες που μιλησαμε ομορφα και ημουν ετοιμος της εξομολογηθω οτι ΤΡΕΦΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ για αυτην,με εκοψε εντελως.

Της ειπα να παω εκει που παραθερίζει και μου ειπε ξερα ΟΧΙ,κανω διακοπές με την οικογενεια μου και με τις φιλες μου(αληθεια αυτα εξακριβωμενα),δεν θελω να ερθεις,θελω να ηρεμησω και ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ θα σου πω εγω.

Οπως καταλαβατε,αυτο ειναι πολύ χοντρό για εμενα!
Ετσι εμαθα εγω,ετσι μεγαλωσα και νομιζω οι περισσότεροι...ακομα και απο ευγενεια λες σε καποιον "ναι ελα να παμε για καφε" ακομα και αν δεν τον γουσταρεις,ποσω μαλλον οταν εχεις και μια καποια "σχεση"

Πραγματικά αδυνατω να καταλαβω την συμπεριφορά της!Τονιζω και παλι δεν εχει λεφτα και αν βρισκομασταν θα επαιρνε ενα καλο δωρο!!!

Η με σιχαινεται ή εχει καλα κρυμμενο γκομενο οπότε δεν μπορω να παω εγω εκει

Αλλα μου ειπε οτι κανει διακοπες οικογενειακά και δεν θελω να δω κανενα αντρα τωρα!!!!!!ΜΑΛΙΣΤΑ την εκνευριζω ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ που δεν την καταλαβαινω και την πιεζω!!!!!!!

Δεν βγαζω ακρη,αρχιζω να απομακρυνομαι σιγα σιγα

Μπραβο φιλε!Το βρηκες.

Η κοπέλα λοιπον φιλοι μου θα ελεγα σημερα με εβγαλε απο την δυσκολη θεση.
Εκει χθες που μιλησαμε ομορφα και ημουν ετοιμος της εξομολογηθω οτι ΤΡΕΦΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ για αυτην,με εκοψε εντελως.

Της ειπα να παω εκει που παραθερίζει και μου ειπε ξερα ΟΧΙ,κανω διακοπές με την οικογενεια μου και με τις φιλες μου(αληθεια αυτα εξακριβωμενα),δεν θελω να ερθεις,θελω να ηρεμησω και ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ θα σου πω εγω.

Οπως καταλαβατε,αυτο ειναι πολύ χοντρό για εμενα!
Ετσι εμαθα εγω,ετσι μεγαλωσα και νομιζω οι περισσότεροι...ακομα και απο ευγενεια λες σε καποιον "ναι ελα να παμε για καφε" ακομα και αν δεν τον γουσταρεις,ποσω μαλλον οταν εχεις και μια καποια "σχεση"

Πραγματικά αδυνατω να καταλαβω την συμπεριφορά της!Τονιζω και παλι δεν εχει λεφτα και αν βρισκομασταν θα επαιρνε ενα καλο δωρο!!!

Η με σιχαινεται ή εχει καλα κρυμμενο γκομενο οπότε δεν μπορω να παω εγω εκει

Αλλα μου ειπε οτι κανει διακοπες οικογενειακά και δεν θελω να δω κανενα αντρα τωρα!!!!!!ΜΑΛΙΣΤΑ την εκνευριζω ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ που δεν την καταλαβαινω και την πιεζω!!!!!!!

Δεν βγαζω ακρη,αρχιζω να απομακρυνομαι σιγα σιγα
Gnnako δν σε ξέρω προσωπικά αλλά θα ήθελα να σου πω πως βλέπω τα πράγματα από την δικιά μ σκοπιά.

Η κοπέλα έχει πάρει κάθε μυστη εδώ μέσα και από τν αντρική ανωμαλία έχει καταπιεστει πολυ ψυχολογικά. Το ότι σου λέει ότι θέλει χρόνο το εννοεί και σίγουρα στην παρούσα φάση δν παίζει τπτ με κανέναν. Όντως είναι με τν οικογένεια της διακοπές.

Η πιτσιρικά νόμιζε πως με τα νιάτα της και με την ομορφιά της ο πελάτης είναι σαν κάθε γρηγορογαμηκουλο συνομιληκο της που μπορούσε να τον κάνει ότι θέλει.

Επειδή ήταν πουτανακι και της άρεσε το σεξ αποφάσισε να το κάνει επάγγελμα. Ισως κάποια φίλη της την έβαλε στην αρχή σε στριπτιτζαδικο και μετά σιγά σιγά να κάνει βίζιτες.

Όταν είδε ότι το επάγγελμα είναι δύσκολο τν πρώτο πελάτη που βρήκε και κτλβ ότι ίσως είναι λίγο πιο normal η ήθελε μια σταθερή πελατεία Σου έδωσε κιν ήθελε να πέσει στα ελαφριά.

Για αυτό στο ξεκαθαρισε από εξαρχής. Το παιχνίδι έχει χαθεί για σένα και απλά φύγε με το κεφάλι ψηλά.

Θα σου έλεγα αστην να κάνει τον κύκλο της και κάποια στιγμή θα σου ξαναέρθει. Αλλά λόγω επαγγέλματος θα βρει σίγουρα άλλον στην πορεία. Αν παίζει και παιδί να είσαι σίγουρος πως κάπου στα τριάντα θα βρει και θα ερωτευτεί.

Το ξέρω πονάει πολύ αλλά Σταμάτα να είσαι κατσαρίδας. Βρες άλλη και όταν σε ενοχλήσει και αν σε ενοχλησει και κτλβ ότι είσαι με άλλην θα γυρίσει.

Πάντα παίζει η ζήλια. Αλλά ξεκαθαρισε μέσα σου το ερωτικό από το σεξουαλικο κομμάτι και συνελθε γρήγορα. Αρχίζεις και ενοχλείς τους γύρω σ και δν θα σ βγει σε καλό.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Ρε φίλε βρες κανένα άλλο μουνακι να γαμησεις τώρα που λείπει να περάσεις καλά!!!
Έχει δίκιο η κοπέλα δεν μπορείς να πας στις διακοπές της μπορεί να μην έχει διάθεση θέλει να χαλαρώσει. Μήπως όντως την έχεις πρήξει και τα κάνει αυτά?
Σταμάτα να την κυνηγάς μόλις θέλει λεφτά θα έρθει. Ξέρεις πόσα μουνάκια υπάρχουν για ολιγοήμερες διακοπές που λες με 500 που δίνεις? Ξεκόλλα λίγο φίλε
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom