Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
672
Πόντοι
81
Ρε φιλε, πηγαινε εθελοντης να σβησεις καμια φωτια να ξελαμπηκαρεις λιγακι μπας και ισιωσεις. Πασχεις απο μουνοδουλιαση τριτου βαθμου.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Αυτο με παραξενευει.
Δεν ζηταει λεφτα,δεν θελει συχνες συναντησεις!!

Χθες μου ειπε δεν θελω να βρεθουμε!Ενω δεν εχει φραγκο και ενω θα επαιρνε 300-400 Ευρω.

Αυτο πως εξηγειται?

Απο οικογενεια δεν παιζουν φραγκα,απο γκομενο αλλο δεν νομιζω,δεν φαινεται κατι τετοιο(οπως ειπα με παιρνει τηλ,μου κανει βιντεοκλησεις κλπ)

Οσες φορες ρωτησα,μου ειπε "Δεν εχουμε και σχεση","θελω να ηρεμησω","ειμαι με τις φιλες μου"
Εξηγείται στο ότι ΔΕ ΘΕΛΕΙ άλλο αυτό το διάστημα, ή και στο μέλλον. Δώστης το χρόνο και το χώρο, πάρε κι εσύ το δικό σου, και σταμάτα να φέρεσαι λες και είσαι μουνόδουλος. Κοινώς, ξεκόλλα και προχώρα τη ζωή σου παρακάτω. Στην τελική, όλο αυτό είναι μια συναλλαγή, την πληρώνεις για το χρόνο που σου προσφέρει, και ότι κάνετε μαζί, δεν επιθυμεί/δε θέλει/δεν έρχεται, δεν πληρώνεται, είναι ΤΟΣΟ, μα ΤΟΣΟ απλά τα πράγματα. Δεν της χαρίζεις λεφτά, της τα δίνεις για να προσφέρει ΣΕ ΣΕΝΑ κάποιες ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ. Εάν δε γουστάρει να στις προσφέρει άλλο, δεν μπορείς να κάνεις τίποτα παραπάνω από το να το αποδεχτείς και να συνεχίσεις στην επόμενη, ή σε μια όμορφη σχέση με μια που δεν είναι sugar baby ή εκδιδόμενη.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.258
Like
24.175
Πόντοι
6.056
τζαμπα τα γραφετε τυποι

ο τυπος μας ειναι θολωμενος με το βιζιτονι ουτε την κριση να κατανοησει τι του λεει εχει τωρα ουτε τιποτα

και με την αλλη βιζιτα σκατα θα περασει
θα παει διακοπες και θα βλεπει την ωρα να γυρισει πισω στο μαρτυριο του με την αλλη πιστευω
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
232
Κριτικές
31
Like
1.187
Πόντοι
1.071
"Μόνο γαμησι" πες της κι άντε στην ευχή...αλλιώς δώσε σε εμάς τα λεφτά να τα φάμε σε πολλές...μια ίσον καμία αν έχεις κασέρι να σπρώξεις
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Πες της οτι εχεις οικονομικά προβλήματα .

Δεν θα ξαναπάρει τηλέφωνο ΠΟΤΕ
οταν βαρεθω μια γκομενα και θελω να ξεκοψω παντα αυτο λεω.
Οτι απολυθηκα απο τη δουλεια και τωρα θελω λιγο καιρο και δεν ξερω τι θα γινει με τα λεφτα , ή οτι επαθα χοντρη ζημια οικονομικη. Και συνηθως ξεκοβουν συντομα κ αυτες
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
64
Like
3.307
Πόντοι
7.110
Συναγωνιστές

Ο αδελφός εδω μέσα δεν είναι junior ούτε μουνοδουλος. Απλά πάσχει συναισθηματικά, γιατί μια συναλλαγή που έπρεπε να μείνει στο επίπεδο πληρωνω-σε γαμαω πέρασε στο επίπεδο να καλύπτει κενά με λάθος τρόπο κ λάθος άτομο.

Κατα καιρούς πιστεύω ότι όλοι το έχουμε κάνει αυτό, τουλάχιστον αναφερόμενος σε λάθος γυναίκες ασχέτως πληρωμής (αν κ οι κακοπαντρεμενοι τελικά καταλήγουμε να πληρώνουμε πολλαπλάσια σε σχέση με μια απλή βιζιτογκομενα)

Το ζουμί είναι τι κάνουμε για αυτό το πρόβλημα κ πως το διαχειριζόμαστε όταν συμβαίνει.

Ψυχραιμία, είμαστε γεννημένοι άντρες με ψωλή, αυτό λέει πολλά για το potential.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
Θα σου πω μια άποψη για να ξεκολλήσει από την ύαινα : αυτά τα δύο χιλιάρικα που θες να της δώσεις, σπαστά σε κατισταρικα και βρες οικογένειες κι ανθρώπους που έχουν οικονομικές δυσκολίες..μοίρασε τα, δες τον ανθρωπινο πόνο και μετά αν ακόμα έχεις διάθεση μιλά στο αρπαχτικο..δώσε βοήθεια στους πυροπληκτιυς της Αθήνας η της Εύβοιας. ..και αφού περάσεις έτσι λίγες μέρες ασχολούμενος με πραγματικά προβλήματα ξανασκεψου κι αναθεώρησε την πορεία σου..
Ρε φίλε να γαμήσει θέλει ο άνθρωπος ,όχι ν'ανοίξει φιλανθρωπικό ίδρυμα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Αυτο με παραξενευει.
Δεν ζηταει λεφτα,δεν θελει συχνες συναντησεις!!

Χθες μου ειπε δεν θελω να βρεθουμε!Ενω δεν εχει φραγκο και ενω θα επαιρνε 300-400 Ευρω.

Αυτο πως εξηγειται?

Απο οικογενεια δεν παιζουν φραγκα,απο γκομενο αλλο δεν νομιζω,δεν φαινεται κατι τετοιο(οπως ειπα με παιρνει τηλ,μου κανει βιντεοκλησεις κλπ)

Οσες φορες ρωτησα,μου ειπε "Δεν εχουμε και σχεση","θελω να ηρεμησω","ειμαι με τις φιλες μου"

Σε παίζει κρύο ζέστη.Μην ασχολείσαι με το τι λένε οι γκόμενες.90% είναι πίπες,μούσια και ψυχολογικά τεχνάσματα να σε τεστάρουν.
Τι κάθεσαι και δίνεις σημασία τι γράφει,πότε γράφει κτλ?
Αμα σου στείλει μήνυμα γράψε είμαι στη δουλειά.
Δε θέλει να συναντηθείτε γιατί ψήνει άλλον.Σε κρατάει standby στανταράκι άμα δεν πάει καλά ή χαλάσει με τον άλλον.
Αν μια γκόμενα δεν είναι διαθέσιμη είναι πάντα λόγω δεύτερου πούτσου.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Ρε φίλε να γαμήσει θέλει ο άνθρωπος ,όχι ν'ανοίξει φιλανθρωπικό ίδρυμα.
Δεν πειράζει ας κάνει καμία φιλανθρωπία μπας και συνέλθει...άσε που νομίζω είναι παραμύθι..έχει ενδιαφέρον βέβαια το στορυ.. αλλά πόρσε δεν είδαμε όπως ζήτησε κάποιος φίλος εδώ..
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
Σε παίζει κρύο ζέστη.Μην ασχολείσαι με το τι λένε οι γκόμενες.90% είναι πίπες,μούσια και ψυχολογικά τεχνάσματα να σε τεστάρουν.
Τι κάθεσαι και δίνεις σημασία τι γράφει,πότε γράφει κτλ?
Αμα σου στείλει μήνυμα γράψε είμαι στη δουλειά.
Δε θέλει να συναντηθείτε γιατί ψήνει άλλον.Σε κρατάει standby στανταράκι άμα δεν πάει καλά ή χαλάσει με τον άλλον.
Αν μια γκόμενα δεν είναι διαθέσιμη είναι πάντα λόγω δεύτερου πούτσου.
Σωστος
Οποτε της το λεω μου απανταει νευριασμενα οτι οταν βρω γκομενο δεν θα εχω κανένα πρόβλημα να σου το πω αμεσως.
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
τυπε μου σου ειπα να ανοιξεις το seeking να πας για fine dining , διακοπες με καμια αλλη σπονσορετα.. Με 1500 μηνιαιως μπορεις βα σπονσοραρεις δυνατα κομματια
Δεν βλέπω δυνατότητα για pm. Θα ήθελα να σε ρωτήσω σχετικά.
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Σωστος
Οποτε της το λεω μου απανταει νευριασμενα οτι οταν βρω γκομενο δεν θα εχω κανένα πρόβλημα να σου το πω αμεσως.
Και καλα τάχα μου δήθεν εννοείτε πως ΔΕΝ θα στο πει σε θέλει για καβάτζα φίλε μου !
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.570
Πόντοι
25.186
Τι seeking ρε παιδιά?
Αυτα δεν είναι με μαιμου προφιλ τύπου τιντερ?
Ποια ελληνιδα θα μπει κι θα συναντηθεί με αγνωστο με.κινδυνο.μαλιστα να ειναι γνωστός τ ης η κανενας συγγενής κλπ?
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Τι seeking ρε παιδιά?
Αυτα δεν είναι με μαιμου προφιλ τύπου τιντερ?
Ποια ελληνιδα θα μπει κι θα συναντηθεί με αγνωστο με.κινδυνο.μαλιστα να ειναι γνωστός τ ης η κανενας συγγενής κλπ?
Οι πιο πολλές ξένες είναι..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Προσωπική μου άποψη πάντως είναι ότι αν υπάρχει χρήμα ειναι καλύτερα στην Καραϊβική, Μεξικό, Κολομβία..ξεφεύγεις βλέπεις και άλλες κουλτούρες...τωρα υποτιθεται πήρες την βίζιτα από το Κολωνάκι και πας Μύκονο... Εντάξει..
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
318
Like
301
Πόντοι
21
Τι seeking ρε παιδιά?
Αυτα δεν είναι με μαιμου προφιλ τύπου τιντερ?
Ποια ελληνιδα θα μπει κι θα συναντηθεί με αγνωστο με.κινδυνο.μαλιστα να ειναι γνωστός τ ης η κανενας συγγενής κλπ?
Πολλέεεες
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.259
Like
3.528
Πόντοι
1.706
ΟΧΙ ΛΑΘΟΣ μεγαλο

Σπάνια στελνω,αυτη πάντα στελνει πρωτη,ειμαι 1000% διακριτικός.μπορει να περασει 1 βδομαδα και να μην στειλω απολυτως τιποτα

Αλλά ακόμα και την παραμικρη ερωτηση(που ησουνα) αυτη την παρεξηγει,σαν να ειναι παντα στην πριζα και περιμενει να αρπαχτει.
Μαν, όπως λες και στον τίτλο, είσαι όντως μπερδεμένος. Καταρχήν δεν είσαι sugar daddy, αλλά πελάτης σε βιζιτόνι. Ένα sugar baby είναι μία έμμισθη γκόμενα. Μπορεί να είναι έμμισθη μεν, αλλά πρέπει να παριστάνει τη γκόμενα. Το σπονσοριλίκι είναι μία παρωδία σχέσης που βολεύει και τα δύο μέρη.

Οι μεγάλοι σπόνσορες, ήτοι αυτοί που έχουν τη οικονομική δυνατότητα να έχουν αποκλειστική σπονσορέτα, δηλ. που να πηγαίνει μόνο με αυτούς, μπορούν να έχουν και κτητική συμπεριφορά.
Για τους υπόλοιπους καταντά γελοιότητα, το να ελέγχουν πού πάει και τι κάνει η άλλη.

Η κατάσταση αντικειμενικά είναι αυτή: η κοπέλα σού εξηγεί ξεκάθαρα ότι δεν έχετε σχέση, αλλά συναλλαγή (κι επομένως αυτό την καθιστά βίζιτα). Και sugar baby να ήταν, δεν την έχεις κλεισμένη full time. Κι επιπλέον, στο ποστ που κάνω παράθεση, κάνεις τεράστιο λάθος να νομίζεις ότι είσαι διακριτικός και να θεωρείς το «πού ήσουνα;» ως «παραμικρή ερώτηση». Είναι η κατεξοχήν ερώτηση ελέγχου που μπορεί να κάνει κάποιον μπουρλότο. Σού είπε ότι έχετε συναλλαγή, για ποιο λόγο γίνεσαι δερβέναγας πάνω από το κεφάλι της και ζητάς λογαριασμό προσωπικής ζωής; Αφού δεν την έχεις full time σπονσορέτα, επαναλαμβάνω σπονσορέτα κι όχι βίζιτα, έχει κάθε δικαίωμα να τα παίρνει από πολλούς και να μην δίνει λογαριασμό σε κανέναν για το πού είναι και τι κάνει.

Από ό,τι καταλαβαίνω, από όσα διάβασα, αυτή η κοπέλα θεώρησε ότι θα ήσουν ένα καλό ATM και συνειδητοποιεί ότι έπεσε σε έναν τύπο που δεν ξέρει τι θέλει και της δημιουργεί προβλήματα με την κτητική του συμπεριφορά. Η συνέχεια παίζεται από το πόσο ανάγκη σε έχει (οικονομικά) και από το πόσο σε αντέχει. Αν κρίνει ότι δεν είσαι διαχειρίσιμος ή βρει κανένα βολικότερο θύμα θα σε σουτάρει.

Εύχομαι να ξεμπλέξεις το γρηγορότερο από αυτή τη νοσηρή κατάσταση και να τα καταφέρνεις να βλέπεις πάντα τη μεγάλη εικόνα στις σχέσεις σου με μικρότερες κοπέλλες. Είναι γελοίο το να συμπεριφέρεται κανείς σαν ερωτιάρης με τόση διαφορά ηλικίας. Πρέπει να ξέρεις τι ακριβώς ζητάς και πότε να σωπαίνεις. Κοιτάζουμε να πάρουμε αυτό που θέλουμε και δεν κάνουμε δύσκολες ερωτήσεις.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Δεν έκανε νυξη να της δώσω αλλά ούτε και είπε να Βρεθούμε!
Κάποιες φορές δείχνει να μην την νοιάζει το χρήμα,παράξενα πράγματα.
Το λέω γιατί έχω προτείνει πολύ ημερο σε νησι έναντι 500 την μέρα και με απορρίπτει διαρκώς.
Ενώ είναι αφραγκη.
Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αυτά που γράφεις, αλλά αν είναι, την γάμησες!!!
Το έχω γράψει αρκετές φορές, αν δείξεις στην εταίρα ότι την έχεις μεγαλύτερη ανάγκη απ ότι εκείνη, τράβα, δέσε μια πέτρα στο λαιμό και φούνταρε... ποιο λίγο θα πονέσεις.

Απλά χαμένο παιχνίδι μαν, έπαιξες... έχασες... απλά μη το ξανά κάνεις.

Πριν χρόνια την είχα πατήσει, δεν καταλάβαινα το γιατί, με δίκασε εις θάνατο χωρίς να με αφήσει να απολογηθώ, μου πήρε το κεφάλι, απλά επειδή της το επέτρεψα. πλέον, Π ο τ ε Ξ α ν α!!! Το μόνο κακό που είχα κάνει ήταν: της έδειξα ότι την έχω ανάγκη περισσότερο από εκείνη. Εγώ ξέρω τι τράβηξα για να συνέλθω τότε....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom