Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Να υποθέσω οτι την εμπάθεια του μαλάκα του χασοδίκη με τα "κκεδια" δεν την πήρες χαμπάρι;

Εσύ έχεις εμπάθεια με όποιον διαφωνεί μαζί σου, η δικιά μου κριτική στα κομματόσκυλα του κκε σε πείραξε;
Για να σε παρηγορήσω, οι εκπρόσωποι του συν/ τσύριζα είναι συνήθως κουλ τύποι που απλά κάναν μια αγγαρεία..
Προφανώς εσύ θα είσαι η εξαίρεση...
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
η ιδια με το αν βρισεις τον μπροστινο σου στο φαναρι...30 μερες με αναστολη.
30 μερες φυλακη με αναστολη ?  :think: δηλαδι αν λειψω απο το εκλογικο τμημα ξανα τις απομενες 30 μερες τοτε ?
αδυνατω να καταλαβω , σορυυ φιλε που το ψηριζω τοσο αλλα εχω σκασει γαμω την Ελλαδα μου μεσα ,
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Απο την οικογένειά σου θα εμπιστευόμουνα τον παππού σου, όχι εσένα.
Που τον αποκήρυξες, you remember.

No darling, i do not remember...
Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι δεν νιώθω υπερήφανός για την πολιτική του δράση και τοποθέτηση...
Εσύ συνέχισε να έχεις πολιτική άποψη με βάση τις πατρικές εντολές, όπως κάνουν τα καλά φασιστοειδή ανεξαρτήτως απόχρωσης...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
30 μερες φυλακη με αναστολη ?  :think: δηλαδι αν λειψω απο το εκλογικο τμημα ξανα τις απομενες 30 μερες τοτε ?
αδυνατω να καταλαβω , σορυυ φιλε που το ψηριζω τοσο αλλα εχω σκασει γαμω την Ελλαδα μου μεσα ,

Λοιπον, για να μην κουραζεσαι και μπερδευεσαι και επειδη "το πολυ γαρ της ερεύνης γεννα αμφιβολιαν", κρατα το οτι αν δεν πας, δεν θα γινει τιποτα. Προσωπικα θεωρω οτι η πιθανοτητα να γινει σεισμος και να πεσει το σπιτι που θα εισαι μεσα την ωρα των εκλογων (και να λες γιατι ρε γμτ δεν πηγα στην εφορευτικη), ειναι μεγαλυτερη απο το να σου κανουν το παραμικρο.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Λοιπον, για να μην κουραζεσαι και μπερδευεσαι και επειδη "το πολυ γαρ της ερεύνης γεννα αμφιβολιαν", κρατα το οτι αν δεν πας, δεν θα γινει τιποτα. Προσωπικα θεωρω οτι η πιθανοτητα να γινει σεισμος και να πεσει το σπιτι που θα εισαι μεσα την ωρα των εκλογων (και να λες γιατι ρε γμτ δεν πηγα στην εφορευτικη), ειναι μεγαλυτερη απο το να σου κανουν το παραμικρο.

μου αρεσει παντως, που εσεις οι δικηγοροι, αφηνετε ενα μικροοοοοοοοο παραθυρακι παντα..... :2funny:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
30 μερες φυλακη με αναστολη ?  :think: δηλαδι αν λειψω απο το εκλογικο τμημα ξανα τις απομενες 30 μερες τοτε ?
αδυνατω να καταλαβω , σορυυ φιλε που το ψηριζω τοσο αλλα εχω σκασει γαμω την Ελλαδα μου μεσα ,

Σιγά ρε φίλε. Μια μέρα είναι και θα περάσει. Άιντε και την επόμενη εβδομάδα εάν είσαι άτυχος. Πώς κάνεις έτσι;

Κούλαρε και μην το σκέπτεσαι. Που μου άνοιξες και νήμα να σου πούμε το πώς θα χώσεις τους άλλους που θα παρουσιαστούν στη θέση τους ή που θα έχουν την ατυχία να πάνε να ψηφίσουν πρώτοι.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
μου αρεσει παντως, που εσεις οι δικηγοροι, αφηνετε ενα μικροοοοοοοοο παραθυρακι παντα..... :2funny:

διασταλτική ερμηνεία του νόμου λέγεται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

από την πολύ διαστολή του κάνουν και πρωκτοραφή μετά..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Σιγά ρε φίλε. Μια μέρα είναι και θα περάσει. Άιντε και την επόμενη εβδομάδα εάν είσαι άτυχος. Πώς κάνεις έτσι;

Κούλαρε και μην το σκέπτεσαι. Που μου άνοιξες και νήμα να σου πούμε το πώς θα χώσεις τους άλλους που θα παρουσιαστούν στη θέση τους ή που θα έχουν την ατυχία να πάνε να ψηφίσουν πρώτοι.

Την δευτερη βδομαδα ειναι πιο απλα, γιατι δεν εχει διαλογη σταυρων.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
μου αρεσει παντως, που εσεις οι δικηγοροι, αφηνετε ενα μικροοοοοοοοο παραθυρακι παντα..... :2funny:

Ζεις σε ένα σύμπαν απείρων πιθανοτήτων και σε μια χώρα σαν την Ελλάδα που όλα μπορούν να συμβούν...
Στην τελική, απολύτως βέβαιοι για κάτι είναι οι κομμουνιστές, οι θρησκόληπτοι και οι εντελώς ηλίθιοι (μικρές οι διαφορές μεταξύ τους)...
Οι υπόλοιποι πάντα αφήνουν ένα μικρό παράθυρο στα όρια του στατιστικού σφάλματος...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
γενικά η πρώτη εβδομάδα σε δημοτικές είναι πήδημα..

περιφερειακές/δημοτικές και σταυροί ...

βέβαια αν ο δικαστικός αντιπρόσωπος είναι γάτος τα πάντα μπορούν να γίνουν ευκολώτερα (πχ άνοιγμα των φακέλλων, ταξινόμηση κατά συνδυασμό και μετά αρίθμηση και υπογραφή)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Λοιπον, για να μην κουραζεσαι και μπερδευεσαι και επειδη "το πολυ γαρ της ερεύνης γεννα αμφιβολιαν", κρατα το οτι αν δεν πας, δεν θα γινει τιποτα. Προσωπικα θεωρω οτι η πιθανοτητα να γινει σεισμος και να πεσει το σπιτι που θα εισαι μεσα την ωρα των εκλογων (και να λες γιατι ρε γμτ δεν πηγα στην εφορευτικη), ειναι μεγαλυτερη απο το να σου κανουν το παραμικρο.
Αδερφε ευχαριστω για τις απαντησεις σου
Δηκηγορος εισαι ε ?   μια παροιμια λεει , μακρυα απο Δηκηγορους γιατρους και πουτανες...
Το πρωι πηγα εβγαλα ενα δοντι , τωρα ψαχνω τι παιζει με τους νομους , αν το βραδυ παω και στις πουτανες .. παει καταστραφηκα ολοσχερως  :2funny: :2funny:

Εγω δε ξερω αν θα παω η οχι , μπορει αν βαριεμαι εκεινη την μερα και να μην υπαρχει κατι καλυτερο απο το να παω να χαζευω γκομενες στο εκλογικο τμημα
οποτε τελος με τις κυρωσεις μου  ,σ ευχαριστω και παλι που απαντησες ( αυτα ηξερα και γω και σε πιστευω )
Ασε μου ενα τηλεφωνο μονο ν ασε παρω αν με πανε στο αυτοφορο  :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα γιατι το αφηνουν τοσο φλου  δε ξερω ... θα μπορουσαν να βαζουν τους δασκαλους , να στελνουν φανταρους  κτλ και να εισια σιγουρα καποιος εκει
με το παρων συστημα ειναι ενα βορδελο και μισο ...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Τωρα γιατι το αφηνουν τοσο φλου  δε ξερω ... θα μπορουσαν να βαζουν τους δασκαλους , να στελνουν φανταρους  κτλ και να εισια σιγουρα καποιος εκει η σιλβα δλδ
με το παρων συστημα ειναι ενα βορδελο και μισο ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αδερφε ευχαριστω για τις απαντησεις σου
Δηκηγορος εισαι ε ?   μια παροιμια λεει , μακρυα απο Δηκηγορους γιατρους και πουτανες...
Το πρωι πηγα εβγαλα ενα δοντι , τωρα ψαχνω τι παιζει με τους νομους , αν το βραδυ παω και στις πουτανες .. παει καταστραφηκα ολοσχερως  :2funny: :2funny:

Εγω δε ξερω αν θα παω η οχι , μπορει αν βαριεμαι εκεινη την μερα και να μην υπαρχει κατι καλυτερο απο το να παω να χαζευω γκομενες στο εκλογικο τμημα
οποτε τελος με τις κυρωσεις μου  ,σ ευχαριστω και παλι που απαντησες ( αυτα ηξερα και γω και σε πιστευω )
Ασε μου ενα τηλεφωνο μονο ν ασε παρω αν με πανε στο αυτοφορο  :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα γιατι το αφηνουν τοσο φλου  δε ξερω ... θα μπορουσαν να βαζουν τους δασκαλους , να στελνουν φανταρους  κτλ και να εισια σιγουρα καποιος εκει
με το παρων συστημα ειναι ενα βορδελο και μισο ...

τράβα ρε φίλε.. μπορείς να κάνεις και κανένα κονέ με κανένα τεμάχιο.. μην ξεχνάς ότι πρίν ψηφίσουν αφήνουν την ταυτότητα τους  ;) ;) ;) ;) ;)
οπότε ένας καθωσπρέπει παίκτης έχει στο πιάτο τα πλήρη στοιχεία...
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ πάντως αφού το λέει ο αλέξανδρος δεν θα πάω.. :grin:
Βέβαια έχω τύψεις για τα 1-2 άτομα που θα πάνε και θα τραβήξουν λούκι, αλλά αν βρισκόταν κάποιος να μου εγγυηθεί ότι θα πάω και θα κάτσω κανά 4ωρο 5ωρο το πολύ και όχι όλη την μέρα θα πήγαινα πολύ ευχαρίστως..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom