Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.212
Κριτικές
14
Like
4.515
Πόντοι
3.715
Λέω σε αυτές τις εκλογές να πάρω μια φουσκωτή κούκλα από σεξσοπ, να αγκαλιαστούμε και να πάω να ψηφίσω...μέσα στο παραβάν να δεις τι έχει να γίνει
 

atopon

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Εγω δεν εχω παει ποτε ως τώρα εφορευτική επιτροπή , και μου ήρθε χαρτί για πρώτη φορά και μου καλαρέσει η ιδέα , είμαι μαζόχας?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εγω δεν εχω παει ποτε ως τώρα εφορευτική επιτροπή , και μου ήρθε χαρτί για πρώτη φορά και μου καλαρέσει η ιδέα , είμαι μαζόχας?

τράβα ρε.. έχει πλάκα .. και αν είσαι ωραίος έχει και παιχνίδι.. μην ξεχνάς πρίν ψηφίσεις δίνεις την ταυτότητα στην εφορευτική επιτροπή.. οπότε άμμεσα έχεις πλήρη πληροφόρηση περί ηλικίας, ονόματος, τόπου κατοικίας, οικογενειακής κατάστασης κλπ κλπ.. εκάστου θηλυκού το οποίο προσέρχεται για την άσκηση του εκλογικού δικαιώματος...
 

fantasias

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Εεε δεν έχω πετύχει ποτέ καμάκι στις εκλογές,αυτό να δω.... χα χα χα
 

fantasias

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Nαι ναι κ στις δημόσιες χέστρες μην σου πω!!!

Άκου τί λέει ο κολοκύθας!!! χα χα χα
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Έλα τί έγινε;

Δεν έχουν ξυπνήσει τα καμάρια του ελληνικού έθνους ακόμη;

Να μας κλαφτούν που τους έχωσαν στην εφορευτική επιτροπή και να ζητούν οδηγίες για το πώς θα χώσουν τους άλλους που θα παρουσιαστούν κανονικά και όποιον τυχόν πάει να ψηφίσει πρώτος και "επιστρατευθεί" επειδή δεν πήγαν αυτοί;
 

fantasias

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Γαμώ τα ελληνικά σου γαμώωωω ρε!!!  :cheesy:
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Εγω δεν εχω παει ποτε ως τώρα εφορευτική επιτροπή , και μου ήρθε χαρτί για πρώτη φορά και μου καλαρέσει η ιδέα , είμαι μαζόχας?

φιλε εγω 1 φορα εχω παει και ειχε πολλυ γελιο πηγα απο της 7 το πρωι εως της 10 το βραδυ καθησα και καμακι εγινε και χαβαλες ειδα πολλους γειτονες μου συμμαθητες μου κομματοσκυλα και μετα οταν ανοιξαμε την καλπη ειδαμε ζωγραφισμενες πουτσες ποιματακια και πολλα αλλα εχει τεραστιο χαβαλε συν οτι ειδαμε του κοσμου τα μουνακια σαν εκλογικους αντιπρωσωπους(κομματοσκυλα) και μαλιστα με μια απο αυτη βγηκα και για καφε συν οτι φαγαμε του σκασμου και ηπιαμε και καφε αν το δεις σαν αγγαρεια θα κακοπερασεις αλλα αν το δεις σαν μια περιπετεια εμπειρια θα περασεις καλα δεν ειναι δα και τιποτα το τραγικο

βεβαια η εκλογικη διαδικασια ειναι και λιγο για τυπους αργοσχολους γιατι θα πας εκει και θα τον παιζεις για κανα 12ωρο αλλα εγω ειμαι λιγο ψιλοαργοσχολος και μου αρεσε η ολη διαδικασια
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
εχει τεραστιο χαβαλε συν οτι ειδαμε του κοσμου τα μουνακια σαν εκλογικους αντιπρωσωπους(κομματοσκυλα) και μαλιστα με μια απο αυτη βγηκα και για καφε συν οτι φαγαμε του σκασμου και ηπιαμε και καφε αν το δεις σαν αγγαρεια θα κακοπερασεις αλλα αν το δεις σαν μια περιπετεια εμπειρια θα περασεις καλα δεν ειναι δα και τιποτα το τραγικο

Στοίχημα ότι βγήκες με την Πα.Σο.Κτζού ή τη ΝεοΔημοκράτισσα...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εγω δεν εχω παει ποτε ως τώρα εφορευτική επιτροπή , και μου ήρθε χαρτί για πρώτη φορά και μου καλαρέσει η ιδέα , είμαι μαζόχας?

Εξαρτάται τι κάνεις συνήθως τις Κυριακές.
Αν μαλακίζεσαι όλη μέρα, είτε πας είτε δεν πας, το ίδιο και το αυτό.

 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Στοίχημα ότι βγήκες με την Πα.Σο.Κτζού ή τη ΝεοΔημοκράτισσα...

με την πασοκτζου βγηκα με την πασοκτζου αλλα μου μιλουσε συνεχεια για το κομμα και ψιλοβαρεθηκα ηταν και μετριας εμφανησης και το σεξ ηταν σαν τις ομιλιες παπανδρεου δεν βαριεσε ομως ετσι ειναι η ζωη
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Οι 35άρες- 40άρες Νεοδημοκράτισσες είναι κατά κανόνα οι πιο ...πρόθυμες.
Νόμος.
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
"Βουλωμένο γράμμα" διαβάζεις! :grin:
Αφού ρε συ ΦΠ, το "κόμμα" δεν επιτρέπει τέτοια "παραστρατήματα". :dancing:

Ε, ναι αλλά υπάρχουν και Συ.Ριζ.αίες και Λα.Ο.τζούδες... Εκεί έχει πιο χαλαρή γραμμή. Ή νομίζω;
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
με την πασοκτζου βγηκα με την πασοκτζου αλλα μου μιλουσε συνεχεια για το κομμα και ψιλοβαρεθηκα ηταν και μετριας εμφανησης και το σεξ ηταν σαν τις ομιλιες παπανδρεου δεν βαριεσε ομως ετσι ειναι η ζωη

Τι, μπερδευόταν και το έβαζε στον αφαλό;  :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ: Ωρέ έγραψες ότι βγήκατε για καφέ. Άλλο :coffee: άλλο  :knockinb:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom