Νέα

Εφαρμογές Bitcoin

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Morgan_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    bitcoin
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
426
Like
687
Πόντοι
81
Τώρα τελευταία βλέπω στα παιχνίδια στο κινητό εφαρμογές bitcoin.Σου παρέχουν και χρεωστικ
ή κάρτα (ενδεικτικά crypto.com , youhodler).
Είναι καμιά απάτη ;
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
αφου δεν αγορασες οσο ηταν φθηνο μην το κανεις ποτε σου. τωρα παει, πεταξε το πουλακι!
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Μη τη λες αυτή τη λέξη σε παρακαλώ παθαίνω PTSD.
Το ήξερα το γαμημένο όταν έκανε όσο ένας φραπές.
Και λέω να πάρω μερικά έτσι μπας και αλλά τελικά λέω μαλακία θα ναι και δεν πήρα.
Θα μουν τώρα εκατομμυριούχος, να γαμάω βίζιτες στο ντουμπάι και όχι με όλη την πλέμπα να παίζουμε το πουλί μας και να κλαίμε τη μοίρα μας στο bourdela.com :headbang:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Και εγώ τα ίδια το είχα πάρει πρέφα αρχές 2010 και δεν αγόρασα... Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι για να διατηρήσω σώα τας φρένας... :headbang:
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
[quote author=Morgan_F link= ]Τώρα τελευταία βλέπω στα παιχνίδια στο κινητό εφαρμογές bitcoin.Σου παρέχουν και χρεωστικ
ή κάρτα (ενδεικτικά crypto.com , youhodler).
Είναι καμιά απάτη ; [/quote]

Να το ξεκινησουμε διαφορετικα τυπε, καταρχας εχεις μπιτκοιν ? τι ειναι αυτα τα παιχνιδια που λες ? και για ποιο λογο να τα χαραμισεις εκει ? ειναι δεν ειναι απατη!

Σου μιλαει τυπος που εχει μπιτκοιν απ την αρχη με μοντεμ νταιαλ απ 54κ που τυχαια πιστεψε σε αυτο,.. οκ δεν το πιστευε αλλα του εμειναν αρκετα μπιτκοιν στον λογαριασμο του :embarrased::thumbsup:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Μη τη λες αυτή τη λέξη σε παρακαλώ παθαίνω PTSD.
Το ήξερα το γαμημένο όταν έκανε όσο ένας φραπές.
Και λέω να πάρω μερικά έτσι μπας και αλλά τελικά λέω μαλακία θα ναι και δεν πήρα.
Θα μουν τώρα εκατομμυριούχος, να γαμάω βίζιτες στο ντουμπάι και όχι με όλη την πλέμπα να παίζουμε το πουλί μας και να κλαίμε τη μοίρα μας στο bourdela.com :headbang:
Καλά αυτά τα αν και αν τα λένε μερικές χιλιάδες κόσμος εδώ και χρόνια.

Και εγώ αν είχα ρόδες, θα ήμουν αμάξι.
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
[quote author=Morgan_F link= ]Τώρα τελευταία βλέπω στα παιχνίδια στο κινητό εφαρμογές bitcoin.Σου παρέχουν και χρεωστικ
ή κάρτα (ενδεικτικά crypto.com , youhodler).
Είναι καμιά απάτη ;

Να το ξεκινησουμε διαφορετικα τυπε, καταρχας εχεις μπιτκοιν ? τι ειναι αυτα τα παιχνιδια που λες ? και για ποιο λογο να τα χαραμισεις εκει ? ειναι δεν ειναι απατη!

Σου μιλαει τυπος που εχει μπιτκοιν απ την αρχη με μοντεμ νταιαλ απ 54κ που τυχαια πιστεψε σε αυτο,.. οκ δεν το πιστευε αλλα του εμειναν αρκετα μπιτκοιν στον λογαριασμο του :embarrased::thumbsup: [/quote]

Έτσι από περιέργεια, και αν θέλεις απαντάς.

Επειδή κατά καιρούς πέφτω πάνω σε κόσμο που ισχυρίζονται ότι έχουν "αρκετά bitcoin", θα μπορούσες να γίνεις πιο συγκεκριμένος;

Πόσα είναι τα αρκετά; Πάνω από 2; Πάνω από 10;
 

Kavlicious

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
31
Like
393
Πόντοι
20
Καλησπερα και καλη χρονια.
Προσωπικα εχω 2 bitcoin, καμποσα eterium και καμποσα απο τα μικρα. XRP ΑDΑ κλπ. Χρησιμοποιω το binance για τις αλλαγες κρυπτονομισματων και το kraken για να τα φερω σε ευρω στον λογαριασμο μου.
Καλο θα ειναι να εχεις και ενα cryptowallet αν σκεφτεσαι να ασχοληθεις και να ενημερωνεσαι απο εγκριτα σαιτ για τις συμφωνιες που κλεινουν :) Τσιαρς!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
[quote author=Morgan_F link= ]Τώρα τελευταία βλέπω στα παιχνίδια στο κινητό εφαρμογές bitcoin.Σου παρέχουν και χρεωστικ
ή κάρτα (ενδεικτικά crypto.com , youhodler).
Είναι καμιά απάτη ;

Να το ξεκινησουμε διαφορετικα τυπε, καταρχας εχεις μπιτκοιν ? τι ειναι αυτα τα παιχνιδια που λες ? και για ποιο λογο να τα χαραμισεις εκει ? ειναι δεν ειναι απατη!

Σου μιλαει τυπος που εχει μπιτκοιν απ την αρχη με μοντεμ νταιαλ απ 54κ που τυχαια πιστεψε σε αυτο,.. οκ δεν το πιστευε αλλα του εμειναν αρκετα μπιτκοιν στον λογαριασμο του :embarrased::thumbsup:

Έτσι από περιέργεια, και αν θέλεις απαντάς.

Επειδή κατά καιρούς πέφτω πάνω σε κόσμο που ισχυρίζονται ότι έχουν "αρκετά bitcoin", θα μπορούσες να γίνεις πιο συγκεκριμένος;

Πόσα είναι τα αρκετά; Πάνω από 2; Πάνω από 10; [/quote]

Τον πιστεύευεις το βλάκα;
Για dialup λεει με 54k. Αυτές τις είχαμε το 90 και το bitcoin βγήκε το 2009, που όλοι είχαμε ADSL.
Μεγάλος βλάκας και μεγάλος ψεύτης, τον παρακολουθώ καιρό το λογαριασμό του.
Ούτε τα ψέματά του δε μπορεί να δομήσει για να είναι πιστευτά.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Όποιος θέλει προλαβαίνει το eth. Υπάρχει σχεδόν βεβαιότητα όποιος αγοράσει ΣΉΜΕΡΑ να έχει ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΕΙ το κεφάλαιο μέχρι το Μάιο-Ιούνιο. Τουλάχιστον.........
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Προσωπικά πιστεύω ότι θα πάρουν την κάτω βόλτα όλα σύντομα.

Το ερώτημα είναι αν θα ξανανέβουν μετά πάλι.

Το σίγουρο είναι ότι μέχρι στιγμής έχουν χεστεί στα λεφτά 1) τα online χρηματιστήρια 2) οι market makers
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Καλησπερα και καλη χρονια.
Προσωπικα εχω 2 bitcoin, καμποσα eterium και καμποσα απο τα μικρα. XRP ΑDΑ κλπ. Χρησιμοποιω το binance για τις αλλαγες κρυπτονομισματων και το kraken για να τα φερω σε ευρω στον λογαριασμο μου.
Καλο θα ειναι να εχεις και ενα cryptowallet αν σκεφτεσαι να ασχοληθεις και να ενημερωνεσαι απο εγκριτα σαιτ για τις συμφωνιες που κλεινουν :) Τσιαρς!

Μάλιστα. Καλή τύχη.

Να σε ρωτήσω. Πόση ώρα χρειάζεται για να ρευστοποιήσεις ένα κρυπτονόμισμα;
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Καλησπερα και καλη χρονια.
Προσωπικα εχω 2 bitcoin, καμποσα eterium και καμποσα απο τα μικρα. XRP ΑDΑ κλπ. Χρησιμοποιω το binance για τις αλλαγες κρυπτονομισματων και το kraken για να τα φερω σε ευρω στον λογαριασμο μου.
Καλο θα ειναι να εχεις και ενα cryptowallet αν σκεφτεσαι να ασχοληθεις και να ενημερωνεσαι απο εγκριτα σαιτ για τις συμφωνιες που κλεινουν :) Τσιαρς!

Μάλιστα. Καλή τύχη.

Να σε ρωτήσω. Πόση ώρα χρειάζεται για να ρευστοποιήσεις ένα κρυπτονόμισμα;

20 δευτερόλεπτα. Γιατί;;;;
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Καλησπερα και καλη χρονια.
Προσωπικα εχω 2 bitcoin, καμποσα eterium και καμποσα απο τα μικρα. XRP ΑDΑ κλπ. Χρησιμοποιω το binance για τις αλλαγες κρυπτονομισματων και το kraken για να τα φερω σε ευρω στον λογαριασμο μου.
Καλο θα ειναι να εχεις και ενα cryptowallet αν σκεφτεσαι να ασχοληθεις και να ενημερωνεσαι απο εγκριτα σαιτ για τις συμφωνιες που κλεινουν :) Τσιαρς!

Μάλιστα. Καλή τύχη.

Να σε ρωτήσω. Πόση ώρα χρειάζεται για να ρευστοποιήσεις ένα κρυπτονόμισμα;

20 δευτερόλεπτα. Γιατί;;;;

Νόμιζα ήθελε πολύ περισσότερο.

Αναρωτιέμαι εαν μπορείς να τα τραβήξεις γρήγορα γενικά.

Επίσης, εαν μπορείς να επωφεληθείς από τη διαφόρά τιμής που ενδεχομένως υπάρχει μεταξύ των χρηματιστηρίων.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.673
Πόντοι
1.756
Θυμαμαι χαρακτηριστικα την συζητηση με εναν το 2010.... Ειμασταν μεσα στο αμαξι κ του λεω οτι υπαρχει ενα ηλεκτρονικο νομισμα και σκεφτομαι να ριξω 100 ευρω ετσι για πλακα...
Τοτε το μπιτκοιν ειχε 20 λεπτα νομιζω....(πανω κατω)....και μου λεει "Μην τα πολυεμπιστευεσαι αυτα...μπορει να ειναι καμια κομπινα και να σου φανε τα λεφτα..."...
Επρεπε να το ριξω το 100ευρω....ενα σωρο φραγκα ετρωγα στην νυχτα τοτε τζαμπα κ βερεσε... βαραω το κεφαλι μου...
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Πολλοί το βαράνε. Μη στενοχωριέσαι.
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
361
Like
894
Πόντοι
81
και ο αιθέρας ανεβαινει παντως...και πιστευω θα συνεχισει να ανεβαινει μεχρι να καταφερουμε να αποκεντροποιησουμε πληρως τις εφαρμογες( Decentralized Apps)
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Έτσι από περιέργεια, και αν θέλεις απαντάς.

Επειδή κατά καιρούς πέφτω πάνω σε κόσμο που ισχυρίζονται ότι έχουν "αρκετά bitcoin", θα μπορούσες να γίνεις πιο συγκεκριμένος;

Πόσα είναι τα αρκετά; Πάνω από 2; Πάνω από 10;

Ευχαριστως τυπε, εχω 7+ κατι μπιτ, οσο σερφαρα εκεινη την εποχη με νταιαλαπ και γενικοτερα μια δυσκολη εποχη και πανακριβες οι adsl που μολις ειχαν πρωτοβγει, για οσους θυμουνται ορισμενοι εχουν βγαλει μπιτκοιν απο τοτε με την X-tream εταιρεια δωρεαν ιντερνετ μεσο ΕΠΑΚ αριθμου βλεποντας ενα μπανερ με διαφημισεις .... προσωπικα γνωριζω ατομο που ειμαι σιγουρος οτι εχει πανω απο 100 μπιτ απο εκεινη την εποχη που ειχε λεφτα για adsl τοτε αλλα και δεν τον νοιαζουν οπως και εμενα, εαν θα ρωτησεις για εμενα βγαζω αρκετα χρηματα για εμενα και ισως και για καποιους αλλους αναποφευκτους,τι να κανουμε τωρα, ετσι ειναι στην ζωη, περσι εκανα κατι αγορες μεσο μπιτ, απ τις 10 ολοκληρωθηκαν οι 4! τα αλλα χαθηκαν, να τα ρευστοποιησω σε πραγματικα χρηματα δεν ψηνωμαι οπως και δεν θα βαλω τα κλαματα αν τελιωσει κατι που στην ουσια ηταν ανυπαρκτο :thumbsup:
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Τον πιστεύευεις το βλάκα;
Για dialup λεει με 54k. Αυτές τις είχαμε το 90 και το bitcoin βγήκε το 2009, που όλοι είχαμε ADSL.
Μεγάλος βλάκας και μεγάλος ψεύτης, τον παρακολουθώ καιρό το λογαριασμό του.
Ούτε τα ψέματά του δε μπορεί να δομήσει για να είναι πιστευτά.

Μπασταρδακο ειναι τιμη μου που με παρακολουθεις γιατι ειναι λογικο οτι ενας μπασταρδος πουστης που τα παιδικα του χρονια τα εκανε αλλου (πχ στο Ελμπασαν) εμαθε την Ελληνικη γλωσσα αλλα πανω απ ολα εμαθε να ειναι και γλωσσου ΠΟΥΣΤΡΑ:confused:

Ο μπασταρδακος μπολιασμενος Λοιπον "φιλος" μας Αλβανος (και μισογυνης :2funny:) αγνοει οτι το 2009 υπηρχαν ΕΠΑΚ συνδεσεις διοτι στο Αλβανοχωριο του τοτε νομιζε οτι υπαρχει οπτικη ινα ενω δεν εχουν καλα καλα ενα υποτυποδεις δικτυο ηλεκτρικου και την κανουν με μπαλαντεζες αλλα θεωρισε σωστο να μας κανει και ενα μαθημα γιατι ως γνωστων ενα μπασταρδακι τα ξερει καλυτερα και απ τους γονεις του :2funny::2funny:


Πουσε μπολιασμενε μπασταρδε για να μιλας για το 2009 θα επρεπε να ησουν και εδω για να εκφερεις γνωμη και οχι στο μαντρι σου

www.insomnia.gr/articles/providers-telecoms/%CE%BF%CF%84%CE%B5/%CE%BF%CF%84%CE%B5-%CE%B4%CE%B9%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82-%CF%87%CF%81%CE%B5%CF%8E%CF%83%CE%B5%CF%89%CE%BD-%CE%B5%CF%80%CE%B1%CE%BA-r1476/]ΟΤΕ: Διπλασιασμός χρεώσεων ΕΠΑΚ 16/08/2009[/url]

Πατα το λινκ καραγκιοζη και εσυ και ο αλλος ο αγαμητος , πηρατε απ την μανα σας το ΟΚ για να μπαινετε εδω μεσα ?:2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom