Νέα

Ετεροφυλική Έχω περάσει πολλά στη ζωή μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podhlaths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Το καλοκαιρι πρεπει να κανει ενας τον κοπο  να τα μαζεψει σε ενα pdf. Ειναι οτι πρεπει για παραλια
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Είναι έτοιμο ανεβαίνει Σάββατο απόγευμα. 
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Αφου είναι ετοιμο,μην εισαι τσογλανος,δωσε στορυ στο λαό,μας εχεις και περιμενουμε...
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.597
Πόντοι
12.056
Kαπου διαβασα οτι ο Μητσος ο Υδραυλικος ειναι κωλαμπαρας...
Προβλεπω να γρασσαρει το γκροβερ του Ποδηλατη  :kneel: :pipa3:
 

kamilieris

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
Άντε ρε τσιμπούκι.πότε θα το ανεβάσεις?
 

mkce12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
309
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
προβλεπω το επομενο επεισοδιο μετα τις αποκριες!!!!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ρε τσομπανε τη θα γινει θα ανεβασεις τιποτα?
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
~~~~~52~~~~~

Προσπάθησα να την καλέσω, όχι μία αλλά αρκετές φορές. Η πρώτη φορά ήταν για να καλύψω την δική μου ανάγκη, να ταισω τον δικό μου εγωισμό, οι υπόλοιπες ήταν για τον δικό της. Θα το εβλεπε και θα έλεγε ο μικρός ενδιαφέρεται για μένα. Παρόλα αυτά όλες οι προσπάθειες μου πέσαν στο κενό. Έβραζα ολόκληρος, σαν κακομαθημένο παιδί που του χαλάνε  χατίρι. Άρχισα να στριφογυρίζω στο σπίτι και να σκέφτομαι διάφορα. Πρέπει να ηρεμήσω σκέφτηκα για να μην το σηκώνει δεν θα μπορεί να μιλήσει. Δεν έχει περάσει και λίγα.
Και όπως είχα αράξει στον καναπέ αμέσως με πήρε ο ύπνος. Είχα κουραστεί αρκετά εκείνη την μέρα με το περπάτημα. Και η αλήθεια ήταν ότι δεν περπάτησα και λίγο.
Την επόμενη μέρα το πρωί με ξύπνησε ο Μήτσος. Είχε πάρει την πρωινή πτήση και ήταν πίσω στη Ζάκυνθο. Άνοιξε την πόρτα και μπήκε μέσα βρίζοντας.
Στην αρχή τρόμαξα μετά κατάλαβα ότι ήταν αυτός.
Άρχισε να μονολογεί!!!
“Τι τα θέλω εγώ αυτά? Τι ήθελα να πάω να χαλαστώ περισσότερο?
Να ξέρεις πιτσιρικά στην κηδεία πήγα για την αδερφή μου και τα ανίψια μου και όχι για αυτόν τον αχρείο. Αυτόν που απομάκρυνε την αδερφή μου απο την οικογενειά της. Που ούτε στην κηδεία των γονιών μας δεν ήρθε προφασιζόμενος ότι είχε δουλειά. Που…. Που…..
Και ενώ εγώ προσπαθούσα να ξυπνησω και έτριβα τα ματια εχοντας ανασηκωθεί λίγο απο τον καναπέ, ο Μήτσος ανέφερε δεκάδες λόγους που τον έκαναν να μισεί τον άντρα της αδερφής του, λόγους που αν και δεν ήταν πια στην ζωή δεν του δίναν συγχωροχάρτι
Τεσπα ώρα του καλή, τουλάχιστον η αδερφούλα μου θα ζήσει ελεύθερη απο εδω και πέρα.

Δεν μπορεί θα με κοροϊδεύει. Πόσο πιο ελεύθερα σκέφτηκα!!

Μίκρε σήκω πάμε για καφέ και για πρωινό.

Σηκώθηκα ντύθηκα και ήμουν έτοιμος.

Πήγαμε σε ένα καφενείο κοντά στο λιμάνι που μαζεύονται μόνο ψαράδες και οικοδόμοι. Άλλωστε ποιος άλλος θα πήγαινε για καφέ 7 το πρωί

Θα μας φέρεις 2 τσιπουράκια και δυο ελληνικούς καφέδες σκέτους.
μάλιστα.

Ωραίο πρωινό σκέφτηκα, αλλα δεν είπα τίποτα!!

-Μίκρε αν θες να φτάσεις στην ηλικία μου και να είσαι υγιείς όπως εγώ. Ξύπνα πρωί, και πιες έναν ελληνικό και ένα τσιπουράκι.
-Πρωινό να τρώω ή μόνο αυτά?
-χαχαχα και το γέλιο του Μήτσου ακούστηκε σε όλο το μαγαζι προσελκύοντας όλα τα αγουροξυπνημένα βλέμματα.
-Θα φάμε μικρέ μετά θα σε πάω στο φούρνο.

Ο σερβιτόρος μας πλησίασε κρατώντας αυτή την φορά αυτόν τον περίεργο δίσκο που μόνο τον Φοίβο απο το ρετιρέ είχα δει ξανα να κρατάει. Και αμέσως άδειασε τον δίσκο πάνω στο ξύλινο τραπέζι.
Στο πιάτάκι απο το φλιτζάνι του ελληνικού καφέ είχε και ένα μικρό λουκούμι.

-Με κοιτάει ο Μήτσος και μου λέει. Το λουκούμι δεν θα το φας με τον καφέ. 
- και με τι θα το φαώ?
- Ακου μικρέ!! Πρώτα θα πιεις το καφεδάκι με την ησυχία σου. Ύστερα το τσίπουρο με μιας και καπάκι το λουκούμι. Τι με κοιτάς έτσι? Σου μεταλαμπαδεύω γνωση εκατοντάδων ετών. Το γνώριζεσ ότι τσιπουρο με λουκούμι σου δίνουν σε όλα τα μοναστηρια στο αγιο όρος?

Δεν μίλησα έμεινα να τον κοιτάω έκπληκτος κοιτώντας τον να πιανει το φλιτζάνι με τον καφέ και να ρουφά επιδεικτικά όλό το καϊμάκι με την μία.

Ενω απολάμβανε τον καφε του ο μητσος γιατι εγώ δεν μπορώ να πω ότι είχα ενθουσιαστεί με όλο αυτό. Χτύπησε το κινητό του.

Ηταν για κάποια δουλειά. Αφού στην αρχη προφασίστηκε το πένθος, απο ότι καταλαβα ήταν κάτι πολυ επέιγον και έπρεπε να παει οπωςδήποτε.
Σήκω μικρέ. Απο σήμερα θα είσαι ο επίσημος βοηθός μου. Και αυτή θα είναι η πρώτη σου φορά. Μην στεναχωριέσαι για το πόδι. Τα εργαλεία θα μου δίνεις σιγά, σιγά και θα μου κάνεις παρέα. Ούτως ή αλλως η αδερφουλα θα αργήσει να έρθει και εσυ θα βαρεθείς όλη μέρα στο σπίτι….
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Kαπου διαβασα οτι ο Μητσος ο Υδραυλικος ειναι κωλαμπαρας...
Προβλεπω να γρασσαρει το γκροβερ του Ποδηλατη  :kneel: :pipa3:

Κι εγώ για κολομπαρά ξέρω τον ενεργητικό ομοφυλόφιλο.

Λάθος επιλογή λέξης από τον συγγραφέα μας.
 

Μαρκόνης

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2017
Μηνύματα
53
Like
4
Πόντοι
0
Ερώτηση : Για εμάς που μπήκαμε πρόσφατα στο τρυπάκι της ανάγνωσης κανένα pdf κυκλοφορεί για να μην ψάχνουμε σελίδα σελίδα;
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Κι εγώ για κολομπαρά ξέρω τον ενεργητικό ομοφυλόφιλο.

Λάθος επιλογή λέξης από τον συγγραφέα μας.

στο λεξικο που εψαξα εχει διπλή σημασια:
1.Ετυμ. Σύνθετη λέξη από το κώλος + μπάρα (πέος). Αυτός που αρέσκεται στην παραφύση ασέλγεια. Η λέξη χρησιμοποιείται και για τον ενεργητικό ετερόφυλο ή ομοφυλόφιλο λάτρη του πρωκτικού σεξ αλλά και για τον παθητικό ομοφυλόφιλο.

2.Ετυμ. Σύνθετη λέξη από το κώλος + μπαρ. Σπανιότερα ως κωλομπαράς χαρακτηρίζεται ο θαμώνας του κωλόμπαρου.

Αλλα οπως και να χει καταλαβατε οτι ο μητσαρας πηγαινε στα κωλομπαρα!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
στο λεξικο που εψαξα εχει διπλή σημασια:
1.Ετυμ. Σύνθετη λέξη από το κώλος + μπάρα (πέος). Αυτός που αρέσκεται στην παραφύση ασέλγεια. Η λέξη χρησιμοποιείται και για τον ενεργητικό ετερόφυλο ή ομοφυλόφιλο λάτρη του πρωκτικού σεξ αλλά και για τον παθητικό ομοφυλόφιλο.

2.Ετυμ. Σύνθετη λέξη από το κώλος + μπαρ. Σπανιότερα ως κωλομπαράς χαρακτηρίζεται ο θαμώνας του κωλόμπαρου.

Αλλα οπως και να χει καταλαβατε οτι ο μητσαρας πηγαινε στα κωλομπαρα!!
Τσομπανε το επομενο μη το βαλέις σε κανα χρονο
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
224
Κριτικές
22
Like
1.283
Πόντοι
1.011
Φίλε ξεκίνησα να διαβάζω την ιστορία σου και δεν κατάλαβα για πότε τα διάβασα όλα τα κομμάτια σου. Μακάρι να ανεβάζεις όσο το δυνατό συντομότερα τις ιστορίες σου. Πάντως όταν το τελειώσεις, με ένα καλό σκηνοθέτη παπάδες θα κάνει σαν ταινία. Σκέψου ότι η E. L. James ξεκίνησε γράφοντας φαντασιώσεις της σε ένα φόρουμ και τώρα, όλα τα χαζοκόριτσα τρέχουν να δουν την ταινία. Άσε το βιβλίο της πωλήσεις που έκανε  :grin: :grin:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596
Φίλε ξεκίνησα να διαβάζω την ιστορία σου και δεν κατάλαβα για πότε τα διάβασα όλα τα κομμάτια σου. Μακάρι να ανεβάζεις όσο το δυνατό συντομότερα τις ιστορίες σου. Πάντως όταν το τελειώσεις, με ένα καλό σκηνοθέτη παπάδες θα κάνει σαν ταινία. Σκέψου ότι η E. L. James ξεκίνησε γράφοντας φαντασιώσεις της σε ένα φόρουμ και τώρα, όλα τα χαζοκόριτσα τρέχουν να δουν την ταινία. Άσε το βιβλίο της πωλήσεις που έκανε   :grin: :grin:
τυπε αισιοδοξο σε κοβω,με  κανα φιδι απο τον Ιακωβο βλεπω να τελειωνει η ιστορια του αναβατη,ποδηλατη,τελος παντων :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom