Νέα

Ετεροφυλική Έχω περάσει πολλά στη ζωή μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podhlaths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

laispodias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
950
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
286
Παιδιά τώρα που χειμώνιασε και μαζευτηκα λίγο σπίτι θα προσπαθώ 2 επεισόδια την εβδομάδα. Ένα το Σάββατο σίγουρα. Απλά έχω κι άλλες δουλειές.
Χαίρομαι που σας αρέσει.
Καλό χειμώνα.
Σήμερα η συνέχεια....

Nαι φιλε μου...Αρα με τα λεγομενα σου χρωστας 2 αυτην την εβδομαδα!!!!!!
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21

========45==========
Δεν πέρασαν 5 λεπτά και ενώ με προβλημάτιζε έντονα το πως θα ανεβαίνω στην κρεβατοκαμαρα αφού το πόδι μου δεν ήταν ακόμα τόσο δυνατό και η ξύλινη στενή περιστροφική σκάλα που συνεδεε το σαλόνι με την κρεβατοκαμαρα δεν ήταν ότι πιο ευκολο στην αναβαση,  ανοιγει η πόρτα και μπαίνει ένας μικροκαμωμένος κύριος λερωμένος από πάνω μεχρι κάτω φορώντας μια μπλε φορμα υδραυλικού. Γκρίζα πυκνά μαλλιά, και γενια 5 ημερών ίδιο χρώμα με τα μαλλιά.
-Που είσαι μωρή Έλενα? Χρόνια και Ζαμανια...
Και αμέσως έτρεξε την αγκαλιασε και αφού την σήκωσε λίγο από το έδαφος άρχισε να περιστρεφεται γρήγορα γύρω από τον εαυτό του.
-Σιγά,  σιγά δεν είσαι κάνα παιδάκι θα πάθει η μέση σου.
- άμα κατέβω Αθήνα και αφήσω όλες σου τις φίλες εγκύους θα φταίω εγώ.

Και αμέσως το κλίμα πάγωσε.

Τότε δεν κατάλαβα τι το κακό είχε αυτό που είπε αλλά αργότερα έμαθα ότι δεν μπορούσε να κάνει παιδιά.

-σταματά και έχουμε και ξένο άνθρωπο εδώ. Είπε η Έλενα.
- άμα ήταν ξένος δεν θα τον έφερνες εδώ.

Με πλησίασε και κοιτώντας με επίμονα μέσα στα μάτια μου λέει.

-πως σε λένε εσένα μικρούλη?
-μαρκο
-Επίθετο δεν έχεις.

Έχει αλλά τι σε νοιάζει εσένα φώναξε δυνατά η Έλενα.

-έχω είπα τραυλιζοντας.
- καλά καλά. Άσε με να μάντεψω. Είσαι δικηγορος και σου αρέσουν οι γριες.

Μήτσο κόφτο. Φώναξε πάλι η Έλενα.  

-Έλα πλάκα κάνω.

-Εγώ είμαι ο Δημήτρης ο υδραυλικος και αδερφός της Έλενας.  Θα τα περάσουμε φινα οι δύο μας το χειμωνα εδώ.

-Εγώ και η αδερφή μου έχουμε ένα χουι. Μας αρέσει να κάνουμε "παρεα" με νεαρά άτομα. Και αμέσως γύρισε και έκλεισε το μάτι στην Έλενα.

Εγώ δεν έλεγα και πολλά μόνο κοιτούσα με το στόμα ανοιχτό.

-στο πόδι τι έπαθες?
-είχα ένα τροχαίο.

Εσύ τον σακατεψες? Και κοίταξε με ένα περίεργο βλέμμα την Έλενα.

-Αρκετά φώναξε η Έλενα.
-Για πες τι θα γίνει με το καλοριφέρ.
-Μέχρι το βράδυ θα το έχω έτοιμο.

Αφήστε τα πράγματα εδώ κάνω και εγώ ένα μπάνιο και πάμε να φάμε κάπου έξω. Η μέλπω δεν πρόλαβε να ετοιμάσει κάτι.

-Μέλπω συνέχισε εσύ τις δουλειές σε καμία ώρα θα είμαστε πίσω.

Και ο κύριος Μήτσος πλησίασε και φίλησε την Μέλπω στο Μάγουλο.

Ο Κύριος μητσος ήταν από τους πιο περίεργους ανθρώπους που είχα γνωρίσει. Κάθε του κίνηση κάθε του νευμα κάθε του λέξη ακόμη και το δυνατό του γέλιο περιέγραφαν με σαφήνεια την Ζακυνθινη τρελά. Μια τρελά που στην αρχή μου φάνηκε περίεργη μετά συνηθίσα και στο τέλος λάτρεψα.

Μετά από 10 λεπτα ένα μεγάλο jeep μερσεντες ήρθε στο σπίτι μας πήρε και μας πήγε σε μια απίστευτη ταβέρνα ψηλά στην Ζάκυνθο με θέα όλη την πόλη.  Εκεί φάγαμε και γνώρισα καλύτερα τον κύριο Μήτσο ο οποίος είχε όλα τα χαρακτηριστικά και έχεγγυα να γίνει ο πατέρας που ποτέ δεν χάρηκα. Ο πατέρας που πάντα ήθελα. Ο πατέρας που μου άξιζε....




 

Mandrik

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2016
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
γράφεις όμορφα φίλε μου με ροή, συνέχισε, εγώ σε διαβάζω
 

mkce12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
309
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
Εχω την εντυπωση πως ο ποδηλατης μας ξεχασε...
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Εγώ την να πω που η μάνα μου με κυνηγάει για να κάνω απογόνους με τον ζόρι  :2funny:
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
=========46========
Φάγαμε, ήπιαμε, γελάσαμε, γνωριστήκαμε καλύτερα. Αλλά κάτι μέσα μου με έτρωγε. Κάτι δεν με άφηνε να χαρώ την στιγμή, ή το πιο πιθανό τα πράγματα δεν ήταν ακριβώς όπως τα είχα φανταστεί.
Είναι αυτό το αναθεματισμένο προαίσθημα.  Πάντα ένιωθα έναν κόμπο μέσα μου, πάντα ένοιωθα κάτι να με πνίγει, όταν τα πραγματα έπαιρναν περιέργη τροπή, όταν βρισκόμουν σε μια κατάσταση ρευστή. Αυτό το προαίσθημα είναι ευχή και κατάρα. Από την μία σε προειδοποιεί από την άλλη δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Κάθεσαι και περιμένεις, αδρανής, στερούμενος την χαρά του να ζείς το παρόν, να συμβεί αυτό που φοβάσαι, αυτό που εύχεσαι να μη συμβεί.
Και έτσι κάθε φορά που τσουγκρίζαμε τα ποτήρια και ο κύριος Μητσος  φωναζε δυνατά «ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ» κανοντας πολλές φορές τις 3-4 παρέες που είχε το μαγαζί να μας κοιτάνε περίεργα, εγω από μέσα μου ευχόμουν όλα να πάνε καλά, ευχομουν να πήρα την σωστή απόφαση.
Αφου γυρίσαμε σπίτι βολευτήκαμε στο σαλόνι στον μεγάλο καναπέ δίπλα στο τζάκι για την πρώτη μέρα μέχρι να αποκτήσει θέρμανση όλο το σπίτι.
Η Έλενα ταχτοποίησε μικρές εκκρεμότητες στο σπίτι και ήρθε να ξαπλώσει δίπλα μου.  Έκει μου ξεφούρνισε τα μαντατα:
-Μάρκο πρέπει να φύγω αύριο για αθήνα.
-κιολας?
-ναι εχω μια δουλεία που δεν γίνεται να αναβληθεί. Αλλά θα είμαι πίσω την άλλη βδομάδα που είναι Χριστούγεννα. Θα τα γιορτάσουμε τα δυο μας. Δεν είπαμε πολλά. Κάναμε έρωτα και εγώ έμεινα αρκετές ώρες ξύπνιος χαζεύοντας την μισοσβησμένη φωτιά στο τζάκι σκεπτόμενος όλα όσα είχαν συμβεί μέχρι τώρα στην ζωή μου. Σκεπτόμενος πως από την απόλυτη χαρά πριν λίγους μήνες βασιλιάς στην Αθήνα, βρέθηκα στην ξενιτιά χωρίς λεφτά και μακριά από τους γονείς μου.
Ξημέρωσε η επόμενη μέρα χαιρετηθήκαμε με την Έλενα και με αφησε σπίτι με την Μέλπω. Η κύρια αυτή ενώ στην αρχή μου φάνηκε απλά μια υπηρέτρια στην συνέχεια κατάλαβα ότι ήταν η σχέση του Μήτσου.
Παρόλο την προχωρημένη του ηλικία ήταν πολύ ενεργός. Και δεν εννοώ μόνο σεξουαλικά. Το πρόγραμμα του ξεκινούσε από πρωί με δουλειά, μπανακί στην θάλασσα χειμώνα καλοκαίρι, και κάθε απόγευμα τέννις.
Το τένις ήταν η ζωή του. Τον έβλεπες όταν μιλούσε για αυτό το προσωπό του έλαμπε. Ήταν από τους πρώτους παίχτες στην Ελλάδα και όπως λέει ο ίδιος ο πρώτος υδραυλικός που έπαιξε τενις, αφού το σπορ αυτό ακόμα και τώρα αφορούσε την καλή κοινωνία, πόσο μάλλον πριν 25 χρόνια.
Αφού έχω αράξει σπίτι στον καναπέ και κοιτάζω τηλεόραση, χτύπησε η πόρτα. Σηκώθηκα πλέον χωρίς πατερίτσα και σιγά, σιγά ανοιξα την πόρτα. Ήταν ο κύριος Μήτσος.
-Σου έλειψα μικρέ? Έμαθα η τρελή η αδερφή μου σε παρατησε κιολάς. Αλήθεια δεν ξέρω τι της βρίσκεις?
Τον κόιταζα με απορία και δεν έλεγα τίποτα όσο αυτός μονολογούσε.
Ακου μικρέ σε έχω συμπαθήσει πάρα πολύ. Και να ξέρεις ο μητσαρας δεν συμπαθεί έυκολά κόσμο. Σήμερα την μέρα θα την περάσουμε οι δυο μας.
Δεν θέλω να σε τρομάξω αλλά και όλο το χειμώνα μαζί θα τον περάσουμε.
Αλλά δεν θέλω να μου αγχώνεσαι θα περάσουμε πολύ ωραία.  Αμέσως έβγαλε από την τσέπη του το κινητό του τηλεφωνο και τηλεφώνησε στην Μέλπω.
-Έλα Μέλπω, είμαι με τον Μάρκο, ανοιξε το ψυγειο πάρε κάτι κρεατα που έχω ετοιμασει, κανα δυο μπουκαλια από το κρασι μου, και φερτα γρηγορα εδώ. Α και πήγαινε σήμερα να δεις την μάνα σου, είναι αντρική υπόθεση η μαγειρική σήμερα.
Μάρκο, σήμερα θα έχεις την τιμή να δοκιμάσεις τις μαγειρικές ικανότητες του Μητσου και ακομη καλύτερα να πιεις το κράσι μου.
-Πίνεις κρασί ε?
- Δεν τρελαίνομαι..
-με αυτό θα τρελαθείς.
Αμέσως έφερε στο τζακι κατι σχαρες και λοιπά σύνεργα και άρχισε να ετοιμάζει το μπαρμπεκιου.
Όλα ήταν πεντανόστιμα.. Αλλά αυτό που μου άρεσε περισσότερο ήταν η παρέα και η κουβέντα που είχαμε.

Κοίτα Μάρκο μόλις μου πεις ότι μπορείς να περπατήσεις κανονικά θα σε κυκλοφορήσω κανονικά. Να δεις πως περνάμε εμείς τον χειμώνα εδώ.
Τι με κοιτάς ρε. Όμερτα μεταξύ μας. Δεν θα πεις τίποτα εσύ στην Μέλπω. Δεν θα πω τίποτα εγώ στην Έλενα……
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Βαλε και το επομενο ακομα?
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
222
Πόντοι
616
Ζακυνθινος υδραυλικος που καθε απογευμα παιζει τεννις!!!!!! Τι αλλο θα ακουσω ο κακομοιρης!!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

mkce12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
309
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
Παει μας ξεχασε ο ποδηλατης!!!!!
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
293
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
εσκασε το λαστηχο του ποδηλατου και δεν βρηκε σαμπρελα!! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

mkce12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
309
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
Το καλο πραμα αργει να γινει.....
 

ΤΡΥΠΑ

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2016
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
ελα ρε ποδηλάτη και μας έφαγε η αγωνία.....
το έχεις ρίξει στην ορθοπεταλιά και άφησες το γράψιμο;;;
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.053
Πόντοι
6.796

loggin4junk

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2016
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Ποδηλάτη γράφεις πολύ καλά.  Μπορείς να το εκδόσεις και να ζήσεις από αυτό.
Ανυπομονώ για την συνέχεια. :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom