Νέα

Εχετε δοκιμάσει ποτέ τα χύσια σας ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos_g
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 451
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπορούσες να πεις "εσείς χρησιμοποιήτε τα ακροδάχτυλα που εισχωρούν στο αιδοίο της κοπέλας που συνουσιάζεστε και μετά τα κατευθύνεται προς την στοματική κοιλότητα της! :cheesy:
Μόνο ο Ασκητής μπορούσε να φτιαχτεί με αυτό! :2funny:

ή ο αλλος που ειναι λιγο αλαφροισκιωτος.....ο βουλευτης του λαος (πλεον)
θυμισε μου το ονοματακι του....

εγω μιλαω ωμα ταρατσακο μου....χεχεχε

αμα θες τετοια να ανοιξεις τον παπυρο λαρους μπριτανικα :P
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ε φτάνει ρε εσύ, έλεος! :2funny:

τελειωσες??? θες να σου δωσω μια τζουριτσα ισα να δοκισμασεις????

ελαααααα μιαααα για τη μανουλααααα.....μιαααα για το μπαμπακαααα....μιαααα για τη μουνιτσααααααααα :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
πριν ποσταρες οτι εισαι καλογαμημενη....γιατι αλλαξες το ποστ σου???

γιατι ειμαι ΚΑΙ κακογαμημενη.....δεν ειμαι ΜΟΝΟ καλογαμημενη ;) τελευταιως ειμαι ΜΟΝΟ το ενα και ΚΑΘΟΛΟΥ το αλλο :)
 

Επισκέπτης
ή ο αλλος που ειναι λιγο αλαφροισκιωτος.....ο βουλευτης του λαος (πλεον)
θυμισε μου το ονοματακι του....

εγω μιλαω ωμα ταρατσακο μου....χεχεχε

αμα θες τετοια να ανοιξεις τον παπυρο λαρους μπριτανικα :P
Α ναι εκείνος ο περίεργος που φοράει ζαρτιέρες κάτω απο τα έδρανα! Δεν θυμάμαι πως τον λένε!
 

whoknows

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το σωστό  σεξ  είναι  βρώμικο.
W. Allen
 

Επισκέπτης
ελα μην κανει οτι δε με πιανεις.....

εννοω οτι 2 στους 10 απλα ΞΕΡΟΥΝΕ να γαμανε...οι αλλοι την βγαζουν σε πουτανες, στη χουφτα τους, στη συγγρου, στην κουμουνδουρου και σε αλλα στεκια οπου μπορουν να κλαφτουν με την ησυχια τους....

και ξαναλεω ως το ατομο που πηδιεται και δεν πηδαει (Αρα εχει μια αλλη εμπειρια οπως εσυ μπορεις να μου μιλησεις για τη στενοτητα του κολπου πχ) ασε με να εχω μια γνωμη παραπανω....


το οτι ξερει καποιος να γαμαει δεν παει να πει οτι θα γαμαει πολυ κ πολλες γκομενες.Παιζει κ αυτο το ρολο του αλλα πολυ λιγο imo.Ισα ισα πολυ που ξερουν να γαμανε τη βγαζουν με τη χουφτα τους πειδη δεν εχουν τα αλλα προσοντα.
Αληθεια τι ειναι καλυτερο να ξερεις να γαμας κ να εισαι με τη χουφτα σου η η να μην ξερεις αλλα να γαμας τα απιστευτα μουνια? χμ...δεστο κ απο την πλευρα του αντρα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Α ναι εκείνος ο περίεργος που φοράει ζαρτιέρες κάτω απο τα έδρανα! Δεν θυμάμαι πως τον λένε!

πφφφφ αχρηστος μου εισαι τελικα..........

εγω εθεσα καποια ερωτηματα πριν και απο ολα αυτα που ειπα τα αξιοτιμα μελη βαλθηκαν να ασχολουνται με τον πηδιεμαι και ποσο καλα γινεται αυτο.....

απαντησεις δεν ειδα ομως :)

μη με αναγκασετε να κανω παραθεση....μια σελιδα πισω ειναι
 

Επισκέπτης
τελειωσες??? θες να σου δωσω μια τζουριτσα ισα να δοκισμασεις????

ελαααααα μιαααα για τη μανουλααααα.....μιαααα για το μπαμπακαααα....μιαααα για τη μουνιτσααααααααα :2funny:
Λες? Μπαααα σε αυτή την ηλικία δεν είμαι για πειράματα! και ξεροσφύρι δεν πίνετε αν είχα κανα μεζέ τουλάχιστον!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ελα μην κανει οτι δε με πιανεις.....

εννοω οτι 2 στους 10 απλα ΞΕΡΟΥΝΕ να γαμανε...οι αλλοι την βγαζουν σε πουτανες, στη χουφτα τους, στη συγγρου, στην κουμουνδουρου και σε αλλα στεκια οπου μπορουν να κλαφτουν με την ησυχια τους....

και ξαναλεω ως το ατομο που πηδιεται και δεν πηδαει (Αρα εχει μια αλλη εμπειρια οπως εσυ μπορεις να μου μιλησεις για τη στενοτητα του κολπου πχ) ασε με να εχω μια γνωμη παραπανω....

ΕΔΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΡΙΣΜΑΤΑ!

Ειχαμε το παλιο πορισμα της εριναλ οτι στα μπουρδελα κλπ πανε μονο οι πατσαβουρηδες που δε μπορουν ποτε να σταυρωσουν γκομενα.

Τωρα εχουμε τη νιτσα να λεει οτι στα μπουρδελα κλπ πανε μονο οσοι δε ξερουν να γαμανε.

Αναμενουμε νεα πορισματα τα ερχομενα 24ωρα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
το οτι ξερει καποιος να γαμαει δεν παει να πει οτι θα γαμαει πολυ κ πολλες γκομενες.Παιζει κ αυτο το ρολο του αλλα πολυ λιγο imo.Ισα ισα πολυ που ξερουν να γαμανε τη βγαζουν με τη χουφτα τους πειδη δεν εχουν τα αλλα προσοντα.
Αληθεια τι ειναι καλυτερο να ξερεις να γαμας κ να εισαι με τη χουφτα σου η η να μην ξερεις αλλα να γαμας τα απιστευτα μουνια? χμ...δεστο κ απο την πλευρα του αντρα

βασικα..........δε με ενδιαφερει η πλευρα του αντρα ετσι οπως το θετεις οταν ο αντρας δεν εχει σχεση....οταν εχει ομως τι τον ενδιαφερει πιο πολυ? η γυναικα του να ξενογαμιεται ή να γαμει καλα και ενδιαφεροντα?

εν πασει περιπτωσει και να μην γενικολογω ΕΜΕΝΑ με ενδιαφερει να γαμει καλα....και το καλα ΣΑΦΩΣ (για μενα παντως) δε σημαιναι αφοριστικες παπαροφιλολογιες για το ποσο "ανωμαλια" ειναι το να δοκιμαζει το σπερμα του!!!! ημαρτον τι αλλο θα ακουσω πια!!!!

βασει επισης της οποια εμπειριας μου εχω απο τις κοινωνικες μου σχεσεις και τα οσα περιστατικα κερατου ή διαζυγιου εχω ακουσει ξερω αρκετα καλα οτι τη γυναικα οταν δεν την γαμας καλα θα παει αλλου.....αυτο ισχυει βεβαια μονο για οποιον τον ενδιαφερει!!! αν δεν τον ενδιαφερει τον αντρα και θελει τα πολλα μουνια ποσως με απασχολει....

απλα θεωρω οτι ετσι λυνεται (ειρωνικα ομιλωντας) το μεγαλο ερωτημα που βλεπω (εδω μεσα κατα κορον οπως εχεις προσεξει)
"γιατι γαμει το 20% του πληθυσμου?"

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ΕΔΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΡΙΣΜΑΤΑ!

Ειχαμε το παλιο πορισμα της εριναλ οτι στα μπουρδελα κλπ πανε μονο οι πατσαβουρηδες που δε μπορουν ποτε να σταυρωσουν γκομενα.

Τωρα εχουμε τη νιτσα να λεει οτι στα μπουρδελα κλπ πανε μονο οσοι δε ξερουν να γαμανε.

Αναμενουμε νεα πορισματα τα ερχομενα 24ωρα.

οι πατσαβουρηδες και οι κακογαμηδες υπαρχουν παντου.....συνεπως ΚΑΙ στα μπουρδελα (σε μεγαλυτερο ποσοστο απο αλλου ισως)

τα πορισματα ειναι δικα σου.......δε μιλησα μονο για μπουρδελα.......ξαναδιαβασε το πιο προσεκτικα
 

Επισκέπτης
βασικα..........δε με ενδιαφερει η πλευρα του αντρα ετσι οπως το θετεις οταν ο αντρας δεν εχει σχεση....οταν εχει ομως τι τον ενδιαφερει πιο πολυ? η γυναικα του να ξενογαμιεται ή να γαμει καλα και ενδιαφεροντα?

εν πασει περιπτωσει και να μην γενικολογω ΕΜΕΝΑ με ενδιαφερει να γαμει καλα....και το καλα ΣΑΦΩΣ (για μενα παντως) δε σημαιναι αφοριστικες παπαροφιλολογιες για το ποσο "ανωμαλια" ειναι το να δοκιμαζει το σπερμα του!!!! ημαρτον τι αλλο θα ακουσω πια!!!!

βασει επισης της οποια εμπειριας μου εχω απο τις κοινωνικες μου σχεσεις και τα οσα περιστατικα κερατου ή διαζυγιου εχω ακουσει ξερω αρκετα καλα οτι τη γυναικα οταν δεν την γαμας καλα θα παει αλλου.....αυτο ισχυει βεβαια μονο για οποιον τον ενδιαφερει!!! αν δεν τον ενδιαφερει τον αντρα και θελει τα πολλα μουνια ποσως με απασχολει....

απλα θεωρω οτι ετσι λυνεται (ειρωνικα ομιλωντας) το μεγαλο ερωτημα που βλεπω (εδω μεσα κατα κορον οπως εχεις προσεξει)
"γιατι γαμει το 20% του πληθυσμου?"


δηλαδη την περιπτωση η  γκομενα η γυναικα κλπ καποιου να μην τον ευχαριστει σεξουαλικα δεν σου εχει περασει απο το μυαλο ?

οσο μικρο ειναι το ποσοστο των αντρων που ξερουν να γαμανε αλλο τοσο μικρο ειναι κ το ποσοστο των γυναικων που ξερουν να γαμιουνται  ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
δηλαδη την περιπτωση η  γκομενα η γυναικα κλπ καποιου να μην τον ευχαριστει σεξουαλικα δεν σου εχει περασει απο το μυαλο ?

οσο μικρο ειναι το ποσοστο των αντρων που ξερουν να γαμανε αλλο τοσο μικρο ειναι κ το ποσοστο των γυναικων που ξερουν να γαμιουνται  ;)


φυσικα.....αλλα αυτο ανηκει σε αλλο κεφαλαιο με ποικιλλους τιτλους οπως

"ποτε θα παραδεχτουν οι γυναικες οτι μπορουν και θελουν να αυνανιζονται"

"η πιπα δεν ειναι ντροπη"

"καταπιε τα δεν εχουν κουκουτσια"

και μπορω να σου αραδιασω ενα καρο ακομα τιτλους.....

εδω δε μιλαμε για αυτο ομως ε?

τα εχω πει αλλου αυτα ;)

εμενα η γνωμη μου γκαντυ για το σεξ ειναι γενικη και οικουμενικη και δεν διαχωριζεται σε φυλα......

το σεξ πρεπει να ειναι ενδιαφερον, βρωμικο, πειραματικο και ελευθερο....ταμπου δεν χωρανε στο σεξ.....αυτο ειναι κατα την αποψη μου παντα και δεν πρεπει να ειναι γενικο....οταν αρχιζουν τα ταμπου, οι ταμπελες, οι χλευασμοι κτλ κτλ κτλ παυει να ειναι εποικοδομητικο σεξ και γινεται απλα βαρετο και ρουτινιαρικο....

ενα ζευγαρι για να λειτουργησει κατ εμε πρεπει να ειναι πληρως απελευθερωμενο (μεταξυ τους) και πληρως συνειδητοποιημενο ως προς το τι θελουν και τι γουσταρουν.........
αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να ειναι ολοι Rocco και Jenna Jameson.....

απλα ειναι ουσιαστικο το να ξερει ο ενας για τον αλλον οτι "κανω μονο ιεραποστολικο γιατι ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ" και "δεν καταπινω ποτε σπερμα γιατι μου προκαλλει λοξυγγα"

μιλαω για τα πιο απλα πραγματα οχι τα πολυσυνθετα, τα βιτσια, τα φετιχ και μια ντουζινα αλλες λεπτομερειες που συμπληρωνουν τη σεξουαλικη ζωη ενος ζευγους


εγω ξεκινησα ολη αυτη την κουβεντα γιατι με κουραζει και με θυμωνει οταν βλεπω ανελεητη και ατελειωτη κοροιδια για μια ερωτηση σεξουαλικου περιεχουμενο η οποια δεν εχει προσωπικο στοχο και αρα δε θιγει προσωπικα καποιους!!!!

επισης με κουραζει το ολο "ματσο" δηθεν γαμικουλιαρικο σερνικοτεστοστερονατο στυλακι που μοστραρεται γενικοτερα.....

οι αντρες δε μετριουνται σε αυτα ως γνωστον....


και επιμενω.......στις ερωτησεις μου δε βλεπω απαντησεις.....
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
εξακολουθω να μην αντιλλαμβανομαι προς τι τοσος πουριτανισμος εδω μεσα και τοσος χλευασμος στα διαφορα θρεντ οταν δεν δινεται δικαιωμα επι προσωπικου....

απλα αναρωτιεμαι....εφοσον τελειωσετε στο στομα της κοπελας σας δεν την φιλατε? αφου σας γλυψει εκεινη δεν την φιλατε στη συνεχεια? περιμενετε να πλυνει τα δοντια της πρωτα? εσεις δε μεταφερετε κολπικα υγρα στο στομα της? δεν βαζετε τα δαχτυλα σας πρωτα εκει και επειτα της τα δινετε να τα γλυψει?

εαν το κανετε τοτε δεν υπαρχει ιδιαιτερη διαφορα με το ερωτημα το οποιο με τοσο βδελυρο τροπο χαρακτηριζετε.....εαν δεν το κανετε τοτε δυστυχως εκτος απο τους ετεροφυλοφιλους αντρες αρχιζουν και λιγοστευουν και οι καλοι επιβητορες...


δηλαδη μεσα στο ζευγαρι ειναι "φυσιολογικο" ολο αυτο αλλα οταν καποιος ειναι μονος του δεν ειναι?τοτε εξ αρχης μιλαμε περι αυνανισμου ως μια "αφυσικη" πραξη εφοσον καποιος μπορει να ξεχαρμανιασει ειτε στη σχεση του ειτε σε μια πορνη....συνεπως ειμαστε ολοι ανωμαλαρες?
...
Εσύ πρέπει να είσαι λίγο ανώμαλη. Με τη λογική σου μπορώ να σου παραθέσω πολλά παραδείγματα.
Αν κάποιος φιλάει τη γκόμενα αφού την έχει χύσει στο στόμα (και προφανώς τα έχει καταπιεί ή φτύσει) έχει μεγάλη διαφορά από το να δοκιμάσει τα χύσια του μετά από μαλακία. Εκτός από την ποσότητα που προφανώς θα είναι απειροελάχιστη, τέτοια φιλιά γίνονται βάση συναισθήματος και της όλης διάθεσης που υπάρχει εκείνη τη στιγμή (αν και πάλι είναι σιχαμένο). Εσύ πως μπορείς να δικαιολογήσεις τη δοκιμή χυσιών μετά από μαλακία? Ή μήπως εγώ δεν είμαι ρομαντικός & επιβήτορας και δε μπορώ να καταλάβω? Στην αντρική μαλακία τουλάχιστον, δεν υπάρχει το παραμικρό συναίσθημα. Άμα αντιλαμβάνεσαι τις ενέργειες στη διάρκεια του σεξ ανάλογα με τη συνηθισμένη λειτουργία των μερών του ανθρώπινου σώματος, τότε οτιδήποτε δεν είναι κλασσική διείσδυση πούτσος-μουνί είναι αρρωστημένο. Κανείς όμως δεν κάνει μόνο αυτό. Εμένα αυτή είναι η άποψή μου γιατί δεν έχω φετίχ και τέτοια πράγματα (π.χ. να γλύφω χύσια). Κάποιος όμως μπορεί να έχει, το δέχομαι αλλά δεν το θεωρώ φυσιολογικό. Τεσπα, έχεις ενδιαφέρουσες απόψεις αλλά θα ήταν καλύτερα να τις υποστηρίζεις περισσότερο ορθολογικά (έτσι νομίζω).
 

Επισκέπτης
Καλά αν ρωτήσεις όλους εδώ μέσα γαμάνε συνεχώς και μόνο γκόμενες απο Μπελούτσι και πάνω! :grin:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
ΕΔΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΡΙΣΜΑΤΑ!

Ειχαμε το παλιο πορισμα της εριναλ οτι στα μπουρδελα κλπ πανε μονο οι πατσαβουρηδες που δε μπορουν ποτε να σταυρωσουν γκομενα.

Τωρα εχουμε τη νιτσα να λεει οτι στα μπουρδελα κλπ πανε μονο οσοι δε ξερουν να γαμανε.

Αναμενουμε νεα πορισματα τα ερχομενα 24ωρα.
Υπάρχει κάποια εξεταστική επιτροπή και δεν το ξέρω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καλά αν ρωτήσεις όλους εδώ μέσα γαμάνε συνεχώς και μόνο γκόμενες απο Μπελούτσι και πάνω! :grin:

εγω αυτο που ξερω ειναι οτι No money No honey ;)

...
Εσύ πρέπει να είσαι λίγο ανώμαλη. Με τη λογική σου μπορώ να σου παραθέσω πολλά παραδείγματα.
Αν κάποιος φιλάει τη γκόμενα αφού την έχει χύσει στο στόμα (και προφανώς τα έχει καταπιεί ή φτύσει) έχει μεγάλη διαφορά από το να δοκιμάσει τα χύσια του μετά από μαλακία. Εκτός από την ποσότητα που προφανώς θα είναι απειροελάχιστη, τέτοια φιλιά γίνονται βάση συναισθήματος και της όλης διάθεσης που υπάρχει εκείνη τη στιγμή (αν και πάλι είναι σιχαμένο). Εσύ πως μπορείς να δικαιολογήσεις τη δοκιμή χυσιών μετά από μαλακία? Ή μήπως εγώ δεν είμαι ρομαντικός & επιβήτορας και δε μπορώ να καταλάβω? Στην αντρική μαλακία τουλάχιστον, δεν υπάρχει το παραμικρό συναίσθημα. Άμα αντιλαμβάνεσαι τις ενέργειες στη διάρκεια του σεξ ανάλογα με τη συνηθισμένη λειτουργία των μερών του ανθρώπινου σώματος, τότε οτιδήποτε δεν είναι κλασσική διείσδυση πούτσος-μουνί είναι αρρωστημένο. Εμένα έτσι μου φαίνεται γιατί δεν έχω φετίχ και τέτοια πράγματα. Τεσπα, έχεις ενδιαφέρουσες απόψεις αλλά θα ήταν καλύτερα να τις υποστηρίζεις περισσότερο ορθολογικά (έτσι νομίζω).

απλα μου κανει εντυπωση ο ΤΟΣΟ αφορισμος.......φυσικα και δε μπορει ολοι να συμφωνουν με την αποψη καποιου αλλα προς τι η κοροιδια ρε παιδια? λες και διαβασαμε οτι ο ανθρωπος γουσταρει να γαμαει καναρινια....ακομα και αυτο να εγραφε εφοσον δε μας αφορα αμεσα και δεν αναφερεται σε εμας δεν θα πρεπει να το ειρωνευτουμε!

μουνιντζα ειμαι γνωστη ειρωνας και σαρκαζω-σαρκαζομαι παρα πολυ αλλα ΜΟΝΟ οταν κατι με αφορα αμεσα και προσωπικα....ατομικη επιθεση στα καλα καθουμενα δεν εχω κανει ποτε σε κανεναν και σεβομαι τις ιδιαιτεροτητες και τα βιτσια ΟΛΩΝ...

αυτα περι ρομαντισμου δεν τα πολυκαταλαβα βασικα....εγω δεν ειχα κατι τετοιο στο μυαλο μου οταν εγραφα.....

τες παν κουραστηκα να επιχειρηματολογω στο γιατι μου φαινεται ακραια η τοση κοροιδια... :P
 

Επισκέπτης
φυσικα.....αλλα αυτο ανηκει σε αλλο κεφαλαιο με ποικιλλους τιτλους οπως

"ποτε θα παραδεχτουν οι γυναικες οτι μπορουν και θελουν να αυνανιζονται"

"η πιπα δεν ειναι ντροπη"

"καταπιε τα δεν εχουν κουκουτσια"

και μπορω να σου αραδιασω ενα καρο ακομα τιτλους.....

εδω δε μιλαμε για αυτο ομως ε?

τα εχω πει αλλου αυτα ;)

εμενα η γνωμη μου γκαντυ για το σεξ ειναι γενικη και οικουμενικη και δεν διαχωριζεται σε φυλα......

το σεξ πρεπει να ειναι ενδιαφερον, βρωμικο, πειραματικο και ελευθερο....ταμπου δεν χωρανε στο σεξ.....αυτο ειναι κατα την αποψη μου παντα και δεν πρεπει να ειναι γενικο....οταν αρχιζουν τα ταμπου, οι ταμπελες, οι χλευασμοι κτλ κτλ κτλ παυει να ειναι εποικοδομητικο σεξ και γινεται απλα βαρετο και ρουτινιαρικο....

ενα ζευγαρι για να λειτουργησει κατ εμε πρεπει να ειναι πληρως απελευθερωμενο (μεταξυ τους) και πληρως συνειδητοποιημενο ως προς το τι θελουν και τι γουσταρουν.........
αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να ειναι ολοι Rocco και Jenna Jameson.....

απλα ειναι ουσιαστικο το να ξερει ο ενας για τον αλλον οτι "κανω μονο ιεραποστολικο γιατι ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ" και "δεν καταπινω ποτε σπερμα γιατι μου προκαλλει λοξυγγα"

μιλαω για τα πιο απλα πραγματα οχι τα πολυσυνθετα, τα βιτσια, τα φετιχ και μια ντουζινα αλλες λεπτομερειες που συμπληρωνουν τη σεξουαλικη ζωη ενος ζευγους


εγω ξεκινησα ολη αυτη την κουβεντα γιατι με κουραζει και με θυμωνει οταν βλεπω ανελεητη και ατελειωτη κοροιδια για μια ερωτηση σεξουαλικου περιεχουμενο η οποια δεν εχει προσωπικο στοχο και αρα δε θιγει προσωπικα καποιους!!!!

επισης με κουραζει το ολο "ματσο" δηθεν γαμικουλιαρικο σερνικοτεστοστερονατο στυλακι που μοστραρεται γενικοτερα.....

οι αντρες δε μετριουνται σε αυτα ως γνωστον....


και επιμενω.......στις ερωτησεις μου δε βλεπω απαντησεις.....


ρε μουνιτσα ελεος.Μπηκε ενας τυπακος με ενα ποστ κ εγραψε αν τρωμε τα χυσια μας μετα τη μαλακια.Πιστευεις οτι υπαρχει η απειροελαχιστη πιθανοτητα να περιμενε απαντησεις περι πολυδιαστατης σεξουαλικης ζωης κ αγνωστα νευροχημικα μονοπατια που καθοριζουν σεξουαλικα εναν αντρα.Κανας κλωνος του ψωλαρα19 θα ειναι κ πεταξε μια μπουρδα απλα για να γινει τζερτζελο κ καλα καναν ολοι χαβαλε κ δεν πηρε σοβαρες απαντησεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom