Νέα

Αποχή από εκσπερμάτωση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
793
Like
1.420
Πόντοι
206
Εχω παει με τρανς χωρις τσαπου ενοειτε αλλα και παλι κοροιδια ειναι αφου υπαρχουν γυναικες ποιος ο λογος να πας με τρανς
Εχω παει με τρανς χωρις τσαπου ενοειτε αλλα και παλι κοροιδια ειναι αφου υπαρχουν γυναικες ποιος ο λογος να πας με τρανς

Κάνουν καλύτερο σεξ και η πίστη αντιγραφή γυναίκας με ανάβει πολύ !!!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
Εγω εχω να εκσπερματωσω ακριβως 9 μηνες και 13 μερες
τραβα κανε σπερμοδιαγραμμα τυπε, θα γελασει και το παρδαλο κατσικι.
παιζει να εισαι στειρος με τετοια αποχη :2funny:
ΜΠΡΑΒΟ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
793
Like
1.420
Πόντοι
206
Ρε φιλε οταν γαμας για καποιες ωρες μετα εισαι ανεβασμενος εσενα αμα σου κραταει αυτο το χάι και την επομενη μερα, πάσο
Με κρατάει χαρούμενο
και ήρεμο !!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενταξει εισαι μπάι
δεν ειναι κακο
Δεν είμαι μπάι στρέιτ είμαι αφού είμαι μόνο ενεργητικός
Ότι κάνω σε μια γυναίκα το κάνω σε τρανς
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.713
Like
14.212
Πόντοι
3.506
Ρε φιλε οταν γαμας για καποιες ωρες μετα εισαι ανεβασμενος εσενα αμα σου κραταει αυτο το χάι και την επομενη μερα, πάσο
Αναζητώ την ποιότητα και όχι την ποσότητα μύστη μου για αυτό κρατά ! :hi:
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Ωραιο θεμα.
Το θυμαμαι ακομα.
Η μεγαλυτερη αποχη ηταν 32 μερες
Απο 26/9/1999 εως 28/10/1999
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Εγω εχω να εκσπερματωσω ακριβως 9 μηνες και 13 μερες
Οι πρωτοι μηνες ηταν πολυ δυσκολοι γιατι ημουνα μαθημενος να πηγαινω μπουρδελα 2-3 φορες την εβδομαδα, τωρα πλεον ειναι πολυ πιο ευκολο, εχω δει διαφορες σε πολλους τομεις στη ζωη μου προς το καλυτερο φυσικα

Δηλαδή έχεις να γαμήσεις 9 μήνες και θεωρείς ότι η ζωή σου πάει προς το καλύτερο?
Τι να πω τυπε. Είτε χάνεις λάδια είτε έχεις ανακαλύψει το μυστικό της ευτυχίας
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Βασικα τωρα που το σκεφτομαι λαθος ηταν οι 6 μηνες που ειπα
Εχω 10 χρονια να εκσπερματισω απο τοτε που γεννηθηκα μεχρι που αρχισα να τον παιζω:confused:
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Στις τέσσερις ημέρες αποχής ότι πιο ιδανικό.Και σε στύση και σε ορεξη
Η λογική αυτό λέει, αλλά προσωπικά έχω τις καλύτερες στύσεις όταν το κάνω κάθε μέρα. Όλα γίνονται πολύ πιο αυτόματα τότε, έχω τη σιγουριά πως "το κανα χθες, διάολε, θα το κάνω και σήμερα". Με κρατά καυλοπροσηλωμένο.

Μετά από 4+ μέρες off, υπάρχει πάντα μια αμφιβολία στο κεφάλι μου, σαν να μου λέει μια φωνή "γιατί δεν ήσουν καυλωμένος χθες, προχθές και παραπροχθές? Δε μπορούσες μήπως?". Και κατά κανόνα λειτουργώ σε χαμηλότερες στροφές.
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
46
Like
5.302
Πόντοι
5.646
Η λογική αυτό λέει, αλλά προσωπικά έχω τις καλύτερες στύσεις όταν το κάνω κάθε μέρα. Όλα γίνονται πολύ πιο αυτόματα τότε, έχω τη σιγουριά πως "το κανα χθες, διάολε, θα το κάνω και σήμερα". Με κρατά καυλοπροσηλωμένο.

Μετά από 4+ μέρες off, υπάρχει πάντα μια αμφιβολία στο κεφάλι μου, σαν να μου λέει μια φωνή "γιατί δεν ήσουν καυλωμένος χθες, προχθές και παραπροχθές? Δε μπορούσες μήπως?". Και κατά κανόνα λειτουργώ σε χαμηλότερες στροφές.
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
H μεγαλύτερή μου αποχή έβερ ήταν 35 μέρες στον στρατό. Όταν βγήκα βρήκα μια τότε friend with benefits και κυριολεκτικά την έκανα μπάνιο.
Ακραία αίσθηση, αξίζει να το κάνετε μια φορά χύστες μου. Αλλά 2η όχι δεν θα το έκανα.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο
Άρα νομίζω ότι η όποια επίδραση της αποχής στη στύση είναι περισσότερο ψυχολογική.
Ενώ εγώ νιώθω μια ήπια ανασφάλεια όταν περιορίζω τον εαυτό μου και δε χύνω, εσύ νιώθεις ότι μετά από 4 μέρες off θα είσαι θηρίο ανήμερο και τελικά αποδίδεις έτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom