Νέα

Αποχή από εκσπερμάτωση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Είμαι 40+ σε ηλικία και αν δεν χύσω κάθε 2 μέρες, την επόμενη φορά που θα πάω με γκόμενά θα τελειώσω σε 5 λεπτά που είναι μέγα μαλακια.
Οπότε κρατάω μια αποχή μαξ 3 μέρες πριν σεξακι, για να πάω καυλωμένος και με καλή αντοχή στο σεξ.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
H μεγαλύτερή μου αποχή έβερ ήταν 35 μέρες στον στρατό. Όταν βγήκα βρήκα μια τότε friend with benefits και κυριολεκτικά την έκανα μπάνιο.
Ακραία αίσθηση, αξίζει να το κάνετε μια φορά χύστες μου. Αλλά 2η όχι δεν θα το έκανα.
35 μερες αποκλείεται να άντεχα πιστευω...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.150
Like
15.761
Πόντοι
2.256
Το μα χυμεις συνεχεια ειναι ποκυ κακο για την υγεια, το σπερμα ειναι πολυτιμο και γεματο πρωτεινες και διαφορες αλλες μαλακιες που κανουν καλο στο σωμα, οι πυγμαχοι πριν εναν αγωνα δεν εκσπερματωνουν για 2 μηνες, στον πολεμο σου λενε να μην τραβας μαλακια για να εχεις πιο πολυ θαρρος και ενεργεια
Αυτό για τους πυγμάχους ποιος σου το είπε φίλε;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
425
Πόντοι
21
Αυτό για τους πυγμάχους ποιος σου το είπε φίλε;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
Ο Tyson
Φιλε δεν το πιστεύω, οσο περισσοτερο χυνει καποιος ειναι καλυτερα.
Πρωτον και σημαντικότερο ριχνεις επιπεδα τεστοστερονης ,η τεστοστερόνη καλη είναι να υπάρχει αλλα οσο περισσότερο υπάρχει χτυπάει σε καρκίνο προστατη και ορχεων.
Πρέπει να εκσπερματωνει καποιος να ρίχνει τα επίπεδα τεστοστερονης,επίσης τα υπολοιπα παραγωγα του σπέρματος ανανεωνονται κατι που κανει πιο υγιες σπερμα σε αριθμο σπερματοζωαριων πιο κινητικα κλπ
Ειδικα αν εισαι νεος πρεπει να χυνεις συχνά εχει πολλα συν για το οργανισμό και την υγεία
φιλε κανεις λαθος
το σπερμα σου ειναο οτι πιο πολυτιμο και δεν πρεπει να το σπαταλας αδικα, η τεστοστερονη ανεβαινει οσο το κρατας, γκουγκλαρε το αμα θελεις και δεν ειμαι νεος ειμαι 59 χρονων οποτε ειναι πιο ευκολο για εμενα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτό για τους πυγμάχους ποιος σου το είπε φίλε;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
Γκουγκλαρε το αδερφε
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
11
Like
4.727
Πόντοι
746
Ληξίαρχος δεν είμαι αλλά αποφάσισε για όσους σε διαβάζουν....
Αν εξαιρέσω το Στρατό που μας πρήζανε το συκώτι και έμεινα άχυστος καμμιά 20αρια ημέρες μέχρι την ορκομωσία πλέον ως 50αρης πάνω από 3-4 μέρες δεν αντέχω.
Από εκεί και πέρα χθες το απόγευμα είχα πάρει την αξίνα κι έσκαβα για 2 ώρες σε χαλαρό βαθμό - λοιπόν αφήστε τις σαχλαμάρες κι όποτε πάτε στα χωριά σας κάντε καμμιά αγροτική δουλειά γιατί θα καταντήσετε οι καλύτεροι πελάτες των φαρμακοποιών.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
425
Πόντοι
21
50 ειμαι ρε φιλε το 59 ηταν λαθος γιαυτο το διορθωσα
του 73 μοντελο ειμαι
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
425
Πόντοι
21
Δεν καταλαβες δεν ειπα οτι πρεπει να ανεβαίνει η τεστοστερόνη, με την εκσπερματωση τη ρίχνει, ο οργανισμός ειναι ρυθμισμένος εκσπεραματωνει να ρίχνει επιπεδα τεστοστερονης και μετα να ανεβαινουν παλι.
Με μονιμα υψηλα νουμερα τεστοστερονης πρόβλημα σε προστατη όρχεις κλπ
Ειναι μεγαλη κουβεντα αυτη φιλος και βαριεμαι να την κανω, γκουγκλαρε οτι αποριες εχεις, αυτο με τον προστατη ειναι παραμυθια για να χυνεις συνεχεια και να αρρωσταινεις και να κονομανε οι γιατροι, αποχη κανουν οι βουδιστες μοναχοι και οι γιόγκοι χιλιαδες χρονια τωρα, δεν ειναι τοποτα καινουριο, νομιζεις οτι ο παππους σουτραβαγε μαλακια; αυτα ειναι καινουριες μαλακιες που μας παραμυθιαζουν ωστε ο κοσμος να μενει μαλάκας και δειλος
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
425
Πόντοι
21
Οταν εχεις γυναικα η μονιμη σχεση και γαμας σου ανεβαινει και η τεστο
Οταν τραβας μαλακια η γαμας πουτανες σου πεφτει
ξερω ακουγετε τρελο αλλα ετσι ειναι
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
22
Like
7.140
Πόντοι
3.446
Περίπου 2 εβδομάδες.. Τα μάζευα για να τα ''δωρίσω'' σε μια κοπέλα που ήθελα πολύ να δω. Γενικα οταν απέχω μέρες, η ποσότητα ειναι μεγάλη παντως . Επίσης συχνά αν έχω μέρες , φεύγουν και στον ύπνο, η λεγόμενη ονείρωξη που λέμε.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
425
Πόντοι
21
Και εγω οταν το ειχα ξαναδοκιμασει αυτο πιτσιρικάς γυρω στα 35 ειχα ονειρωξη μετα απο κανενα μηνα αποχης τωρα στα 50 οχι
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
425
Πόντοι
21
Δεν εχω απορία
Μαλακας θα μείνει ρε τυπε αν πηδαει περισσότερο?
Το να γαμας τη γυναικα σου η την γκομενα σου δεν ειναι το ιδιο σαν να τραβας μαλακια η να γαμας πουτανα, οπως ελεγε και ενας φιλος μου οταν γαμας πουτανα ειναι σαν μια περιποιημένη μαλακια
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
425
Πόντοι
21
Ρε τυπε και που ξέρει η τεστοστερόνη κατα την εκσπερματωση αν είναι απο μαλακία η απο γαμήσι κανονικο?
Εκρινεις και αλλες ουσιες οταν εισαι σε μια σχέση με τις αγκαλιες την συντροφικότητα και ολα αυτα παιζουν το ρολο τους
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
425
Πόντοι
21
Περα απο προφυλακτικό πως γίνεται να διαφέρει το γαμήσι απο τη κοπελα και την ιεροδουλη?δεν μιλαμε για θεμα χρονου αγχους κλπ λεμε μονο για κανονικο γαμησι
Μη λεμε τα ιδια και τα ιδια φιλε ριξε μια ματια πιο πισω σου απαντησα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Εμένα ήταν τις πρώτες μέρες στο στρατό.Δεν βάρεσα ούτε μία μέχρι την ορκωμοσία,περίπου 10 μέρες δηλαδή.

Και στο λύκειο είχα προσπαθήσει να κάνω αποχή στις πανελλήνιες,αλλά νομίζω δεν άντεξα πάνω απο 3 μέρες.
 

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
61
Πόντοι
0
Δύο βδομάδες, γιατί έπρεπε να κάνω μια εξέταση σπέρματος. Κανονικά όταν είναι να κάνεις σπερμοδιάγραμμα ή καλλιέργεια σπέρματος, πρέπει να κάνεις αποχή από την εκσπερμάτιση για μία βδομάδα, για να είναι ικανοποιητική η ποσότητα και η ποιότητα του σπέρματος που θα βγάλεις για την εξέταση όταν έρθει η ώρα. Σου το λένε και στις οδηγίες, όταν κλείνεις το ραντεβού. Στη δική μου περίπτωση βέβαια, η μία βδομάδα έγιναν δύο, γιατί είχε γίνει μπέρδεμα με τα ραντεβού τους και μου το πήγαιναν από μέρα σε μέρα, οπότε εγώ αναγκαστικά δεν έχυνα μέχρι να οριστικοποιηθεί το ραντεβού, γιατί μπορεί και να μου έλεγαν να πάω την επόμενη μέρα. Τους σκυλόβρισα βέβαια, αλλά δεν είχα άλλη επιλογή, γιατί ήταν το μοναδικό εργαστήριο τότε εκεί που βρισκόμουν, που έκανε την εξέταση που χρειαζόμουν.

Πάντως υπάρχουν και χειρότερα! Αν κάποιος κάνει π.χ. περιτομή λόγω φίμωσης, μετά για κανένα μήνα θα βράζει μέσα του από την καύλα, αλλά δεν θα μπορεί, όχι απλώς να χύσει, αλλά ούτε να έρθει σε στύση από τον πόνο! Τις πρώτες μέρες βέβαια δεν το συζητάμε! Το πουλί σου είναι τυλιγμένο με γάζες και μπορεί να πονάς ακόμα και στο κατούρημα! Παθαίνουν πολλοί άνδρες παλινδρόμηση σπέρματος τότε (blue balls), γιατί το σώμα έχει ανάγκη να χύσει, με την πρώτη σεξουαλική σκέψη το σπέρμα αρχίζει να ανεβαίνει, αλλά με το που ξεκινάει η στύση, σε πιάνει πόνος και σου πέφτει αμέσως. Οπότε το σπέρμα γυρίζει απότομα πίσω και σου προκαλεί πρήξιμο και πόνο στα αρχίδια.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
αποχή μιας μέρας.γράφω περιμένοντας να γεμίσουν οι αρχιδόμπαλες για επίσκεψη συντομα σε στουντιο.μακάρι να αντέξω αυτό το βασανιστικο βράδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom