Νέα

Εχετε δοκιμάσει ποτέ τα χύσια σας ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos_g
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 451
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batopedios

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Εχετε δοκιμασει ποτε τα χυσια σας μετα απο  :jerking:

Παίδες η κρίση έχει κάνει κάποιους  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ήμαρτον θεέ μου τι άλλο θα ακούσω ο  :priest: καλά ήμουν απομονωμένος εις τας εξοχικας κατοικίας της μονής παρέα με 10 άγιες μονάχες βλέποντας nova στην 42" τηλεόραση μέσα στο τζακούζι πίνοντας ένα φραπόγαλο  :2funny: :2funny:


 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.401
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
εγο στ εξοχικο εχο μελισεσ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Παίδες η κρίση έχει κάνει κάποιους  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ήμαρτον θεέ μου τι άλλο θα ακούσω ο  :priest: καλά ήμουν απομονωμένος εις τας εξοχικας κατοικίας της μονής παρέα με 10 άγιες μονάχες βλέποντας nova στην 42" τηλεόραση μέσα στο τζακούζι πίνοντας ένα φραπόγαλο  :2funny: :2funny:
Βρε παπα μηπως εισαι λιγο μο(υ)ναχοφαεις ακου εκει με 10 μοναχες δωσε και στον λαο 1-2 μοναχες με το μπιμπερο θα της δωσο το γαλατακι τους :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.401
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
Βρε παπα μηπως εισαι λιγο μο(υ)ναχοφαεις ακου εκει με 10 μοναχες δωσε και στον λαο 1-2 μοναχες με το μπιμπερο θα της δωσο το γαλατακι τους :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm:
με μπιμπερο ταιζο τι χαμστερ
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αχ....Ευτυχωs που υπαρχουν και τετοια θρεντακια......Γλυτωνω μια κι εξω το κουρεμα δλδ....
Πεφτουν απο μονα τουs τα μαλλια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν παμε καλα....
:think:  :think:  :think:  :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μιλαμε .....το θεμα  μαλλι  ενταξει το ελυσα με αυτο το θρεντ.....Αρα μενει μονο το ...ξυρισμα
Ενα αναλογο ...θρεντ....να ησυχασω κι απο τιs ξυριστικεs δλδ...Ξερειs ποσο στοιχιζει η big twin????απαπαπαπαπα :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Εκεί που διάβαζα το thread πετάγεται ένας άρρωστος και λέει αν έχετε δοκιμάσει τα σκατά μετά από το χέσιμο. Έλεος πια. Μην κάνετε κάθε thread πουτάνα.
:idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :boobies: :boobies: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εκεί που διάβαζα το thread πετάγεται ένας άρρωστος και λέει αν έχετε δοκιμάσει τα σκατά μετά από το χέσιμο. Έλεος πια. Μην κάνετε κάθε thread πουτάνα.
:idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :boobies: :boobies: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:


Μμμμμμ  προτεινω ν ανοιξουμε θρεντ...."Μακαρονια με κουραδακια".....Τυφλα ναχει ο κιμαs  :2funny: :2funny: :2funny:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Εκεί που διάβαζα το thread πετάγεται ένας άρρωστος και λέει αν έχετε δοκιμάσει τα σκατά μετά από το χέσιμο. Έλεος πια. Μην κάνετε κάθε thread πουτάνα.
:idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :boobies: :boobies: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτο το θρεντ πουτανα ηταν απ'την αρχη που ανοιξε. και αυτο με τα σκατα ηταν ρητορικη ερωτηση σ'αυτον που ανοιξε το θρεντ εξ'αρχης.Εσυ τι προβλημα εχεις? :jerking:
 

kolara

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Σε συζητηση που εκανα στο γραφειο καποιοι συναδελφοι μου παν οτι το χουν κανει σε φαση να ναι με γκομενα να την χυνουν στο στομα και μετα να την φιλουν με αποτελεσμα οπως ειναι φυσικο να γευονται και τα φλοκια τους.

εγω προσωπικα εχω γευτει μονο ΜΟΥΝΟΖΟΥΜΙΑ  :dancing


μπραβο σου αλλα χανεις για δοκιμασε κ τα δικα σου....
αν δε δοκιμασεις εσυ ο ιδιος πρωτος τα δικα σου μην περιμενεις να το κανουν οι γκομενες.....
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Αυτο το θρεντ πουτανα ηταν απ'την αρχη που ανοιξε. και αυτο με τα σκατα ηταν ρητορικη ερωτηση σ'αυτον που ανοιξε το θρεντ εξ'αρχης.Εσυ τι προβλημα εχεις? :jerking:
Συμφωνώ μαζί σου. Μιας και το thread είναι τίγκα στη μαλακία είπα να πω και εγώ μία να περάσει η ώρα. Πλάκα έκανα αλλά δεν το κατάλαβες. :grin: :boobies:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
μπραβο σου αλλα χανεις για δοκιμασε κ τα δικα σου....
[size=12pt]αν δε δοκιμασεις εσυ ο ιδιος πρωτος τα δικα σου μην περιμενεις να το κανουν οι γκομενες.....[/size]

Δηλαδή, αν δε βάλεις την πούτσα σου στον πάτο σου, μην περιμένεις να σου δώσουν κώλο οι γκόμενες;  :uglystupid:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Δηλαδή, αν δε βάλεις την πούτσα σου στον πάτο σου, μην περιμένεις να σου δώσουν κώλο οι γκόμενες;  :uglystupid:
Μην τον αποπαίρνεις. Άσε να μας πει και άλλα τέτοια tips  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
kolara, ήδη νιώθω σοφότερος.   :2funny: :2funny: :2funny:
 

kolara

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Μην τον αποπαίρνεις. Άσε να μας πει και άλλα τέτοια tips  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
kolara, ήδη νιώθω σοφότερος.   :2funny: :2funny: :2funny:


μραβο χαιρομαι που συνεβαλα στο να σε κανω σοφοτερο....
εδω δεν σας πειραζει το θεμα αυτο που ειπα εγω σας πειραξε....
α θα σου πω κ κατι αλλο για να σε κανω ακομα σοφοτερο οταν δεν ξερεις εσυ να γλειφεις μην εχεις την απαιτηση να ξερει η γκομενα....αλλα ουτε να στα ρουφαει κιωλας...γκεγκε????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom