Νέα

Πού να χύσω;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelos kavliarhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kost_as

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
104
Πόντοι
0
Βγάλε τα δυο τελευταία πλευρά να αυτό πιπονεσαι

Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

όταν κοντεύεις να χύσεις τον τυλίγεις με χαρτί κουζίνας (το απορροφητικό όχι αλουμινόχαρτο ή ψησίματος) το οποίο θα προεξέχει από το καβλί σου σαν σακούλα και συνεχίζεις να τον παίζεις μέχρι τέλους
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.038
Like
6.613
Πόντοι
1.056
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

Πόσο χρονών είσαι αγόρι μου?
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Βλέποντας τα νήματα που ανοίγονται αυτές τις μέρες

εεεε ρε τι σου κάνουν 2 λοκντάουν :confused::confused::confused:
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
109
Κριτικές
11
Like
548
Πόντοι
311
Aν σου δώσω τη διεύθυνση του αφεντικού μου, ψήνεσαι?
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.796
Κριτικές
2
Like
73.050
Πόντοι
12.056
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

Καπου που να είναι πολύ ρομαντικα, όπως στο στόμα από μια milfogilf-grany στο μεταξυ
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

βαλε καλτσα

(μετα 2' μπαινει στο ζουμί)
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
13
Like
6.098
Πόντοι
2.046
Χυσε μεσα στο στομα σου να τελειώνουμε
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.437
Κριτικές
11
Like
4.737
Πόντοι
746
τυπε ειναι σαν το ανεκδοτο με τον Εβραιο που τργυρω απο κει που γαμουσε ηταν Σαββατο και κει που γαμουσε Κυριακη.
Συνάδελφε, λυπάμαι ειλικρινά, με απογοήτευσες :confused: τη θεωρία της Σχετικότητας δεν τη διδάχθηκες έστω και γρήγορα :think:
Επομένως, όλα είναι σχετικά, δηλαδή με άλλο σύστημα αναφοράς είναι Κυριακή σήμερα κι όχι Τρίτη :confused:
Πάντως ο θείος Αλβέρτος οβραίος ήταν, πάλι καλά που θυμήθηκες ανάλογο ανέκδοτο :confused:
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
13
Like
6.098
Πόντοι
2.046
Θέλω σε 6 μήνες να κάνω αίτηση προκειμένου να μπώ στην επιστημονική ομάδα του μπου
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.796
Κριτικές
2
Like
73.050
Πόντοι
12.056
Θέλω σε 6 μήνες να κάνω αίτηση προκειμένου να μπώ στην επιστημονική ομάδα του μπου
Πρώτα πρέπει να πας στην σχολή. εμποροπλοιάρχων.αλλιως..πως θα διαχειριστείς τόσα ναυάγια
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
60
Like
24.236
Πόντοι
20.486

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
404
Πόντοι
21
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

Πάρε ένα polybag.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.404
Πόντοι
2.306
Συνάδελφε, λυπάμαι ειλικρινά, με απογοήτευσες :confused: τη θεωρία της Σχετικότητας δεν τη διδάχθηκες έστω και γρήγορα :think:
Επομένως, όλα είναι σχετικά, δηλαδή με άλλο σύστημα αναφοράς είναι Κυριακή σήμερα κι όχι Τρίτη :confused:
Πάντως ο θείος Αλβέρτος οβραίος ήταν, πάλι καλά που θυμήθηκες ανάλογο ανέκδοτο :confused:
Ειμαι ειδικος στη θεωρια της ασχετοσυνης τυπε, παραδιδω και μαθηματα:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom