Νέα

Πού να χύσω;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelos kavliarhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.880
Πόντοι
3.556
Βλέποντας τα νήματα που ανοίγονται αυτές τις μέρες

εεεε ρε τι σου κάνουν 2 λοκντάουν :confused::confused::confused:
 

Geroxekoutis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
332
Κριτικές
16
Like
5.394
Πόντοι
1.431
Aν σου δώσω τη διεύθυνση του αφεντικού μου, ψήνεσαι?
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.049
Κριτικές
2
Like
73.806
Πόντοι
12.056
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.928
Κριτικές
184
Like
44.269
Πόντοι
21.896

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

Καπου που να είναι πολύ ρομαντικα, όπως στο στόμα από μια milfogilf-grany στο μεταξυ
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.387
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

βαλε καλτσα

(μετα 2' μπαινει στο ζουμί)
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
13
Like
6.629
Πόντοι
2.046
Χυσε μεσα στο στομα σου να τελειώνουμε
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.617
Κριτικές
11
Like
5.263
Πόντοι
746
τυπε ειναι σαν το ανεκδοτο με τον Εβραιο που τργυρω απο κει που γαμουσε ηταν Σαββατο και κει που γαμουσε Κυριακη.
Συνάδελφε, λυπάμαι ειλικρινά, με απογοήτευσες :confused: τη θεωρία της Σχετικότητας δεν τη διδάχθηκες έστω και γρήγορα :think:
Επομένως, όλα είναι σχετικά, δηλαδή με άλλο σύστημα αναφοράς είναι Κυριακή σήμερα κι όχι Τρίτη :confused:
Πάντως ο θείος Αλβέρτος οβραίος ήταν, πάλι καλά που θυμήθηκες ανάλογο ανέκδοτο :confused:
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
13
Like
6.629
Πόντοι
2.046
Θέλω σε 6 μήνες να κάνω αίτηση προκειμένου να μπώ στην επιστημονική ομάδα του μπου
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.049
Κριτικές
2
Like
73.806
Πόντοι
12.056
Θέλω σε 6 μήνες να κάνω αίτηση προκειμένου να μπώ στην επιστημονική ομάδα του μπου
Πρώτα πρέπει να πας στην σχολή. εμποροπλοιάρχων.αλλιως..πως θα διαχειριστείς τόσα ναυάγια
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
60
Like
26.052
Πόντοι
22.886

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
273
Like
409
Πόντοι
21
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;

Πάρε ένα polybag.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.509
Κριτικές
1
Like
7.564
Πόντοι
2.306
Συνάδελφε, λυπάμαι ειλικρινά, με απογοήτευσες :confused: τη θεωρία της Σχετικότητας δεν τη διδάχθηκες έστω και γρήγορα :think:
Επομένως, όλα είναι σχετικά, δηλαδή με άλλο σύστημα αναφοράς είναι Κυριακή σήμερα κι όχι Τρίτη :confused:
Πάντως ο θείος Αλβέρτος οβραίος ήταν, πάλι καλά που θυμήθηκες ανάλογο ανέκδοτο :confused:
Ειμαι ειδικος στη θεωρια της ασχετοσυνης τυπε, παραδιδω και μαθηματα:confused:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.509
Κριτικές
1
Like
7.564
Πόντοι
2.306
Αλλο ενα νημα που η επιστημονικη απαντηση δοθηκε ηδη στην 1η σελιδα(ξεχωριζω το "παιζε τον μπρουμυτα" και συμφωνω-50 ευρω),στη 2η παιζει πορνοβιντεακια πασης φυσεως απο εγκριτα και σεβαστα μελη του σαη και κατι ανταλλακτικα αυτοκινητων,θα παει αλλες 3-4 σελιδες γενικη καυλαντα και θα το φαει το χρονοντουλαπο....:rockon:
Στο παιξτον μπρουμυτα εχω πνευματικά δικαιωματα, 20 ευρω δικα μου.
Βεβαα μας ξεπερασε η τεχνολογια , ηρθαν οι αλλοι με καλτσες, χαρτια κουζινας, παντοφλες, τωρα καταλαβσινω πως ενοιωσε η Atari, η Commodore …:confused:
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
352
Like
298
Πόντοι
21
Καλημερα. οταν τον παιζω ξαπλωμένος ανάσκελα δεν ξερω που να χυσω χωρίς να γίνω χάλια κ να λερώσω το πανωσεντονο ..το ξερω οτι ειναι κουλο αλλά έχω δοκιμάσει με χαρτομάντιλα και γίνομαι χάλια και λερώνω το πανωσεντονο γτ μου φεύγουν απέξω από το χαρτομάντιλο ξωφαλτσα δεν προλαβαίνω να τον σκεπάσω καλά και στα τυφλά κάτω από τα σεντόνια και γίνομαι μουνί μετά δεν μπορώ να το ελέγξω μήπως έχετε καμία ιδέα;;
Πίεσε τον με το χέρι σου και κρατά τον σφιχτά λίγο πριν χύσεις, για να μη φύγουν στο περιβαλλον. Μετά πας στον νιπτήρα και τα αμολας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom